PDA

View Full Version : Kak da im kaja



Aniii
09-27-2006, 16:35
Minalata cedmica gospojata po geografiq ni dade kontrolno.Gadnoto e 4e imahme parvi 4as pri neq i ne ni predupredi za testa.Samo ni gleda6e zlobno.Vsi4ki ot klas izkarahme 2 samo edno momi4e ima 3.Strahme e a kaja na na6te.Te 6te me ubiqt.A i kak ne mnalata godina nqmah dori i 4.A i mai nqma da vzimam stependiq.MAI4ICE.Molq kajete kak da im kaja za dvoikata ta az kriq ot minalata cedmica.Dnes pravihme test po Istoriq no pak ne znaehme za nego.Mrazq vsi4ki u4iteli.Molq pomognete.

OPEL
09-27-2006, 17:07
Учителите са виновни. Те са гадни и злопаметни. Кажи им какво се е случило точно, като акцентирап върху вината на даскалите. Ето малък сценарий:
Ти- Мамо, преди 2 седмици правих ме контролна по география и аз не се бях подготвила и тя го даде изведнъж, без предупреждение и ги беше изграла едни гадни въпроси... и имам 2.
Майка ти- И ти какво? Криеш от родителите си, а?(и такива глупости)
Т- Беше ме страх да не ми се скараш и накажеш.
М-Оо... как можа да си помислиш такива работи.... (и такива глупости)
Т- Но мамо обещавам че ще си е поправа оценката, обещавам ти. Нима моята дума не значи нищо???
...
Пригодиго по нейния характер и успех. Малко разпъвай локуми и така. ВИНАГИ помага.

Mimka_sweet
09-27-2006, 19:31
Учителите са виновни. Те са гадни и злопаметни. Кажи им какво се е случило точно, като акцентирап върху вината на даскалите. Ето малък сценарий:
Ти- Мамо, преди 2 седмици правих ме контролна по география и аз не се бях подготвила и тя го даде изведнъж, без предупреждение и ги беше изграла едни гадни въпроси... и имам 2.
Майка ти- И ти какво? Криеш от родителите си, а?(и такива глупости)
Т- Беше ме страх да не ми се скараш и накажеш.
М-Оо... как можа да си помислиш такива работи.... (и такива глупости)
Т- Но мамо обещавам че ще си е поправа оценката, обещавам ти. Нима моята дума не значи нищо???
...
Пригодиго по нейния характер и успех. Малко разпъвай локуми и така. ВИНАГИ помага.
Lele :shock: iska6 li da mi stane6 psiholog?

ACHKATA
09-28-2006, 05:06
Aniii по добре направи така:Изчакаи още 1 седмица и по на там като ти я нанесат в бележника кажи Мамо треа да ми разпишеш бележника и тя като види ще ти каже я кфа е тая двоика тука и ти кажи как кфа бе мамо нали ти казах по миналата седмица от контролното ! Ама нема да и показваш че те е страх гледаи я спокоино и няя да се осети.

Успех :!: :!:

DeSiTo0o
09-28-2006, 11:04
За една 2 едва ли те убият...по добре им кажи,вместо да криеш!Защото после като разберат ще ти се карат не само заради 2 ами и за това,че си скрила от тях!

OPEL
09-28-2006, 14:29
Учителите са виновни. Те са гадни и злопаметни. Кажи им какво се е случило точно, като акцентирап върху вината на даскалите. Ето малък сценарий:
Ти- Мамо, преди 2 седмици правих ме контролна по география и аз не се бях подготвила и тя го даде изведнъж, без предупреждение и ги беше изграла едни гадни въпроси... и имам 2.
Майка ти- И ти какво? Криеш от родителите си, а?(и такива глупости)
Т- Беше ме страх да не ми се скараш и накажеш.
М-Оо... как можа да си помислиш такива работи.... (и такива глупости)
Т- Но мамо обещавам че ще си е поправа оценката, обещавам ти. Нима моята дума не значи нищо???
...
Пригодиго по нейния характер и успех. Малко разпъвай локуми и така. ВИНАГИ помага.
Lele :shock: iska6 li da mi stane6 psiholog?
След 10 години и такъв мога да стана.




Aniii по добре направи така:Изчакаи още 1 седмица и по на там като ти я нанесат в бележника кажи Мамо треа да ми разпишеш бележника и тя като види ще ти каже я кфа е тая двоика тука и ти кажи как кфа бе мамо нали ти казах по миналата седмица от контролното ! Ама нема да и показваш че те е страх гледаи я спокоино и няя да се осети.
Оле... ти да не си болен де човек. Да се прави на важна. Трябва да имаш респект, а не да се правиш на умна... Майка ти едва ли е на 60-70 години. Ако греша, направи както той ти казва. Избора е твой. Но колкото повече криеш, толкова повече затъваш и ако този път мине, ще ти стане навик.... Ти решаваш.

mon4eto
09-28-2006, 16:41
Mi prosto im kaji 4e ne vi e predopredila i ne si bila podgotvena :arrow: vse pak na vseki se slu4va trqbav da go priemat savsem normalno :smt009