PDA

View Full Version : neznam kak da postapia



09-25-2006, 12:55
mi i az neznam kak da se izkaza no 6te se probvam
zna4i taka haresvam edno mom4e(az i toi sme za parva godina v novo u-6te taka nare4enite zaici :lol: )poznava me se beglo no toi vaob6te mnogo mi dopada kato harakter i van6nost no nie s nego sme samo na zdravei zdrasti kak si i t`va i ni6to pove4e a na men mi se iska da go zagovoria pove4e ama neznam kak prosto sam sviknala s mom4etata da sam priatelka 6toto a mislia i toi me haresva vinagi me gleda po kiridorite i takiva ama mislia 4e nego go e sram 6toto poprincip az mnogo otvorena i znae 4e sam hubava no ne dopuskam mom4e lesno od sebe si abe az sam mnogo itka4en 4ovek :smt017 ta taka iskah da vi popitam kak moga da go zagovia da mu vzema tel.nomer ili skypeto? :-D 6toto az naistina mnogo go haresvam :D predvaritelno blagodaria na vs

Obitax
09-25-2006, 13:35
1. nau4i se da pi6e6 !
2. kato si tolkoz otvorena 6to ni pita6 kak da go zagovori6 ?

Angel_eyes
09-25-2006, 14:07
След като си "по-принцип" отворена проблема ти е точно никъф...и нямаш нужда от съвет...Освен ако не искаш да ти обясняаме какво да му казваш :shock: :-D Сори за сарказма :lol: Пристъпваш смело и го питаш квот ти е на душата...не е страшно :wink:

П.С. Obitax е прав...едвам ти разчетох :wink:

09-25-2006, 14:39
1во сори за провописа ама аз пи6а бързо и от това правя грешки.Доколкото 4е съм отворена отворена съм и то много(даже много пове4е от необходимото).Но проблема е в т'ва 4е аз се притеснявам да го заговория защото го харесвам.А иначе много лесно общувам с момчета ама сега направо незнам какво ми става с него кат го видя и се едно оставам без глас ](*,)

koalka
09-25-2006, 15:18
1во сори за провописа ама аз пи6а бързо и от това правя грешки.Доколкото 4е съм отворена отворена съм и то много(даже много пове4е от необходимото).Но проблема е в т'ва 4е аз се притеснявам да го заговория защото го харесвам.А иначе много лесно общувам с момчета ама сега направо незнам какво ми става с него кат го видя и се едно оставам без глас ](*,)Ами трябва да преодолееш срама си.Използвай уменията си,нали си отворена?

No_LiMiTe^f
09-25-2006, 15:53
Стига с тва че е отворена!Когато някой хлътне и най-големия отворко може да се спече!Просто гледай следващия път ей тъй да му подметнеш нещо за телефон или скайп!Питай го нещо свързано по темата и после му го поискай!Нещо такова!Но ако наистина го харесваш толкова не оставяй нещада да са само да здр и как си!

summer_04
09-25-2006, 16:43
Purvo ne ot "taka nare4enite",a napravo ste si zaici!vtoro sled akto naistina si tolkova otvorena mu kaji ,4e go haresva6!i gotovo!:)

pipi`e`golqma
09-25-2006, 16:56
Еми заговаряш го там за общи работи и като завържете разговор го питаш за skype или за тел. и така ... По нататък ти си знаеш няма да те учим :smt016

Lorraine
09-25-2006, 17:35
щом си отворена тогава къф е проблема да го заговориш #-o

BeCool_nNice
09-25-2006, 18:16
Lorraine , то и аз не съм от най-сдуханите , ма като не ти се прикаа , нямам работа в Skype :P :roll:

leko_otkachena
09-25-2006, 18:26
Стига с тва че е отворена!Когато някой хлътне и най-големия отворко може да се спече!Просто гледай следващия път ей тъй да му подметнеш нещо за телефон или скайп!Питай го нещо свързано по темата и после му го поискай!Нещо такова!Но ако наистина го харесваш толкова не оставяй нещада да са само да здр и как си! oo povqrvaite mi taka e!!

OPEL
09-25-2006, 18:29
Какво да ти кажа. Първият въпрос, когато искаш скайпа е:
"Ти имаш ли ПС."
При отговор "ДА"-"скайп"-"Да"-кажи го де. Нататък си го знаеш. Не упреквате хората че са срамежливи. Дори и "отворените" по форумите, понякога се оказват много сдухани.

leko_otkachena
09-25-2006, 18:40
ne e vuprosa da si otvoren po forumite vuprosa e che dori i da si otvoren poprincip ako hlitnesh po nqkogo prosto qko se sduhvash i chesno da ti kaja as ne sum ot koi znae kolko otvorenite no se sduhah sled kato sum vlubena v edno momche no vie ste vidqli temata koqto bqh pusnala(ili pone povecheto ot vas)

Lost_Kiss
09-25-2006, 19:30
1. nau4i se da pi6e6 !
2. kato si tolkoz otvorena 6to ni pita6 kak da go zagovori6 ?
Xa:) i az mislq tei!!

zoben_pitbul
09-25-2006, 20:06
1. nau4i se da pi6e6 !
2. kato si tolkoz otvorena 6to ni pita6 kak da go zagovori6 ?

09-26-2006, 13:15
хммм пак съм аз благодаря на вс,които си изразиха мнението.Така какво ново при мен с това мом4е ама абсолютно нищо щото днес не го видях(а сме в един коридор ама карай може да не е бил на у-ще)че има пс има 4е има скайп има но незнам как да го попитам щото той винаги е с мом4ета около 4-5(дет кат ме видат да го поздравя и ей така правят :shock: и аз от тях още пове4е се паникйосвам,а защо го правят това не ми е ясно #-o :| )може би и той повече да ме заговори щото и аз винаги съм с мой приятелки около мен и понякога мисля да се откажа от него ама аз не искам :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

aliq
09-26-2006, 20:15
2. kato si tolkoz otvorena 6to ni pita6 kak da go zagovori6 ?