PDA

View Full Version : ИСКААААААААМ СЪВЕЕЕЕЕТ



mercedes_bentz
09-25-2006, 17:24
ПЛС дай те ми съвет молявисе
Имам едно момиче от квартала което е адски сладко и готино а скоро взе да ми допада.Разбрах че е една година по-малка от мене,а виждането ми с нея е сутрин на спирката тя на доло аз на горе.Искам да се запозная с нея ама нямам никаква идея как дайте съвет ПЛС[/b]

Lola^6emeta
09-25-2006, 17:28
ами спри се и я заговори
ама не с въпроса колко е часът или нещо такова
това е глупаво....измисли нещо
завържете някакъв разговор и накрая и кажи хайде до
утре и така с течение на времето ти ще разбереш
дали имаш шан със нея дали те харесва или ще си останете
само приятели

Lorraine
09-25-2006, 17:28
ем..
-Здравей,красавице как си днес..изглеждаш чудесно..
-Мерси..
и почвате да говорите..трудно ли е да се сетиш :smt017

PrIqTeLkA_oT_AdA
09-25-2006, 17:31
Xa xa imah si6tiq slu4ei edin mn dobur priqtel sega mi be6e kazval predi 4e neznale kak da se zapoanae s men :) be6e interesno no si bie6e glavata kakvco da izmisli nakraq me zagovori kato me pita kolko e 4asa .. i taka trugna vsi4ko :) tova s 4asa nz dali 6te mine no opitai :p ako ne izmisli6 drugo Uspeh!

mercedes_bentz
09-25-2006, 17:31
знам че е тъпо ама ще почна да заеквам ето още един проблем.няма да мога да завържа разговор с нея

Lola^6emeta
09-25-2006, 17:31
ем..
-Здравей,красавице как си днес..изглеждаш чудесно..
-Мерси..
и почвате да говорите..трудно ли е да се сетиш :smt017
това е гадно бе милу звучи като някой сваляч
който е само за едната бройка мен лично мноого
лошо впечатление ми прави някой непознат да ми
каже ей красавице
btw спрях цигарите мнооого съм щастлива от почти два дни не
съм палила леко е гадно даже не леко ама
се се трае

Lorraine
09-25-2006, 17:33
ем..
-Здравей,красавице как си днес..изглеждаш чудесно..
-Мерси..
и почвате да говорите..трудно ли е да се сетиш :smt017
това е гадно бе милу звучи като някой сваляч
който е само за едната бройка мен лично мноого
лошо впечатление ми прави някой непознат да ми
каже ей красавице
btw спрях цигарите мнооого съм щастлива от почти два дни не
съм палила леко е гадно даже не леко ама
се се траене мисля така..тя ще го приеме добре..

П.П. Браво на тебе :-)

mercedes_bentz
09-25-2006, 17:34
ам това с цигарите не си е за мене ако ги спра ще стана 200кг само ме кара да ходя към хладилника да си търся ядене ако не съм пушил

Angel_eyes
09-25-2006, 17:35
Мога да ти кажа нещо което може да ти се стори изтъркано но е много сладко...Пристъпваш леко до нея и я питаш : Болеше ли?...И тя ще те попита кое да е боляло.При което твоя отговор трябва да е Когато падаше от небето..Незнам защо когато ми го казаха се изкефих...някак си яко е :smt016

Lorraine
09-25-2006, 17:37
Мога да ти кажа нещо което може да ти се стори изтъркано но е много сладко...Пристъпваш леко до нея и я питаш : Болеше ли?...И тя ще те попита кое да е боляло.При което твоя отговор трябва да е Когато падаше от небето..Незнам защо когато ми го казаха се изкефих...някак си яко е :smt016тва е от един филм.."бплеше ли?..кое дали е боляло..ми сещаш се -като падна от небето,защото с лице като това човек мисли че си ангел.." [-( [-X

mercedes_bentz
09-25-2006, 17:40
лошо явно имам сериозен проблем с общуването с момичета та хора аз немога да я заговоря.ще испратя някож приятел да я заговори и да ни запознае

Lorraine
09-25-2006, 17:45
лошо явно имам сериозен проблем с общуването с момичета та хора аз немога да я заговоря.ще испратя някож приятел да я заговори и да ни запознаеоф не намесвайте приятели..тъпо е!

П.П. намали си аватара.. :-$

mercedes_bentz
09-25-2006, 17:49
ей тамън си харесах аватар.май ще трябва да я заговоря някой път а спомехли че наще родители се познават .ммм да ще пъде много забавно да утида при нея и да почвам да заеквам.колко съм злена 17 съм и немога да завържа разговор с момиче освен по чата #-o

mercedes_bentz
09-25-2006, 18:04
може би ако знаех дали има ICQ или SKYPE тогава вече можеше да стане нещо друг начин не виждам.ами ако тръгна да се запознавам с нея и тя каже махни ми се ... от главата или ..........доста тъпо ще изглеждам няма да мога да се появя в КВ-то ей затова не смея да се запозная с нея на живо

OPEL
09-25-2006, 18:21
Пробвай номера с часа. Най лесния и бърз начин да заговориш някой. Работи в 5 от 6 в случаите. Ето един пример:
-извинявай, колко е часа?
-....
-Ауп/лол/ай...и др възклицания... много е хубав. И ти стои много добре.
-....
-Иначе аз съм .... и живея малко над вас (продължавате разговора, на тема-каквато тя реши)
Един ден по късно.
-Оо... ко стаа(примерно)
-бива(пр)
-Аааа... ПС имаш ли.
- да
-Скайп?
-да...
И нататъка си знаеш. Но това винаги действа.

OPEL
09-25-2006, 18:23
Гледай е в очите и не се притеснявай че заекваш, така тя ще разбере че е харесваш и че се притесняваш. Просто ще те улесни.

mercedes_bentz
09-25-2006, 18:53
благодяря ви много за съвети скоро ще приведа някой от тах в действие =D>