PDA

View Full Version : Problem s Skype!!!



_Gery_
09-26-2006, 23:22
Имам 1 много голям проблем, Пускам си Skype пеша си името и паролата почва да зарежда и пише "Вписване" чакам 4,5 секунди и накрая пак ме връща да си пиша името и паролата,ни ми пише че са грешни,просто не мога да влеза Моля ви някой да ми помогне,не знам какво да правя... :( :( :(

cecko_boy
09-27-2006, 07:18
mi probvai pak resni pc-to ako ne dai zabravena parola i da ti pratqt nova ti posle shte si q smenish kato vlezesh

skate_warrior
09-27-2006, 07:22
или си преинсталирай скайпа :)

_Gery_
09-27-2006, 08:25
Направих Всичко което ми казахте но не става нищо,мога да влизам във Всеки Друг Ааунт , но не и в моя...А и мога да даси влизам в акаунта от всеки друг Комп но не и от моя.. :(

skate_warrior
09-27-2006, 08:37
изтрий си cookie-тата :-k

malone
09-27-2006, 16:56
или си преинсталирай скайпа :)Само това помага

Bisollini
09-27-2006, 19:28
nau4i si parolata ima ponqkoga ima zn dali 6te e s malki ili glavni bukvi Dai i Copy i past ot e-maila

_Gery_
10-01-2006, 22:24
Оказа се че нищо не помага.просто си направих нов акаунт.
:( въпреки че не ми се искаше но ... бтв и други гора ми казаха
че така им се е бъгвал Скаипа..

Axxxel
10-01-2006, 23:48
Направих Всичко което ми казахте но не става нищо,мога да влизам във Всеки Друг Ааунт , но не и в моя...А и мога да даси влизам в акаунта от всеки друг Комп но не и от моя.. :(
От този ти пост разбирам, че проблема може би е в компютъра ти.Направи следното: премахни скайп-а.След това трябва да се навреш в регистрите, за да изтриеш всякакви reg свързани с него...Най-просто без допълнителен софтуер става така - Start-->Run-->regedit.В появилия се прозорец натискаш Ctrl+F (Find-Търси).Въвеждаш в полето Skype и натискаш Find Next.Триеш всеки намерен резултат...докато ти каже, че няма повече.След това си инсталирай Скайп-а отново...Ако проблема е при теб, така трябва да се реши :wink: .Разбира се може и по друг начин да търсиш из регистрите.С някакъв софтуер...примерно TuneUp Utilities 2006...Успех ;-)