PDA

View Full Version : ТЪП пост,свързан с колебание и подарък,ама не кво да купя:)



ABSOLUTme
09-26-2006, 10:13
Само да попитам нещо с 2 думи..
значи представете си следната ситуация - по най-груби сметки бяхме заедно 3г..Преди известно време се разделихме(той ме заряза),защото 'съм щяла да замина,да му бъде още по-гадно' + 'колко ме обича,за сметка на новата му,обаче го било страх' и т.н..Беше ми мн трудно,с нетърпение чакам да замина,за да се откъсна от средата,за да го забравя и т.н.(се 1):)тааа...все пак въпросния човек ми е под кожата и гледам да го избягвам докато замина,за да ми е по-спокойно(само не ме обвинявайте че бягам от проблем,мисля че няма вече нищо за изясняване,а и той си има нова приятелка)..и въпросния пич беше ходил до някъде и ми е взел нещо(познавам го добре,не се е охарчил,спокойно :lol: )..въпросът ми е - да се видя ли с него преди да замина и да приема ли подаръка,при все,че не желая да си нося 'експонати' свързани с него от вкъщи,защото знам че пак ще изперкам и ще се разколебая..или да му кажа любезно НЕ и да го подари на новата си приятелка(особено ако е въже за бесене,акто и подозирам :lol: )..благодая за вниманието! :oops:

koalka
09-26-2006, 12:13
Моя съвет е да го забравиш.Не си взимай никакви неща,защото наистина ще се разколебаеш.Ще си спомниш някои моменти и т.н.Той си има друга-не го забравяй.Много тъпо звучи,това че го е страх.Има чувства към нея.

priti_kiti
09-26-2006, 13:02
едно любезно 'не' ще свърши работа :)

Krem4eto
09-26-2006, 13:21
Помисли си добре какви са ти чувствата към него!И тогава реши какво ще правиш!

ABSOLUTme
09-26-2006, 19:54
Той си има друга-не го забравяй.Много тъпо звучи,това че го е страх.Има чувства към нея.

тъпо,ама типично за него-адски е нерешителен..
..а чувства...100% съм убедена в неговите,той още ме обича..но не е сигурен в моите(защо?-нз..)..просто нали се сещаш оная песен за 'връзките от разстояние'..а другото тъпо в случая е,че той си запълва времето с нея..сам ми каза,че мн му напомня за мен..е не е ли абсурдно да си създаваш спомен,при все че оригиналът(датц ми :-D ) е още тук :shock: ?
все едно де,priti_kiti май е на моето мнение.. :smt016 и мисля,че ще е най-добре..хич и не искам примерно да ми идва на изпращането..нямам намерение 4часа да си рева в самолета...

ABSOLUTme
09-27-2006, 21:51
аре бее,имам 1 ден да реша!!... 8-[

tX
09-28-2006, 07:27
Само да попитам нещо с 2 думи..
значи представете си следната ситуация - по най-груби сметки бяхме заедно 3г..Преди известно време се разделихме(той ме заряза),защото 'съм щяла да замина,да му бъде още по-гадно' + 'колко ме обича,за сметка на новата му,обаче го било страх' и т.н..Беше ми мн трудно,с нетърпение чакам да замина,за да се откъсна от средата,за да го забравя и т.н.(се 1):)тааа...все пак въпросния човек ми е под кожата и гледам да го избягвам докато замина,за да ми е по-спокойно(само не ме обвинявайте че бягам от проблем,мисля че няма вече нищо за изясняване,а и той си има нова приятелка)..и въпросния пич беше ходил до някъде и ми е взел нещо(познавам го добре,не се е охарчил,спокойно :lol: )..въпросът ми е - да се видя ли с него преди да замина и да приема ли подаръка,при все,че не желая да си нося 'експонати' свързани с него от вкъщи,защото знам че пак ще изперкам и ще се разколебая..или да му кажа любезно НЕ и да го подари на новата си приятелка(особено ако е въже за бесене,акто и подозирам :lol: )..благодая за вниманието! :oops:
Ако подаръка е Бира + Кртофи го вземи. Иначе за какво ти е ? :-s

zoben_pitbul
09-29-2006, 08:41
Май и той не знае за какво ти го е взел.Още повече,че казваш,че не се е охарчил :smt005 Това би било направо унижение,3 години заедно и да ти подари нещо за 3 лева [-( Не го взимай,освен това ще ти напомня за него и няма да ти е добре от този факт :smt018

09-29-2006, 09:13
Май и той не знае за какво ти го е взел.Още повече,че казваш,че не се е охарчил :smt005 Това би било направо унижение,3 години заедно и да ти подари нещо за 3 лева [-( Не го взимай,освен това ще ти напомня за него и няма да ти е добре от този факт :smt018

i az taka mislia.kaji prosto 'ne,merci',oburni se i produlji napred.na nikogo ne mu trqbvat suveniri ot predishna vruzka,oshte poveche,kogato imash chustva kum nego,a ne mojete da ste zaedno(po edna ili druga prichina,ne vi znam istoriata).

Ice_Kiss
09-29-2006, 15:26
Май и той не знае за какво ти го е взел.Още повече,че казваш,че не се е охарчил :smt005 Това би било направо унижение,3 години заедно и да ти подари нещо за 3 лева [-( Не го взимай,освен това ще ти напомня за него и няма да ти е добре от този факт :smt018

Напълно съм съгласна...не го взимай!

IKisseDAGirL
09-30-2006, 08:05
със сигурност когато ти го подарява, ще започне да те моли да се съберете, да те навива пак да сте заедно и т.н., а подаръкът е нещо като изкупване на грешките до сега :roll:
ако си мислиш, че ще можеш да устоиш на молбите му - приеми го, все пак е хубав жест (но нищо повече) и заслужава да бъде уважен
но ако знаеш, че няма да издържиш, и едно учтиво, но категорично "не" по телефона ще ти е от полза 8)