PDA

View Full Version : КаК най-сетне да намеря подходящото момче :(



sexy_macka
09-26-2006, 12:25
..Здравейте,надявам се да ми помогнете,макар,че ... знам,че за това май няма д аможе да ми помогнете много,но ще се надявам и на 1-2 съветчета...ще съм ви много благодарна
Та...преди месец скъсах с момче,оето ми даваше всичко,скъсахме,защото в последно време се карахме много и това ни отдалечаваше все повече и повече..Бяхме заедно 10месеца,сега сме много добри приятели..и от тогава започнаха "любовните ми проблеми и разочарования" ... до сега(1месец) от както скъсахме бях с 4 момчета ... 3 от тях аз скъсах с тях,защото просто нямаше тръпка..Не се получи..
Последното.. :smt010 аз го харесфах много от отдавна,но и 2та си имахме приятел/ка и бяхме просто приятели,преди 2 вечери реших да му кажа,че го харесфам,а той преди 5 дни беше скъсал с приятелката си с която се сдобряфаха и късаха фсяка седмица в порължение на 7месеца .. когато му казах получих отг. който не очакфах тои каза че също ме харесфа и то много..Излязохме,говорихме, обаче аз бях сигурна,че тя(бившата му) ще го потъси,ще излязат,тя както винаги ще се разплаче пред него и..ще се съберат..затова го помолих да не излиза с нея насаме поне 2-3седмици ... и тои ми ОБЕЩА ... На следващия ден ми каза "аз ще ходя на фитнес и след това малко ще помагам на нашите,така че няма да може да се видим" да,обаче един приятел км 19:00 цхаса ми каза че ги е видял с бившата му....бях супер тъжна,но не от това,че може би няма да е с мен,а заради това,че МЕ ИЗЛЪГА :( .. Тои се прибра и аз го попитах "кога мислеше да ми кажеш,че си излизал с нея" и тои "ма сладурано,съжалявам,тя ме помоли и..." и аз "ами хубаво писна ми от лъжи и от момчета,които незнаят какво искат...бъди с нея или просто отиди да лъжеш друга" и ... скъсахме след това той ми каза,че може би му трябвало още 1-2 седмици,за да я позабрави,но аз реших да спреме тая тема,защото бях досаттъчно ядосана...Тойказа,че неиска да се разделяме просто иска време,в коет нямад а тръгне с нея,но искад а е сам..Е да,но днес разбрах,че тя го е целунала и мислят да се съберат,но той не бил сигурен дали иска мен или нея...аз вече взех решението,че дори да ме потърси няма да съм с него ...
Неискам да прозвучи и да изглежда така че имам голямо самочувствие,но аз см хубава и много момчета ме харесват и искат да са с мен ... аз от 5 момчета избирам грешния..ВИНАГИ става така...защо ...защо всяко момче ме оставя и то по-наий гадния начин ...
Как да се "справя" с тях .. вече започва да ми писва и от глупавата любов...от 2месеца насам тя ми носи само разочарования и сълзи ... :smt010 :smt010 :smt010
Благодаря на всички,които ще ми помогнат !

rali4ka91
09-26-2006, 13:26
Хм гадно :( Ми мацко какво да ти кажа...за всичко си има време...недей да съжаляваш за това момче...може би тои е бил един от неподходящите.Аз доста дълго време бях разочарована но накрая щастието ми се усмихна...имай малко търпение...нищо не сава насила.Сигурна съм че ще срещтнеш подходящия...просто трябва да минеш през доста изпитания...не се разочаровай напълно...така смао вредиш на себе си!УСПЕХ ;) а на колко си години?

sexy_macka
09-26-2006, 18:54
първо искам да ти благодаря,че прочете темата ми и ми отговори :)
ами на 15 години съм
и.. Благодаря за съветчето ;)
Успех на теб с приятеля ти ;)

09-26-2006, 19:07
Alex ще намериш, човек с който да си щастлива sPoX. Само ще ти трябва време :wink: Само помисли с кой може да си щастлива и сигурна \:D/ УсПеХ

Stanny
09-26-2006, 19:10
Alex ще намериш, човек с който да си щастлива sPoX. Само ще ти трябва време :wink: Само помисли с кой може да си щастлива и сигурна \:D/ УсПеХ

Това аз го писах ама бех забравил да се логна :wink:

Obitax
09-26-2006, 19:35
kvo da vi pravim vas krasivite .......... :smt005 :smt005

iiirish
09-26-2006, 19:58
не съжалявай за това момче. както и ти самата каза, той не знае какво именно иска, а с такъв човек никога няма да бъдеш щастлива и най-вече: няма да бъдеш единственна!

а подходящия?! той не се търси! някой или нещо просто го води при теб, когато му дойде времето ;)

09-27-2006, 10:41
любовта идва с течение на времето колкото повече мислиш за нея толкова по зле се чувстваш а ако не мислиш за не когата ни най-малко мислиш че ще имаш гадже то тогава тя ще те среще

sexy_macka
09-27-2006, 11:24
Благодаря на всички за отговорите :)
Модераторите могат да заключат темата ;)

tX
09-27-2006, 11:27
За един месец успя да врътнеш четирима и то веднага след като скъса с гаджето дето 'много си обичала'... ? :-s
Тиии, нещо пи ли като пуска темата или така ми се струва ? :smt017

lady_bird
09-27-2006, 11:37
mislq,4e vsi4ko 6te se opravi,6te si doide po mestata.moqt suvet e da po4aka6 da mine izvestno vreme,v koeto da si sama,za da si subere6 mislite i da bude6 naqsno sus sebe si kakvo to4no iska6. togava ve4e nqma da ima problemi.
drugiqt mi suvet e da bude6 po vziskatelna-podbirai po vnimatelno mom4etata. ako pita6 men ne e seriozno samo za edin mesec da smeni6 celi 4 jageta ,a posle da se jalva6 ot lipsa na gaje. izkakai malko,nedei da izburzvam i da se hvurlq6 na vrata na vseki ,koito "iska da bude s teb",za6toto moje i da ima mnogo jelae6ti,no trqbva li da im ogajda6 na vsi4kite?! pomisli za sebe si i preceni.

