PDA

View Full Version : oh otnovo za gadnite pypki:(((((((



09-26-2006, 20:27
pisna mi ve4e ot tezi protivni papki!!!!!!Vtora godina me ma4at:( ne uspqvam da se ottarvq ot tqh!za malko mi se poiz4istva liceto i poslepak nanovo!Naistina ne izdarjam ve4e mnoo e gadno.posavetvaite me ne6to moje bi nqkoq doma6na maska za6toto ot aptekata i dr mesta sa polzvala mnogo raboti!Kakvo da pravq?momi4e sam na 15 god!molq vi za savet

Joey Tempest
09-26-2006, 21:30
Предполагам има стотици такива теми вече. Ето моите съвети. Следвай ги по реда на номерата. :)

1. Отиди на козметик да ти почисти лицето от комедони и да го успокои
2. Почиствай и тонизирай лицето си редовно - два пъти дневно
3. Можеш да поразпиташ в някоя аптека дали правят лосион (self made :) ) и да го използваш два пъти дневно след измиване
4. Мажи често лицето си с воден разтвор на морска сол.
5. Маската за лице на Avon с минерали от Мъртво море е много добра. Препоръчвам ти я.

Ако има още нещо, ще допълня. :)
Успех! :-D

reason
09-27-2006, 11:19
Предполагам има стотици такива теми вече. Ето моите съвети. Следвай ги по реда на номерата. :)

1. Отиди на козметик да ти почисти лицето от комедони и да го успокои
2. Почиствай и тонизирай лицето си редовно - два пъти дневно
3. Можеш да поразпиташ в някоя аптека дали правят лосион (self made :) ) и да го използваш два пъти дневно след измиване
4. Мажи често лицето си с воден разтвор на морска сол.
5. Маската за лице на Avon с минерали от Мъртво море е много добра. Препоръчвам ти я.

Ако има още нещо, ще допълня. :)
Успех! :-D
И ако това не помигне,отиди на дерматолог(макар че това май е само акне,но все пак)

SiMiLi_
09-27-2006, 15:13
ami mila i az bqh cqlata vav papki nooo samo edno ne6to me opravii
a i btw ee normalno na 15 godini papki pobertet se pak


kupi si ot nqkoq apteka ZINERID trainostta mu e 2 meseca iii ima vidimo dobar rezultat struva okolo 15 leva no naistina deistva ako iska6 da se opravi6 si go kupi nqma da syjelqva6 tova mi go izpisa mnogo dobar kozmetik ii naistina deistva

to e ne6to kato antibiotik i mn barzo minavat

09-30-2006, 13:06
ami mila i az bqh cqlata vav papki nooo samo edno ne6to me opravii
a i btw ee normalno na 15 godini papki pobertet se pak


kupi si ot nqkoq apteka ZINERID trainostta mu e 2 meseca iii ima vidimo dobar rezultat struva okolo 15 leva no naistina deistva ako iska6 da se opravi6 si go kupi nqma da syjelqva6 tova mi go izpisa mnogo dobar kozmetik ii naistina deistva

to e ne6to kato antibiotik i mn barzo minavatPFF TVA ZINERID E ZA TEGKA FORMA NA ACNE WE NA 15 GODINI SI SUSIPVVATE KOGATA S KVI LI NE POMADI........PO4ISTVANE IZLU6VANE I HIDRATACIA 3TE STUPKI NA CLINIQUE DR NE TI TRIABVA...

nikinkaaa
09-30-2006, 13:10
Използвай серията "Clear skin" на Avon помага поне при мен е така :-)

christina_aguilera
09-30-2006, 13:54
вземи си от аптеката силицилов спирт и 5 таблетки хлоронитромецин,на мен това ми помогна и струва 1 и нещо.Сега вече нямам пъпки иначе и аз бях като теб преди,знам колко е гадно.Купи си го това,наистина много помага :D

the_destiny
09-30-2006, 15:04
Всички ти препоръчват разни марки продукти, а аз ще ти кажа да отидеш на козметик и ако ще ползваш почистващи средства нека тя да ти ги препоръча. Всеки човек е с различна кожа и не значи, че ако нещо е помогнало на един, ще помогне и на друг (от личен опит го знам, а доколкото разбрах и ти също).

А за Zineryt - и аз ти го препорчвам, но е вярно, че е много силен и съсипва кожата.

Пак повтарям консултацията със специалист е най-доброто, което можеш да направиш.

Успех. :D