PDA

View Full Version : Любов...пак ме гони



Лили-7о
09-25-2006, 20:43
Така... ще карам на кратко. Имам едно момче, което много харесвам, мисля че и той не е безразличен към мен, но това може да е от самовнушение.. Но е от онези хора, как да ги обесня, Леко онесени, все едно витаят в облаците, от онези готините и малко по тихите в часовете хора, и забавните извън тях. Но на него му се свалят доста момичета и аз нз как да действам. Той не е от плейбоите, ама е някак си, като дрогиран. Та искам да ви питам-стрували си да опитам с него или да си продължа най нормално. Той ми се усмухва, и то много често, ама той никога не се мръщи и винаги е весел. Гледаме в очите и ми говори, сякаш сме много близки, ама така е с всеки. В скайпа си чатим, ама той не излиза от чата. Иначе е много точен човек. Гледа да ме заговори, ама той по принцип не млъква да се занася. Искам само съвет дали си струва. А и още нещо, в рейса винаги сяда до мен, или ако няма места става, аз да седна... Просто искам съвет!!!

Obitax
09-25-2006, 20:46
mi spored men e pi4aga . 6tom ima 4ustvo za humur , znae kak da se darji i e vnimatelen zna4i si zaslujava .

FuckBitch
09-25-2006, 20:52
Сама трябва да решиш. :roll:

Angel_eyes
09-25-2006, 20:52
Мил,любезен внимателен...Джентълмен защо питаш има ли смисъл след като е такова момче каквото казваш аз на твое място бих опитала а пък и още повече ти го харесваш къде е проблема в картинката :shock: :wink:

Лили-7о
09-25-2006, 21:01
Да не е прекалено хубаво!!! И някакси, как да го кажа, отнесен е. Аз съм на 15, той е от моя клас. Гледам го, в час е зашеметен. Лети в облаците. До сега не съм се сблъсвала с такива хора. Които могат да бъдат и много готини, могат да бъдат и много... заспали. Проблема е че може да ме отхвърли. Да не отговори на чувствата ми, и да стане много гадно. Та съсщинския ми въпрос е да ли ще е правилна една такава връзка. И как точно да му го кажа, защото съм свикнала на мен да предлагат, защото той едва ли би направил нещо. Кажете!!! Моля.

mercedes_bentz
09-25-2006, 21:03
е това че е кавалер не е от голямо значение,но поне изразявя някакво уважение към тебе,попринцип и аз като видя хубаво момиче някеъде по рейсовее винаги му права път да мине и или да седне

LP_girl_14
09-25-2006, 21:23
Не може да преценяваме хора дали си струват или не просто ей така.Все пак ти го харесваш,не ние и сама трябва да прецениш плюсовете и минусите му,да прецениш шансовете си.Искаш съвет-сближи се с него,нека вижда в твое лице специално момиче,с което ще може да общува спокойно,да бъде себе си,провокирай го,флиртувай с него,бъди мила,бъди себе си.Просто се опознайте по-добре

iiirish
09-25-2006, 21:29
Мил,любезен внимателен...Джентълмен защо питаш има ли смисъл след като е такова момче каквото казваш аз на твое място бих опитала а пък и още повече ти го харесваш къде е проблема в картинката :shock: :wink:

koalka
09-26-2006, 12:18
Прави му комплименти,флиртувай и т.н.Но не го изпускай,защото по твоите думи е наистина свестен.

Лили-7о
09-26-2006, 12:45
Може би сте прави, ама ако ме отхвърли!!! И има едно много красиво и готино момиче, което постоянно се навърта около него от около 5 дена. Първо мислех че той нама да и обърне голямо внимание, но тя не се дели и за секунда от него. А и той като го гледем не е и оплаква. Като е види му се променя физиономията, накак е гледа с наслада и възхищение. И е много добър приятел, и не искам да го загубя като такъв.

Amy_Lee^89
09-28-2006, 07:21
Мил,любезен внимателен...Джентълмен защо питаш има ли смисъл след като е такова момче каквото казваш аз на твое място бих опитала а пък и още повече ти го харесваш къде е проблема в картинката :shock: :wink:
да, напълно съм съгласна :) Пък това че е малко "отнесен", няма лошо, дори може да се окаже романтично :-({|= Но естествено ти трябва да си решиш как ще постъпиш. все пак моето мнение е: Действай!!!

DeSiTo0o
09-28-2006, 10:42
mi spored men e pi4aga . 6tom ima 4ustvo za humur , znae kak da se darji i e vnimatelen zna4i si zaslujava .
да,и аз така мисля!хвашай го,какво се чудиш? :wink: