PDA

View Full Version : Molq vi za pomo6t iskam syvet kak da mu kaja...



girl_from_your_dreams
09-25-2006, 19:01
4e go haresvam i to mn toi e nai dobriq priqtel na gadjeto mi ,no az gadjeto mi ve4e ne go obi4am samo 4e kak da go ubedq da ne mu kaje i t.n kak da mu syub6tq strah me e da ne byda othvyrlena ne sym sigurna nali me haresva ili ne puska bazici tova onova kazva mi tam razni raboti 4e gadjeto mi e izvadil kasmet sas men i t .n skoro negovata priatelka skasa sas nego ama toi oshte q obi4a a ne moga veche da tarpq mn go haresvam neznam kajete kak da mu kaja 4uvstvata si 6toto i az ve4e nz mn se pritesnqvam da mu kaja li vyob6te?predlojete nqkakav romanti4en na4in po koito da mu go saobshtq no po chata na jivo prosto ne moga niakakvi dumi i t.n znaite che ge obi4am tova shte vi pomogne mislia 4e da sa4inite ne6to kakvoto i da e no da e efektno molia vi

Lost_Kiss
09-25-2006, 19:16
we4e ne obi4a6 priqtelq si???Mnogo ste mi strani takiwa,neska te obi4am ytre ve4e ne :?
Ako priqtelq ti i towa mom4e koeto hareswa6 sa mn dobri Fr bili provalila edno takowa priqtelstvo za6toto prosto "MNgo hareswa6" ??? Pomisli si ??

cecko_boy
09-25-2006, 19:23
Nemoa vi razbera zashto trqbva da se suobrazqvate s horata mi ako sa mn dobri priqteli nqma da se karat zaradi momi4eto ako ne sa istinski priqteli vednaga shte se skarat i shte izkarat momi4eto vinovno

Lost_Kiss
09-25-2006, 19:28
Nemoa vi razbera zashto trqbva da se suobrazqvate s horata mi ako sa mn dobri priqteli nqma da se karat zaradi momi4eto ako ne sa istinski priqteli vednaga shte se skarat i shte izkarat momi4eto vinovno
E,az po princip sam mn dobra kam vsi4ki i gledam na vsi4ki da im e dobre da im e udobno (ako me razbira6) Neznam ...pri tebe kak e,No az ne mislq samo za "G1za si"

girl_from_your_dreams
09-25-2006, 19:32
да наистина страх ме е да не се скарат пък :(

Obitax
09-25-2006, 22:20
Nemoa vi razbera zashto trqbva da se suobrazqvate s horata mi ako sa mn dobri priqteli nqma da se karat zaradi momi4eto ako ne sa istinski priqteli vednaga shte se skarat i shte izkarat momi4eto vinovno

EVALA ti Cecko :!:

KisskilleRcHe
09-26-2006, 04:03
Обаче вие сте некфи яко здухани птици.... "Аз неска си обичам приятеля, а утре неговия най-добур приятел, други ден брат му..." И до каде така.... Докато стигнеш до баща му ли ?????? Или докато развалиш всичките му приятелства.... Макар че ако са истински приятели няма да се скарат заради теб ама де да се знаеееее........ Леллееллеле не трябва така..... Ти си само едно момиче което ходи с едно момче, за да не е без гадже..... И после к'фо харесфаш друго и ..... Като ще му дойде края??????????

koalka
09-26-2006, 12:16
Обаче вие сте некфи яко здухани птици.... "Аз неска си обичам приятеля, а утре неговия най-добур приятел, други ден брат му..." И до каде така.... Докато стигнеш до баща му ли ?????? Или докато развалиш всичките му приятелства.... Макар че ако са истински приятели няма да се скарат заради теб ама де да се знаеееее........ Леллееллеле не трябва така..... Ти си само едно момиче което ходи с едно момче, за да не е без гадже..... И после к'фо харесфаш друго и ..... Като ще му дойде края??????????Може като нищо да се окаже така.Незнам...