PDA

View Full Version : Как да задържим един мъж



влюбената мацка
09-26-2006, 10:34
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!

Jody
09-26-2006, 10:37
Ако всички жени мислеха като теб щеше да е рай за мъжете :::

09-26-2006, 10:39
da tova e vqrno,no trqbva i ot negova strana da ima su6toto otno6enie,ina4e ne e 4estno samo jenata da pravi vsi4ko,a muja samo da iska i ni6to da ne dava.trqbva da se postigne konsensus i taka i dvete strani da sa dovolni. :wink:

09-26-2006, 10:44
da tova e vqrno,no trqbva i ot negova strana da ima su6toto otno6enie,ina4e ne e 4estno samo jenata da pravi vsi4ko,a muja samo da iska i ni6to da ne dava.trqbva da se postigne konsensus i taka i dvete strani da sa dovolni. :wink:

Съвсем точно казано!

Nqkoi vunshen
09-26-2006, 11:10
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!

Ебаси мисленето! Да цените да! Ама такива дето угаждат се харесват на мъжете които обичат да "господарстват" и от жената искат само една робиня!
Това са мъже комплексари които понеже не могат да властват никъде другаде си го искарват на "любимата"!

С това мислене аииидее обратно в средновековието!
Трябва да има равноправие! Да се правят компромиси и от двете страни... да се "иска" и от двете страни!

Щом за мъжа ти твоето мнение е без значение тогава той не държи на теб изобщо! Той държи на твоето подчинение!

Ти потъпкваш това за което толкова много жени са се борили.

Ако искате да имате дълготрайна връзка си намерете някой който ви цени заради това което сте! Не щото се чукате добре или изпълнявате заповеди като кученца!

fNatiC
09-26-2006, 11:31
Ммм не съм съгласен с пусналия темата...
Просто колкото ни угаждате вие, толкова трябва да ви угаждаме и ние. Връзката не е заради удоволствието на 1-я , а на двамата. Аз лично бих направил всичко на света за момичето до мен дори да загубя нещо друго... Просто още не се е намерило момичето, което да ме задържи...

noobari
09-26-2006, 12:13
Ако всички жени мислеха като теб щеше да е рай за мъжете :::


Определено е така.

Mo6nooo
09-26-2006, 12:18
Въпрос:Как да задържим един мъж?
Отговор:Хващаш го за ръката и не го пускаш.

noobari
09-26-2006, 12:22
хахаха какъв хумор оба4е.Що не ходиш при Слави Трифанов в актьорската ве4ер а ?

ninsy
09-26-2006, 12:32
хич не съм съгласна тук.Смятам че човек трябва да дава сичко от себе си,но в рамките на това което е самия той,не да прави неща които не са му приятни,а мъжът трябва да знае,това че на дадена жена може да са и неприятни неща които той обича,но ако държи на нея няма да отиде при друга,а ще се опита да приеме това!

RoyTheReaper
09-26-2006, 12:57
добре, а ако поиска да ви сере в устата? пак ли трябва да му угодите? вярно е че една успешна връзка се основава на компромиси, но не бива едната страна (мъжа) да доминира, а да се накърнява нечие достойнство... недопустимо е. не мога да се съглася с разсъжденията ти.

09-26-2006, 12:58
takam zna4i iskam da ti kaja ,4e ima edno ne6ot nare4eno dostoinstvo i ne e lo6o da se seti6 kude si go izgubila i da otide6 da si go pribere6!vtoro i dvamata tr da si ugajdat edin na drug,a ne samo ediniq!a dokolkoto sum razbrala za mujete nqma6 li dostoinstvo i gordost ne te iskat,za6toto ako mogat da te tup4at i t.n ne si im nujna ,tr im nqkoi koito da gi durji v naprajenie e ako go pravi6 tova,zavinagi 6et e tvoi(btw takova ne6to kato zavinagi nqma"!:)

summer_04
09-26-2006, 13:01
takam zna4i iskam da ti kaja ,4e ima edno ne6ot nare4eno dostoinstvo i ne e lo6o da se seti6 kude si go izgubila i da otide6 da si go pribere6!vtoro i dvamata tr da si ugajdat edin na drug,a ne samo ediniq!a dokolkoto sum razbrala za mujete nqma6 li dostoinstvo i gordost ne te iskat,za6toto ako mogat da te tup4at i t.n ne si im nujna ,tr im nqkoi koito da gi durji v naprajenie e ako go pravi6 tova,zavinagi 6et e tvoi(btw takova ne6to kato zavinagi nqma"!:)
tova bqh az i samo da dopulnq ,4e produljitelnostta na edna vruzka ,tova kolko e perfektna tq i t.n ,ne se opredelq ot prislujni4eskite sposobnost na edna jena,a ot tova dali s partiona i se obi4at i kolko!!!

noobari
09-26-2006, 13:08
НЕ естесвено !

doky
09-26-2006, 13:12
Аха,значи мъйете могат да бачкат кат откачени,за да има кво да ядете и да ви е удобно,а вие не можете да им сготвите поне,или да им изперете дрехите,еми справедливо ли е тва според вас?!

psiHopaT4o
09-26-2006, 14:18
/off topic
coki ,оправи кирилизацията не че не е яко така де ама.. :)

WILD__BOY
09-26-2006, 18:31
От кое село си?! :shock: :-s :-$

MidnightScream
09-26-2006, 19:07
emi shans... ti shtom ne mojesh da udurjish edin muj ok .. i az kvo da napraa :D sigurno ne te haresva dostatuchno...moq nqma da me ostavi zarai taq glupost zashttoto naistina me obicha ;)

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 20:09
Еми и моя приятел не ме кара да правя неща , които не ми харесват. В нашата връзка , той ми доставя удоволствие , както и аз на него , но го правим по начини , по които и на двамата да ни е хубаво , а не единия да се гърчи от кеф , а другия да се моли по бързо да свърши това "удоволствие". Освен това , на мен няма да ми е хубаво ако той прави нещо , което не му харесва , само за да ми угоди ...

fti4ka
09-26-2006, 20:11
ти да не си боровата игличка? я си замлъкни по-добре..

09-26-2006, 20:25
Аха,значи мъйете могат да бачкат кат откачени,за да има кво да ядете и да ви е удобно,а вие не можете да им сготвите поне,или да им изперете дрехите,еми справедливо ли е тва според вас?!


izvinqvai, ama ti mai o6te jivee6 v minaliq vek. kude e pisanoto pravilo, 4e mujete trqbva da ba4kat, a jenite da sedqt v ku6ti i da perat kirlivi rizi. 4e za tova si ima peralni ,be 4ovek. ako za teb edna jena e kolkoto preralnq, molq.... ama ako ne si 4uval nqkoi jeni sa po-dobri v rabotata ot mujete. ne kazvam, 4e mujete ne mogat da si vur6at rabotata- naprotiv. ama da ti4am sled nqkoi po cql den... toi moje i sam da si pere- da ne e bez ru4i4ki!!

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 20:28
мдааам...
пак ще се повторя...

АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ!!!

Аз не искам някоя безволева, тъпа путка, която няма собствено мнение...
Във една връзка е важно хората да си имат доверие, да комуникират, да правят компромиси в различията си, но аз не бих правил нещо, което знам, че не харесва на момичето с което сме ЗАЕДНО...
в една връзка няма АЗ- има НИЕ...

