PDA

View Full Version : исках да споделя....



PocuTy
09-25-2006, 19:58
Здравейте! :wink: Ммм...първо само да спомена,че съм на 13! От доста време посещавам този сайт и много ми харесва,а и най-накрая се реших и аз да ви пиша за да споделя някой неща,понеже напоследак се чувствам....мм странно,нещо не мога да споделя всичко,което ми се иска с моята най-добра приятелка!!!Незнам какво ми става!Явно не мога да се предразположа за да бъда изцяло откровена с нея и да и кажа всичко,което ме измачва на този етап!Та понеже с нея немога да споделя,реших с вас да споделя! :smt017 Неискам да получавам от вас упреци или нещо подобно...просто съвети,които не са задължителни де! :P Та значи да започна първо с нещото,което ме прави страшно щастлива или по-точно за човека,които ме прави щастлива,макар,че е далеч от мен!Доста от вас може би ще кажат или ще ме упрекнат,че сам малка,че не ми е времето за да се влюбвам и че не мога на моите години!Ама не е така!Не всички сме еднакви!Едни рано намират любовта,а другите по-късно,но все пак я намират.... O:) Аз сам сигурна,че съм я намерила,макар,че звучи доста пресилено,но е факт!!!Той е по-голям от мен с 4 години,но е много мил и добър!Не е някъв идиот,за който да е важна бройката!Днес стават 11 месеца от както подаржаме вразка било то по телефона или по интернет,понеже сме далеч един от друг!Страшно много го обичам,а и той мен!По принцип приятелите ми ме подкрепят в това!Всички казват,че такава любов никога не са виждали,а той каза и 4е няма и да видят :wink: Имаме много планове..част от тях за на път да се осаществят :oops: Той ме обича и в това сам сигурна!Негов приятел сащо го потварди! :oops: Че няма да срещна друг и да обичам пак така и в това сам абсолютно сигурна,а и той го знае,че бих дала живота си за него!!Мечтая си да дойде и деня ,в който ще си бъдем заедно и най-накрая ще мога да го гушна!!!Разстоянието ни дели ](*,) ,но това не ни пречи да се обичаме ,нали?!?!Е,това е съвсем малка част от моята историйка,ако някои иска да пита нещо или да посаветва нещо ще бъда благодарна на всички,които се отзоват!!!!Благодаря на всички предварително!!! O:)

priti_kiti
09-25-2006, 20:03
ох напомняш ми на мен преди.. хм година :lol: мила..не се и съмнявам,че го обичаш но.. отговори ми на едно въпросче: виждала ли си го някога изобщо ? на живо ? и понеже си мисля,че отговорът ти е не,ще ти кажа че не можеш да се влюбиш по интернет.. ти можеш да си внушиш много неща,но.. той за теб е перфектния,идеалния,но ако на живо е нещо коренно различно? и то не само на външен вид.. 4 години викаш.. а ти на колко си ?

Angel_eyes
09-25-2006, 20:34
На 13 е...ама такова :lol: върви ми на смех таа вечер :-D Тааа и аз искам да питам виждали ли сте се или го карате по нет-а и по телефона.Вярно,че опознаваш един човек в нет-а нооо нещата са коренно различни на живо...А ако сте се виждали и наистина толкова много си го обичаш ще си го чакаш аз така правя...и моя приятел е далеч,но си го чакам :smt016

Obitax
09-25-2006, 20:58
Puberski iztorii :D