PDA

View Full Version : da vi pitam



09-26-2006, 19:40
zna4i sas fr mi vse o6te ni e rano za sex, 6toto hodim ot skoro, no toi mi paha prast4eta i men mi e adski priqtno, no az vaob6te ne go baram za pi6kata.Tova gadno li e ot moq strana 6toto mi e malko gnusni4ko tva da mu biq 4ikii, no na nego gadno li mu e?

^DaRk_LaDy^
09-26-2006, 19:51
1. Според мен няма нищо гнусно в това. Ти ако истински обичаш приятеля си , няма да те е гнус от нищо негово. Разбира се , това мое мнение не означава , че трябва да го правиш , щом не ти е приятно , но по думите ти съдя , че не обичаш приятеля си особено , така че помисли преди да направиш нещо по-сериозно с него
2. Да, постъпваш гадничко - той ти доставя удоволствие , а ти на него - не. Леко е егоистично , не мислиш ли ? :wink:

WILD__BOY
09-26-2006, 20:01
Just smile and wave ;)

Явно ти е кеф само ти да изпитваш удоволствие а?!

HaCkO
09-26-2006, 20:13
Glei sq az sam M ama mislq che ti ako ne predriemesh neshto skoro toi shte si zagubi interesa kam tebe i saotvetno shte zagubish i nego za tova napravi neshto nabarzichko izmisli tama moje i da e edna svirka ama da e neshto.E osven ako neiska ne e zadaljitelno de ! [-X

09-26-2006, 20:21
Glei sq az sam M ama mislq che ti ako ne predriemesh neshto skoro toi shte si zagubi interesa kam tebe i saotvetno shte zagubish i nego za tova napravi neshto nabarzichko izmisli tama moje i da e edna svirka ama da e neshto.E osven ako neiska ne e zadaljitelno de ! [-X
Ехееее.Нея я е гнус да го пипа ти за свирка говориш.Мале мале.Ама така е де ако скоро не направи нещо...

sladoled
09-26-2006, 20:24
Ti vsa6tnost iska6 li sex s nego?Toi izglejda iska, no ne smee da predprieme ne6to.Okuraji go malko, podskaji, 4e i ti isks6! #-o

Charlotte_the_Harlot
09-27-2006, 01:05
Не е честно така - ти се кефиш, а той - не. Както и да го погледнеш, така не бива. [-X Все едно ти да изневеряваш, но да не искаш да ти изневеряват. Пък и не е чак толкова лошо да пипаш нечий "малък приятел" - даже е приятно и интересно, особено ако е добре измит. И ако харесваш пича, разбира се. Какъв е проблема, после ще си измиеш ръцете?!

09-27-2006, 03:35
i kak to4no se pravi tova? smisal barkam mu v ga6tite i po4vam da mu laskam bastuna, tei li?

09-27-2006, 04:39
Не звучи трудно нали ? :-D , в общи линии е така. Иначе по-приятно за мен е , начи сядаш в приятеля си , така че дупето ти да се втрие хубаво в неговия х*й , и той да дава с пръста , мисля че ще ви е приятно :) И бтв няма от ко да те е гнус така или иначе , сексът се прави от хилядолетия , така че свиквай :)

bulgarche
09-27-2006, 05:45
Малко е...Незнам как преценяш че е рано за секс, а за другото не. Защо не пробваш да му доставиш и ти малко удоволствие? За да получаваш, трябва и да даваш. То винаги има нещо което да ти се струва малко днусничко, ама...

09-27-2006, 10:58
Не звучи трудно нали ? :-D , в общи линии е така. Иначе по-приятно за мен е , начи сядаш в приятеля си , така че дупето ти да се втрие хубаво в неговия х*й , и той да дава с пръста , мисля че ще ви е приятно :) И бтв няма от ко да те е гнус така или иначе , сексът се прави от хилядолетия , така че свиквай :)
ama ne mu go pipam, a samo si tarkam dupeto v huq mu, tei li?

ninsy
09-27-2006, 11:33
1. Според мен няма нищо гнусно в това. Ти ако истински обичаш приятеля си , няма да те е гнус от нищо негово. Разбира се , това мое мнение не означава , че трябва да го правиш , щом не ти е приятно , но по думите ти съдя , че не обичаш приятеля си особено , така че помисли преди да направиш нещо по-сериозно с него
2. Да, постъпваш гадничко - той ти доставя удоволствие , а ти на него - не. Леко е егоистично , не мислиш ли ? :wink:
на същото мнение съм

PY_MACKA
09-27-2006, 11:49
1.spored mene ne ti tr da go obi4a6 da mu bie6 4ekiq, ne e gadno ama spored men tr da pomisli6 nad vuprosa se pak 6oto moje da po4ne da ti izneverqva
2.toi se nadu*vq samo kato ti vidi zadovolenata fizionomiika

09-27-2006, 19:19
zna4i sas fr mi vse o6te ni e rano za sex, 6toto hodim ot skoro, no toi mi paha prast4eta i men mi e adski priqtno, no az vaob6te ne go baram za pi6kata.Tova gadno li e ot moq strana 6toto mi e malko gnusni4ko tva da mu biq 4ikii, no na nego gadno li mu e?


Кога ти бърка в п*тката не ревеш , кога ти е кеф па ни ревеш ? Барай му пишката дживотноооо \:D/

Azis4o
09-27-2006, 19:21
zna4i sas fr mi vse o6te ni e rano za sex, 6toto hodim ot skoro, no toi mi paha prast4eta i men mi e adski priqtno, no az vaob6te ne go baram za pi6kata.Tova gadno li e ot moq strana 6toto mi e malko gnusni4ko tva da mu biq 4ikii, no na nego gadno li mu e?


Кога ти бърка в п*тката не ревеш , кога ти е кеф па ни ревеш ? Барай му пишката дживотноооо \:D/


Да добавя че това съм аз :-({|= :-({|= :-({|=

SOBT
09-27-2006, 23:12
barni go malko za patoka be moje i prez d1nkite da e ama trqq 6ot 6e sa qdosa i 6e ta za*be nakraq

Charlotte_the_Harlot
09-28-2006, 01:09
Не е до ядосване... Аз лично почнах да го съжалявам той пич - той се старае, поти се над тебе... А после нищо не получава. :(
Сигурно те обича. Ако ти не го обичаш, по-добре го разкарвай - не го мъчи детето.

sexy_tigar4e_MM
09-29-2006, 12:12
zna4i sas fr mi vse o6te ni e rano za sex, 6toto hodim ot skoro, no toi mi paha prast4eta i men mi e adski priqtno, no az vaob6te ne go baram za pi6kata.Tova gadno li e ot moq strana 6toto mi e malko gnusni4ko tva da mu biq 4ikii, no na nego gadno li mu e?razbiram te,no kakto nego ne go e "gnus" taka i teb ne bi trqbvalo da te e. ne razbiram za koe pita6 da li mu e gadno-4e ne go "bara6" ili 4e "puha prust4eta" v teb, sigurno e za purvoto :oops: ami nz dali mu e gadno , ama sus sigurnost 6te mu haresa ako go napravi6 \:D/