Това да караш приятелката си да прави нещо, което не й харесва ме отвращава и плюя на подобни безволеви хора...

Е на този човек му викам истински мъж!!! =D> Браво! Напълно си прав!

Amayo
09-26-2006, 20:30
Аз па понеже съм балък правя обратното - угаждам на мойта. Колко съм залупен =;

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 20:33
Аз па понеже съм балък правя обратното - угаждам на мойта. Колко съм залупен =;

Е , не! Никой не е казал да не си угаждаме на гаджетата. Работата е там , че не е нужно да правим неща , които не ни харесват , само за да им е готино,а те ако ни обичат , ще ни разберат. Това , че угаждаш на приятелката си не е нищо лошо. Прави всичко , което поиска , но САМО АКО И ТИ ГО ИСКАШ И ТИ Е ПРИЯТНО. И то за всички се отнася де. :-D

fti4ka
09-26-2006, 20:33
Аз па понеже съм балък правя обратното - угаждам на мойта. Колко съм залупен =;

епа залупен си..

09-26-2006, 20:34
Zatova v ob6testvoto stana tazi emancipaciq na jenata!V BG su6to stava,no po-bavno!Razbira se vinagi mujete 6te zaemat po-otgovornite postove i vinagi mujut 6te e glava na semejstvoto,no jenata dale4 ne e samo da pere,gotvi i gleda decata!Jeni ima 6efove na firmi,ministri,kmetove,koeto vupreki 4e vse o6te ne e mnogo sre6tano qvlenie e simvol,4e Bulgaria vurvi po evropejskiq model,koeto mi napomnq da vi 4estitq i 4lenstvoto v EU,koeto ve4e e sigurno!Dano da e za dobro!Ina4e po temata moga da kaja,4e lubovta se gradi na vzaimni kompromisi i ogajdaniq,taka 4e ne smqtam,4e samo jenata trqbva da dava vsi4ko na muja!Tozi proces trqbva da e dvustranen za da ima istinska lubov!

Infatuated Inside
09-26-2006, 21:03
мдааам...
пак ще се повторя...

АБСОЛЮТНИ ГЛУПОСТИ!!!

Аз не искам някоя безволева, тъпа путка, която няма собствено мнение...
Във една връзка е важно хората да си имат доверие, да комуникират, да правят компромиси в различията си, но аз не бих правил нещо, което знам, че не харесва на момичето с което сме ЗАЕДНО...
в една връзка няма АЗ- има НИЕ...

Това да караш приятелката си да прави нещо, което не й харесва ме отвращава и плюя на подобни безволеви хора...
Почти да се отчаям от живота и оп. :Р [ похвалско again ]

Не бе, по темата, сериозно, в началото ми беше смешно.
Сега вече на трагично мина, жалко, че комичното го загубих някъде.

:-s

В една връзка трябва да се правят компромиси, факт. Иначе просто няма начин да просъществува като такава за повече от седмица. Но да правиш компромиси, не значи абсолютно да игнорираш себе си, сякаш ти нямаш свои чувства, желания, проблеми и така нататък. Връзката се състои от двама души, не един. Следователно и двамата трябва да получават внимание, разбиране, уважение, обич, подкрепа и всичко останало един от друг. Ако това не е така, за мен няма никаква връзка между тези двама души. Това са просто егоист и човек, който или се страхува от самотата, или просто е отчаяно заслепен, или невероятно глупав.

Да обичаш и да бъдеш обичан, това е важното.

А да лазиш в краката на някого, само, за да го държишдо себе си.. много тъжна картинка, действително.

gangbang
09-26-2006, 21:11
Явно авторката се е вдъхновила от една реклама, дето завършва с посланието "така се задържа един мъж!" :lol: , което си е похвално де. В много провинциални семейства възпитават така младите девойчета и после се стига до семейното насилие, тъй като не изпълняваш ли повелята на Господаря, ядеш мариз :D

SiMiLi_
09-26-2006, 21:27
az ne sam saglasna s teb ! za kvo trqbva da gi glezim !
za da te naprai na 2 stinki li ?

GLeZoRanA
09-26-2006, 23:01
Аз па понеже съм балък правя обратното - угаждам на мойта. Колко съм залупен =;

епа залупен си.. Я па тва ... Що па да е залупен ???? Завиждам на гажето му :mrgreen: По темата... Ще угаждам на гаджето само и единствено ако аз желая ако ме накара да правя нещо което не искам няма да я бъде...

krem4et0
09-27-2006, 07:58
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!
Глупости.В 1 връзка има мъж и жена,а не само мъж.За да има дълготрайна връзка е нужно любов,разбиране,приятелств о,компромис и съобразяване с другия.Какво като имаш 8 години "връзка" като ти си робиня,а не равноправен човек в така наречената връзка.

krem4et0
09-27-2006, 08:03
Аха,значи мъйете могат да бачкат кат откачени,за да има кво да ядете и да ви е удобно,а вие не можете да им сготвите поне,или да им изперете дрехите,еми справедливо ли е тва според вас?!
Ти да не живееш в САЩ,бе човек.В България жените работят-8 часов работен ден,колкото й мъжете.А като се приберат в къщи готвят,чистят,перат,хранят и забавляват децата,помагат с уроците и прочие,а това не се забелязва.А какво прави мъжът-взема дистанционното,вирва крака,разгръща вестникът и така седи до 23 часа.После легне и дори секс не прави с благоверната си,защото е уморен от дългият работен ден.Нищо,че последните 6 часа е прекарал във фотьойла!!!Айде моля ти се-жените нищо не правели!!!!!!!

09-27-2006, 08:09
Явно авторката се е вдъхновила от една реклама, дето завършва с посланието "така се задържа един мъж!" :lol: , което си е похвално де. В много провинциални семейства възпитават така младите девойчета и после се стига до семейното насилие, тъй като не изпълняваш ли повелята на Господаря, ядеш мариз :D
Стига с тази глупост-столица-провинция.Аз съм от провинцията,ама мен не са ме възпитали така,да ти кажа.Аз съм равна на мъжа,а даже мисля,че жените превъзхождаме мъжете по доста параграфи,но това е друга тема.Ти май също живееш в 19-ти век.

krem4et0
09-27-2006, 08:10
Горното мнение беше мое.

drawers
09-27-2006, 08:55
Аз имам собствено мнение, собствени мисли, собствен вкус. Аз държа на себе си. Какво означава да правя каквото поиска той? Да му се подчинявам! Да съм кръгла нула, която не може да успори волята на някой си. Такива хора най-много мразя-подвластни. Уважавам себе си и не бих се унижила така. Има други начини да накараш някой да лудне по теб, отколкото да му се подчиняваш...

09-27-2006, 08:58
Никъде не става въпрос за подчинение на мъжа, а за това просто мъжете да бъдат глезени, да им се угажда и да са доволни, та да не поглеждат на страна за други жени и т.н. Това е цялата идея и мисля, че тя е много хубава и достойна за уважение.

drawers
09-27-2006, 09:03
Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга...

...За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите.


Госте, а това на какво ти прилича? "Правеете всичко, което той поиска от вас, дори и никак да не ви е приятно" Как ли пък не...

krem4et0
09-27-2006, 12:59
Аха,значи мъйете могат да бачкат кат откачени,за да има кво да ядете и да ви е удобно,а вие не можете да им сготвите поне,или да им изперете дрехите,еми справедливо ли е тва според вас?!
Ти да не живееш в САЩ,бе човек.В България жените работят-8 часов работен ден,колкото й мъжете.А като се приберат в къщи готвят,чистят,перат,хранят и забавляват децата,помагат с уроците и прочие,а това не се забелязва.А какво прави мъжът-взема дистанционното,вирва крака,разгръща вестникът и така седи до 23 часа.После легне и дори секс не прави с благоверната си,защото е уморен от дългият работен ден.Нищо,че последните 6 часа е прекарал във фотьойла!!!Айде моля ти се-жените нищо не правели!!!!!!!


много обичате да маргинализирате, но определено мнението не отразява действителността...
Можем да поспорим-така са повечето мъже за съжаление. Естествено има приятни изключения,но не са толкова много. Повечето мъже казват-това е женска работа и не парет,не чистят, не готвят.Единици са тези,които го правят.

09-27-2006, 13:05
ха ха ха остава мъжа да почне да пере, чисти и готви... :lol:

в САЩ когато излязат на кафе, всеки си плаща сметката, защото американките считат, че по този начин са личности, че са наравно с мъжа и за тях е унизително друг да им плати сметката. Къде сме ние? Много далеч сме и след като манталитета ни е такъв, не само българския, но и европейския като цяло в тази насока, то би следвало най-логично да се приеме, че жената няма как да е наравно с мъжа, който работи, носи пари и се грижи за семейството. Когато сте гаджета е малко по-различно, но все пак, отново ролята на мъжа е на по-силния, на опората и закрилата и т.н.

09-27-2006, 13:11
takam zna4i iskam da ti kaja ,4e ima edno ne6ot nare4eno dostoinstvo i ne e lo6o da se seti6 kude si go izgubila i da otide6 da si go pribere6!vtoro i dvamata tr da si ugajdat edin na drug,a ne samo ediniq!a dokolkoto sum razbrala za mujete nqma6 li dostoinstvo i gordost ne te iskat,za6toto ako mogat da te tup4at i t.n ne si im nujna ,tr im nqkoi koito da gi durji v naprajenie e ako go pravi6 tova,zavinagi 6et e tvoi(btw takova ne6to kato zavinagi nqma"!:)
tova bqh az i samo da dopulnq ,4e produljitelnostta na edna vruzka ,tova kolko e perfektna tq i t.n ,ne se opredelq ot prislujni4eskite sposobnost na edna jena,a ot tova dali s partiona i se obi4at i kolko!!! =D> mn dobre kazano!napulno te podkrepqm!mislq 4e pove4e nqma kvo da se dobavi!

teen_girl4e
09-27-2006, 13:19
mujut e vlast mujut e sila no jena go e rodila!
za6to te ne ni ugajdat aide sq spored men trqbva da ima prosto razbiratelstvo ot dvete strani i si4ko e ok nikoga ne bih napravila ne6to koeto ne haresvam za da zadarja edin maj toi trqbva da e s men za6toto me haresva takava kakvato sam i ne sam do tolkova izpadnala 4e da mu ugajdam samo i samo za da e s men [-X ti kato tolkova si merakliika mi ugajdai mu ama ne mi kazvai 4e taka se zadarja edin maj golqma filosofiq nqma 6to

krem4et0
09-27-2006, 13:22
ха ха ха остава мъжа да почне да пере, чисти и готви... :lol:

в САЩ когато излязат на кафе, всеки си плаща сметката, защото американките считат, че по този начин са личности, че са наравно с мъжа и за тях е унизително друг да им плати сметката. Къде сме ние? Много далеч сме и след като манталитета ни е такъв, не само българския, но и европейския като цяло в тази насока, то би следвало най-логично да се приеме, че жената няма как да е наравно с мъжа, който работи, носи пари и се грижи за семейството. Когато сте гаджета е малко по-различно, но все пак, отново ролята на мъжа е на по-силния, на опората и закрилата и т.н.
Аз си плащам сметката сама или се редуваме.Не искам гаджето ми да ме издържа,да ме води на шикозни места и прочие.Не съм му длъжница и той на мен не е!

tX
09-27-2006, 14:30
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!
Що бе ? Аз съм лесен. Само мусака да има. :::

09-27-2006, 14:52
ха ха ха остава мъжа да почне да пере, чисти и готви... :lol:

в САЩ когато излязат на кафе, всеки си плаща сметката, защото американките считат, че по този начин са личности, че са наравно с мъжа и за тях е унизително друг да им плати сметката. Къде сме ние? Много далеч сме и след като манталитета ни е такъв, не само българския, но и европейския като цяло в тази насока, то би следвало най-логично да се приеме, че жената няма как да е наравно с мъжа, който работи, носи пари и се грижи за семейството. Когато сте гаджета е малко по-различно, но все пак, отново ролята на мъжа е на по-силния, на опората и закрилата и т.н.
Аз си плащам сметката сама или се редуваме.Не искам гаджето ми да ме издържа,да ме води на шикозни места и прочие.Не съм му длъжница и той на мен не е!

Мисля, че си страшно точна мацка! Гаджето ти е щастливец

krem4et0
09-27-2006, 14:54
ха ха ха остава мъжа да почне да пере, чисти и готви... :lol:

в САЩ когато излязат на кафе, всеки си плаща сметката, защото американките считат, че по този начин са личности, че са наравно с мъжа и за тях е унизително друг да им плати сметката. Къде сме ние? Много далеч сме и след като манталитета ни е такъв, не само българския, но и европейския като цяло в тази насока, то би следвало най-логично да се приеме, че жената няма как да е наравно с мъжа, който работи, носи пари и се грижи за семейството. Когато сте гаджета е малко по-различно, но все пак, отново ролята на мъжа е на по-силния, на опората и закрилата и т.н.
Аз си плащам сметката сама или се редуваме.Не искам гаджето ми да ме издържа,да ме води на шикозни места и прочие.Не съм му длъжница и той на мен не е!

Мисля, че си страшно точна мацка! Гаджето ти е щастливец
Мерси :oops:

Nqkoi vunshen
09-27-2006, 15:40
ха ха ха остава мъжа да почне да пере, чисти и готви... :lol:

в САЩ когато излязат на кафе, всеки си плаща сметката, защото американките считат, че по този начин са личности, че са наравно с мъжа и за тях е унизително друг да им плати сметката. Къде сме ние? Много далеч сме и след като манталитета ни е такъв, не само българския, но и европейския като цяло в тази насока, то би следвало най-логично да се приеме, че жената няма как да е наравно с мъжа, който работи, носи пари и се грижи за семейството. Когато сте гаджета е малко по-различно, но все пак, отново ролята на мъжа е на по-силния, на опората и закрилата и т.н.
Аз си плащам сметката сама или се редуваме.Не искам гаджето ми да ме издържа,да ме води на шикозни места и прочие.Не съм му длъжница и той на мен не е!

Евала и ние сме така!
Колкото и да ме псуват аз подкрепям мъжете които плащат само собствените си сметки (е може да си поглезим от време на време половинките)

09-27-2006, 16:10
ха ха ха остава мъжа да почне да пере, чисти и готви... :lol:

в САЩ когато излязат на кафе, всеки си плаща сметката, защото американките считат, че по този начин са личности, че са наравно с мъжа и за тях е унизително друг да им плати сметката. Къде сме ние? Много далеч сме и след като манталитета ни е такъв, не само българския, но и европейския като цяло в тази насока, то би следвало най-логично да се приеме, че жената няма как да е наравно с мъжа, който работи, носи пари и се грижи за семейството. Когато сте гаджета е малко по-различно, но все пак, отново ролята на мъжа е на по-силния, на опората и закрилата и т.н.

айда де!! моя мъж е е стилист, а аз съм джудистка. кой е по-силния и на кой се пада закрилата!!!??

gangbang
09-27-2006, 16:14
айда де!! моя мъж е е стилист, а аз съм джудистка. кой е по-силния и на кой се пада закрилата!!!??

Аз па съм шахматист :lol:

PY_MACKA
09-27-2006, 16:35
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!


brao mace
mnoo to4no kazano
taka tr da izglejda perfektnoto gadje na 21 vek
wow
vuzhi6tavam ti se
ako si4ki mislehme kato teb(govorq samo za female) to svetut 6te6e da e po dobur:
-si4ki muje 6tqha da sa 156kg, 6toto nqma da q ima gotinata kaka vuv fitnesa deto gi durji tam...dori da ne e treniorka--tq 6te6e da pere zavesite vuv vku6ti
-nqma6e da ima zadrustvaniq ve4er i % na katastrofite seriozno 6te6e da namalee, za6toto nqma6e ve4e da priqtelkite da izlizat po cqla no6t-->6tqha da si sedqt vuv vku6ti i da izpulnqvat perverznite fantazii na mujete si
-nqma6e da ima jenski klubove
-momite nqma6e da rabotqt
-6tqha da se poebavat na po 12 za da mogat da se ojenqt na 20(sled 8g),4e da ne im mine sroka na godnost i da budat zameneni s druga ot muja-bog
-nqma6e da ima dori marta stuart, za6toto 6te6e da si praktikuva domakinstvoto vku6ti, potiskana ot nekav 60-70 godi6en levent, dori bez da GO OSUZNAVA

tui 4e kuklo-->osuznai se
ne e normalno az da ti go kazvam...sudq 4e si pone na 18 i moje6 da go razbere6-->toz tvoq e muhal ... baq kompleksiran 4e da e o6te s takava, moje bi mu napomnq6 na mai4eto... a moje bi ti cheet bez ti da znae6-->toi sam si e gospodar i te ima za podmetka...da naistina-->na seki muj tova e me4tata(puk ako si i hubava =D> ), ama se pak jiveem v demokraciq i ot 30 godini ima razli4ni feministki dvujeniq
molqti se-->pogledni situaciqta ot strani

PS:ne te sudq
budi kakvato iska6 ama ne pou4avai horata, 6oto moje nqkoi i da ti se vurje

09-27-2006, 16:50
Haha,egati mujemrzkata...Ti izvinqvaj da ne u4astva6 v nqkoq feministka organizaciq!

N.C.L
09-27-2006, 16:52
Ако всички жени мислеха като теб щеше да е рай за мъжете :::

::: чакай че се замечтах

PY_MACKA
09-27-2006, 17:46
Haha,egati mujemrzkata...Ti izvinqvaj da ne u4astva6 v nqkoq feministka organizaciq!

q f*ck
kato nekoi ne ti ugajda e mujemrazka?

Eleonora
09-27-2006, 18:19
Да да, да си загърбя собственото мнение, щото не искам да правя секс Днеска!Абее изобщо... не знам...за кво ми трябва...за кво да задържам някой, който ме използва като робиня ](*,)

09-28-2006, 13:36
Да да, да си загърбя собственото мнение, щото не искам да правя секс Днеска!Абее изобщо... не знам...за кво ми трябва...за кво да задържам някой, който ме използва като робиня ](*,)

ако го обичаш, просто нямаш избор

тук става въпрос тъкмо за любов

Jenninka
09-28-2006, 13:58
М/у другото тва е вярно..Говорила съм с много момчета по тоя въпрос и те са на тва мнение.Примерно и по приятеля ми го виждам-колкото по-добре се държа с него и си го глезя,той е толкова по-мил и ми угажда на мен(да чукам на дърво се пак).

teen_girl4e
09-28-2006, 14:00
Да да, да си загърбя собственото мнение, щото не искам да правя секс Днеска!Абее изобщо... не знам...за кво ми трябва...за кво да задържам някой, който ме използва като робиня ](*,)

ако го обичаш, просто нямаш избор

тук става въпрос тъкмо за любов
:-s da go obi4a6 ne ozna4ava da si mu robinq da vqrno e da obi4a6 nqkoi ozna4ava da pravi6 kompromisi(te sa neizbejni)da si gotov na vsi4ko za lubimiq dori da strada6 no toi da e 6tastliv no ne i da izpalnqva6 ne6ta koito sa protiv volqta ti i kaprizite mu samo i samo za da zadovoi6 jelanieto mu za6toto tova te prevru6ta v slaboharakteren 4ovek i ti ve4e ti4a6 sled tozi muj ot negova strana da te kara da izpalnqva6 ne6to protiv volqta si govori 4e tozi muj ne za4ita li4niq ti izbor v edna istinska vruzka ima harmoniq v otno6eniqta i vseki zabazva li4niq si izbor i na4in na mislene nie sme tolkova neobhodimi na mujete kolkoto i te na nas zatova dvata pola trqbva vzaimno da se gglezqt

Jenninka
09-28-2006, 14:07
[quote="PY_MACKA"]


brao mace
mnoo to4no kazano
taka tr da izglejda perfektnoto gadje na 21 vek
wow
vuzhi6tavam ti se
ako si4ki mislehme kato teb(govorq samo za female) to svetut 6te6e da e po dobur:
-si4ki muje 6tqha da sa 156kg, 6toto nqma da q ima gotinata kaka vuv fitnesa deto gi durji tam...dori da ne e treniorka--tq 6te6e da pere zavesite vuv vku6ti
-nqma6e da ima zadrustvaniq ve4er i % na katastrofite seriozno 6te6e da namalee, za6toto nqma6e ve4e da priqtelkite da izlizat po cqla no6t-->6tqha da si sedqt vuv vku6ti i da izpulnqvat perverznite fantazii na mujete si
-nqma6e da ima jenski klubove
-momite nqma6e da rabotqt
-6tqha da se poebavat na po 12 za da mogat da se ojenqt na 20(sled 8g),4e da ne im mine sroka na godnost i da budat zameneni s druga ot muja-bog
-nqma6e da ima dori marta stuart, za6toto 6te6e da si praktikuva domakinstvoto vku6ti, potiskana ot nekav 60-70 godi6en levent, dori bez da GO OSUZNAVA

tui 4e kuklo-->osuznai se
ne e normalno az da ti go kazvam...sudq 4e si pone na 18 i moje6 da go razbere6-->toz tvoq e muhal ... baq kompleksiran 4e da e o6te s takava, moje bi mu napomnq6 na mai4eto... a moje bi ti cheet bez ti da znae6-->toi sam si e gospodar i te ima za podmetka...da naistina-->na seki muj tova e me4tata(puk ako si i hubava =D> ), ama se pak jiveem v demokraciq i ot 30 godini ima razli4ni feministki dvujeniq
molqti se-->pogledni situaciqta ot strani

PS:ne te sudq
budi kakvato iska6 ama ne pou4avai horata, 6oto moje nqkoi i da ti se vurje [/quotе]

аз мисля че не си много права.не става въпрос за вманиачено угаждане и правене на това ,което ти казват...Гаранция ти давам ,че когато не показваш тая загриженост(ако мога така да се изрзя),ще имаш неуспех.При всички мои познати е така както казва момичето,което е пуснало 1вия пост.Ше кажеш ,че всички мои познати не са наред и че са покорни коне с капаци и аз също-ами не.Ако липсва секс,сготвено ядене,почти винаги връзката се разпада.Наблюдавам го и при по-възрасти двойки-мъжът отива си търси нова мацка:)наскоро едно приятелско семейство се раздели точно заради липса на сексуални отношения.и оня си намери неква друга.така си е.

