PDA

View Full Version : mnogo mi e gadno



tujnoto angle4e
09-25-2006, 23:29
hi all.iskam da spodelq s vas ne6to,ot koeto mnogo me boli.ot godina i polovina hodq s edno mom4e.naposleduk ne6tata ne vurvqha,no za vse polagah staraniq da gi opravq...staraniq,koito ostanaha nerazbrani.predi 2 sedmici priqtelq mi doide pri men i mi kaza 4e e kanen na imen den na negova suy4eni4ka.az est. nqmah ni6to protiv-hilqdi puti sme hodili zaedno na neinata vila.nqmah ni6to protiv do momenta,v koito ne mi zaqvi 4e az ne sum pokanena i vupreki tova smqta da otide.ujasno gadno mi stana,no sum bezsilna da go spra...dve sedmici po-kusno(dnes) bqh na gosti utqh.dr. negova suy4eni4ka dnes ima RD i toi be6e pokanen.izri4no mi zaqvi 4e nqma da hodi.daje mu zvunqha,dokato bqhme zaedno i toi ne si vdigna telefona.zaqvi mi ako priqtelite mu mi zvunnat da im kaja 4e nz kude e,ne sum go vijdala.i az glypavata se suglasih.sled tova se pribrah vku6ti i 2-3 4asa sled tova mu zvunq okolo 5-6 puti.ne vdiga.sled malko mi se obajda i s cqloto si licemerie mi zaqvqva 4e e na RD.stana mi mnogo kofti...ne me razbiraite pogre6no,az nqmam ni6to protiv da otide!no za6to me luje?pre spokoino moje6e da mi se obadi i da mi kaje 4e 6te ide...za poreden put mi dokazva 4e ne durji na men i 4e predpo4ita da e s priqtelite si,otkolkoto s men.i poznaite!nakraq az sum vinovna 4e se surdq za deto e oti6ul,toi mislel da mi kaje no ytre...nie s nego sme prekaleno svurzani,jivota ni te4e usporedno.rqdko se slu4va da izlezem edin bez drug i togava si zvunim prez polovin 4as...za6to postupi taka???molq,pomognete mi!mnogo mi e mu4no!!! :smt010

Crazy_Element
09-25-2006, 23:34
hi all.iskam da spodelq s vas ne6to,ot koeto mnogo me boli.ot godina i polovina hodq s edno mom4e.naposleduk ne6tata ne vurvqha,no za vse polagah staraniq da gi opravq...staraniq,koito ostanaha nerazbrani.predi 2 sedmici priqtelq mi doide pri men i mi kaza 4e e kanen na imen den na negova suy4eni4ka.az est. nqmah ni6to protiv-hilqdi puti sme hodili zaedno na neinata vila.nqmah ni6to protiv do momenta,v koito ne mi zaqvi 4e az ne sum pokanena i vupreki tova smqta da otide.ujasno gadno mi stana,no sum bezsilna da go spra...dve sedmici po-kusno(dnes) bqh na gosti utqh.dr. negova suy4eni4ka dnes ima RD i toi be6e pokanen.izri4no mi zaqvi 4e nqma da hodi.daje mu zvunqha,dokato bqhme zaedno i toi ne si vdigna telefona.zaqvi mi ako priqtelite mu mi zvunnat da im kaja 4e nz kude e,ne sum go vijdala.i az glypavata se suglasih.sled tova se pribrah vku6ti i 2-3 4asa sled tova mu zvunq okolo 5-6 puti.ne vdiga.sled malko mi se obajda i s cqloto si licemerie mi zaqvqva 4e e na RD.stana mi mnogo kofti...ne me razbiraite pogre6no,az nqmam ni6to protiv da otide!no za6to me luje?pre spokoino moje6e da mi se obadi i da mi kaje 4e 6te ide...za poreden put mi dokazva 4e ne durji na men i 4e predpo4ita da e s priqtelite si,otkolkoto s men.i poznaite!nakraq az sum vinovna 4e se surdq za deto e oti6ul,toi mislel da mi kaje no ytre...nie s nego sme prekaleno svurzani,jivota ni te4e usporedno.rqdko se slu4va da izlezem edin bez drug i togava si zvunim prez polovin 4as...za6to postupi taka???molq,pomognete mi!mnogo mi e mu4no!!! :smt010

Хм ами какво да ти кажа просто ако ти го кажа няма искаш го напраиш ЗАРЕЖИ ТОЯ ТЪП МАСАЛ НЕ ТЕ ЗАСЛУЖАВА!!!


