PDA

View Full Version : Kak bihte se 4ustvali ako ..



09-25-2006, 17:19
Golqmata mi lubov, mom4eto koeto sum iskala ot dosta vreme pojela da izlezem az se bqh otkazala ot nego ve4e sled vreme toi iska6e mn da izlziame mole6e se edva li ne.. izlqzohme vednuj .. na sledva6tiq den toi pak iska6e izlizame az su6to i se moleh da mu haresa vs deto e stanalo ta 2-rata ve4er se celuvahme .. su6tnos toi po4na az dovur6vah ne6to takova stava6e :} gu6ka6e me gale6e me ... bqhme pod zvezdute i 4uvahme mestnite zvuci be6e gotino bqhme na edna detska plo6tadka kusno ve4erta :) sled tova 4atihem s su6tiq 4ovek .. i o6te mi kazva6e 4e ima 4ervilo po ustnite a az o6te use6tah parfuma .. :) ot taq ve4er .. iskam da sum s nego a toi trqbva6e da zaminava nz sega kakvo se vodim .. priqteli ili ne6to pove4e .. v 4ata me nari4a mila kote zvesdi4ke no mislq 4e vsqka moje da e taka .. kak bihte reagirali na takova otno6enie a i predi vi e naranil .. da otbeleja az mislq 4e se vru6ta .. za predi no nz kakfo da misla iska li me toi .. jelae me kato igra4ka ili ne6to seriozno ..

mercedes_bentz
09-25-2006, 17:28
Е щом е имал червило по устините значи нещо повече ама това че заминава и те изсотавя е тъпо адски тъпо

Angel_eyes
09-25-2006, 17:28
Ми да ти кажа честно имай си едно наум защото никога не знаеш как точно стоят нещата.Но може би е решил да се реваншира за преди иииии има някакви симпатии или нещо повече и наистина се интересува от теб.Радвай се,но ти казах имай си едно наум :wink:

Lorraine
09-25-2006, 17:30
Определено не е безразличен..радвай се бе,мила :wink:

PrIqTeLkA_oT_AdA
09-25-2006, 17:40
naistina mila radvai se za tova koeto ti se dava moje naistina da e revan6 .. a moje da e ysaznal kakfo e gubil predi .. ili pak da kroi ne6to .. ne se znae no 6tqh da se kefq :P

09-25-2006, 17:55
eeeehh, ako se beshe sluchilo tova na men shtyah da poludeya ot radost.
Radvay se ti i to mnogo, zashtoto ima i takiva hora, na koito ne im se e sluchvalo takova neshto(na men).

koalka
09-25-2006, 18:14
Ами не познавам момчето,с което си и дали той е от онези момчета,които се държат така с всички момичета или ти си единствената,която целува.Просто поговори с него и му кажи за чувствата си.

az pisah temata ...:)
09-25-2006, 18:31
e mi kakvo da vi kaja toi e super gotin , mil , nejen , tova koeto ne be6e ..zamina za6totot sledva .. i ne sme v edin grad taka znam 4e ne e sigurno kolko 4ustfa ima no az se radvam istinski za tova kogato bqhme zaedno 2-3 ve4eri i otgore na vs bqhme v edno i su6to zavedenie predi da se suglasq da izlezem toi samo me gleda6e togava i idva6e da me pozdravi da pita kak sum i tova ... mejduvremeno 4atehme za izlziane i taka natatuk .. toi da ne kaja me be6e pital da hodim li iskam no znaeh 4e ostava samo 2 dni i go pitah dali za nego e hodene tova .. toi misle6e kato men 4e ne .. sled tova bqhem izlziali i tova za 4erviloto mn mi haresa :} xixi sled celuvkite ne sme se vijdali no si 4atim otnovo kato predi tqh ... radvam se da radvam se 4e postignah pone ne6to

OPEL
09-25-2006, 18:32
Хора, колко пъти трябва да се набие в главата на"гостите" че един разговор, могат да спестят много безсънни нощи, че един разговор в подходящ момент, прави чудеса!!!

leko_otkachena
09-25-2006, 18:34
mhm spored men moje i da ste neshto poveche ot priqteli

09-25-2006, 19:15
i az smatam 4e ne e priqtelstvo tova .. no moje da e mn pove4e :} tova za 4erviloto e qko :} deto e spomenal :Pdavai ..

