PDA

View Full Version : Моята нещасна бременост



Су Куру Ми Лапни
09-25-2006, 18:17
Здравейте.Аз сам на 16 години от Софя сам и сам мома.Сега ще ви раскажа за моята трудна бременност.Един ден след училище с моя най-добар приятел Деромир се казва се разбрахме да одиме на дискотека.Това ми беше парви пат с момче на дискотека.И като всяка влюбена тинейджарка се по напих(беше ми за парви пат).И смоя приятел Дери отидохме вав на у Пенка.Тя ми е най-добрата приятелка от класа.От Дупница е и живее на квартира.И отидохме с Дери у тях.После стана същественото.... Дери почна да ме съблича после аз се осъзнах (изтрезнях) вече бях гола в леглото на Пенка с нея и Дери.Тогава беше кам 2 часа.Бихте казали,че наще ще се притеснят...Да ама за мое щастие те бяха на почивка това беше на 1.08.2005 година.Та тогава като видях,че сме голи видях нещо ужасяващо.Пенето си беше разтворила краката,а Дери си беше набутал пениса с тестисите в путката и.Беше много гадно.Аз продалжих да се права на пияна,за да видя кво ще стане...Ама ме болеше главата много яко и явно сам заспала....Сутринта се сабудих.Дери и Пенка спаха.Рекох да стана ама не успях щях да поварна.По цялото тяло имах нещо бяло лепкаво със сигурност беше сперма.А бях и в цикал...Вичко беше в мензис.Дери се събуди.Аз бях много щастлива...Ама не помислих за последствията.....
Хвана ме Дери и започна да си го пъха в остата ми.Болеше много.Той се беше обраснал и нямаше косми ,което беше хубаво.След това започна да си го навира в путката ми.Болеше!!!! По едно време усетих нещо горещо в путката ми това беше спермата на Дери.Аз му зашлевих шамар.След това Пенка стана и го изгонихме.След това както разбирате сам забременяла...Отидох да уча в Дупница с Пенка.Това е за да не разберат нашите за бремеността.С Пенка искахме това дете. След 9 месеца се роди.
1 година от както имам дете!!! С Пенка идваме в София. Тогава отиван у нас да кажа истината на нашите.Майка ми беше бременна!!!!!!!!!! Много лошо...Но ме пребиха пред детето.Майка ми хвана детето и започна да го удря.След което аз я удярих с чаша по главата тя припадна.В болницата тя умря.Много лошо....Направо не ми се говори за това.Татко не беше у нас тогава.После в полицията дадохме показания и казахме, че е съседката.Имаше крав по рацете и по всичко личеше, че е тя. Един месец след това Видях Дери той беше изненадан да види сина си. Започна да ме бие пред НДК на моста при Макдоналдс тогава дойдоха полицай и заедно със сина ми скочи от моста.Детето умря.Тои не но отиде в пандиза.Парвона4ално за 10 години..... Е сега вече сам на 25 и имам спруг и една прекрасна дъщеря.

siXt_senSe
09-25-2006, 18:26
Определено имаш развинтена фантазия :smt005

BLaCk_LaDY_
09-25-2006, 18:31
Kajete mi kak ne vi e sram da se ebavate taka [-X ](*,) [-( :smt013 :smt011

Diabla``
09-25-2006, 18:34
edin savet aide parvo da se nau4ish da pishesh na 4ist bargarski bez gramati4eski greshki i togava pishi

summer_04
09-25-2006, 18:38
6to ne se samoubie6 a da oturve6 sveta ot takiva kato teb ,ne ni trqbvat ne6tsatnici !

Diabla``
09-25-2006, 18:42
edin savet aide parvo da se nau4ish da pishesh na 4ist bargarski bez gramati4eski greshki i togava pishi a i btw malko ne ti savpadat godinite i datite i ne moje da si na 25 sled kato tva e stavalo na 1.08.2005 ili az neshto ne 4atkam ko si pisala

C0mIx_Girl
09-25-2006, 18:43
ei hahoooo ima specializirani mesta kadeto shte ti pomognat.potarsi pomosht navreme ama to tva tvoito upraviq nqma ](*,) :!: :smt013

SuPeRSlaDkA
09-25-2006, 19:31
:smt005 :smt005 :smt005 leleee,leleleleee :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

miloto_girl_4e
09-25-2006, 19:35
Moderated by miloto
т.11 от Правилника :!: