PDA

View Full Version : А дали...



Angel_eyes
09-27-2006, 18:11
Хора тука всеки влиза и споделя с нас своите любовни проблеми и ние помагаме кой както може...Много ми е интересно няма ли някой да се Похвали,тук само разбити сърца..несподелени любови :-s :smt011 Има такива коит едва ли не се отказват от любовта заради едно разочарование,няма ли тук някой който да им покаже,че и след дъжда изгрява слънце та да им вдъхне малко доверие ? :P Предлагам всеки щастливо влюбен да ни се похвали :D


П.С. Ако темата е глупава нека я заключат,но поне аз мисля,че и малко радост в този раздел от форума няма да навреди :wink:

mercedes_bentz
09-27-2006, 18:13
темата е яка даже но за пореден път няма с какво да се похваля ](*,)

luda`flirtajika
09-27-2006, 18:24
spored men temata e qka... :) no i az nqma s kakvo da se poxvalq,no i nqma za kakvo da tuja :)

koalka
09-27-2006, 18:24
Ами аз ще се похваля.Много съм влюбена и за щастие любовта ми е споделена,защото някои нямат този късмет и аз го оценявам.Ще кажа на тези,които не са намерили любовта да продължават да я търсят,защото съществува и да не се отказват!

pipi`e`golqma
09-27-2006, 18:25
Има бе как да няма O:) В живота идват и си отиват хора и хора и идват нови на тяхно място ииии така :)

mercedes_bentz
09-27-2006, 18:30
вече 17години чакам да се случи такова нещо подяволи искаммм гадже

iiirish
09-27-2006, 19:03
ами аз съм влюбена в най-страхотното, най-якото, най-прекрасното момче или по-скоро мъж на света :smt050 имаме невероятна връзка, в която разбира се има от всичко по малко ;) - и романтика, и смях, и гевезене, и караници, и кавги от време на време... но знам, че това по между ни е повече от истинско и това ми е достатъчно за да се чувствам най-щастливото момиче на света :smt050

Mikohito
09-27-2006, 20:13
Темата наистина е готина но за съжаление и аз нямам с какво да се похваля.В момента съм яко хлътнал по едно момиче но за момента незнам как стоят нещата при нея.

the_destiny
09-27-2006, 20:19
Хехе аз ще се похваля. Вече 9 месеца съм си с моя приятел и съм си много щастлива ... естествено не всичко е рози, но така е по-интересно :D

Jamalska
09-27-2006, 20:44
И аз мога да се похваля...май...Влюбена съм(нааай-сетне)...и любовта ми е споделена.Все още сме на 2000км растояние,но аз си го чувствам по-близък от всякога....

BUBU_to4ka_TO
09-27-2006, 20:57
em hubavo i az 6te se pohvalq s moq priqtel sme zaedno ve4e pove4e ot 3god. i stra6no mn se obi4ame :)
kakvo pove4e da iska 4ovek?

mercedes_bentz
09-27-2006, 20:57
е поне можеш да се похвалиш с нещо

kAdrOkoSkA
09-27-2006, 21:03
Mnogo hubavka tema naistina \:D/ Samo che az nqmam s kakvo da se pohvalq i nqmam kakvo shtastie da vi spodelq milichki... Samo moga da vi kaja che vsichko e vremenno! Nishto vechno nqma! I kolkoto e po-hubavo neshto... tolkova po-barzo svarshva! :smt010

Angel_eyes
09-27-2006, 21:30
Аз добре пуснах темата амааа нямам и аз с какво да се похваля :-D Но пък и нямам от какво толкова да се оплача...Трае се засега пък натам ще видим :roll:

Real`love
09-27-2006, 23:18
Veche sym na 19 skoro gi navyrshih.S priqtelq mi sym ot 13 godishna:)Toi e na 29 i e edinstveniqt muj v jivota mi.Zaplanuvali sme svadba gore dolo skoro.Emiiiii mai se pohvalih:)) :smt054 :smt055 :smt057 :smt060

