PDA

View Full Version : bqh piqna i napravih ogromen gaf! obarkana sym



karlaF
09-27-2006, 10:25
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?

tX
09-27-2006, 10:32
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
Някой сперматозойд може да му се е заклещил между зъбите... :|
Абе дете, ти като си малко, глупаво и не можеш/не знаеш да пиеш, що:
1. Ходиш по купони ? \:D/
2. Пиеш ? :smt030
3. Духаш ? :::
4. Занимаваш се с гаджета като по доста кофти начин им показваш какъв си боклук ? :smt011

09-27-2006, 10:38
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
Някой сперматозойд може да му се е заклещил между зъбите... :|
Абе дете, ти като си малко, глупаво и не можеш/не знаеш да пиеш, що:
1. Ходиш по купони ? \:D/
2. Пиеш ? :smt030
3. Духаш ? :::
4. Занимаваш се с гаджета като по доста кофти начин им показваш какъв си боклук ? :smt011
Крадко, точно и ясно.

09-27-2006, 10:42
Някой сперматозойд може да му се е заклещил между зъбите... :|
Абе дете, ти като си малко, глупаво и не можеш/не знаеш да пиеш, що:
1. Ходиш по купони ? \:D/
2. Пиеш ? :smt030
3. Духаш ? :::
4. Занимаваш се с гаджета като по доста кофти начин им показваш какъв си боклук ? :smt011

Абе пенсионер, ти като си стар, сдухан и не можеш/незнаеш да се забавляваш, що:
1. Пишеш по форумите? \:D/
2. Злобееш
3. Беснееш
4. Занимаваш се с млади хора, като по-доста тъп начин им показваш какъв си сдуханяк?

tX
09-27-2006, 11:16
Абе пенсионер, ти като си стар, сдухан и не можеш/незнаеш да се забавляваш, що:
1. Пишеш по форумите? \:D/ Щото мога.
2. Злобееш Щото мога.
3. Беснееш Щото мога.
4. Занимаваш се с млади хора, като по-доста тъп начин им показваш какъв си сдуханяк? Щото мога.

olive_oil
09-27-2006, 12:03
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
фитко като пускаш такива теми по форумите ще си понасяш критикте,ясно ли ти е?

ssiimmoonna
09-27-2006, 12:17
:-& abe ti da ne si si odarila glavata nqkude!ebati tva e vuzmojno nai-tupoto ne6to koeto moje da napravi nqkoi!nz kolko si bila piqna ama tva ne te opravdava izob6to!taka tova mi be6e mnenieto po vuprosa(ni6to li4no ama az tva ne bih go napravila kolkoto i da sum piqna)a 6to se ptnasq do otgovora mi toi e sledniq-ot takiva ne6ta ne razbiram oba4e ne mislq 4e moje da razbere kakvo si pravila,osven razbira se ako ne mu e kazal nqkoi-nqkoi koito vi e vidql ili samiqt 4ovek s koito si go napravila :wink:

ABSOLUTme
09-27-2006, 12:45
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
Някой сперматозойд може да му се е заклещил между зъбите... :|
Абе дете, ти като си малко, глупаво и не можеш/не знаеш да пиеш, що:
1. Ходиш по купони ? \:D/
2. Пиеш ? :smt030
3. Духаш ? :::
4. Занимаваш се с гаджета като по доста кофти начин им показваш какъв си боклук ? :smt011
:!:

Unknow
09-27-2006, 13:32
Първо....въобще не ми го побира акъла...как си го направила това?! Приятелят ти там....( като оставям на страна самия факт че ИМАШ такъв) с какъв акъл бе момиче ходиш по тоалетните да "духаш" на там присъстващите :?: И после....с цялата си НАГЛОСТ да ходиш да го целуваш :!: И сама неможеш ли да определиш поведението си...ами пускаш тема, в която пишеш че си "объркана" ? Само това ли изпитваш..."объркана" ???Нямам думи за теб....на никой не пожелавам да се забърка с момиче като теб.На никой! И не нападай авторите на критични мнения по темата ти...защото са си прави.Поведението ти е АБСУРДНО!

П.С. Съжалявам ако съм използвала груби думи!

DoPye
09-27-2006, 13:45
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?


на кое точно трябваше да се смея?

anichkaaa
09-27-2006, 13:56
Alkohola ne e opravdanie za postupkata ti!O6te pove4e,4e si bila s gadjeto si!?Ta ti si s tozi 4ovek,za6toto ima6 4uvstva kam nego,a horata na koito durjime ne gi naranqvame-ili pone savestnite hora ne pravqt taka!Sega 6te si nosi6 posledicite ot tova,koeto si napravila.Predpolagam,4e ako priqtelq ti e razbral ne se 4uvstva izob6to ddobre,taka 4e si pomisli dali nqkoi moje da vi e vidql i dali 4oveka s kogoto si bila moje da mu e kazal.

tX
09-27-2006, 14:07
Приятелят ти там....( като оставям на страна самия факт че ИМАШ такъв) с какъв акъл бе момиче ходиш по тоалетните да "духаш" на там присъстващите :?:
Ахахаха, е това изби рибата ! :smt005

mercedes_bentz
09-27-2006, 14:11
само дано не зачене момчето след тази целувка

нимфата
09-27-2006, 14:56
нищо особено не си сторила. просто нещо друго е и гаджето ти се е скофтил. хич да ти не дреме от тези критичните, свиркай си и да не ти пука. най-важно е да си си изкарала яко на купона! не се шашкай от такива неща, случва се на всяко по-готино момиче ;)

Unknow
09-27-2006, 15:06
нищо особено не си сторила. просто нещо друго е и гаджето ти се е скофтил. хич да ти не дреме от тези критичните, свиркай си и да не ти пука. най-важно е да си си изкарала яко на купона! не се шашкай от такива неща, случва се на всяко по-готино момиче ;)

Нищо особенно?!? Какво си ти бе момиче? Определено не си някое което мисли адекватно! На купон с приятеля си....ходи ми лапа из кенефите на всякакви там...и след това най-нагло....без капка срам ходи да го целува??? Наричаш това "нищо особенно"!!! Незнам къде е тази рязка граница в разбиранията ни за "нормално"! Дали е от възрастта (не ти давам повече от 14! )....незнам просто...А-а и това...."случва се на всяко готино момиче".Опазил ме бог да съм готина.Като не си курва...не си готина така ли??? Да ти имам лапешкия акъл на тебе...стига си говорила глупости.Ако едно момче само...само 1...ми каже че иска да има такава приятелка, ще кажа че съм сгрешила относно мнението си.До тогава....моля те МИСЛИ малко!

П.С. Съжалявам отново за грубите думи...просто се изнервих!!!

gangbang
09-27-2006, 15:13
Мацката е допуснала некой грешки, ама щом се замисля и е гузна, може и с годините като и дойде повечко акъл, да не духа по кенефи. То не е лошо да го прави де, ама да целува и след тва гаджето става малко прекалено. Ама сигурно оня е голем обитак, щом си е хванал такава за гадже. :-D

Sensual
09-27-2006, 15:25
като момче искам да ви кажа 1-2 неща...(5) :lol:

Като сте К*рви или като правите подобни гнусни, отвратителни, неморални, нечовешки (не ми стигат думите да го опиша достатъчно пълно), "такива неща" - нимфата, това не значи че сте "по-готино момиче"... Отвращавам се от вас и всички подобни на вас... Застъпвам се за Unknow и напълно споделям мнението й!

А ти:
1. "свиркай си" - по тоалетните на разни хора....
2. "да не ти пука" - че никога няма да намериш някой, който да гледа на теб като на нещо повече от ДУПКА(даже няколко...) в който да си пъхне инструмента...и да си прави кеф(не ги разбирам хората дето им е кеф с такива....)...
3."най-важното е да си си изкарала яко на купона!" - без значение колко пръчки си захапала и колко си наранила някой на когот евентуално му е пукало за теб...
4. "не се шашкай!" - дори и да започнат да идват с оферти по добри от тези на ГлоБул... например 10 човека група с 500 безплатни минути.. и после по 0,01 стотинка на минута...
5. [НАЙ-ВАЖНОТО!]"хич да ти не дреме от тези критичните!" - грешката е в нас спокойно... =D>

CrazyWitch
09-27-2006, 17:05
Почти 4-5 месеца от 2004 година ми минаха в алкохолни петна, но колкото и да съм била пияна с компанията си никога не съм правила такива или подобни глупости.. дори и за целувка говоря и то при положение, че съм нямала приятел. Сега ще си кажете: "Много те е питал някой... та нали си пияна" ем да ама си имах още пияни хора зад гърба :)

Така, че .. това, че си била пияна не те оправдава ни най-малко.
Странно ми е как може да се вършат такива неща. :roll:
Ти си си виновна. Ко питаш нас... Егаси.. Ние от къде да знаем дали приятеля ти се е усетил, че си правила свирка на някой си там .. в кенефа до като той е бил в съседното помещение.
Объркан свят.. объркани хора!

N.C.L
09-27-2006, 17:16
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
Някой сперматозойд може да му се е заклещил между зъбите... :|
Абе дете, ти като си малко, глупаво и не можеш/не знаеш да пиеш, що:
1. Ходиш по купони ? \:D/
2. Пиеш ? :smt030
3. Духаш ? :::
4. Занимаваш се с гаджета като по доста кофти начин им показваш какъв си боклук ? :smt011
Крадко, точно и ясно.

Именно

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 18:51
Ако не си си измила устичката (работното местенце) може и да се е усетил ...

nevermind
09-27-2006, 19:47
значи откъде да те почна... както ти казаха няколко човека, ако си имала наглостта освен всичко друго и да не си си измила устата преди да си набуташ езика в неговата........ еми - логично е да се усети. някак си сигурно му се е сторило, че имаш малко по-различен дъх от дъхът на 500 грама водка... това е единственото количество, което бих приела като използвано за извинение. защото иначе напиването не ти е карт-бланш да правиш простотии и после да ми се оплакваш тука от гузна съвест. абе как аз пия и се напивам пък не се метам на първия срещнат? вие нямате ли малко самоуважение бе момичета? разбирам привличане, разбирам всичко, в никакъв случай не съм моралистка, ама чак пък да си с гадже и да мандахерцаш на някой си атрибутите из устенцата си... додрайфа ми се просто...

the_destiny
09-27-2006, 19:51
Ако не си си измила устичката (работното местенце) може и да се е усетил ...

Как? .. освен ако не знае какъв точно вкус е този :|

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 19:55
О боже, след като е свършил в устата й (нещо , което не приемам за особено приятно) , ако не си измие устата (и то добре) там ще останат характерните вкус и мирис на тази течност!Пък и тя го е целунала непосредствено след като е духала на другия. Ето как ...

the_destiny
09-27-2006, 19:58
О боже, след като е свършил в устата й (нещо , което не приемам за особено приятно) , ако не си измие устата (и то добре) там ще останат характерните вкус и мирис на тази течност!Пък и тя го е целунала непосредствено след като е духала на другия. Ето как ...

Добре, а кое момче според теб знае вкуса на спермата ?!

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 20:00
О боже, след като е свършил в устата й (нещо , което не приемам за особено приятно) , ако не си измие устата (и то добре) там ще останат характерните вкус и мирис на тази течност!Пък и тя го е целунала непосредствено след като е духала на другия. Ето как ...

Добре, а кое момче според теб знае вкуса на спермата ?!
А кое момче не знае мириса на спермата според теб ?

tX
09-27-2006, 20:02
О боже, след като е свършил в устата й (нещо , което не приемам за особено приятно) , ако не си измие устата (и то добре) там ще останат характерните вкус и мирис на тази течност!Пък и тя го е целунала непосредствено след като е духала на другия. Ето как ...

Добре, а кое момче според теб знае вкуса на спермата ?!
Всяко което се е целувало с приятелката си след като й е свършило в устата. Аз лично го приемам за нормално и хич не ме е гнус от собствената ми сперма.

the_destiny
09-27-2006, 20:05
Вкус е едно, а мирис друго .. използват се различни сетива


И не всяко момче, някой предпочитат да не го правят

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 20:06
Да , няма нищо ненормално в това. Ненормални са хора , които духат на първия срещнат индивид , в тоалетната , докато гаджето им е в съседното помещение и веднага след това отиват да го целуват ...

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 20:09
Вкус е едно, а мирис друго .. използват се различни сетива


И не всяко момче, някой предпочитат да не го правят

Добре де и при най мъничката целувчица , можеш да усетиш дъха на човека , с който се целуваш и лесно можеш да установиш , дали добре поддържа хигиената в устата си. Та мисълта ми беше , че докато я е целувал , твърде вероятно е да е усетил нейния дъх. Абе незнам какво е станало ... Ние цяло разследване направихме \:D/

the_destiny
09-27-2006, 20:10
Тук съм 100% съгласна с теб

Дам .. една страница с офтопик ....

mercedes_bentz
09-27-2006, 20:10
О боже, след като е свършил в устата й (нещо , което не приемам за особено приятно) , ако не си измие устата (и то добре) там ще останат характерните вкус и мирис на тази течност!Пък и тя го е целунала непосредствено след като е духала на другия. Ето как ...

