PDA

View Full Version : Времето лекува..колко е това време ?! :(



09-26-2006, 20:00
Преди доста време писах ТЕМА (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39927&start=0) за нея..не мога да я забравя въпреки че минаха повече от 8 месеца..защо толкова много ? Толкова много неща ми се случиха за това лято и през миналата година, с толкова момичета бях..не мога и не мога да й забравя лицето и времето прекарано с нея, макар да е било съвсем кратко :( Още се опитвам да я изтръгна от съзнанието си, поне любовта която изпитвах към нея, но не мога..вечер лягам с мисли в главата за нея..просто лягам и ме обвземат мислите за нея веднага..кликвам й, но тя не връща, защото лятото тя искаше да се сдобрим (като приятели) но аз й казах никога повече да не ми се обажда и да не ме търси..тя каза добре и се разделихме с 30 секундно мълчание..никога повече няма да я имам и от тази мисъл ме боли много :( Искам просто да си я видя, да си поговорим или не знам и аз..много я обичам и никога няма да я забравя явно. Колко трябва да трае това време ? Сега ще кажете при всеки е индивидуално, но просто не мога и не мога..толкова много ли ме е наранила и толкова много ли съм я обичал :| :cry:

aliq
09-26-2006, 20:06
dobre kvo e stanalo to4no mejdu vas,zashto si i kazal 4e ne iskash da q 4uvash kato q obi4ash obqsni malko za da ti pomognem

Obitax
09-26-2006, 20:08
vremeto pravi vsi4ko drugo no ne i da lekuva !

aliq
09-26-2006, 20:10
ne spored men lekuva vremeto moje da e sled godina ili dve no se nqkoga 6te q zabravi

priti_kiti
09-26-2006, 20:14
колко ли ? и аз си задавам тоя въпрос..

aliq
09-26-2006, 20:18
zavisi ot 4oveka se pak nqkoi hora po dalgo vreme go prejivqvat

ABSOLUTme
09-26-2006, 20:18
абе дали лекува нз,обаче се надявам поне с времето чувствата да се притъпяват и полека-лека да избледнеят съвсем..все пак те са излишни,всичко е свършило и не е хубаво човек да живее за спомените..така забравя да се наслаждава на сегашния момент..
ама то е лесно човек да си ги говори тия неща :lol: аз например съм що годе в същата позиция и нали съм тъпачка..все назад гледам..и все още нямам сили да се обърна и да продължа.. :smt011 тъжна раута.

Obitax
09-26-2006, 20:19
zavisi ot 4oveka se pak nqkoi hora po dalgo vreme go prejivqvat

ako si imala istinski 4ustva nqma da go zabravi6 ei taka

fti4ka
09-26-2006, 20:21
абе момче кво ше й клипваш.. много ясно че няма ти върне като си я отрезал така.. земи й се обади не се излагай.... все пак ти си момчето не можеш да очакваш тя да те потърси..

aliq
09-26-2006, 20:24
da oba4e se prejivqva se nqkoga nemoje da gledame nazad postoqnno

GLeZoRanA
09-26-2006, 20:35
М донякъде това ми звучи много познато като история защото и аз съм преживявала това нещо .Незнам какво да те посъветвам защото гледам , че и ти си изживял това което и аз .незнам може би трябва да се отдадеш на нещо друго .. спорт училище знам ли.. като че ли спорта ми се вижда най добрия вариант.. И в това времето лекува няма нищо вярно.. една истинска и чиста любов времето не може да я убие . Ти сам можеш да я унищожиш.Недей да си поставяш за цел да я забравиш . Постави себе си на преден план , не това как да я забравиш Лека полека чувствата ти ще отихнат..както има една дума невиждани очи най - лесно се забравят ... Надявам се поне малко да съм ти помогнала ....

Crazy_Element
09-26-2006, 20:37
Преди доста време писах ТЕМА (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39927&start=0) за нея..не мога да я забравя въпреки че минаха повече от 8 месеца..защо толкова много ? Толкова много неща ми се случиха за това лято и през миналата година, с толкова момичета бях..не мога и не мога да й забравя лицето и времето прекарано с нея, макар да е било съвсем кратко :( Още се опитвам да я изтръгна от съзнанието си, поне любовта която изпитвах към нея, но не мога..вечер лягам с мисли в главата за нея..просто лягам и ме обвземат мислите за нея веднага..кликвам й, но тя не връща, защото лятото тя искаше да се сдобрим (като приятели) но аз й казах никога повече да не ми се обажда и да не ме търси..тя каза добре и се разделихме с 30 секундно мълчание..никога повече няма да я имам и от тази мисъл ме боли много :( Искам просто да си я видя, да си поговорим или не знам и аз..много я обичам и никога няма да я забравя явно. Колко трябва да трае това време ? Сега ще кажете при всеки е индивидуално, но просто не мога и не мога..толкова много ли ме е наранила и толкова много ли съм я обичал :| :cry:


Ахаха 1 година и още .. хахах пич споко тфа не минава бързо :) ще чакаме и тфа е ... :(

Nightmare
09-26-2006, 23:10
Когато са казали, че времето лекува, никой не е казал, че лекува за няколко месеца. Мен ми отне 2 години да забравя напълно първата си любов. Боли.. но това е живота. Не може като в приказките всичко да завършва с happy end. По добре се примири и продължи напред. Живота е един, защо го пропиляваш като живееш в спомените си?

09-27-2006, 03:53
dobre kvo e stanalo to4no mejdu vas,zashto si i kazal 4e ne iskash da q 4uvash kato q obi4ash obqsni malko za da ti pomognem
Видяхме се за последен път на 31-ви март. Разхождахме се, седнахме малко на кафе и тя трябваше да тръгва щот щеше да си ходи на село, и аз я изпратих до спирката..тя тръгна без да каже чао, целувка или нещо др, защото нямаше да я видя в следващите 2 седмици..просто се обърна и замина..пратих и един смс, тя не отговори. Звъннах й, тя ми затваря..ясна беше работата и остнах само с мислите и предположенията си защо сме скъсали..така и не знам отговора до сега :|

CVETELLINA
09-27-2006, 12:32
Истинската любов,не умира с времето...времето не може да излекува такава душевна рана (поне при мен не е помогнало...).Единственото нещо,което прави времето е да те накара да свикнеш да живееш с тази тъга в сърцето.. идва един момент,в който се примиряваш с тази болка... :|

tX
09-27-2006, 12:34
Май много свободно време имате, че да се тръшкате за глупусти... :smt011

ABSOLUTme
09-27-2006, 13:16
Май много свободно време имате, че да се тръшкате за глупусти... :smt011
ц-ц-ц..остави хората да си изживеят 'болката' :roll:
те поне нямат да мислят за сесии,квартири,наеми,изпит ... :lol:

moni4ka
09-27-2006, 13:23
хаха при мен вече стана 1 година и нещо... не мога да се излекувам ...!В началото започва с омраза и ми беше по леко но сега като ми мина яда и ми е още по трудно да го забравя :(

OPEL
09-27-2006, 13:54
Хора, хора... как да не лекува времете бе. Лекува и още как. Вярно е че има очи които не се забравят и спомени които не отминават, но ако не беше така, нямаше да сме хора. Споко, минава, но спомена остава. Ти не можеш да е забравиш, но чувствата се заличават. Времето зависи само и единствено от теб. Ако се самонавиеш и се примериш, минава по бързо, но ако проявиш борбеност, минава много тежко........ Но все пак нали живота е борба, една постоянна битка. В нея не си победен, докато не се предадеш. А победата означава борба. Имаш два варианта:
1. Предай се и се примири с това и остави времето да реши всичко.
2. Бори се! Не се примирявай с положението, върни си е.
Ти решаваш, но когато времето лекува боли, много боли. ТИ СИ!!! УСПЕХ!!!

tX
09-27-2006, 14:01
Май много свободно време имате, че да се тръшкате за глупусти... :smt011
ц-ц-ц..остави хората да си изживеят 'болката' :roll:
те поне нямат да мислят за сесии,квартири,наеми,изпит ... :lol:
... кръчми, алкохолни мероприятия в Студентски Град, 5 лева за такси... :-D

Живота май не е чак толкова шибан. :lol:

ABSOLUTme
09-27-2006, 14:09
... кръчми, алкохолни мероприятия в Студентски Град, 5 лева за такси... :-D

Живота май не е чак толкова шибан. :lol:
абе зависи на кой меридиан си... :lol:

tX
09-27-2006, 14:22
... кръчми, алкохолни мероприятия в Студентски Град, 5 лева за такси... :-D

Живота май не е чак толкова шибан. :lol:
абе зависи на кой меридиан си... :lol:
Ти гледай да си на малък паралел, че бира на -10 градуса се пие трудно... :|

krem4et0
09-27-2006, 14:33
Времето лекувано бавно.Аз преди 3 години и нещо бях с човек,който обичах до болка.Само 2 седмици бяхме заедно,но и до сега помня всеки миг.Трябваше ми много време да го преживея-около година,за да не го обичам и още 1,за да не го мразя.Сега ми е безразличен,но все пак са минали 3 години.Сега съм с гаджето си 2-ако се разделим колко ли ще ми отнеме да го преболея-идея си нямам направо.не ми се мисли!

kobrichka
09-27-2006, 14:33
времето ще те излекува но не се знае кога, аз все си мисля че сам забравила бившия и всеки ден си го повтарях че вече ми е безразличен и всичко това доката не го видя и не видя усмивката му :oops: и аз все още чака това пусто време да мине и да го забравя :-k .Само не разбрах защо не си искал да си останете приятели :?:

GLeZoRanA
09-27-2006, 14:35
.Само не разбрах защо не си искал да си останете приятели :?: Как очакваш да си приятелка с човек който обичаш толкова силно ????

kobrichka
09-27-2006, 14:39
.Само не разбрах защо не си искал да си останете приятели :?: Как очакваш да си приятелка с човек който обичаш толкова силно ????

ясно е че не може и аз сам на това мнение.Само че защо да не се поздравяват поне

GLeZoRanA
09-27-2006, 14:42
.Само не разбрах защо не си искал да си останете приятели :?: Как очакваш да си приятелка с човек който обичаш толкова силно ????

ясно е че не може и аз сам на това мнение.Само че защо да не се поздравяват поне Приятелството не е само поздравяване .. ако момичето е имало това впредвид да .. но знам ли.. а както казах вече плюс тва както се казва "невиждани очи най-лесно се забравят" .. колкото по далече е от нея толкова по лесно ще е да я забрави

Lost_Kiss
09-27-2006, 14:53
Vremeto lekywa....Pfy!Da,da...Vreli-nekipeli!....Abe twa za mene sa izmi6liotini....I az o6te o6te ne moga da zabravq moeto biv6o kolkoto i vreme da mine nqma da go zabravq i nqma da izlekyva ranite koito toi ostavi...Moje 4yvstvata leka poleka da iztinat,no....malko veroqtno za6toto az sam na tozi devis:"koito obi4a-obi4a cql jivot" TAka 4e nqma da te izlekyva vremeto ne go 4akai,...Prosto ni6to ne moij da naprae6...Pii si kompota i si jivei jivota...Prodaljavai napred

BeBencEto
09-27-2006, 14:59
zavisi ot 4oveka se pak nqkoi hora po dalgo vreme go prejivqvat

ako si imala istinski 4ustva nqma da go zabravi6 ei taka
da opredeleno nqma da e prsto ei taka,no pak si zavisi do choveka....stiga da iskash mojesh da si vnushish vsichko....taka pravq az pone....

09-27-2006, 15:45
Внушавам си, че не я обичам, но е за кратко, не е за постоянно. Има момичета, които ме развеселяват, но е за кратко или поне докато съм с тях. Мисля, че се разделихме за това, че сме от различни градове, но нали ви казах - не ми даде обяснение и до ден днешен..различни градове - тя е от столицата, аз от друго малко градче - Свищов :( Далечко е, но аз имам роднини и приятели в София и мога през седмица да ходя или всяка седмица, само и само за да й видя лицето, но явно тя не го пожела. Времето може и да лекува, но аз не съм човекът, който ще го изпита, защото явно никога няма да мога да я забравя, колкото и да искам. Говоря за чувствата да ги забравя, не за спомените, просто чувствата да изчезнат и да ми бъде съвсем безразлична, но.. явно така е писано..не знам и аз. Имаше и един въпрос "Защо не останахте приятели" - единия отговор е врене - как да остана приятел с някой, който обичам толкова много, другия отговор е, че тя не пожела да ми даде шанс да се поправя, поне за приятел макар и да не съм правил нищо - не съм изневерявал, не съм мислил за друга - само тя беше в мислите и сърцето ми, нищо не ме интересуваше друго. Само един смс като ми пращаше, целия ден минаваше с усмивка. Като се видим за през ваканциите и the weekends после с нетърпение чаках следващата среща, но..не знам и аз вече.. :(

BeBencEto
09-27-2006, 15:57
moje bi tova e bila prichinata da se razdelite....prosto momicheto e imalo chuvsva kum teb.....ama kilometrite sa ot super golqmo znachenie....zashtoto vednuj dva puti v sedmicata ne e dostatuchno,za da poluchish vsichko,ot koeto imash nujda i da napravish vsichko,koeto iskash...taka che kolkoto i muchitelno da zvuchi..dori za liubovta ima granici...vnushenieto opredeleno ne e nai-dobroto neshto.koeto moje da ti pomogne...no puk opravq neshtata vremenno...a dokato neshtata vremenno sa gladki potursi momicheto i poiskai otgovor zashto te e e ostavila..kakvo q sprqlo i tn i tn....mislq che ne mojesh da q zabravish zashtoto neshtata ne sa qsni...ne namirash greshkata si ako vaoshte imash takava i tn i tn....prosto trqbva da se izqsnite i shte vidish che vsichko shte se opravi..uspeh

09-27-2006, 20:20
Може и да е това..не ми дава мир, защото не знам отговорите..ще се опитам да и прата смс да поговорим, ако ли не..вече наистина трябва да се замисля как да я забравя..колкото и да не искам :( Не искам, защото прекалено много я обичам и не искам да се отделям от спомените за нея..за това..обичам я, колкото и трудно да го напиша и тук даже... :(

the_destiny
09-27-2006, 20:30
Един писател беше казал, че за да преживееш истиската болка ти трябват 3 години ..

Angel_Girl
09-27-2006, 21:25
Истинската любов,не умира с времето...времето не може да излекува такава душевна рана (поне при мен не е помогнало...).Единственото нещо,което прави времето е да те накара да свикнеш да живееш с тази тъга в сърцето.. идва един момент,в който се примиряваш с тази болка... :|

Absconding
09-27-2006, 23:04
При мен беше грубо година и половина. Иначе времето е относително понятие. По-скоро волята е решаващото. Наложи си и я забрави. Не казвам, че е лесно, но когато един ден се сетиш за това, което си преживял и гледаш на миналото с безразличие или поне не със тъга или лоши чувства, ще изпиташ едно много приятно нещо.. наречено удоволетворение.. и ще се почувстваш по-силен ;)

britney_04
09-27-2006, 23:16
imah takava slu4ka ,i tazi lubov me promeni adski mnogo,kogato se zapoznah s tozi 4ovek bqh suvsem malka -predi 4 god nqkade,bqhme cqlo lqto zaedno no posle se razdelihme zashtoto toi imashe ideali za jivota-uvajenie kum 4oveka do sebe si,doverie,podkrepa ,obi4 no za sujalenie az dotogava ne durjah na tezi neshta i ne mi pukashe i toi me ostavizashtoto si mislishe 4e go luja i mu nqmam doverie koeto do izvestna stepen beshe taka,i 4ak sled kato go zagubih uznah kakvi sa tezi neshta na koito toi tolkova mnogo durjeshe i zaradi koito se skarahme,no beshe prekaleno kusno,opitvah se ,boreh se ,pokazvah mu 2 godini 4e sum se promenila,tursih go ,4akah go,plakah vsqka nosht bezumno po nego no taka i ne uspqh da go zabravq,sega ve4e sled 4 god ot tova vse oshte go obi4am ednakvo no prosto ve4e sum pritrupnala s misulta 4e nikoga ve4e nqma da sum s nego,i jiveq s tazi bolka vse oshte v surceto mi.Vremeto samo shte zape4ata spomena za neq v surceto ti i bolkata shte premalee malko po malko

Charlotte_the_Harlot
09-28-2006, 01:31
Времето наистина не успява да довърши процеса...
Клин клин избива - това е истината. Времето минава, последния остава... :-D
Това, което трябва на всички нещастно влюбени, е нова любов - по-хубава, по-чиста. Търсете някой по-добър. Когато го намерите, със старата любов е свършено. Остават само спомени.
Пич, има един начин да ти е по лесно - т.е. един вид чийт. :wink: По-добре станете приятели, разменяйте учтиви думи и погледи. А през това време търси друга.
Общо взето това се отнася и за britney_04. :)

09-28-2006, 10:57
Снощи й писах смс, тя не отговори и до сега..мисля че просто няма начин да разговарям с нея.. :(

kudravoto
09-28-2006, 11:00
zavisi ot 4oveka se pak nqkoi hora po dalgo vreme go prejivqvat

ako si imala istinski 4ustva nqma da go zabravi6 ei taka


kakvito i 4uvstva da si imal ako toi te e naranil super mnogo kakto napravi biv6iq mi 6te go zabravi6 mnogo burzo!

