PDA

View Full Version : Мъжът - бог или мухльо?



боровата игличка
09-27-2006, 09:50
1. Очарователен, обаятелен, относително влажен поглед и красива усмивка. С характер, с воля, с амбиция, знаещ какво иска и как да го получи. Даващ всичко от себе си в леглото за теб. Винаги стараещ се да свършва след теб и винаги опитващ нови, нестандартни и интересни неща и в секса и във взаимоотношенията по между ви. Същевременно и много строг, дори лош, не зачитащ твоята дума, твоите желания и така страстен и трогателен, че не би му устояла, дори и в близката градинка... Просто един Бог!

2. Симпатичен, тих, кротък и спретнат. Слаб характер, подвластен на манипулация от твоя страна. Така да се каже "въртиш си го на пръста". В леглото не особено добър, дори посредствен. Свършва по-често преди теб, от колкото обратното. Глези те, дава всичко от себе си, каквото му кажеш това прави, слушка и изпълнява като вярно кученце. Много благ характер, стандартен, липсва му креативност и идеи не само в секса, а и когато сте заедно на вън. Ти си сигурна в него, знаеш че този мъж, няма да те изостави и ще прави всичко, което по един или друг начин, директен или с хитрост му предложиш... Просто един мухльо!

Разбира се варианти 1 и 2 са крайни, винаги има множество вариации. И все пак. Кой от двамата предпочиташ да ти е гадже? С кого от тези типажи би склонила да изневериш. С кого по-скоро би искала да си, дори за една нощ? На каго би била вярна, би угаждала? За кого би направила всичко, дори и да не ти хареса?

И накрая... споделяте ли твърдението, че - една жена предпочита за дълга връзка мухльо, за да е свободна и да прави квот си иска, а за авантюра избира винаги онзи...лошия, при когото 6-5 няма?

Nqkoi vunshen
09-27-2006, 09:56
Отиди се прегледай

Не знам кой ще сподели това "мнение"

Не те знам на колко си годинки ама спри с филмите за известно време

09-27-2006, 10:48
Отиди се прегледай

Не знам кой ще сподели това "мнение"

Не те знам на колко си годинки ама спри с филмите за известно време

...то на такива мъже без мнение им поставят еленски рога жените

Amayo
09-27-2006, 10:51
Отиди се прегледай

Не знам кой ще сподели това "мнение"

Не те знам на колко си годинки ама спри с филмите за известно време

...то на такива мъже без мнение им поставят еленски рога жените :smt044 :smt046 :smt044

Nqkoi vunshen
09-27-2006, 11:10
Отиди се прегледай

Не знам кой ще сподели това "мнение"

Не те знам на колко си годинки ама спри с филмите за известно време

...то на такива мъже без мнение им поставят еленски рога жените

Това пък кво общо имаше с това което казах ](*,)

tX
09-27-2006, 11:19
Аз съм бога-мухльо. Поклонете се простосмъртни ! :mrgreen:

HaCkO
09-27-2006, 11:53
hhahahaha nz koi e sljil temata ama neshto hich ne mi pasva na mene ! :evil: :smt013 :smt019

the^one
09-27-2006, 12:14
И в двата вариянта има добри и лоши черти.Аз изобщо не обичам да ме командват ,но и не обичам да съм аз мъжа във връзката .Последния ми приятел беше от 2рия тип и изкарахме година и половина .Не мога да се оплача ,но му изневерявах ,което показва ,че не ме е удовлетворявал напълно.И май ще избера вариант 1

krem4et0
09-27-2006, 12:28
Нито 1 от тези не искам за гадже.И двата типажа не ми харесват.не искам Бог-искам човек.Не желая мухльо-искам личност.И имам това,което искам.Ако става въпрос за секс за 1 нощ естествено първият типаж е по-добър,ама не става за връзка.А аз такива неща хич не обичам!

09-27-2006, 12:37
Нито 1 от тези не искам за гадже.И двата типажа не ми харесват.не искам Бог-искам човек.Не желая мухльо-искам личност.И имам това,което искам.Ако става въпрос за секс за 1 нощ естествено първият типаж е по-добър,ама не става за връзка.А аз такива неща хич не обичам!

Верно, но мацката като, че иска да докаже, че номер 1 е правилният избор.

mercedes_bentz
09-27-2006, 13:54
ами според всички "жени" мъжът е свиня

жули16сф
09-27-2006, 14:58
е ми мноо ясно, че номер 1 бих избрала, но за сериозна връзка по-скоро номер 2, а с номер 1 бих му изневерявала. :oops:

slan4evo_momi4e
09-27-2006, 15:59
Първият тип определено е по-сексапилен....защото е някак си по-мъжествен, а това май се харесва на жените....Но аз точно на такъв човек навярно бих изневерила, защото жаждата му за надмощие ще ме задушава и това ще е начин да си го върна....Честно казано обаче аз не съм срещала хора на тези крайности....повечето мъже носят в себе си качествата и на 1-вия и на 2-рия тип, но в различна степен го показват....

angel4e_s_krila
09-27-2006, 16:50
Моят мъж си е бог за мен,винаги прави всичко което е в моя изгода и ми се отдава изцяло и си ме обичка , така че в никакъв случей не е мухльо,той просто е супер всеотдаен към мен във всяко едно отношение. :wink:

N.C.L
09-27-2006, 16:55
И в двата вариянта има добри и лоши черти.Аз изобщо не обичам да ме командват ,но и не обичам да съм аз мъжа във връзката .Последния ми приятел беше от 2рия тип и изкарахме година и половина .Не мога да се оплача ,но му изневерявах ,което показва ,че не ме е удовлетворявал напълно.И май ще избера вариант 1

Много претенции, или сме богове, за да ни искате или сме мухлиовци, средно положение в наши дни няма ... после мъжете сме искали прекалено много

bebe power
09-28-2006, 08:50
Ами богът-мухльо е най-добрият вариант! :mrgreen: Самите епитети са твърде силни,но мъжа трябва да бъде нещо между двата типа,както са класифицирани в случая!Да бъде креативен,страстен,силен,з бавен и т.н.т....,но да не прекалява с това "няма 6,5"!Да показва,че държи на момичето,да го уважава и глези не е черта на мухльовците!Просто златната среда...това е истината!
Относно изневярата,не бих се занимавала с това да търся един или друг тип,за тази цел!И на двата типа по отделно им липсват качества,което означава,че няма да си губя времето да им кръшкам,ами направо ще ги сменя с някой "бог-мухльо" :mrgreen: \:D/ 8)