Шали
09-28-2006, 15:00
You don't own me
I'm not just one of your many toys,
You don't own me
Don't say i can't go with other boys

And don't tell me what to do,
and don't tell me what to say,
and please when i go out with you,
don't put me on display,

You don't own me ,
Don't try to change me in any way,
You don't own me,
Don't tie me down caz i'll never stay,

I don't tell you what to say,
I don't tell you what to do,
So just let me be myself,
That's all I ask of you,

I'm young and I love to be young,
I'm free and I love to be free,
To live my life the way I want,
To say and do whatever I please.

I'm young and I love to be young,
I'm free and I love to be free,
To live my life the way I want,
To say and do whatever I please.

No no, you don't own me...you don't own me, you don't own me
we're young and we love to be young, you dont own me..

No no, you don't own me...you don't own me, you don't own me
we're young and we love to be young, you dont own me..

Моля ви,не ме карайте да си мисля,че живея в толкова изостанала държава,където главното задължение на жените е да доставят удоволствие на мъжете!!!Вярвам,че още има истински мъже,който не са комплексари!!!Не бъркайте любовта с подчинение и непрестанно угаждане!Мили момичета,имайте достойнство,не се оставяйте да ви тъпчат!!! [-X

IdiOtKa
09-28-2006, 15:02
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!
ама ти сериозно ли ?! между "угаждаме" "ценим" и ", но и гък не му казвам." има ралзика ... едното е на базата на уважението и обичта кам един човек, а другото е слугуване ..... незнам тва ми се вижда малко тъпо ..но както и да е

09-28-2006, 15:13
мъжете трябва да се почитат и уважават

teen_girl4e
09-28-2006, 15:20
мъжете трябва да се почитат и уважаватmujut e vlast mujut e sia no jena go e rodila!!! \:D/ :smt019

summer_04
09-28-2006, 17:40
мъжете трябва да се почитат и уважаватmujut e vlast mujut e sia no jena go e rodila!!! \:D/ :smt019
=D>

gangbang
09-28-2006, 17:42
мъжете трябва да се почитат и уважаватmujut e vlast mujut e sia no jena go e rodila!!! \:D/ :smt019
=D>


Много хубаво стихче 8)

maybelline
09-28-2006, 18:02
Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга.

Точно тук грешиш.Един мъж се възхищава много повече на жена,която има собствено мнение и го отстоява независимо от обстоятелствата.Това на подсъзнателно ниво го кара да чувства сигурност когато е с тази жена.Ако е някоя мекушава,която се интересува само от неговото мнение и неговите желания,точно тогава той ще избяга!

N.C.L
09-29-2006, 15:22
Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга.

Точно тук грешиш.Един мъж се възхищава много повече на жена,която има собствено мнение и го отстоява независимо от обстоятелствата.Това на подсъзнателно ниво го кара да чувства сигурност когато е с тази жена.Ако е някоя мекушава,която се интересува само от неговото мнение и неговите желания,точно тогава той ще избяга!

Именно :-)

1ov3m3
02-24-2009, 22:26
единственото на което можете да разчитате е просто да си пасвате! чее характери и гледни точки има много... всеки мъж има своите слаби места... сблъсквала съм се със всякакви мъже. някои търсят тръпката от това че трябва да си играете на гоненица... други пък искат момичета които да са финни и нежни до толкова че да не могат да сменят една крушка, харесват такива с които да седят и да пият бирa ииии така мога да изреждам до утре.
kakto ima edin izraz "mujete ne porastvat - samo igrachkite im"
все пак незабравяйте да се държите на позиции момичета и всичко е въпрос на тактика и дипломация :D :D

SiSsKkAa
02-24-2009, 23:23
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!

то нали знаеш,че за да даваш трябва и да получаваш.всичко,което казваш-да им угаждаме да сме "послушни" и т.н.......ако той гледа само неговия кеф малко ще е тъпо във всичко да му угаждам.аз лично се отнасям с човека така както и той се отнася с мен.неможе само да иска да иска,аз да го правя,а той да седи и само да иска.не става

SiSsKkAa
02-24-2009, 23:28
Аха,значи мъйете могат да бачкат кат откачени,за да има кво да ядете и да ви е удобно,а вие не можете да им сготвите поне,или да им изперете дрехите,еми справедливо ли е тва според вас?!

ние също си бачкаме.не седим по цял ден вкъщи.ако жените си седяха вкъщи тогава може да кажеш това,че задължително трябва да наготвят и да изперат,но след като работим наравно с вас,мъжете не трябва да ни се сърдите,че една вечер не сме сготвили примерно.много консервативно мислене.

Samoten89
02-25-2009, 06:11
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!

Ебаси мисленето! Да цените да! Ама такива дето угаждат се харесват на мъжете които обичат да "господарстват" и от жената искат само една робиня!
Това са мъже комплексари които понеже не могат да властват никъде другаде си го искарват на "любимата"!

С това мислене аииидее обратно в средновековието!
Трябва да има равноправие! Да се правят компромиси и от двете страни... да се "иска" и от двете страни!

Щом за мъжа ти твоето мнение е без значение тогава той не държи на теб изобщо! Той държи на твоето подчинение!

Ти потъпкваш това за което толкова много жени са се борили.

Ако искате да имате дълготрайна връзка си намерете някой който ви цени заради това което сте! Не щото се чукате добре или изпълнявате заповеди като кученца!+1 явно авторката иска да е робиня ;). :razz:

dimitar_ak
02-25-2009, 06:23
Не знам кой научи жените на превзети гордост и независимост, но това им феминистко поведение не води до никъде. Това отблъсква всеки нормален мъж. Не може тя цял ден да си е седяла вкъщи размишлявайки с какъв лак да е вечерта или какво ново парфюмче да си купи, а аз цял ден на работа. Прибирам се гладен, а тя дори не е отишла да напазарува. Свършвам това, прибирам се, а тя вече си е легнала и трябва сам да си приготвя храната. Накрая скапан като си легна към полунощ тя иска да съм годен за секс и се оплаква, че не съм я искал. Ами няма да я искам

1ov3m3
02-25-2009, 06:42
Не знам кой научи жените на превзети гордост и независимост, но това им феминистко поведение не води до никъде. Това отблъсква всеки нормален мъж. Не може тя цял ден да си е седяла вкъщи размишлявайки с какъв лак да е вечерта или какво ново парфюмче да си купи, а аз цял ден на работа. Прибирам се гладен, а тя дори не е отишла да напазарува. Свършвам това, прибирам се, а тя вече си е легнала и трябва сам да си приготвя храната. Накрая скапан като си легна към полунощ тя иска да съм годен за секс и се оплаква, че не съм я искал. Ами няма да я искам
е добре защо мислиш че вс жени по цял ден си клатят краката? в днешно време жените са достатъчно конкурентно способни на мъжете и не ви отстъпваме по нищо! ако ти така учиш жена ти че трябва да седи вкъщи за да готви и чисти ...

dimitar_ak
02-25-2009, 06:47
Не я уча, ама е свикнала да я издържат и я мързи да гледа.