Добре, а кое момче според теб знае вкуса на спермата ?!
малък азисчо от моя клас

ACHKATA
09-27-2006, 20:13
Въобще да не ти пука аз сам се напивал много пъти и знам какфо е да се напиеш и да вършиш глупости ама пак и вие кфо иа критикувате такива фе то момичето иска събет като от приятели вие вижте кфо праите.
Тя никъде не писала че тои и се е .... в устата !!! :-D :-D

^DaRk_LaDy^
09-27-2006, 20:15
Въобще да не ти пука аз сам се напивал много пъти и знам какфо е да се напиеш и да вършиш глупости ама пак и вие кфо иа критикувате такива фе то момичето иска събет като от приятели вие вижте кфо праите.
Тя никъде не писала че тои и се е .... в устата !!! :-D :-D

Еми истинските приятели критикуват , но с основание , за да покажат грешките.Аз това разбирам под приятелско отношение , а не подмазване и лъжи. :|

ACHKATA
09-27-2006, 20:18
Съгласен съм с теб за приятелите ама не е нужно 4ак пак така да и се карате штото гледам другите как говорат и затова ви казвам[/b]

nevermind
09-27-2006, 20:20
то това е нашия съвет - да не прави повече така:) защото не е хубаво:)

Unknow
09-27-2006, 20:21
Въобще да не ти пука аз сам се напивал много пъти и знам какфо е да се напиеш и да вършиш глупости ама пак и вие кфо иа критикувате такива фе то момичето иска събет като от приятели вие вижте кфо праите.
Тя никъде не писала че тои и се е .... в устата !!! :-D :-D

Дали не е писала??Я пак..? А това...


Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi

gangbang
09-27-2006, 20:54
Е що па да си плакне устата!? Тъкмо си е била избелила зъбите преди целувката с гаджето :mrgreen:

Sensual
09-27-2006, 20:59
тъпотията, която вапросната лейди е сътворила е достатъчна... не й помагай :lol:

mgxpower
09-27-2006, 23:22
Никога не бих се захванал с момиче..като теб!Не го възприемам изобщо за нормално...как очакваш да се държи приятеля ти с теб?
Ти се благодаряй ,че не те е зарязал тотално..ами още се занимава с теб...!

AmeLia
10-04-2006, 00:56
аа уеее... бахти дребнавите хора сте :Р момичето просто се чуди какъв е вкуса на спермата и е решило, че този пост е по-добър вариант отколкото направо да си пита 'а бе, така и така..' :mrgreen: а колкото до скрития въпрос - нямам отговор :D

HasMokar
10-04-2006, 13:29
Ai da me pokani6 na sledva6tiq kupon,za da vlezna bez da iskam v toaletnata dokato ti si vytre.[/code]

noobari
10-04-2006, 13:35
тъпотията, която вапросната лейди е сътворила е достатъчна... не й помагай :lol:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: =D> =D> =D>

Komshiikata
10-04-2006, 13:48
hyxaxhayhyxyhaxhyahyxayhxayhyxhayhxayhxyhahyxayhxh yahyxahayhyhxahyxahyxhyahyxayhxyhaxyhayhxayhxyhayh xayhxhyayhxayhxhyaxhya

Gaming
10-04-2006, 14:22
Не знам дали се е усетил, ама ти си доста гузна и от това дори може да се усети.

А аз да запитам: тоя като влезе да пикае, всъщност изпика ли се? Да не би да коментираме един друг вкус, не на спермата...

snejniat
10-04-2006, 15:34
Ti da ne si kurva moito momi4e po princip na men ako mi se slu4ii da vlqza v toaletna i da mi vratnat svirka 100% za men toq parcall 6a e kurva i 6a vikna moitoii priatelii da i se izredimm i bez tva si po4nala da duha66 pone da e stabilnoo i ako ne si si umila ustata si ebahtiii marlq4kata i 100% sa e usetill to v ustata nqma da ti vuni na sprema nee nqma :)

P.S: ti si 6ibana kurva

SuPeRSlaDkA
10-04-2006, 16:38
или поне не си е изплакнала устата... =D> :smt005 :smt005

10-04-2006, 18:25
То в днешно време май стана модерно да си курва... :-k

exelero
10-05-2006, 03:11
Тая не го заслужава това момче дето още и търпи курвенските работи. Аз ако бях както никога не съм удрял пряителка (гадже) така това щеше да ми е 1-я път след големите шутове които я чакат.

Аз на мойта приятелка оня ден и се разбучах за това че излязла тайно със мой приятел за 15 мин камоли за нещо такова я убивам и я зарязвам или излежавам неможе туко тей да ме прави някаква пикла на маймуна [-X

Destinity или както е извинявам се ако бъркам ницка а на твоя въпрос имам отговор че е НАПЪЛНО НОРМАЛНО всяко момече да знае вкуса на спермата си било то от целувка или личен опит ние не падаме от марс :) и в повечето случей любопитстовто натделява :)

п.п. и не мисля че има много гнусливи момчета след като им напраят свирка гаджетата им да отказват целувка :D По тая логика аз го разбирам че ако на тебе ти доставям такова орално удоволствие ти после ще откажеш целувка ? и ще ме пратиш 15 мин да си мия устата е извинявай ама аз не съм близал нещо което не е било твое !! :smt004

marina star
10-05-2006, 05:54
da ne si se napivala k**vo ne6tastna

samotna
10-05-2006, 06:51
[quote="anichkaaa"]Alkohola ne e opravdanie za postupkata ti!O6te pove4e,4e si bila s gadjeto si!?Ta ti si s tozi 4ovek,za6toto ima6 4uvstva kam nego,a horata na koito durjime ne gi naranqvame-ili pone savestnite hora ne pravqt taka!Sega 6te si nosi6 posledicite ot tova,koeto si napravila.Predpolagam,4e ako priqtelq ti e razbral ne se 4uvstva izob6to ddobre,taka 4e si pomisli dali nqkoi moje da vi e vidql i dali 4oveka s kogoto si bila moje da mu e kazal.[/quote


a moje bi nqma chuvstva,sled kato e postupila taka.Spored men trqbva malko da se zamislish nad vsichko tova

®S_G_D®
10-07-2006, 10:37
Imah takava priqtelka samo deto ne be6e duhala na edin a se beha celuvali.E ni6to de izleja 2 sedmici v bolnicata!Ti moito momi4e trqbva6e da si vidqla buda ve4e,ako sam na priqtelq ti!

black_rose_f
10-07-2006, 10:54
мале колко курви са навъдиха

Kotetoto
10-07-2006, 11:46
уффф,ми да си беше изплакнала поне усата ли?Голяма наглост-да духаш на някакъв,а после да се целуваш с гаджето си...

10-07-2006, 12:25
Ае ти за ключалки на кенефите не си ли чувала ?
Следващия път остави врата отворена така че всички да те виждат как сереш. Като те видят всички да ти се изсипят и да ти се фърлят на ануса. Кат отидеш при приятеля си му кажи да ти лиже ануса.
Дали ще се почувства неловко? :-k :-k :-k
Едва ли. ТЪпа овца такааааа

10-07-2006, 13:00
ee basi horata..ne moa vi razbera..momicheto pisalo tuka za da q savetvame da q razberem..nie dai da narejdame..q da se stqgate..apyk za teb milichka..sig. onva momche mu e kazalo kvo e stanalo..inache znaesh kak da se zabavlqq6 brao!:] :-D :-D :-D :-D \:D/ :!:

10-07-2006, 19:53
Приятелят ти там....( като оставям на страна самия факт че ИМАШ такъв) с какъв акъл бе момиче ходиш по тоалетните да "духаш" на там присъстващите :?:
Ахахаха, е това изби рибата ! :smt005
Определено :lol: :lol: :lol: :lol: :-D :-D :-D
=D>

10-07-2006, 20:03
ЩЕ ти купя алкохол ,а ти ще ми духаш и ще те чукам ок ?!?!? :twisted:

10-07-2006, 20:19
ne e usetil ni6to!no mai sa mu kazali ne6to ili prosto se 4ustva6 vinovna i si vnu6ava6!

Scarabey
10-07-2006, 20:44
То в днешно време май стана модерно да си курва... :-k Еее аман начи от такива ремаркенца като тебе дет не си знаят мярката.Не усещаш ли че си прекалено нагла...Не само че си баси к*****цето ма си и баси боклука заклевам се

az_i_ko_we
10-07-2006, 20:52
вкуса се усеща....

аве има едно купонче на 21...
в една вила ако искаш....
пиши милично...
и споко не им се връзвай те не разбират как момента може да означава сичко...

hforce
10-07-2006, 21:40
do tuka vidqh samo nqkolko svesni mneniq
deeba 6to q hranite taka momi4eto, kat 4eli vie ne ste pravili gluposti
kum momi4eto: spoko, priqtelq ti ne e usetil ni6to i nikoi ne mu e kazal 6tom ne te e zarqzal o6te, ako znae6e 6te6e vednaga da te zareje, a btw, moje li pic?

Skype: captainkuchiki

10-07-2006, 22:22
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?

Ми то тъй стаа на неделните купони. Ти незнаеше ли? Сега ли разбра?
Таиба и в курвето. Не си си устояли. Аз предполагам какво се е случило.
Той е влязал, припаднал е от миризмата на изакано. След пет минути ти си разбрала ЧЕ ВЪОБЩЕ НЯКОЙ ИМА В ТОАЛЕТНАТА освен теб. Станала си седнала си на лицето му после си изтрезняла станала си погледнала си обляното му с лайна лице и си казала ААААААА НЕМОГА ДА ТИ УСТОЯ. Ще ти духам пък после можеш да ми се изсереш в устата може и да ми се изпикаеш той приятеля ми няма да заподозре нищо. Аз така или иначе си ям лук и чесън всеки ден, но само не разбирам защо аз трябва да го държа при целувката и защо има толкова изплашен поглед като понечвам да го целуна?

Невероятно но факт!!! И аз бях там, и на мен духаше...

10-08-2006, 01:52
taka momi4eto, kat 4eli vie ne ste pravili gluposti
kum momi4eto: spoko, priqtelq ti ne e usetil ni6to i nikoi ne mu e kazal 6tom ne te e zarqzal o6te, ako znae6e 6te6e vednaga da te zareje

Аз го познавам тоя пич, каза че иска да и го върне и после да я зареже! Каза, че на следващия купон той щял да духа на някакъв и после да се целуват :::

krasivata_luvica
10-08-2006, 19:42
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
Някой сперматозойд може да му се е заклещил между зъбите... :|
Абе дете, ти като си малко, глупаво и не можеш/не знаеш да пиеш, що:
1. Ходиш по купони ? \:D/
2. Пиеш ? :smt030
3. Духаш ? :::
4. Занимаваш се с гаджета като по доста кофти начин им показваш какъв си боклук ? :smt011 da a az sum bremenna ama sum na 16 de. :-D

exelero
10-09-2006, 04:16
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
Някой сперматозойд може да му се е заклещил между зъбите... :|
Абе дете, ти като си малко, глупаво и не можеш/не знаеш да пиеш, що:
1. Ходиш по купони ? \:D/
2. Пиеш ? :smt030
3. Духаш ? :::
4. Занимаваш се с гаджета като по доста кофти начин им показваш какъв си боклук ? :smt011 da a az sum bremenna ama sum na 16 de. :-D

krasivata_luvica ако това е вярно голяма грешка направи като го каза :) ся почваме да ругаем и тебе :mrgreen:

10-09-2006, 04:33
Тва ми напомня на вица-
Мъж и жена решили да правят малко по-нестандартен секс
Жената предложила мъжът й да я лиже по половия орган
Така и станало.
На другия ден мъжът отишъл на зъболекар.
Заболекаря го питал:
-А ве ти да не си правил френска на жена си ве?
Мъжът:
-Да, защо? Откъде разбра?
Докторът:
-Ами носът ти е пълен с лайна.

Та представете си и такъв вариант женските. Приятелят ви идва и ви целува като между зъбите му е заседнал косъм от пухчето на някоя друга.
Как бихте се почувсвали? Весело НА МЕН МИ СЕ СТРУВА ДА :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

SINDEL
10-09-2006, 08:50
що пък да не може да разбере като го е целувала след тва. То тя спермата да не би да няма вкус?! 100% ако има поне малко мозък да помисли 6е разбере 4овекът. Пък ти не знам колко пияна си била ама като праиш такива работи ше си понасяш последствията. 4естно казано заслужаваш си да те хване

Svin4y
10-09-2006, 09:10
Тва иде да покаже че си боклук !
Щото ако си толкова пияна че да си
загубиш ъкъла и да духаш ти няма
да имаш сили да го напрайш...
Въпроса е че си го искала и после
на всичкото отгоре си се целувала
с приятеля ти... чак толкова
пияна не си била...
:smt013

Shokoladova
10-09-2006, 13:18
ne mislq 4e ima smisul da q napradate tolkova qko....napravila e gre6ka napravila q minalo e ve4e i ne moje da se popravi samo 4e gledai da ne se povvtarq za6toto povtori li se naistina 6te stane6 kurva':?

n0mak
10-09-2006, 13:22
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?

vnimavai toi da ne duha na nqkoi drug i da ti go vurne [-X

warm welcome to Mr. Bunbun btw

()()
(>':'<)

romantichna^
10-10-2006, 16:59
Първо....въобще не ми го побира акъла...как си го направила това?! Приятелят ти там....( като оставям на страна самия факт че ИМАШ такъв) с какъв акъл бе момиче ходиш по тоалетните да "духаш" на там присъстващите :?: И после....с цялата си НАГЛОСТ да ходиш да го целуваш :!: И сама неможеш ли да определиш поведението си...ами пускаш тема, в която пишеш че си "объркана" ? Само това ли изпитваш..."объркана" ???Нямам думи за теб....на никой не пожелавам да се забърка с момиче като теб.На никой! И не нападай авторите на критични мнения по темата ти...защото са си прави.Поведението ти е АБСУРДНО!

П.С. Съжалявам ако съм използвала груби думи!
=D>

Гъзконеца
10-11-2006, 10:42
Начи, по темата искам да кажа следното:

Ако пича се е усетил, че гаджето му е праило тва-онова и вкуса в устатата му е на онази типично мъжка течност, изводът е доста потресающ... Щот, да си го кажем направо - вкусът на тази течност познават само онез, що са я поемали орално. А той не би следвало да го е правил или не й тъй, а??? Казано накратко, тоя си е жив педераст! Мууухахахаааааа :)))

C.C.
12-13-2006, 21:25
Виж какво.. да имаш гадже изобщо не е шега работа.Особено като си лекомислена, безотговорна и най-вече нахална!Умът ми не го побира как изобщо можеш да духаш под предтекст, че не си устояла?!?А как си го целунала.. ако не искаш да приемеш, че си боклук, тогава приеми, че това е чиста курвенска постъпка.Ако държиш на приятеля си, (което мен искрено ме съмнява) му кажи какво си направила.. ще си понесеш последствията, ще се чувстваш и по-зле, но поне това направи да си го признаеш!!! [-X

uNd3rWa73r
12-13-2006, 22:07
само дано не зачене момчето след тази целувка

е тва е най-тъпото нещо което може да измисли човек!! нямам думи !! Ти изобщо разбрал ли си какво си писал или просто ей така да са имаш на приказка!! МИсли малко е [-X

12-13-2006, 22:14
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?

Тая тема се повтаря. Преди време я имаше същата,но с повече обяснения де. Както казах тогава го казвам и сега - следващия път като влезе някой в кенефа да ти се празни в устата, ти откажи и го накарай да ти се изсерев в устата и след това целувай авера си ТЪПА КУРВО!!!

12-13-2006, 22:20
Na nedelniq kupon se otrqzahme mnogo zdravo. Edin se obyrka i vlezna v WC-to do kato bqh vytre i ne si ustoqhme. Duhah mu i mi sa izprazni v ustata mi. Si4ko OK, ama bqh s gadjeto si. S nego sled tva se celuvah s ezik i toi me gleda stranno. Lo6toto e 4e ot nqkolko dni nasam se dyrji stranno s men i me pritesnqva. Da li e vazmojno da e usetil ne6to sled celuvkata?
То е ясно, че вече си паднала в моите очи, но все пак ме интересува нещо, което би могло поне малко да вдигне мнението ми за теб.

Кажи: Гълта ли или плю?
(добрите момичета гълтат, то се знае)

doky
12-14-2006, 05:37
Бе не е толкова страшно ся,просто момичето е отрепка,пълен боклук,никога няма да намери човек,който да държи на нея,няма да усети любовта през скапания си живот,защото съзнанието и е замъглено от всичките пишки,които е лапала,просто цял живот ще живее един посредствен живот на необичана жена,всеки ще и се обажда за едно чукане,като изтривалка с 2 думи,обърсваш се и се махаш!