PDA

View Full Version : moliqvi pomognete



ivailo 123
09-25-2006, 14:49
hodiq s edno momiche ot dva meseca i poveche problema e che mnogo se privurzah kum neq a ne iskam da e taka che postoiqno se iznervqm kato vidiq naprimer v diskotekata drugi momcheta da tancuvat da q svalqt i takiva raboti ili kogato e sma na parti ne moga da spra da mislq za neq s koi e i kakvo pravi kak da napravq taka che da ne me interesuva kakvo pravi da ne misla za neq.

siXt_senSe
09-25-2006, 14:52
Късно е моето момче изглежда май си влюбен.Ако искаш да се отървеш от тези чувства трябва да се опиташ да забравиш това момиче,да я оставиш(което може да ти причини много по-голяма болка) или просто да бъдеш с нея и да спечелиш и нейната любов,ако още не си

koalka
09-25-2006, 15:17
Незнам какви са ви отношенията,но ти май наистина се влюбваш,за нея незнам...не мога да разбера като виждаш,че я свалят,защо не правиш нищо по въпроса?Свалят я пред очите ти,а връзката ви сериозна ли е?Ако не е нищо чудно да прави нещо на тези купони,ако за нея ти си едно улечение и не изпитва любов.

DeSsY`
09-25-2006, 15:25
Късно е моето момче изглежда май си влюбен.Ако искаш да се отървеш от тези чувства трябва да се опиташ да забравиш това момиче,да я оставиш(което може да ти причини много по-голяма болка) или просто да бъдеш с нея и да спечелиш и нейната любов,ако още не си

Как ще я зареже бе?! Ебати съветите давате. Един проблем не се решава, като избягаш от него. Недей да се впрягаш чак толкова, ако си сигурен, че ти е вярна, няма за какво да се притесняваш. А и също не я притискай прекалено много, за да не избяга.

No_LiMiTe^f
09-25-2006, 15:48
И аз не мога да разбера защо позволяваш някои други да тазнцуват с нея!Защо ти не танцуваш с нея?!И наистина изглежда си влюбен а чувството което изпитваш се нарича ревност!Нормално е ако е хубава и сваляна ти да ревнуваш!Просто си я пази и гледай някой като тръгне да я сваля да покажеш че ти си й приятеля!А за това че постоянно мислиш за нея няма отърване!Това е любовта!

OPEL
09-25-2006, 15:59
А ти мой човек къде си докато флиртуват с нея, докато танцува, докато е на купони... а? Аз и приятелката ми постоянно се сваляме, в дискотеката почти винаги сме един до друг, на купони един без друг не ходим( само ако е скучна компанията отива само единия). Вие тъй като вече ходите, ти си мислиш че си е спечелил и давай ларш [-X Я се стегни и почни да е сваляш!!! Все едно сега за пръв път се виждате. Айде успех.

mercedes_bentz
09-25-2006, 18:07
пич много си го закъсал да знаеш влюбен си до уши.и недей да я късаш първо поговорете и тогава.а другия вариант е да не ходите на дискотеки

leko_otkachena
09-25-2006, 18:41
emi spored men ne napulno no trqbva da i imash doverie(pone ako e dokazala che moje da go ima)

Lost_Kiss
09-25-2006, 19:25
Revnyva6 zna4i q obi4a6(E,az taka si go obqsnqvam)I ako tq naistina te hareswa nqma da pozvoli nqkoi da zaeme twoeto mqsto...A i naistina-ti kade si dokato flirtywat s neq????

JuLiTo0o0o
09-25-2006, 19:50
4estito! dobre do6ul v kliuba na vliubenite :) az nqma da ti kaja da skusash s neq zashtoto znam kakva bolka shte ti pri4ini tova.........prosto se opitai da i imash doverie a tova da ne mislish za neq shte e mnoooooogo trudno aide uspeh \:D/

LP_girl_14
09-25-2006, 21:29
Ходиш с нея 2 месеца и се страхуваш от това което изпитваш?Че кво по-хубаво от тва да си влюбен (ако разбира се чувствата ви са споделени)?Струва ми се че сте започнали всичко адски несериозно и сега незнаеш как тя е реагира на това задълбочаване от твоя страна.кОлкото до флиртуването-зависи дали тя им отвръща със същото.Ако някой ухажов прекалява и виждаш че на нея й е неприятно би трябвало да отидеш при приятелката си и да му покажеш че вие сте заедно,а не да се праиш че не те интересува.Незнам на какво ниво са ви отношенията ,но ще е най-добре да поговорите,да я питаш дали иска нещо сериозно да има между вас или ще го карате на авантюра

zoben_pitbul
09-26-2006, 07:17
Абе като я свалят няма да седиш и да гледаш бе!Отиваш,издървяш му се на който е там и ако ти каже и копче-БАМ! избиваш му половината зъби.Как можеш да позволяваш такова нещо!?Това е което зависи от теб.Вече тя като е сама трябва да си наясно,че само от нея зависи,а не каза дали и тя се сваля с други?Ако е така-сори,губиш.Явно няма или има съвсем повърхностни чувства към теб.По този въпрос вече не можеш да направиш нищо,няма начин ако тя сама не го разбере да й втълпиш,че връзката ви е сериозна.

Nadelina
09-26-2006, 08:48
Boje! Ti si vluben.. Obichash q .. I iskash da ne e taka? Stranno.. Za pryf pyt vijdam podoben chovek.. koito bqga ot lubovta.. spodelenata lubov.. koqto moje da go napravi edinstveno shtastliv:P

white_chik
09-26-2006, 09:09
хахаха еми или си влюбен,или си обсебен,но и в двата случаи няма какво да напарвиш.

09-26-2006, 20:57
TI SI ADSKIA MUHLIO samo det qvno si kasmetlia tiq det q zaribqat ta e strah da im kaje6 kop4e 6ot 6ta prebiqt qvno si hvanal gotino gadje ama si blk i nikoga nqma da q opazi6 aaaaaa i o6te ne6to ti si misli6 4e hodi6 s neq ama tq kolko hodi s teb vijda6 sam nali
P.S. pomoli maika ti da ti uveli4i ve4erniq 4as da ne e 9 4asa
naprao ti go kazvam 6ot si tragi4en sme6nik

iiirish
09-26-2006, 22:09
не знам дали тази привързаност значи любов, но определено при теб значи ревност! а щом ревнуваш, значи държиш на този човек и имаш някакви чувства към него!

Krem4eto
09-27-2006, 18:53
Човече влюбен си!Радвай се на любовта!!!