1ov3m3
02-25-2009, 06:52
ами ето нооо това че тя е така не означава че трябва да слагаш вс жени под общ знаменател. аз лично мразя дори сметките в кафето да ми плащат ... и ако имам цял свободен ден без да правя нищо ще откача. все пак човек има 5 дена дасе труди и 2 да почива и да се глези такаче всичко може да бъде в допустимите норми и да има баланс :-D

PainMonopoly
02-25-2009, 06:56
А така! Като се прибирам от работа я искам сготвила мусака и гола в чаршафите. :D

1ov3m3
02-25-2009, 07:02
като се прибираш минаваш през близкия ресторант взимаш храна за вкъщи а тя те чака гола в чаршафите на мен този вариант по ми харесва!

dimitar_ak
02-25-2009, 07:31
като се прибираш минаваш през близкия ресторант взимаш храна за вкъщи а тя те чака гола в чаршафите на мен този вариант по ми харесва!

Добър е, но първо ще си намеря по свястна жена.

1ov3m3
02-25-2009, 07:35
хах пробвай с такава дето да се редувате кой да минава през ресторанта :-D

PainMonopoly
02-25-2009, 07:38
Какъв ресторант бе, за какво ми е, ако не готви, чисти и пере чорапи :shock:

1ov3m3
02-25-2009, 07:41
Какъв ресторант бе, за какво ми е, ако не готви, чисти и пере чорапи :shock:

хахаха не си ли е да ти направи един хубав бобец със салата и ракия не си е жена а? :razz: :razz: :razz:

PainMonopoly
02-25-2009, 07:43
Именно. 8-)

1ov3m3
02-25-2009, 07:45
хахаха май това са критериите на един истински мъж.. все пак любовта на мъжа минава през стомаха му :D :D :D

dimitar_ak
02-25-2009, 07:47
Истинската жена посреща мъжа си от работа с направена салата и изстудена ракия. Докато той си пие ракията тя приготвя вечерята

TPAKTOPUCTA
02-25-2009, 07:49
ей тва е една жена която разбира мъжете :)

браво ... сигурен съм, че и той ти се отблагодарява по същия начин :)

1ov3m3
02-25-2009, 07:55
даа и докато ти поднася вечерята може да е с малко по оскъдно облекло така и мръсники поглед :) да типусне тв-то и да каже мило изглдай си мача аз те чакам в спалнята :grin: :grin: :grin:

PainMonopoly
02-25-2009, 07:56
даа и докато ти поднася вечерята може да е с малко по оскъдно облекло така и мръсники поглед :) да типусне тв-то и да каже мило изглдай си мача аз те чакам в спалнята :grin: :grin: :grin:Не, не, докато гледаш мача да ти прави свирка. Желателно е и да е с плоска глава, за да може да си паркираш бирата върху нея. :D

1ov3m3
02-25-2009, 08:14
ееее и с плоска глава да е пак няма да ти е удобно ама ако е в кучешката поза може на дупето :-D

PainMonopoly
02-25-2009, 08:17
Е ся мач ли ще гледам, в кучешка поза ли ще я еба... свирката си е перфектна, просто си седиш. :-D

1ov3m3
02-25-2009, 08:24
хахаха телевизора и секса не са съвместими освен ако не се гледа порно... предпочитам да му направя стрийптиз и да гледа отколкото да го деля с тв-то :D :D

PainMonopoly
02-25-2009, 08:29
Оо ама ти си момиче... евала. :D

Е и стриптийза не е оферта. Тебе ли ще гледа, телевизора ли. 8-)

Абе пиеш си бирата, гледаш си мача, оригваш се и ти правят свирка. Мечтата на всеки мъж. 8)

1ov3m3
02-25-2009, 08:33
Оо ама ти си момиче... евала. :D

Е и стриптийза не е оферта. Тебе ли ще гледа, телевизора ли. 8-)

Абе пиеш си бирата, гледаш си мача, оригваш се и ти правят свирка. Мечтата на всеки мъж. 8)
нали това казвам че си има време за бири мачове оригване и всичката мъжка простащина ... но си има и време когато да си задоволявате фантазиите :grin:
пък и ти му праиш свирка и в тоя момента вкарват гол. от ентусиазъм и емоции той подскача и ди избива 2-4-5 зъба а неговото достойнство е тежко ранено :grin: :grin: идеална вечер а? :razz: :razz: :razz: :razz:

PainMonopoly
02-25-2009, 08:37
Е чак пък да подскочи... по-култово би било отбора му да вкара гол точно когато свършва. :razz:

1ov3m3
02-25-2009, 08:44
хахаха дааа и аз така си помислих в 93тата минута варват победен гол и направо уникално :D :D

Samoten89
02-25-2009, 09:01
хахаха дааа и аз така си помислих в 93тата минута варват победен гол и направо уникално :D :DДа ама 93 минути свирка да му правиш за да свъшри няма да ти хареса нали :) =).

EeeBobii
02-25-2009, 09:25
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!


Много си права .. уважаваш ли го на 100% Приятеля ти нияма да дири друга!! :-o

sweetchef
02-25-2009, 11:11
Не мога да кажа че угаждам на всичките му капризи поне на полувината от тях и понякога върша клупости за които се ядем после но сме вече почти 2г. заедно и въпреки всичко си е с мен и няма намерение да ме сменя :D :)

mirmark
02-25-2009, 13:22
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!

така може да разсъждава само човек без капка чувство за достойнство

bEbsI
02-25-2009, 14:12
[quote=влюбената мацка]Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!



Точно така.Ако разсъждавах като теб досега щях да съм станала безгръбначно.Във връзките винаги има неприятни моменти или кавги,номера е да ги изживеете заедно с човека до себе си пълноценно.Убивате ме с тази статистика,все едно всяка връзка е годишен счетоводен отчет.ОБЩА ФОРМУЛА хора няма!!! Всеки е индивидуален за себе си.Винаги ще има различия,но ще има и усмивки,ще има и компромиси,ще има и негативни емоции и прочие..
Ако успеете да ги изживеете заедно и въпреки това се обичате безумно,надраствате житейската си позиция и се радвате на пълноценен живот.

Авторката,ти на твоя приятел не си му жена ами слугиня.Няма нищо лошо в грижите и т.н,но аз в безгласна буква няма да стана.

-така може да разсъждава само човек без капка чувство за достойнство. -> +1

SiSsKkAa
02-25-2009, 14:16
Не я уча, ама е свикнала да я издържат и я мързи да гледа.

