PDA

View Full Version : Въпрос за сапун



09-27-2006, 08:20
Имам следния въпрос. Писах в една тема в "секс" ама по - сигурно тук. Имам проблем с доста бърза възбуда, т.е. свършвам адски бързо ): и при секс и сам ... и се замислих, може ли това, че през 1-2 дни го мия със сапун(обикновен) да изостря чувствителността. Като мия основно главичката. Може ли да е от това?

09-27-2006, 08:51
Имам следния въпрос. Писах в една тема в "секс" ама по - сигурно тук. Имам проблем с доста бърза възбуда, т.е. свършвам адски бързо ): и при секс и сам ... и се замислих, може ли това, че през 1-2 дни го мия със сапун(обикновен) да изостря чувствителността. Като мия основно главичката. Може ли да е от това?
Не не е от това, но ще ти дам друга информация за сапуна, след като сам говорил с уролог.По принцип главичката на пениса се покрива с (забравих как му каза лекаря) някакав вид телесен увлажнител които убива микробите и т.н. Та сапуна напално премахва тоя овлажнител и увеличава шанса от появяване на габички, но само това е действието на сапуна.Аз лично си се сапунисвам въпреки че знам това, защото немога да си представя миене без сапун.

ninsy
09-27-2006, 11:41
бе как я реши тая глупост :)

briana
09-30-2006, 22:09
Не,не може да е от това. [-(