Тфа бебешки работи да лужиш че няма ходиш на РД пак да идиш или пак да не си дигап телефона и други тфа е пълен кретен каам ти преглътниги тия 1 година и половина и давай напред просто не те заслужава.

Nightmare
09-25-2006, 23:42
Много е кофти, когато някой, на когото вярваш те прави на глупак. По добре поговори сериозно с него. Обясни му, че е нормално да излиза понякога без теб, да има и собствен живот, но просто не бива да те лъже. Това убива връзката. Опитай да му обясниш колко зле те кара да се чувстваш по този начин. Ако не се промени, значи е време сериозно да се замислиш на къде отива връзката ви..

tujnoto angel4e
09-25-2006, 23:51
i da govorq s nego vse taq...pravila sum go hilqdi puti no nikoga ne me e 4yval.prez poslednite nqkolko meseca sus absolutno ni6to ne mi e pokazval lubovta si ili 4e durji na men...i mu go kazah,kogato govorihme po telefona-ako naistina durji na men 6te mi go pokaje prez sledva6tite nqkolko dni,za6toto ve4e ne izdurjam vseki den da pla4a zaradi nego,da se opitvam da spasq vruzkata ni a toi da obvinqva men za vsi4ko...ama za VSI4KO!!treta svetovna voina da stane,az 6te sum vinovna...sled kato i tazi ve4er obvini men si dadoh smetka 4e v 85% ot slu4aite e bil vinoven toi no taka e obru6tal ne6tata 4e da nakara men da se 4yvstvam vinovna...i da vi kaja e uspqval vseki put.az ve4no tyrsq gre6kata v sebe si i vse gledam da se popravqm...gradila sum ne6to,koeto e bilo srytvano sled men..ne iskam da se razdelqme,no tova e posledniq 6ans,koito mu davam.da ne govorim 4e kato se skarame se otnasq s men kato s parcal,obijda me i t.n ,tova e naaaai-malkoto.prosto ne iskam da susipvame golqmata si lubov zaradi negovite GLUPOSTI...vse o6te imam jelanie da opravq ne6tata,no ve4e se iz4erpah,ne vijdam kakvo pove4e da napravq...razdadoh cqlata si du6a na 4ovek,koito q stupka

Crazy_Element
09-25-2006, 23:56
i da govorq s nego vse taq...pravila sum go hilqdi puti no nikoga ne me e 4yval.prez poslednite nqkolko meseca sus absolutno ni6to ne mi e pokazval lubovta si ili 4e durji na men...i mu go kazah,kogato govorihme po telefona-ako naistina durji na men 6te mi go pokaje prez sledva6tite nqkolko dni,za6toto ve4e ne izdurjam vseki den da pla4a zaradi nego,da se opitvam da spasq vruzkata ni a toi da obvinqva men za vsi4ko...ama za VSI4KO!!treta svetovna voina da stane,az 6te sum vinovna...sled kato i tazi ve4er obvini men si dadoh smetka 4e v 85% ot slu4aite e bil vinoven toi no taka e obru6tal ne6tata 4e da nakara men da se 4yvstvam vinovna...i da vi kaja e uspqval vseki put.az ve4no tyrsq gre6kata v sebe si i vse gledam da se popravqm...gradila sum ne6to,koeto e bilo srytvano sled men..ne iskam da se razdelqme,no tova e posledniq 6ans,koito mu davam.da ne govorim 4e kato se skarame se otnasq s men kato s parcal,obijda me i t.n ,tova e naaaai-malkoto.prosto ne iskam da susipvame golqmata si lubov zaradi negovite GLUPOSTI...vse o6te imam jelanie da opravq ne6tata,no ve4e se iz4erpah,ne vijdam kakvo pove4e da napravq...razdadoh cqlata si du6a na 4ovek,koito q stupka

Ми ти сама си каза .... дане си душата на човек който не я заслужава !!