RAWRRR
09-28-2006, 00:30
Veche sym na 19 skoro gi navyrshih.S priqtelq mi sym ot 13 godishna:)Toi e na 29 i e edinstveniqt muj v jivota mi.Zaplanuvali sme svadba gore dolo skoro.Emiiiii mai se pohvalih:)) :smt054 :smt055 :smt057 :smt060

O,Да..омъжи се на 19..
И ще се разведеш на 23,защото ще осъзнаеш,че не си си изживяла живота.Или пък ще му изневеряваш по същите причини,защото това което на теб ти предстои,той вече го е минал.
Успех... :roll:

Колкото по темата-не мисля,че тези които се изказаха,че са истински вл=бени,наистина са такива.Не може субективно да определиш,дали това е истинската л=бов,или поредната глупава връзка,която е прекрасна само първите няколко месеца.

Krem4eto
09-28-2006, 11:50
Veche sym na 19 skoro gi navyrshih.S priqtelq mi sym ot 13 godishna:)Toi e na 29 i e edinstveniqt muj v jivota mi.Zaplanuvali sme svadba gore dolo skoro.Emiiiii mai se pohvalih:)) :smt054 :smt055 :smt057 :smt060

Моите родители са били заедно когато тя е била на 14 а той на 19 и сега вече 27 години са заедно!!!А и на майка ми това и е бил първия!!!

По темата засега няма с какво да се похваля :smt012 дано скоро да дойде любовта!!!(Аз си харесвам един ама нз какво ще става)

MartiSSima
09-28-2006, 12:09
Хах не бих могла да се похваля, но бих казала, че наистина изгрява слънце след залеза на всяка любов, но това става след като е минало известно време.Има хора които са щастливо влюбени и точно на тях бих им казала да не се поддават на интриги и т.н а да вярват един на друг.Надявам се, че и аз скоро бих могла да се похваля с щастлива връзка...

CVETELLINA
09-28-2006, 12:34
I kolkoto e po-hubavo neshto... tolkova po-barzo svarshva! :smt010 Това е най-вярното нещо...!Аз май нямам с какво да се похваля,още обичам бившия си приятел,а той мен....незнам какво изпитва той честно казано :roll: :|

summer_04
09-28-2006, 12:47
emi po princip az nz vse si mislq ,4e 4ovek ne e hubavo mng mng da se hvali ,za da ne mu se provalqt ne6tata,ama aide i az 6te si kaja!moga da kaja ,4e obi4am 4oveka do men,kakto i toi me obi4a!Vs koito kazaha ,4e ne vinagi vs e rozovo sa absolutno pravi,ama v kraina smetka,ako nakraq ne6tata se opravqt zn vs e ok!:)

ABSOLUTme
09-28-2006, 21:48
Veche sym na 19 skoro gi navyrshih.S priqtelq mi sym ot 13 godishna:)Toi e na 29 i e edinstveniqt muj v jivota mi.Zaplanuvali sme svadba gore dolo skoro.Emiiiii mai se pohvalih:)) :smt054 :smt055 :smt057 :smt060

това ако е истина :shock: ...сигурно е най-якото нещо,което чувам от седмици... :D супер,браво на вас,че сте успели за толкова години да запазите любовта си! =D>

teenkopele
09-29-2006, 06:26
spored men temata e qka... :) no i az nqma s kakvo da se poxvalq...

:wink:

®©PeTq®©
09-29-2006, 08:27
Veche sym na 19 skoro gi navyrshih.S priqtelq mi sym ot 13 godishna:)Toi e na 29 i e edinstveniqt muj v jivota mi.Zaplanuvali sme svadba gore dolo skoro.Emiiiii mai se pohvalih:)) :smt054 :smt055 :smt057 :smt060
Ъъъ..ти си била на 13,той на 23.. :shock:
Обаче е мн мн мн хубаво че все още сте заедно..и ви пожелавам и занапред да е така.. :smt023
А по темата-аз все още няма с какво да се похваля.. :( O:) :::

GotheL
09-29-2006, 08:33
аз пък съм объркано ....и имам си приятел, но хем ми е хубаво с него и всичко е красиво, но депресията ме преборва и когато затворя очи виждам себе си ...сама,което винаги съм искала.Не знам какво да правя,защото приятелят ми е хетеро пък аз не съм точно ...и това ми е малкия проблем.Харесвам друг вид хора...и мисля,че се досещате какви...както и да е... :smt008

teardrop
09-29-2006, 18:57
Точно днес правя 7 месеца с гаджето си и съм безкрайно щастлива :smt007 не е чак толкова много време, но не е и малко, а и се радвам, че за толкова време, през което съм била с него всеки божи ден, тръпката я има и то в много по-големи количества, а при мен лично винаги е било малко трудно да я запазя...

