PDA

View Full Version : Окосмяване при момиче



Сара
09-27-2006, 15:25
Момиче съм на 14 години. Имам малки косъмчета над горната устна, по брадата и по гърдите, около зърната. Четох че това било симптом на поликистозните яйчници.Може ли на тази възраст да имам такова нещо. Скоро майка ми ще ме води на преглед при гинеколог. А, и да кажа че от 2 месеца имам мензис, но косъмчетата са от около година. Много ме притесняват тези гадни косми. Моля посъветвайте ме.

09-28-2006, 07:52
Момиче съм на 14 години. Имам малки косъмчета над горната устна, по брадата и по гърдите, около зърната. Четох че това било симптом на поликистозните яйчници.Може ли на тази възраст да имам такова нещо. Скоро майка ми ще ме води на преглед при гинеколог. А, и да кажа че от 2 месеца имам мензис, но косъмчетата са от около година. Много ме притесняват тези гадни косми. Моля посъветвайте ме.

Сара,ако искаш ми пиши тук:

valko_dc@abv.bg

Мисля,че имам информация,с която мога да ти помогна.

SwEeT_pAiN_F
09-28-2006, 12:13
Здравей, това е върно, но трябва да имаш мъжки тип окосмяване, по кръста, по ръцете, по горната устна и брадичката. Виждам че имаш някои признаци но не винаги това може да е вярно. Обикновено това е от хормонален дисбаланс. И не е нужно едното да е обвързано с поликистозните яйчници, а просто или просто това ти е по рождение или имаш повече мъжки хормони. споко и аз имам в повече от тези гадни косми :/

12-08-2006, 17:36
q kajete pove4e po vuprosa?kak da se maxnat tezi gadni kosum4eta? :-k

BLaCk_LaDY_
12-10-2006, 10:06
ami spored men tova ne e za ginekolog,no...a inache se premahvat s lentichki