PDA

View Full Version : klasi4eskata gimnazia



09-25-2006, 17:54
ima li nqkoi ot tuka da u4i v klasi4eskata gimnaziai kak e tam mn li e trudno abe vuo6e dovolen li e?

ViVIt0oo
09-25-2006, 18:56
Хей виж тва може да ти е от полза: http://teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=36576&highlight=%CD%C3%C4%C5%CA
Миналата година на мен ми беше на мерак много за НГДЕК и се готвих за изпити(самостоятелно).Подг товката ми по история не беше толкова зле,колкото те решиха!Естествно,че влязоха децата,които са били на уроци при тези учители...нищо ново...това не е никак добре,но за жалост е така [-X !Иначе във факта,че е трудно-трудно е!Спор няма!Или поне е трудно при влизането!Както и да е аз не успях да вляза и да ти кажа мн,мн не съжалявам!Даже никак!Както си прецениш!Обаче това,което е сигурно е че трябва подготовката ти да е на наистина добро ниво(най-добре при учители от училището,за да може и почти да ти е осигурено влизането!)Еее,естествено ако изкараш 2ки на изпитите,няма да ти е сигурно независимо на кви уроци си бил/а. [-(
Мммнезнам...това са моите съвети за този момент,ако съм ти била полезна с нещо ще се радвам!
P.S. Иначе канала им в IRC е #нгдек.
Това е и успех! :smt006

strange__
09-26-2006, 20:44
Леле съдрах си задника като бях 7кл да уча и за кво?!За да влязат някви тъпи лайненца,половината от които мама и тате бяха цакали здраво :? А ние балъчетата да си седиме и да учиме...как ли пък не :!:Лично аз в момента съм дяволски щастлива,че не ме приеха там ;-)

Loshotia
09-28-2006, 05:09
Това училище е много добро. Но трябва да се запитате дали наистина си струва да хвърлите толкова усилия, за да учите там. И след време тези знания по толкова екзотичните предмети, изучавани там, дали ще намерят реално приложение в живота ви. Всичко ново е трудно. Но според мен е много по- приложимо в днешно време да знаеш примерно английски, немски и испански вместо да владееш старобългарски, старогръцки и латински. Но това си е мое мнение.