09-28-2006, 11:02
Напротив, точно обратното. Като си обичал някого и той се дръпне от теб започваш да си мислиш какви грешки си направил, цялото ти настроение се скапва, не можеш да правиш нищо..не мислиш за нищо друго освен за нея.. :( Постоянно за нея и това как сте прекарвали времето заедно и всякаш всичко е било вчера, а осъзнаваш че са минали месеци.. :|

MartiSSima
09-28-2006, 11:36
Незнам цялата история на твоята връска, но едно ще ти кажа:времето лекува, но не от период на 8 месеца.Не се плаши, всичко ще си дойде на мястото но не сега.Разбрах, че сте от различни градове, така се получи и при мен.Аз сам от Горна Оряховица а той от Сандански, растояние много по голямо от вашето, но едно ще ти кажа "Очи които не се виждат, се забравят".
От една страна ти самия можеш да ходиш когато искаш при нея и това е много хубаво, но след като тя не иска да те чува и вижда не мислиш ли, че скоро тя ще осъзнае какво е изгубила, но ще е късно!
Познато до болка ми е чувството и мъката която испитваш ти!Търсиш отговори на въпроси които няма да разбереш, обвиняваш до някъде себе си за случилото се между вас!Аз съм така.Просто трябва да стъпим на краката си и да продължим напред, не може вечно назад да гледаме!Спокойно, времето ще заличи болката и мъката но колкото и да не искам да го казвам, спомена за нея винаги ще е в теб и частица от нея също!Върви напред, гледай нагоре и живей за себе си, не за спомените!Вярвай в живота и не се поддавай на болката!
Ако имаш въпрос или просто искаш да споделиш нещо с удоволствие ще ти отговоря, все пак и аз съм като теб!Успехи!

09-28-2006, 12:30
Знам, че не съм само аз с такъв проблем. Май единственото остава да чакам и да се мъча да изтръгна или поне да залича чувствата към нея веднъж завинаги..ясно е, че не иска да ме вижда, да чува и да си пише с мен..просто остава да чакам и да чакам, освен ако не се опитам с едно момиче, но просто ако бъда с нея и си мисля за дргото момиче тя ще се усети и всичко ще замине подяволите..дано някой ден забравя тези чувства..

vlubenata :}
09-28-2006, 13:54
ami qvno i tq te e ranila mng i to mng q obicha6.ne si q zabravil vapreki 4e si bil s mng momi4eta za6otto v vsqka druga si tarsil neq i islq 4e skoro nqma da q zabravi6 qvno vsik4o mejdu vas e bilo mng silno.za6to ne q potarsi6 pak?

09-28-2006, 13:59
Защото тя не отговаря на повикванията и смс-ите ми и просто няма как..пк и по добре да се откажа, достатъчно пъти се опитвах..

IKisseDAGirL
09-28-2006, 16:00
оо лекува, лекува.. спокойно :)
само че ти трябва да му помогнеш :P щом не си я забравил, значи не си го поискал достатъчно силно

ще отречеш, но наистина е така - не се заблуждавай, че вечно ще мислиш за нея, въпрос на воля е :wink:

Krem4eto
09-28-2006, 16:29
Преди доста време писах ТЕМА (http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=39927&start=0) за нея..не мога да я забравя въпреки че минаха повече от 8 месеца..защо толкова много ? Толкова много неща ми се случиха за това лято и през миналата година, с толкова момичета бях..не мога и не мога да й забравя лицето и времето прекарано с нея, макар да е било съвсем кратко :( Още се опитвам да я изтръгна от съзнанието си, поне любовта която изпитвах към нея, но не мога..вечер лягам с мисли в главата за нея..просто лягам и ме обвземат мислите за нея веднага..кликвам й, но тя не връща, защото лятото тя искаше да се сдобрим (като приятели) но аз й казах никога повече да не ми се обажда и да не ме търси..тя каза добре и се разделихме с 30 секундно мълчание..никога повече няма да я имам и от тази мисъл ме боли много :( Искам просто да си я видя, да си поговорим или не знам и аз..много я обичам и никога няма да я забравя явно. Колко трябва да трае това време ? Сега ще кажете при всеки е индивидуално, но просто не мога и не мога..толкова много ли ме е наранила и толкова много ли съм я обичал :| :cry:

Няма ли начин да се видите?!Защо не се опиташ да се видите?Щом са минали цели 8 месеца трябва да се бориш за нея,тя не е просто едно "УВЛЕЧЕНИЕ"...УСПЕХ!ПОТЪРСИ Я!

leko_otkachena
09-28-2006, 17:14
uff vremeto ne lekuva povqrvaite mi