ами като не си доволен от жена си и неможеш да я накараш да работи и да ти готви(щом жената според теб трябва да прави това винаги) що не я смениш бе.оплаквате се във форума апък пред женичките си мълчите като кротки агънца.Ако е така както казваш то това твоето не е живот нито любов.извинявай ама ако приятеля ми говори за мен така няма да ми е изобщо приятно

acdcfenka
02-25-2009, 16:54
Истинската жена посреща мъжа си от работа с направена салата и изстудена ракия. Докато той си пие ракията тя приготвя вечерята

С удоволствие ще карам нощни смени. :P

pepeputkata
02-25-2009, 18:04
xaxhxahx ti luda li si gak da ne mu kaja sig.. Az kfo sam nekfa det trai go naprai 6tastliv za smetka na mene si...ako toi te obi4a istinski nqma da pogledne druga a tfa s ceneneto i ugajdaneto si e otdelno i sam sglasna ...ama 4ak sa i na 4elni stoiki da se izpravqm xaxx sig :? Izob6to mn ti e izkriveno misleneto i ti si 4ovek i ti ima6 nujdi ,toi misli li taka kato tewe :lol:

seduction1mplex
02-25-2009, 18:37
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!
Едвам се сдържам да не те наредя едно хубаво ;)
"..ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга" - е тва тотално ме разби (: Според твоята тема за да имаме хубава връзка тряа се правим на маймуни (: Да "огаждаме" на мъжете...Огаждай им ти бе (: Аз не съм от тея дето "на челна стойка" да седя,за да му е хубаво на мъжа (: Ако съм няква робиня-да ама не съм ;) Ако на мен ми се огажда -и аз правя компромиси (: Не търпя простотии и лиготии "тфа искам,онова искам"... А в леглото-доколкото ме предразположи-толкова ще направя (: Не целувам задници..извинявай.. Ти си тръгнала да ми даваш акъли и да се хвалиш ква хубава връзка имаш ...Дреме ми...аз си ги имам и без да се правя на шут :)

DaNTeS
02-25-2009, 20:51
За да го задържиш трябва да го обичаш и той да те обича... Стига глупости ...

aztecs
02-26-2009, 01:52
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!


DA SE OJENIME A? :)

darkangel16
10-11-2009, 17:08
vij kvo mn jeni si se hranqt sami taka 4e ne si prav daje ve4e dosta ot jenite sa s dobra rabota i tva za praneto i gotveneto ne e zadaljenie a edna jena go pravi kogato darji na edin 4ovek i nai ve4e kogato toi zaslujava tq da se starae za nego

graphicflower
12-08-2009, 20:28
С моя сме 2ма стрелци... уникалната война...това са 2ма представители от 1 от най-доминантните зодий и всеки 1 от нас иска да командва и да става неговото, за това сме се разбрали да си помагаме и да си огаждаме 1 на друг , за да няма спорове. Готвим:Аз готвя, той подрежда масата и сипва в чинийте; Подреждаме къщата(помагаме си 1 на друг); отиваме на кръчма (пием като равни :D ); Няма кой знае какво делене мъж-жена...аз съм си малко мъжко момиче и няма да се променя-пия си наравно с мъжете(тате ме е учил :D ), слушам си рок и метъл, движа предимно с момчета и към 10/15 момичета(останалите са ми безинтересни),забавляваме си се заедо, играем си с гаджето на лиубимата ни компютърна игра, излизаме вънка по цял ден и се виждаме с общи приятели, в секса всеки задоволява нуждите на другия и така всичко е перфектно. :)

Bixel
12-08-2009, 20:30
най-накрая се роди една свясна жена пууу

DopeStarsInc
12-09-2009, 21:20
Плащай му!

hoooodyhoooooo
12-09-2009, 22:13
Има истина, че мъжете искат да им угаждат, но не се ли превръща целият разговор във феминистична изява на женските права и мъжкото подтисничество? Да, и аз като представител на мъжкия пол бих се радвал жена ми да ми угажда във всяко едно отношение, но истината е, че точно в границите, които жената поставя, е целият чар на връзката. Да ти прави закуска, обяд, вечеря и да се раздава в леглото като Джена Джеймсън би било велико, но докога - човекът е алчно животно, иска винаги повече. Ся всичките жени ще скочите и ще кажете "Ама аз правя всичко това!", но никога няма как да ти е достатъчно. Важни са малките жестове, които да ценим и да превърнат угаждането в пълноценна връзка.

suckmycock
12-09-2009, 23:45
най-важното е да има разбирателство! за да ни задаржите трябва да се разбирате с нас! а това което написа.... така си е! но нетрябва да си малчите...а да споделяте! за да знаем и ние как да се даржим и какво искате да правим! :)

Magic_Girl
12-10-2009, 06:42
Ми да трябва да му се угажда, но не прекалено. Аз задържам някого просто когато съм самата аз. Без преструвки, без лъжи. Когато плача съм истинска, когато се смея пак съм истинска. Не е нужно да се правя на някоя, която не съм-той рано или късно ше разбере истинското ми АЗ. Ако ме харесва такава, той е с мен. Ако ли не-ок. Мъжете ценят искреността. По-точно истинските мъже я ценят не лапетата на 16, които се мислят за много големи.

hoooodyhoooooo
12-10-2009, 10:15
Мъжете ценят искреността. По-точно истинските мъже я ценят не лапетата на 16, които се мислят за много големи.

Това ми хареса :oops: Ми искреността е основата на всички отношения, без нея къщата от чувства пропада като вила на Кранево...И жени, моят съвет е да не угаждате прекалено и да не преглъщате прекалено, защото това може да ви изиграе лоша шега...най-малкото ще ви замине нервната система :shock:

t0d1t0
12-10-2009, 10:58
Бааах му майката... Върнахте тема от 2006та... ЕВАЛА! http://s2.rimg.info/33fec425f0aa203ec7b6dd7a36afdae9.gif

anichka12345678
12-10-2009, 11:43
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!
споре мен тва е най -тъпото мислене :D :D и защо жените трябва да задържат мъжете ?? Аз несмятам така и според мен мъжете са тези които трябва да задържът жените си :-P :-P

anichka12345678
12-10-2009, 11:44
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!
споре мен тва е най -тъпото мислене :D :D и защо жените трябва да задържат мъжете ?? Аз несмятам така и според мен мъжете са тези които трябва да задържат жените си :-P :-P

hoooodyhoooooo
12-10-2009, 12:04
споре мен тва е най -тъпото мислене :D :D и защо жените трябва да задържат мъжете ?? Аз несмятам така и според мен мъжете са тези които трябва да задържат жените си :-P :-P

a бе то не е до това кой кого задържа, ами да се обичат хората...или аз съм идеалист ;)

Linns
12-10-2009, 12:20
С въже ..

zazazuk
12-10-2009, 13:20
Nqkoi vunshen
Гост




Ебаси мисленето! Да цените да! Ама такива дето угаждат се харесват на мъжете които обичат да "господарстват" и от жената искат само една робиня!
Това са мъже комплексари които понеже не могат да властват никъде другаде си го искарват на "любимата"!

С това мислене аииидее обратно в средновековието!
Трябва да има равноправие! Да се правят компромиси и от двете страни... да се "иска" и от двете страни!

Щом за мъжа ти твоето мнение е без значение тогава той не държи на теб изобщо! Той държи на твоето подчинение!

Ти потъпкваш това за което толкова много жени са се борили.

Ако искате да имате дълготрайна връзка си намерете някой който ви цени заради това което сте! Не щото се чукате добре или изпълнявате заповеди като кученца!

