PDA

View Full Version : ПУСКАТ ОЩЕ БИЛЕТИ ЗА МАЧА С ЧЕЛСИ!!!



teenkopele
09-27-2006, 08:07
Пускат още билети за мача с Челси

26.09.2006

Спорт НетИнфо

Шампионска лига

След постигната договореност между ръководството на ПФК Левски, полицията и английските служби за сигурност буферната зона в сектор "Г" около феновете на Челси ще бъде стеснена и това ще даде възможност за допълнителна продажба на билети за българските запалянковци, съобщиха от клуба.
В тази връзка утре след 10.00 часа в централния офис на улица "Леге" 15 ще бъдат пуснати още между 800 и 900 пропуска за сектор "Г".

Предимство при закупуването ще имат притежателите на членски карти на ПФК Левски срещу представяне на картата.

Всеки ще може да закупи максимално до 2 билета.

Двубоят от втория кръг на група "А" на Шампионската лига между Левски и Челси е утре от 21,45 часа на Националния стадион "Васил Левски". :wink:

WILD__BOY
09-27-2006, 08:08
Пич, те вече ги пуснаха - тичай да взимаш.

teenkopele
09-27-2006, 08:12
Пич, те вече ги пуснаха - тичай да взимаш.

Аз имам от преди това.


Дано тази тема накара някой да отиде да си вземе билет и да се изкефи максимално! :wink:

WILD__BOY
09-27-2006, 08:18
Пич, те вече ги пуснаха - тичай да взимаш.

Аз имам от преди това.


Дано тази тема накара някой да отиде да си вземе билет и да се изкефи максимално! :wink:

Е те хората, които ще си купят вече са там.. ;) дано бием

cecko_boy
09-27-2006, 08:35
silno kazano e 4e shte biem ama aide da se nadqvame v 4udoto

brain_stew
09-27-2006, 12:13
ДРЕМЕ МИ НА ГРЕШНИЯ РАЗДЕЛ И CAPS LOCK-А!!!

ХАХАХАХХАХАХАХАХАХАХАХА!

По темата:Лично аз имах мерак да си взема билет, но като се позамислих предпочитам вкъщи да си гледам мача-мога да си бира без притеснение, да си рупам фъстъчки и да не с епритеснявам някой да не ме трясне с нещо по главата!