PDA

View Full Version : Gadni4ko



az be az
09-27-2006, 00:57
imam problem !!! nemoga da si googolq celiq be!!! i kato 4ukam ma boli ponqkoga !!!! bahti gadnoto 4estno

az be az
09-27-2006, 01:27
are pomognete malko ve! kofti e

BeCool_nNice
09-27-2006, 04:42
Това , ще рече ,че не си го миеш редовно :/ , опитай в банята със сапун под душа да го оголиш целия , ако не стане отиди на лекар , като мисля че ще тряя да отидеш на лекар , това беше някъв вид болест доколкото си спомням. На едно аверче са му го прайли като бил малък , не се умира спокойно :)

marina star
09-27-2006, 04:42
e kvo da ti pomagame kato ot 100 temi 50 sa takiva
ima stra6no mn temi kato tvoite iziskva se minimalno usilie ot teb za da gi nameri6

DoPye
09-27-2006, 04:54
хигиена

angel4e_s_krila
09-27-2006, 05:15
Еми няма да е зле да спазваш малко лична хигиена,толкова болести можеш да си докараш от немърливост #-o а и щом водиш полов живот старай се малко и се поддържай :-&

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 19:13
Оле , оле единия обиди момчето и всичките след него , нямал лична хигиена,откъде пък знаете вие? Това нещо , за което той говори , често се среща при новородени деца и ако не се оправи до определена възраст , не помня точно каква , се търси лекарска помощ. Причината далеч не е лична хигиена! :smt011 Много се дразня така като обиждате на посоки.

gorillaz
09-27-2006, 19:23
imenno...tfa e zalepnala pi6ka :-D :D
trqbva da otide pi4a na lekar i da mu q otlepat s nojicata(ako ne moje v tqh de)

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 19:26
ммм.. знаех и медицинското наименование на проблема , ама ми излезе от главата , ако се сетя веднага ще го напиша. А на автора на темата ще кажа само "Споко човек. При доста момчета се среща това , не е страшно доколкото съм информирана , тъй че би хепи :smt016 "

tX
09-27-2006, 19:32
Немам думи...
^DaRk_LaDy^, това се среща при ВСИЧКИ новородени момчета.
Природата е предвидила патката ти да не се вее като чорап на простор в матката на майката, кадето по принцип няма много 'хигиенични' течности.

gorillaz 'залепена патка' може да получиш ако си направиш чекия с канакулит.

Както и да е. Принципно се казва фимоза и се оправя от :
- хирург.
- чекии.
- ебане.

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 19:37
Немам думи...
^DaRk_LaDy^, това се среща при ВСИЧКИ новородени момчета.
Природата е предвидила патката ти да не се вее като чорап на простор в матката на майката, кадето по принцип няма много 'хигиенични' течности.

gorillaz 'залепена патка' може да получиш ако си направиш чекия с канакулит.

Както и да е. Принципно се казва фимоза и се оправя от :
- хирург.
- чекии.
- ебане.

Благодаря много за перфектното ти мнение , което много добре допълва моето. И наистина се възхищавам на езика ти. Във всяко свое второ мнение се заяждаш с хората , че били прости , че били курви , а и в твоя речник присъстват думи от сорта на еб*не...Като не ти допада даден човек , не може ли да не му пишеш , или обожаваш личните конфликти?

mercedes_bentz
09-27-2006, 19:43
само да не муя скълцат с триона че тогава ще стане много лошо

tX
09-27-2006, 20:04
Немам думи...
^DaRk_LaDy^, това се среща при ВСИЧКИ новородени момчета.
Природата е предвидила патката ти да не се вее като чорап на простор в матката на майката, кадето по принцип няма много 'хигиенични' течности.

gorillaz 'залепена патка' може да получиш ако си направиш чекия с канакулит.

Както и да е. Принципно се казва фимоза и се оправя от :
- хирург.
- чекии.
- ебане.

Благодаря много за перфектното ти мнение , което много добре допълва моето. И наистина се възхищавам на езика ти. Във всяко свое второ мнение се заяждаш с хората , че били прости , че били курви , а и в твоя речник присъстват думи от сорта на еб*не...Като не ти допада даден човек , не може ли да не му пишеш , или обожаваш личните конфликти?
Просто съм заядливо лайно, приеми го.
Не претендирам за свръх култура нито за свръх морал.

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 20:11
Не обичам да обиждам , случва ми се като много се ядосам. Не мисля , че си заядливо лайно , а по-скоро скандална личност :wink:

09-28-2006, 10:48
Немам думи...
^DaRk_LaDy^, това се среща при ВСИЧКИ новородени момчета.
Природата е предвидила патката ти да не се вее като чорап на простор в матката на майката, кадето по принцип няма много 'хигиенични' течности.

gorillaz 'залепена патка' може да получиш ако си направиш чекия с канакулит.

Както и да е. Принципно се казва фимоза и се оправя от :
- хирург.
- чекии.
- ебане.
Да, това е вярно и по принцип при фимозата се прилага лека хирургическа намеса, траеща 30 минути. Нещо като обрязване. После възстановаяването е малко повече време, но ако наистина ти причинява проблеми , по-добре се посъветвай с уролог, ако не скачай в играта смело :wink:

SEXtreme
09-28-2006, 11:29
До колкото знам, ако като малък не си си го оголвал редовно (следователно не си го мил редовно) може да ти залепнат кожичките и за това да не можеш да го вадиш до край.Ако е така отиваш на оролог и ти режат слепените кожички :)) един приятел му го праиха...ххахаха споко не е толкоз зле..