Lost_Kiss
09-25-2006, 19:21
DA,ne e priqtelstvo,no ako te e naranil...neznam dali da mu pro6tawa6 tyko taka sled edna dve celyvki...Nakarai go naistina da ti se moli...ako naistina te hareswa ili obi4a 6te se bori ako ne 6te se otkaje..
A i moje pak da te narani....

priti_kiti
09-25-2006, 20:09
абе да ти кажа..никога не мога да съм сигурна в един човек напълно.. винаги има едно,макар и малко,съмнение..
хаа ми май се водите повече от гаджета,или незнам,аз не правя такива неща с приятелите си :lol:

alisha LOO
09-26-2006, 12:25
e mi davai kakto e trugnalo 6to puk da ne trugnete :Pzvu4i perfektno :)

aliq
09-26-2006, 20:21
Ми да ти кажа честно имай си едно наум защото никога не знаеш как точно стоят нещата.Но може би е решил да се реваншира за преди иииии има някакви симпатии или нещо повече и наистина се интересува от теб.Радвай се,но ти казах имай си едно наум
:wink:

09-27-2006, 03:42
Golqmata mi lubov, mom4eto koeto sum iskala ot dosta vreme pojela da izlezem az se bqh otkazala ot nego ve4e sled vreme toi iska6e mn da izlziame mole6e se edva li ne.. izlqzohme vednuj .. na sledva6tiq den toi pak iska6e izlizame az su6to i se moleh da mu haresa vs deto e stanalo ta 2-rata ve4er se celuvahme .. su6tnos toi po4na az dovur6vah ne6to takova stava6e :} gu6ka6e me gale6e me ... bqhme pod zvezdute i 4uvahme mestnite zvuci be6e gotino bqhme na edna detska plo6tadka kusno ve4erta :) sled tova 4atihem s su6tiq 4ovek .. i o6te mi kazva6e 4e ima 4ervilo po ustnite a az o6te use6tah parfuma .. :) ot taq ve4er .. iskam da sum s nego a toi trqbva6e da zaminava nz sega kakvo se vodim .. priqteli ili ne6to pove4e .. v 4ata me nari4a mila kote zvesdi4ke no mislq 4e vsqka moje da e taka .. kak bihte reagirali na takova otno6enie a i predi vi e naranil .. da otbeleja az mislq 4e se vru6ta .. za predi no nz kakfo da misla iska li me toi .. jelae me kato igra4ka ili ne6to seriozno ..

Незнам за мен е било само едно хубаво преживяване и една красива целувка....... Нищо повече...... И на мен ми се е случвало....

Krem4eto
09-27-2006, 19:08
Golqmata mi lubov, mom4eto koeto sum iskala ot dosta vreme pojela da izlezem az se bqh otkazala ot nego ve4e sled vreme toi iska6e mn da izlziame mole6e se edva li ne.. izlqzohme vednuj .. na sledva6tiq den toi pak iska6e izlizame az su6to i se moleh da mu haresa vs deto e stanalo ta 2-rata ve4er se celuvahme .. su6tnos toi po4na az dovur6vah ne6to takova stava6e :} gu6ka6e me gale6e me ... bqhme pod zvezdute i 4uvahme mestnite zvuci be6e gotino bqhme na edna detska plo6tadka kusno ve4erta :) sled tova 4atihem s su6tiq 4ovek .. i o6te mi kazva6e 4e ima 4ervilo po ustnite a az o6te use6tah parfuma .. :) ot taq ve4er .. iskam da sum s nego a toi trqbva6e da zaminava nz sega kakvo se vodim .. priqteli ili ne6to pove4e .. v 4ata me nari4a mila kote zvesdi4ke no mislq 4e vsqka moje da e taka .. kak bihte reagirali na takova otno6enie a i predi vi e naranil .. da otbeleja az mislq 4e se vru6ta .. za predi no nz kakfo da misla iska li me toi .. jelae me kato igra4ka ili ne6to seriozno ..

Нещо повече сте от приятели ;)! Е уСпЕх!И недейте губете връзка,срещайте се...