PDA

View Full Version : Свободни Университети



09-26-2006, 21:17
Ей хора искам да ви питам за свободните университет (НБУ,Бургаския и Варна) ... Вярно ли това,че можеш да си правиш лекциите когато искаш,един приятел ми каза че има лекции само в понеделник и сряда ... Демек по-натоварено ама за сметка на това само 2 дена ...
Иии дали в свободните университет има упражнения които се пишат отсъствия ако не ходиш вярно ли е това ?

Unknow
09-26-2006, 22:23
Какво значи това "да си правиш лекциите"? Това не го разбрах.А че имал само понеделник и сряда...така му са са паднали явно.Програмата ти за лекции и упражнения излиза от седмица за седмица.....не е една и съща.Неможеш ти "да си ги правиш" ...каквото и да значи това.Можеш да си избираш на кои да ходиш :wink: .За упражненията разбира се че има.И се отбелязва кога си ходил и кога не.Почти всички преподаватели държат да се ходи на упражненията.Ако е по гадничък....може и заверка да не ти даде при 3 или 5 отсъствия.Дано съм помогнала

09-26-2006, 23:18
Имах предвид че тоя мой приятел ми каза че в свободните университети ти си избираш кога да са ти лекциите!И доколкото знам доста често си се прибира още в четвъртък (неговите лекции са понеделник и сряда) ... нз де все пак за това питам :)

Unknow
09-26-2006, 23:24
Ами не го знам той къде е.А то че сам си избира....не е вярно.Неможеш сам да си избираш.Казах ти (поне при нас е така) че програмата излиза от седмица за седмица.Т.е в четвъртък или петък ти излиза програмата за смедващата седмица, която е различна.Не може да има само понеделник и сряда...защото той така си го направил.Няма такова нещо.

InHell
09-27-2006, 16:08
АААААААХАХХАХАХАХАХХАХАХА !!!!!!!! =D>

Нека ти кажа как стоят нещата във ВСУ (демек варнеския свободен университет)

Натовареността на учебния процес е много по-голяма. Какво искам да кажа ли!? Ами в продължение на 3 месеца имахме часове от понеделник до неделя. Никъде няма такива филми като сам да си казваш кога да са ти лекциите. Лекциите се слагат по време удобно за преподавателя, не за студентите.

Unknow
09-27-2006, 16:24
А аз нещо по различно ли казах бе слънце...че ми се смееш така???