Напълно съм съгласна! ;-)

anichka12345678
12-11-2009, 09:05
споре мен тва е най -тъпото мислене :D :D и защо жените трябва да задържат мъжете ?? Аз несмятам така и според мен мъжете са тези които трябва да задържат жените си :-P :-P

a бе то не е до това кой кого задържа, ами да се обичат хората...или аз съм идеалист ;) ами ти си идеалист :) пълна любов няма

hoooodyhoooooo
12-11-2009, 09:48
Няма, ама все пак. "Да задържиш" един мъж - това ми звучи като мярка за неотклонение, наложена от Областна прокуратура...Има обвързване, има ако щеш феромони и привличане, което кара двама (или повече, както им е приятно) души да бъдат заедно.

alex4o
12-11-2009, 10:34
Домакиня в кухнята,дама в обществото,тигрица в леглото и приятел в живота. - според мен това е начина да задържиш един мъж до себе си :)

alegra_femme
12-11-2009, 11:30
Изобщо не съм съгласна.Според мен един мъж трябва да иска да е с теб заради теб самата, заради твоя характер и качества,а не такава на каквато се правиш за да го задържиш.Аз например изобщо не мога да го възприема така.И двамата във връзката трябва да си угаждат,да правят компромиси и т.н. Обаче аз не бих тръгнала да задържам мъж като едва ли не му мълча и само гледам на него да му е добре,а той да си прави каквото иска и да се даржи както иска.Има толкова много мъже,защо да се мъча да задържам някой :D

ThedramaQueen
12-11-2009, 11:55
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!

Да като неква робиня :shock: :shock:

hoooodyhoooooo
12-11-2009, 14:51
Ако искате да имате дълготрайна връзка, ако искате мъжът с когото сте да не ви изневерява или да избяга при друга. Просто му угаждайте. Най-вече в леглото. Правете всичко, което той поиска от вас, ако ще и на челна стойка да седите и никак да не вие приятно, щом мъжът го желае, правиш инак... бяга.
Истината е, че ако си к. в леглото, домакиня в кухнята, дама в обществото, един мъж никога няма да погледне, да си помисли или пожелае друга.
Тъй че мили момичета, нека угаждаме и ценим мъжете си, за да ги имаме и да бъдат наши.

Ако има "това не харесвам", "онава не правя" и т.н. мъжът ще избяга. За мъжете не е интересно мнението ви, а това което правите. Ако правите добре ще ги имате за дълго. Иначе мъжете бягат, никак не са моногамни, повярвай те!

Аз имам връзка от 8 години, но и гък не му казвам. Правя му всичко, глезя го, угаждам му и той си е с мен, не е и помислял да бъде с друга.

Така се задържа един мъж!

Да като неква робиня :shock: :shock:

Именно! Тя е човешко същество, бога ми... :shock:

shmurkam
12-11-2009, 14:54
Никак.
Подир мъже и автобуси не се тича.
Ако той те иска сам ще стои, ако не-огледай се за други мъжки индивиди. Една любов трябва да е взаимна, а не да си вървите подир гъзовете и да се мъчите. Аман от отчаяни хора....

VforVendeta
12-11-2009, 15:06
Successful troll is successful!
Човека който е писал тая тема не се е постарал кой знае колко, но е постигнал целта си да накара хората да му отговарят с най-различни мнения. Това си е изкуство :)

hoooodyhoooooo
12-11-2009, 15:51
Successful troll is successful!
Човека който е писал тая тема не се е постарал кой знае колко, но е постигнал целта си да накара хората да му отговарят с най-различни мнения. Това си е изкуство :)

Има логика, провокация и после сеир струваш :razz: Но пък тва задържане все ми е звучало някак отчаяно...Случвало ми се е да се опитвам да задържа момиче, бях отчаян и какви ли не мерки не предприех. Оказва се, че там където вода няма, кладенец не се строи - момичето ме напусна, защото просто вече нищо като жестове не можеше да ме привлече. Както съм бил и в другата фаза - на мен да ми угаждат, каквото и да правя и както и да се държа.

Съвет - обичайте се и се ценете като индивиди, приятели и спътници в живота. С преструвки не става, бъдете себе си. :-)

Bellatrix
12-11-2009, 18:37
Абеее... аз знам, че салатка ще правя, ракийка ще наливам и ще готвя. Оттам нататък къщните задължения се делят на 2. За мен и за него. Аз ще работя. Той също. Любовта е в равноправието.
НО си е въпрос на чест да си мъж и да знаеш, че жената готви и те гледа. За това тази част ще я върша без значение как са другите неща вкъщи.

А авторката е луда мазохистка.

Hilary_
12-11-2009, 19:59
Абеее темичката е доста стара ии знам, че дори да нахраня авторката отдавна ще е забравила тая тема и все пак .. аз съм против слугинстването .. ако е с мен няма да е, защото правя всичко, което пожелае .. ебаси тъпата логика .. :? :?

hoooodyhoooooo
12-12-2009, 09:12
Абеее темичката е доста стара ии знам, че дори да нахраня авторката отдавна ще е забравила тая тема и все пак .. аз съм против слугинстването .. ако е с мен няма да е, защото правя всичко, което пожелае .. ебаси тъпата логика .. :? :?

Точно така, може да си го глезиш, но само да даваш, а той само да иска, си е чиста проба простотия. Като мъж го казвам - не е въпросът да ни задържат жените, а да направят така, че и на нас да ни се иска да даваме, и то с пълни шепи. :-D :-)

Hilary_
12-12-2009, 09:14
Абеее темичката е доста стара ии знам, че дори да нахраня авторката отдавна ще е забравила тая тема и все пак .. аз съм против слугинстването .. ако е с мен няма да е, защото правя всичко, което пожелае .. ебаси тъпата логика .. :? :?

Точно така, може да си го глезиш, но само да даваш, а той само да иска, си е чиста проба простотия. Като мъж го казвам - не е въпросът да ни задържат жените, а да направят така, че и на нас да ни се иска да даваме, и то с пълни шепи. :-D :-)

абе нещо с тебе много почнахме да си засичаме гледните точки .. т'ва не ми харесва .. :D :D :D

hoooodyhoooooo
12-12-2009, 20:19
Абеее темичката е доста стара ии знам, че дори да нахраня авторката отдавна ще е забравила тая тема и все пак .. аз съм против слугинстването .. ако е с мен няма да е, защото правя всичко, което пожелае .. ебаси тъпата логика .. :? :?

Точно така, може да си го глезиш, но само да даваш, а той само да иска, си е чиста проба простотия. Като мъж го казвам - не е въпросът да ни задържат жените, а да направят така, че и на нас да ни се иска да даваме, и то с пълни шепи. :-D :-)

абе нещо с тебе много почнахме да си засичаме гледните точки .. т'ва не ми харесва .. :D :D :D

Жалко, мен ми харесва, че мислиш позитивно и открито, и за да не излезе това като някакъв евтин флирт във форума пред всички, искам да кажа, че просто в този форум са единици хората, на които чета мненията. Ти си от тях. А и май само ти остана девствена след 15...

Hilary_
12-12-2009, 20:22
Жалко, мен ми харесва, че мислиш позитивно и открито, и за да не излезе това като някакъв евтин флирт във форума пред всички, искам да кажа, че просто в този форум са единици хората, на които чета мненията. Ти си от тях. А и май само ти остана девствена след 15...

Мерси много за думите ти .. ти си от малкото хора, които "ме харесват" (слагам го в кавички, заото не е точно харесване .. ) .. а не злобеят заради това, което съм .. :?

vaseto0o
12-12-2009, 20:54
Така можеш да задържиш шефа си ако си прислужница, твоите методи биха действали дори по време не икономическа криза :grin: