PDA

View Full Version : Президентски избори в България 2006



protoss
09-25-2006, 23:34
Наближават президентските избори, а пък няма нито една свястна тема по този въпрос. Ето тема в която има всички кандидати пък и да коментираме ставащото.
П.С. Тези които могат нека да гласуват :)

protoss
09-25-2006, 23:37
еееее, забравих отговор НЯМА ДА ГЛАСУВАМ :smt013 :smt013 :smt013 Пишете тук, ако няма да гласувате, съжалявам за грешката :oops:

RoyTheReaper
09-25-2006, 23:38
има такава тема. аз ще гласувам за Беронов, въпреки че в оставащия месец може и да си променя решението. и... да, пълнолетните - гласувайте, важно е!!!

Psycho Realm
09-25-2006, 23:45
За който и да гласувате, винаги червените пенсии ще се повече.

SaYoNaRa
09-25-2006, 23:54
НяМа Да ГлАсУвАм

teenkopele
09-26-2006, 08:20
Не съм мислил по въпроса.

П.П. Защо не добавиш и възможен отговор- "За никой." ? :wink:

Communist
09-26-2006, 08:30
Никой не е цвете, ама Беронов най-ме кефи 8)

protoss
09-26-2006, 08:32
П.П. Защо не добавиш и възможен отговор- "За никой." ? :wink:
Ами точно щях да добавя обаче обърках бутона и създадох темата :( вече не може да се редактира или променя :(

priti_kiti
09-26-2006, 13:48
Никой не е цвете, ама Беронов най-ме кефи 8) най-малкото зло :lol:

Momchence
09-26-2006, 21:05
За Беронов ще гласувам!
Червените пенсии ще са повече докато ние не си мръднем гъзовете ;)

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-27-2006, 16:32
hi4 me nqma s politikata :P

vra4ka
09-27-2006, 20:44
За Първанов естествено бих гласувала. България от 16 год. насам по-добър президент не е имала!
Дипломатичен, умен, приятен - каквото му е по възможностите го направи!

Gangsta_zone
09-27-2006, 20:52
за баба ти ша гласувам ааа на 15 съм не мога да гласувам ама и да можех за никой тъпак не бих гласувал само занимават хората с глупости и се дават пари за супер тъпи неща а за наистина жажните неща никой не го е*е

Mo6nooo
09-27-2006, 20:55
за баба ти ша гласувам ааа на 15 съм не мога да гласувам ама и да можех за никой тъпак не бих гласувал само занимават хората с глупости и се дават пари за супер тъпи неща а за наистина жажните неща никой не го е*е
А знаеш ли защо се случва това? Когато се дават пари за нещо те се дават за избирателите (в случая пенсионерите). Докато ти и останалите млади не гласуват. Каквото и "полезно" дело да се направи, то ще е в полза на пенсионерите.

Gangsta_zone
09-27-2006, 21:00
за баба ти ша гласувам ааа на 15 съм не мога да гласувам ама и да можех за никой тъпак не бих гласувал само занимават хората с глупости и се дават пари за супер тъпи неща а за наистина жажните неща никой не го е*е
А знаеш ли защо се случва това? Когато се дават пари за нещо те се дават за избирателите (в случая пенсионерите). Докато ти и останалите млади не гласуват. Каквото и "полезно" дело да се направи, то ще е в полза на пенсионерите.Абе стига бе ква полза на пенсионерите не си ли виждал някоя баба на 70-80 години с пенсич 50 лежа е кжа полза има тая баба баси

Psycho Realm
09-27-2006, 22:55
за баба ти ша гласувам ааа на 15 съм не мога да гласувам ама и да можех за никой тъпак не бих гласувал само занимават хората с глупости и се дават пари за супер тъпи неща а за наистина жажните неща никой не го е*е
А знаеш ли защо се случва това? Когато се дават пари за нещо те се дават за избирателите (в случая пенсионерите). Докато ти и останалите млади не гласуват. Каквото и "полезно" дело да се направи, то ще е в полза на пенсионерите.Абе стига бе ква полза на пенсионерите не си ли виждал някоя баба на 70-80 години с пенсич 50 лежа е кжа полза има тая баба баси
Жалък си, замълчи. А тая дето ще гласува за Първанов, явно има мисленето на 80 годишни пенсионерка, спомняща си с умиление годините преди 89, мислеща, че Първанката може да направи нещо и да върне онези "златни времена".

fti4ka
09-28-2006, 00:07
ше гласувам за Първанката.. симпатяга е и красиво се ръкостиска.. то друго кво му трябва..

Momchence
09-28-2006, 09:31
Vra4ka fti4ka скриите се моля ви [-o<

Това не е конкурс за красота а избори за президент. Работата му не се опира само до ръкостискане и дипломатичност...това е политика...т.е. различните кандидати следват различни политически идеологи и убеждения..следователно след избирането им ще поведат и България след тях...не чак толкова сложно... Принципно президента е независим да, но след като идва от някоя партия или същата тази го подкрепя...не е чак толко сложно...
Вземете се запознайте малко с цялата работа и не се изказвайте неподготвени...тази страна не е на политиците а е наша..ние ги избираме...т.е. пенсиите ги избират а после другите мрънкат...

П.С. Салама никога няма да бъде пак евтин :lol:

fti4ka
09-28-2006, 09:42
Vra4ka fti4ka скриите се моля ви [-o<

Това не е конкурс за красота а избори за президент. Работата му не се опира само до ръкостискане и дипломатичност...това е политика...т.е. различните кандидати следват различни политически идеологи и убеждения..следователно след избирането им ще поведат и България след тях...не чак толкова сложно... Принципно президента е независим да, но след като идва от някоя партия или същата тази го подкрепя...не е чак толко сложно...
Вземете се запознайте малко с цялата работа и не се изказвайте неподготвени...тази страна не е на политиците а е наша..ние ги избираме...т.е. пенсиите ги избират а после другите мрънкат...

П.С. Салама никога няма да бъде пак евтин :lol:

еее ама верно ли?! аз па си мислих че тряя да е красив само..