09-29-2006, 19:05
I kolkoto e po-hubavo neshto... tolkova po-barzo svarshva! :smt010 Това е най-вярното нещо...!Аз май нямам с какво да се похваля,още обичам бившия си приятел,а той мен....незнам какво изпитва той честно казано :roll: :| macka i az sam taka sa6tata rabota obi4am biv6ia si oba4e nz za nego :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

IKisseDAGirL
09-30-2006, 07:53
а аз пък мога да се похваля с тва, че не съм "влюбена" в никой :P
няма депресии, сълзи, отчаяния и тем подобни...пълно спокойствие :D

jadna_za_lubov
10-01-2006, 17:48
:lol: SUPER tema...Shtastieto idva pri seki rano ili kysno...doide i pri mene :mrgreen:

DevilWish
10-01-2006, 18:08
Az 6te Vi se pohvalq ---> obi4ah 4 godini edno mom4e ,a to se dyrje6e super gadno ,za6toto znae6e i za6toto be6e golqm jenkar.Mislih si ,4e sled nego nqma da moga da haresam drug i 4e ako ne go vijdam 6te umra.Sled tezi 4ri godini oba4e prozrqh ,4e ne e edinstven i sega mn. se radvam,4e ne sym imala ne6to ob6to s nego!!! ;)) :) :)

krem4et0
10-02-2006, 08:11
И аз имам с какво да се похваля-обичам и съм обичана от най-прекрасното момче което познавам.Всички ние сме сънували или сме си представяли мъжът/жената за нас,нали? И толкова е хубаво,когато той е пред вас-той е всичко което съм желала някога от 1 мъж-умен,отговорен,амбициозен, аботлив,справедлив,човече ,талантлив,очерователен,с чувство за хумор,но и сериозен,когато трябва,романтичен,срамежли в,нежен-с 1 дума-ТОЙ Е!Естествено има си недостътъци,но не са такива,които не мога да преодолея.Чувствам го,че е моята половинка-със всяка фибра от тялото си усещам,че е това,което съм търсила 19 години.Защото преди това мъжете са ме разочаровали-използва ли са ме,аз съм търчала като кукла след тях,а те са ме искали за забавление или за да ме унижат.Радвам се,че въпректи силните си чувства към 2-ма от тях устоях-не правих секс с тях и се запазих непокътната за моя човек.Съжелявам,че преди него съм давала сърцето и устните си на други,защото не са го заслужавали.сега обаче аз съм цялата негова и искам да съм негова винаги.Казвам ви-никога не съм си мислела,че мога да съм така щастлива,но само 1 усмивка от негова страна ме кара да се чувствам в рая.мили приятели,щастие и любов има-за всеки има някой,който ще го обича и ще го направи щастлив.Просто на повечето от нас ни липсва търпение-младостта ни прави такива.но не се тревожете-любовта идва и на 30-40,но идва.И когато дойде ти я усещаш-знаеш от първия миг че е ТОЙ или,че е Тя.и вас ще намери-не се отчайвайте,а гледайте смело напред!!! :P

CrazyWitch
10-02-2006, 09:53
Еми за момента връзката ми е ОК. Повече от месец два.... Цупим се един на друг от време на време, но мисля, че това е в кръга на нещата. Щастлива съм, че си имам НЕГО. Момчето за което все съм си мечтала като по-малка :) Чист като детска сълза :-) :smt007

Be HappY!

detelina
10-03-2006, 07:01
темата е супер яка макар и аз за момента да нямам с какво да се похваля но и нямам болка за споделяне