Samotnik
09-25-2006, 23:58
Миличка твоята история е ужасно тъжна, аз съм бил в твоята позиция и е много, много гадно.Какво да направиш ли?Ми колкото и да ти е гадно без него, по - добре се разделете.Това мъчение е ужасно, изпитвал съм го доста пъти - просто някой хора използват дълбоките чувства на другите за да ги манипулират.По добре да плачеш сама отколкото да плачеш, защото той те измъчва всеки божи ден...

sk8girL
09-26-2006, 00:13
Ухх замисли се има ли смисъл да си с човек,който постоянно те кара да се чувстваш виновна за нещо,който те кара да страдаш и да се измъчваш всеки ден?!..Нали знаеш,че всяко хубаво нещо си има своя край.Далеч съм от мисълта,че той ще бъде последния,който ще обичаш.Ще срещтнеш мн други момчета,които наистина ще държат на теб и ще те уважават.. и няма да те лъжат за ГЛУПОСТИ!Най-грозното нещо в цялата работа е,че те е излъгал..
От друга страна пък ..година и нещо не е малко време,може би има нужда от малко свобода.Иска да бъде малко повечко с приятелите си и т.н.. Но той,ако наистина държи на теб ще се осъзнае рано или късно.. Според мен е добре да си поговориш с него и ако продължи да те обижда и да се държи гадно с теб и пак да те изкара виновна го зарежи пък той ако те потърси значи наистина те обича,ако неее - майната му!Не е единствен,нали така?Вярно,че ще ти бъде много кофти,но трябва да бъдеш силна!

tujnoto angel4e
09-26-2006, 00:13
nz vie kak mislite,no spored men golqmata lubov idva vednuj v jivota.nali se se6tate...dajbata...ne6to koeto nikoga ne se povtarq.az si vzeh dajbata za tozi jivot to4no s nego,prosto go 4yvstvam.i drug put sum obi4ala silno no tova e razli4no...az sum ebati fakaniq mazohist,toi me naranqva a az umiram samo da me pregurne,da me dokosne i da mi kaje ne6ot milo...da ne se ebava s men a pone vednuj da e nejen...znaete li ot koga ne sme pravili LUBOV?imam 4yvstvoto 4e toi go pravi s men prosto eitaka....za udovolstvie.dokato az postoqnno tyrsq blizostta mu,laskite mu...vqrno e,toi ne e takuv po princip no kajete mi kak da ne me4taq za tova,6tom nqkoga e bil???az hubu 6go zareja za deto me naranqva,ama nekvi predlojeniq kak da se preborq s 4yvstvata si???

sk8girL
09-26-2006, 00:18
nz vie kak mislite,no spored men golqmata lubov idva vednuj v jivota.nali se se6tate...dajbata...ne6to koeto nikoga ne se povtarq.az si vzeh dajbata za tozi jivot to4no s nego,prosto go 4yvstvam.i drug put sum obi4ala silno no tova e razli4no...az sum ebati fakaniq mazohist,toi me naranqva a az umiram samo da me pregurne,da me dokosne i da mi kaje ne6ot milo...da ne se ebava s men a pone vednuj da e nejen...znaete li ot koga ne sme pravili LUBOV?imam 4yvstvoto 4e toi go pravi s men prosto eitaka....za udovolstvie.dokato az postoqnno tyrsq blizostta mu,laskite mu...vqrno e,toi ne e takuv po princip no kajete mi kak da ne me4taq za tova,6tom nqkoga e bil???az hubu 6go zareja za deto me naranqva,ama nekvi predlojeniq kak da se preborq s 4yvstvata si???
Хм хмм.. я ми кажи на колко години си ? ии изобщо не си мисли,че това е любовта на живота ти!!Ще срещнеш още много момчета..
Няма начин да не ти е гадно,но нали ти казвам - трябва да бъдеш силна и да се справиш.. не се оставяй да те манипулира.

