PDA

View Full Version : България влиза в ЕС на 1-ви януари!



Communist
09-26-2006, 20:30
ЕС: Добре дошли, поздравяваме ви :)
http://news.ibox.bg/news/id_603940466

Айде да ни е честито еврочленството =D> =D> =D>

LunaTriCk
09-26-2006, 20:37
айде наздраве
http://collapse.data.bg/Kamahlitude%20Smilies/occasion14.gif

WILD__BOY
09-26-2006, 20:40
И кво?
Робувахме на Турски копелета
Робувахме на Руски комуняги
Сега ще поробуваме и на немски канцлери.
Да ни е честито? Да им е чесито на дупедатите дето ще лапнан кинти. На нас да ни е здрав гъза.

Martos
09-26-2006, 20:40
Браво !Нека България поеме своя нов път който тотално да се откъснем от социалистическия дух който витае все още макар и по рядко да виждаме проявите му.Мога да кажа смао ,че има много хора които смятат ЕС за нещо лошо и за съюз който ще им стъжни живота .Определено това е един нов тип общество в което на първо място са поставени собствените възможности на всеки индивид.Така бъдещето на всички ще зависи единствено от предприемчивоста и силния дух,уменията желанието на всеки за да се реализира в една нормална среда за живот. \:D/ \:D/ \:D/ =D> :lol: :lol: :D :D

MiRaCuLiXbb
09-26-2006, 21:10
Повече emotionki сложи, щото постът ти е смехотворен.

StrangeGirl
09-26-2006, 21:12
Доста съм съгласна с мнението на WILD__BOY :roll: Досега с извинение само сме лизали задниците на по висшите инстанции,все сме се правили за пред някого и какво постигаме с това?! :? :-k Не искам да съм песимистка, но нещо ми подсказваче с това влизане пак ще сгазим лука :-s Имам чувството че всичко се повтаря: еуфорията на хората, надеждата за нещо по-добро, а всъщност на политиците им е най-добре, а ние ще трябва да си пазим задниците 8-[

RoyTheReaper
09-26-2006, 21:15
това влизане няма да ни засегне пряко засега. но се радвам, заради идеята държавите да се сливат в по-големи обединения.

Communist
09-26-2006, 21:22
Браво !Нека България поеме своя нов път който тотално да се откъснем от социалистическия дух който витае все още макар и по рядко да виждаме проявите му.Мога да кажа смао ,че има много хора които смятат ЕС за нещо лошо и за съюз който ще им стъжни живота .Определено това е един нов тип общество в което на първо място са поставени собствените възможности на всеки индивид.Така бъдещето на всички ще зависи единствено от предприемчивоста и силния дух,уменията желанието на всеки за да се реализира в една нормална среда за живот. \:D/ \:D/ \:D/ =D> :lol: :lol: :D :D
Съгласен съм с казаното, ама социализма какво общо има? :smt017

Mo6nooo
09-26-2006, 21:32
Дали съм "За" или "Не" не мога да кажа раздвоен съм. Много смешно ми стана обаче като президента и премиера говорореха за влизането ни все едно е празник и ни го честитиха празника. Товори се все едно, че целта е влизането в ЕС. Според мен целта би трябвало да са ползите от влизането. Друг въпрос е до колко тези ползи ще дтигнат до нас. А и както разбрах сега парите от проекти ще идват само след като проектът е свършен и държавата го е построила със свои пари, което донякъде е правилно.

scorpiasss
09-26-2006, 21:59
Не знам какво да очаквам честно да ви кажа :roll:

skate_warrior
09-26-2006, 22:04
както и преди мен казаха: има както положителни, така и отрицателни страни... Дано положителните се окажат повече :)

neMec`
09-26-2006, 22:39
i ko ? egati prostotiqta poneje politicite ni sa pod sqkva kritika i nemogat da opravqt d1rjavata trqbva da vlizame v nqkvi saiuzi s pravila i iziskavniq zada po4nat da ni opravqt d1rjavata !!! i kakto kaza wild_boy 6i robuvame se edno ....

Amayo
09-26-2006, 22:48
Първите месеце ще има лека паника - сички ше дигнат цените поголовно, секи ден ше има некви нови простотии , днска данък еди кво си, утре закон дет забранява напускането на държавата, сичкото роми ще се изнесе по амстердам докат сме се усетили ще са прибрали сите. Лка полека обаче ще нарастнат заплатите, ще се развъртят разни капитали които и от сега почнах да ги усещам в джоба ми и съм доволен :mrgreen: . Най съм нетърпелив обаче откъм въпроса кво става с автомобилния пазар, ако тия кърджалийски турци и говедца си измислят някъв насран данък който пак да налагат вместо акциза и митото си зимам куфарите и отивам в гърция - ебал съм ви. Но ако не - честити ми тия 300 коня...

bulgarche
09-27-2006, 07:15
И сега трябва да сме супер най-щастливите от този факт :?:

Eleonora
09-27-2006, 07:49
](*,) Ми все тая, и кво като влезем, да не би държавата да се подобри НЕ =;
[-( Абе където и да влезем, добро нямя да видим.Сигерно колата вече ще е 3 лева #-o а билетите лефче-кефче :shock:

09-27-2006, 08:02
Ако гледате новини вижте какво стана с Унгария това ще стане и с нас ... Айде да ни е честито ще отслабнем доста :lol:

Ziezi
09-27-2006, 08:44
Хайде да ни е честито!Финалният етап от затриването на България започна!!!