kobrichka
09-27-2006, 14:50
не я чакаи любовта идва когато най малко очакваш.
а това за подходящия мисля че такъв няма :-k

BeBencEto
09-27-2006, 15:06
prosto malko se pospri.....dai si vreme..a obnostno momcheto,ostavi go malko...i toi ne znae kakvo tochno iska...qvno ima silni chuvstva kum bivshata si sled kato se vrushta i vrushta...

Krem4eto
09-27-2006, 19:28
..Здравейте,надявам се да ми помогнете,макар,че ... знам,че за това май няма д аможе да ми помогнете много,но ще се надявам и на 1-2 съветчета...ще съм ви много благодарна
Та...преди месец скъсах с момче,оето ми даваше всичко,скъсахме,защото в последно време се карахме много и това ни отдалечаваше все повече и повече..Бяхме заедно 10месеца,сега сме много добри приятели..и от тогава започнаха "любовните ми проблеми и разочарования" ... до сега(1месец) от както скъсахме бях с 4 момчета ... 3 от тях аз скъсах с тях,защото просто нямаше тръпка..Не се получи..
Последното.. :smt010 аз го харесфах много от отдавна,но и 2та си имахме приятел/ка и бяхме просто приятели,преди 2 вечери реших да му кажа,че го харесфам,а той преди 5 дни беше скъсал с приятелката си с която се сдобряфаха и късаха фсяка седмица в порължение на 7месеца .. когато му казах получих отг. който не очакфах тои каза че също ме харесфа и то много..Излязохме,говорихме, обаче аз бях сигурна,че тя(бившата му) ще го потъси,ще излязат,тя както винаги ще се разплаче пред него и..ще се съберат..затова го помолих да не излиза с нея насаме поне 2-3седмици ... и тои ми ОБЕЩА ... На следващия ден ми каза "аз ще ходя на фитнес и след това малко ще помагам на нашите,така че няма да може да се видим" да,обаче един приятел км 19:00 цхаса ми каза че ги е видял с бившата му....бях супер тъжна,но не от това,че може би няма да е с мен,а заради това,че МЕ ИЗЛЪГА :( .. Тои се прибра и аз го попитах "кога мислеше да ми кажеш,че си излизал с нея" и тои "ма сладурано,съжалявам,тя ме помоли и..." и аз "ами хубаво писна ми от лъжи и от момчета,които незнаят какво искат...бъди с нея или просто отиди да лъжеш друга" и ... скъсахме след това той ми каза,че може би му трябвало още 1-2 седмици,за да я позабрави,но аз реших да спреме тая тема,защото бях досаттъчно ядосана...Тойказа,че неиска да се разделяме просто иска време,в коет нямад а тръгне с нея,но искад а е сам..Е да,но днес разбрах,че тя го е целунала и мислят да се съберат,но той не бил сигурен дали иска мен или нея...аз вече взех решението,че дори да ме потърси няма да съм с него ...
Неискам да прозвучи и да изглежда така че имам голямо самочувствие,но аз см хубава и много момчета ме харесват и искат да са с мен ... аз от 5 момчета избирам грешния..ВИНАГИ става така...защо ...защо всяко момче ме оставя и то по-наий гадния начин ...
Как да се "справя" с тях .. вече започва да ми писва и от глупавата любов...от 2месеца насам тя ми носи само разочарования и сълзи ... :smt010 :smt010 :smt010
Благодаря на всички,които ще ми помогнат !

Едно ще ти кажа : НЕ се отказвай!Все ще намериш правилния!И аз още го търся,но не се отказвам!

Mikohito
09-27-2006, 20:04
Колкото и да ми се иска да ти кажа същото като другите да оставиш нещата така за известно време и да бъдеш сама за да обмислиш всичко.Просто немога да го направя.И аз съм в подобно положение но с момичетата.Никога не попадам на точното момиче винаги когато си харесам някое момиче излизаше че не е такава за която я мисля.Но сега в момента мисля че открих момичето което може да ме направи щастлив но сега ми предстой борба за да спечеля нея и любовта й.Така че недей да се отказваш да търсиш туко виж си попаднала на Рицаря на бял кон.

Amy_Lee^89
09-28-2006, 07:04
хммм, мила не мислиш ли че малко драматизираш :) успокой се , света не е свършил, все пак говориш за два месеца, като че ли са цял живот. Я си помисли за тези хора, които години наред търпят разочарования в любовта, но въпреки всичко не се отчайват от живота. А що се отнася до този въпросния, според мен не си струва да се измъчваш, понеже той явно не знае какво иска :arrow: не те заслужава. тъй че по-бодро, имаш много време (все пак си само на 15), ще срещнеш подходящия за теб, дори да е когато най-малко очакваш :wink:

WILD__BOY
09-28-2006, 07:15
Почини си малко от гаджета и вземи понаучи малко български. ;)

Amy_Lee^89
09-28-2006, 07:22
хахаха, да бе, никак няма да е лошо!!! :D :P