Charlotte_the_Harlot
09-26-2006, 01:46
Този пич не ми изглежда читав. За какво ти е? По-добре скъсай с него и го остави да прави каквото си знае.

tujnoto angel4e
09-26-2006, 11:34
prosto ne iskam i ne moga da priema 4e tova e kraq....sqka6 sveta s srina pred men....dnes 6te govorim.stiskaite palci ne6tata da se opravqt a ne da priklu4at.... :smt010

koalka
09-26-2006, 12:06
Супер гадно е да те лъже.Може да излиза понякога и без теб,но той използва лъжи.Говори наистина сериозно с него и му обясни,че просто не е прав.Питай го и за чувствата му и дали ги има.

09-26-2006, 20:30
В краен случай бой с винкела.

Samotnik
09-26-2006, 21:09
.az sum ebati fakaniq mazohist,toi me naranqva a az umiram samo da me pregurne,da me dokosne i da mi kaje ne6ot milo...da ne se ebava s men a pone vednuj da e nejen...
Не си мазохист, напълно нормално е ако го обичаш толкова много да се разтапяш по него.Любовта е много силно нещо нали знаеш :) .Не се безпокой не си единствена, има много такива случаи единият да е безразличен, а другия да обича до болка.На тази връзка, както я обясняваш почти и виждам края, но въпреки всичко ти желая успех.Надеждата умира последна :)

tujnoto angel4e
09-26-2006, 21:31
dnes govorihme.o4akvah ili da se razdelim,ili dulboki izvineniq,no ne stana nito edno ot dvete.prosto mi obqsni kakvo to4no e stanalo.e,razbira se,kaza "izvinqvai",no s tova priklu4ihme.ne mi se bil obadil,za6toto oti6ul kum 11h i mislel 4e spq :shock: prosto nqmam dumi....pri polojenie 4e stradam ot bezsunie...po4ti cqla no6t ne sum mignala.offff...az glypavata otnovo prostih,dano da si zaslujava.no sledva6tiq put prosto nqma izturpq o6te edna luja...toi kaza 4e nqma da ima takiva glyposti ve4e no ne e samo tova za izglajdane...iskam da se razdelim no da e za malko.toi da si pojivee,da probva s drugi momi4eta...i posle pak da se suberem.dano togava pone maaaalko e poporastnal.da misli kato 4ovek na 18 godini a ne kato lapetiq na 10.absolutni detin6tini,glavata mi ne go pobira...

Nightmare
09-26-2006, 23:02
dnes govorihme.o4akvah ili da se razdelim,ili dulboki izvineniq,no ne stana nito edno ot dvete.prosto mi obqsni kakvo to4no e stanalo.e,razbira se,kaza "izvinqvai",no s tova priklu4ihme.ne mi se bil obadil,za6toto oti6ul kum 11h i mislel 4e spq :shock: prosto nqmam dumi....pri polojenie 4e stradam ot bezsunie...po4ti cqla no6t ne sum mignala.offff...az glypavata otnovo prostih,dano da si zaslujava.no sledva6tiq put prosto nqma izturpq o6te edna luja...toi kaza 4e nqma da ima takiva glyposti ve4e no ne e samo tova za izglajdane...iskam da se razdelim no da e za malko.toi da si pojivee,da probva s drugi momi4eta...i posle pak da se suberem.dano togava pone maaaalko e poporastnal.da misli kato 4ovek na 18 godini a ne kato lapetiq na 10.absolutni detin6tini,glavata mi ne go pobira...

Може би наистина е добре да прекарате известно време разделени, за да си дадете сметка какво означaва връзката ви за вас и колко важно място заема в живота ви. Успех!

Charlotte_the_Harlot
09-28-2006, 01:15
Аз пък искам да питам за какво ти е изобщо? Бой с винкела!
Времето върви само в една посока. По добре го остави и продължавай без него. А ако той си даде сметка, че още те иска, нека той дойде да те моли.