PDA

View Full Version : Как да я БРЪМНА



09-25-2006, 21:27
Как да я накарам да и бръмне главата?
Бе ние ходим от 3 месеца и половина мн се обичаме и аз нея и тя мене но скоро ставаха пак едни проблеми и скъсахме за време от сорта че искаше да е свободна да види кво е без мене,сама видя че без мене не може.Докато се бяхме разделили тя един вид ми изневери да види кво ще е с друг видя че е по-различно с някой който не обича,дори за 2-та дни които не бяхме заедно е плакала... И когато аз разбрах че тя се е целувала просто с някаф си там(тя е щяла да ми каже дори е щяла да му каже че не иска нищо с него и още същата вечер е щяла да се върне при мен тва не го знам само от нея ми и от други места),аз и казах че не искам да я виждам никога повече и си тръгнах обаче тя ме достигна и почна да ми плаче да ми реве,падна ми на колене умоляваше ме казваше ми че ме обича и че е видяла че не може без мене и че не иска никога да се разделяме обади се на оня пред мене и му каза че ме обича и че не иска нищо с него(а тя е щяла да го направи и без да я хвана тва го знам от 1 приятелка която е навътре в нещата) ... иии така след известно време докато ми рева аз и простих ... 2 дена не беше същото ама сия сичко е наред,вчера тя ми каза че сега иска и чувства че иска да сме мн дълго време заедно,но не го мисли щото е малка и не е хубаво да си затваря живота но все пак сега иска и го чувства и ме обича а аз знам че ме обича!(а тя ще прави 15 години февруари) ...
И така днеска всичко си беше ок и тя ми се извини за тва нещо и ми каза че и е супер с мене и наистина иска да не се разделяме никога.

И все пак ще ви питам няколко въпроса

1. Кво мислите по тая история кво бихте казали за всичко и за това че сме се били разделили при положение че ме обича,само защото да види кво ще и е без мене и кво ще е с някой друг (както виждаме не и е било хубаво и се е върнала)

2. Как да и бръмна главата методи и стратегия да и държа вниманието към мене занапред за да не и омръзна ... Например ревност .. абе нещо там измислете
:)

Obitax
09-25-2006, 22:18
:smt005 :smt005 ebati tapoto par4e da se uniji po takaf na4in......btw tq vaob6te znae li kakvo e 4est i dostointvo ????

Nifada_
09-25-2006, 23:03
Ох, чакай че се уморих докато изчета всичко и за малко да изгубя връзката с началото. Та по темата:
Ами помисли де, тя правинещо и ти се шашкаш и искаш съвет как да я накараш да мисли само за теб. Действай по същия начин - кажи и че искаш да се разделите за няколко дни, защото връзката ви според теб се изчерпва и искаш да провериш дали ще ти липсва или можеш и без нея. и за да е още по-гадно можеш да и го напишеш на sms и като ти се обади да види дали не си се побъркал спокойно да и кажеш, ами да, така мисля, не се сърди, нищо лично. Ако наистин а си те обича, бая ще се стресне.

Nightmare
09-25-2006, 23:13
Приятелката ти има нужда от един ритник отзад да се осъзнае, чe когато обичаш е голяма глупост да си рискуваш връзката заради някакво си целуване. Велика простотия! Дано се е осъзнала поне малко.
А относно ревността.. Едвали е най добрия вариант. Ревността наранява. По добре разнообрази връзката си като правите различни неща. Кино, кафета, филми у вас или в тях.. Може да ходите на разходки до близки на вашия град места. Има много начини, иска се малко желание.

09-26-2006, 01:38
Аз пък не мисля че ревността наранява ... ако си чист що да наранява ... Що да не и бръкнеш в гъза без да я дразниш...Например тя ще те ревнува ако види колко момичета те харесват,или от това когато кажеш за някое момиче нещо хубаво и после нали уж я успокоиш 'бе споко бе с теб съм не с нея' :) аз например мн се дразня когато гаджето ми каже 'тоя е мн готин' аз млъквам щото знам че тя е с мен и иска да е с мен но все пак ми бръква в гъза :)

KisskilleRcHe
09-26-2006, 03:52
Т'фа момиче е лудо...... Как може да се унижи толкова??????

Nadelina
09-26-2006, 08:44
Mnogo e malka.. Za tfa e napravila podobna glupost.. No istinata e che i tova ne q opravdava.. Postypkata e napravo unikalna.. No kakto i da e.. Veche e stanalo.. Nadqvam se tq da znae kakvo iska.. i za napred naistina da ostanete zaedno za dylgo.. A otnosno ftoria ti vypros kak da q nakarash ochite i da bydat samo za tebe.. - Pravi i nqkakvi podaracheta.. malki iznenadi.. koito da q radvat.. da q karat da se chuvstva obichana.. i jelana.. I da razbere che ti si neshto mnogo poveche ot vseki drug.. a v syshtoto vreme ti da bydesh prosto edin ot vsichki.. Magia e lubovta ei :)

white_chik
09-26-2006, 08:53
:smt005 :smt005 ebati tapoto par4e da se uniji po takaf na4in......btw tq vaob6te znae li kakvo e 4est i dostointvo ????
Еми девойчето е на 14 какво очакваш :smt005

tX
09-26-2006, 09:01
1. Да хваща гората.
2. С бормашина.

ABSOLUTme
09-26-2006, 09:52
Приятелката ти има нужда от един ритник отзад да се осъзнае, чe когато обичаш е голяма глупост да си рискуваш връзката заради някакво си целуване. Велика простотия! Дано се е осъзнала поне малко.
А относно ревността.. Едвали е най добрия вариант. Ревността наранява. По добре разнообрази връзката си като правите различни неща. Кино, кафета, филми у вас или в тях.. Може да ходите на разходки до близки на вашия град места. Има много начини, иска се малко желание.


АБСОЛЮТно правилно мнение,подкрепям с 2 ръце! =D>

She-Devil
09-26-2006, 10:16
:smt005 :smt005 ebati tapoto par4e da se uniji po takaf na4in......btw tq vaob6te znae li kakvo e 4est i dostointvo ????


Когато обичаш не знаеш какво можеш да направиш...в очите на това момиче видях себе си...Обаче си мисля че с ревност не се постига голям ефект.
Сега не бих хо направила..да се разделям с някой с който ми е толкова добре че да изпитам какво е да не е с него ...не не не !Малко е детско ....Пак казвам, когато е Любов,не е необходимо да правиш особено много различни неща за да привличеш вниманието й...Абе истинското е че сте лапета и още не го вдявате....

rali4ka91
09-26-2006, 12:36
:smt005 :smt005 ebati tapoto par4e da se uniji po takaf na4in......btw tq vaob6te znae li kakvo e 4est i dostointvo ????


Когато обичаш не знаеш какво можеш да направиш...в очите на това момиче видях себе си...Обаче си мисля че с ревност не се постига голям ефект.
Сега не бих хо направила..да се разделям с някой с който ми е толкова добре че да изпитам какво е да не е с него ...не не не !Малко е детско ....Пак казвам, когато е Любов,не е необходимо да правиш особено много различни неща за да привличеш вниманието й...Абе истинското е че сте лапета и още не го вдявате....
Ей почнах да се засягам :D :D :D Хаха шегувам се,имам в предвид че и аз съм на 15 ама не се смятам за лапе,това че е казала че не иска да има дълги връзки на тая възраст...де да знам...и на мене много хора са ми казвали да не си продължавам толко много връзките ,щото нямало да мога да си поживея...ама в крайна сметка...с приятеля ми сме 6 месеца вече заедно,ама аз смятам че си поживявам прекрасно с него :D А и никога не бих искала да направя това което е направило момичето...тъпо е и е детско...тфа е мойто мнение

ninsy
09-26-2006, 12:44
и аз ги праех тия номера когат бях на 14 ;)
глупава работа кфо да ти кажа..

Amayo
09-26-2006, 12:56
Тва "ема аз щях да ти кажа" е се едно "ама аз замалко нямаше да го целуна" #-o

Tempestjuji
09-26-2006, 19:36
Какво искаш от 14 годишно момиче???

BeBcHeTo
09-26-2006, 20:09
пфффф