PDA

View Full Version : Е,сдобих се с кубинки :)



Sarabi
09-27-2006, 18:28
Еееееевала,най-сетне Господ се оказа милостив и се барнах с ето тези http://www.gorgonbg.org/20eyeburgundy-s.gif велики изделия на цивилизацията :-D
Бахти кефа,вече четири дни се размотавам напред-назад с тях и им свикнах по най-бруталния начин :mrgreen: :lol: Малко връзките са убийци,ама ще го преживея :twisted: Хня хня хня от кога им се бях наканила самоооо =P~
Тази седмица не е чак толкоова ужасна :P

Underground нещо не ми се видяха добри,или поне за стла и нуждите ми.Бях навила майка ми като "отскочи" до Франция да ми потърси Chamelot,ама кубинка без бъдещия й собственик купува ли се...а и са много меки подметките :lol: . New Rock също бях нацелила едни,но не са ми по джоба :mrgreen:

ДЕТСКА РАДОСТ :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:

09-27-2006, 18:32
4estiti kubinki.mnogo sa qki. \:D/

skate_warrior
09-27-2006, 18:32
добре и цяла тема ли трябва да пуснеш по тоя въпрос,а?! Аз пък си купих дъвка днеска,ей сега ще пусна тема !

Eleonora
09-27-2006, 18:33
Супер да са ти честити и да ги носиш още 3 години :lol:

brain_stew
09-27-2006, 18:39
Еееее!Честитооо!Да са ти здрави и лъскави и винаги приятно скърцащи! :-D Не знам защо го казах тва, ама много се радвам за теб!Ах спомних си за моите първи кубинки...Абе майната му!Да са ти честити и да си ги носиш със здраве! :-D

ПП:Хубавки са! =D>

Sarabi
09-27-2006, 18:40
добре и цяла тема ли трябва да пуснеш по тоя въпрос,а?! Аз пък си купих дъвка днеска,ей сега ще пусна тема !


Ъхъм.Мисля,че кубинките са малко по-важна инвестиция от дъвкта ти :twisted: А и щом не ти харесва темата не пиши.Аз се радвам и искам да споделя радостта си с хората.

SPARKY```
09-27-2006, 18:40
И като си си взел кубинки кво да напрайм,аз пък неска си купих презервативи и кво ся да пусна тема ли??? :wink: :wink: :wink:

Sarabi
09-27-2006, 18:45
Не,използвай ги :lol:

brain_stew
09-27-2006, 18:45
И като си си взел кубинки кво да напрайм,аз пък неска си купих презервативи и кво ся да пусна тема ли??? :wink: :wink: :wink:

Абе хора!Тва че вие не можете да схванете какво означават кубинките за някои хора, не значи че веднага трябва да им се хвърляте....Сега вас като не ви кефи факта че кубинките правят някой щастлив и това го подтиква към пускане на тема, з ада сподели радостта си (щото ще с енамери с кой 100%), не значи че трябва да се заяждате по най-просташкия начин!

Boot
09-27-2006, 18:48
Умирайте от яд. Кубинките в момента са модерни. Днес със пор и Момченце зяпахме в един фашонски магазин едни кубинки, камуфлажен десен със звездички и други екстри. Някак си е ... гхм. *драйфа*

brain_stew
09-27-2006, 18:50
Умирайте от яд. Кубинките в момента са модерни. Днес със пор и Момченце зяпахме в един фашонски магазин едни кубинки, камуфлажен десен със звездички и други екстри. Някак си е ... гхм. *драйфа*

Блях!Тея кубинки...ъ кубинки ли са?Със звездички и таквиз екстри?Малее!Кубинките-модерни!Гадноооо!Ама тва няма да ме спре да си ги нося, с надеждата някой ден мазните чалгарчета да спрат да си правят свои версии на добрите обуща и да се махнат от модата!

Sarabi
09-27-2006, 18:51
Кубинки със звездички? :lol: :lol:
Е някой има вкус просто :mrgreen: И все ще се намери някой заблуден да си ги купи такива :P

Boot
09-27-2006, 18:55
Аз да спомена. Някфо.. шок и ужас е. И в Теранова имало някфи кубинки.. ненам...

Sarabi
09-27-2006, 18:57
Ахахх в тоя олигавен магазин кубинки :lol: :lol: :lol: Айде да ходим и да им се смеем :twisted:

brain_stew
09-27-2006, 19:00
Аз да спомена. Някфо.. шок и ужас е. И в Теранова имало някфи кубинки.. ненам...


:shock: :shock: :shock:
Малееее!Абе гледах там в Теранова че имаше някаква "пънк"-колекция или квото там се водеше....Ами манекените бяха смешно облечени!Наистина с кви ли не парцалчета...буквално!100% сте ги забелязали (то не може да ги подминеш ей така!) и там бяха с некви смешни кубинки!Имаше и някви с розово...Абе ужас!А сега....ново 20-със звездички, а и кубинки със камуфлажен десн съм виждала само веднъж-бащата като се върна от Ирак!Всичките от батальона имаха такива...и много им отиваха ама стоят повече като кецове техните "кубинки"!Ама тука няква лиготия със звездички.... :-k

brain_stew
09-27-2006, 19:01
Ахахх в тоя олигавен магазин кубинки :lol: :lol: :lol: Айде да ходим и да им се смеем :twisted:

Позмяла съм се от сърце със scissorhand! :lol: И доста време прекарахем да гадаеме кой какъв е и какво точно искат да кажат!Абе луди хора!

Sarabi
09-27-2006, 19:09
Ами като се захващат с неща които не разбират :lol: Ама забелявам,че наистина "метълите" са станали модерни...гледам някакви момченца и момиченца се барнали с кецки,някви смъкнати дънки и светло сини/розови (пази Боже!!!) блузки и с мешки ,на които пише Металика :lol: Много са ми забавни тия :mrgreen:
Или някакви със смъкнати дънки,тениски на Iron Maden и розово прасенце за чантичка.Мноо симпатична гледка са :twisted:

Pimki
09-27-2006, 19:17
xaxaxaaxaxa sorry 4e se smeq taka 8-[ 4estiti ti da sa zdravi mi izglejdat :smt005

priti_kiti
09-27-2006, 19:18
еми честити :Р със здраве да си ги носиш :D

brain_stew
09-27-2006, 19:18
ХАХАХАХАХАХАХАХА!

Sarabi* благодаря че ме подсети!
Мале!Наистина много ги обичам такива чалгарчета!По забавни са ми некви мазни дето са се барнали с гребенчето, изрусената косица и розовката блузка вървят срещу мене и аз ги поглеждам тъпо, те един кравешки поглед ми даряват и аз чупя да се смея!Много са ми смешни!
А относно това че метълите са "модерни"-забелязала съм, че се разпространяват все повече суичърчета и тениски на Линкин Парк! :smt005 И после ми казват "Ама аз слушам метъл!"Ми смешни са!Аз слушах ЛП в чалгарския си период!
Вчера видях една такава със кецовете и със панталон на каре със тиранти, НО блузката беше розовка и на нея пишеше "Бикъз Ай Лов Ю!"Еееее...то не беше мода, не беше чудо!

Swinkenhoffer
09-27-2006, 19:23
благи кубинки си закупила... честитутка ;-)

Стийл руулз (нали са такива? о.О)

внимавай да не почнат да се разлепят подметките, щото и тва се случва... и не само това :lol:

днеска видяхме кубинки с военна нотка и... звездички, мда... баси ужаса.

и метъла е модерен. факт!

Sarabi
09-27-2006, 19:24
Ахах "Бикъз Ай Лав Ю" АХАХАХХАХ.
Боже,Боже.На къде отива света...но за това пък ни има нас да показваме какво трябва да са нещата.А и аз мноооого обичам да ги гледам злобно тия :twisted: :twisted: Много готин поглед вадя,особено когато съм на кеф и ми се ебава с такива олигофрени :lol: А като сме в компания...ахахха кеееф :mrgreen: И тия някакви свалят притеснен и уплашен поглед от очите ми ахахха.
Много странно какво ли си мислят :lol: :lol:

Иначе,да STEEL са =P~

Swinkenhoffer
09-27-2006, 19:28
е, да.. много е куул да гледаш лошо тъпите чалги. впечатляващо :lol:

иначе Стеел са си яки.

оф, требе ги извадя мойте от кашона... носят ми се! аааа!!

Gangsta_zone
09-27-2006, 19:45
az pa si zeh kecove http://img144.imageshack.us/img144/7333/shoesiaec1008838yx3.jpg (http://imageshack.us) i kvo ot tva ne sam tragna da puskam tema za nekvi tupi kobinki

skate_warrior
09-27-2006, 19:47
ебати тъпите кецове :lol: :mrgreen:

Boot
09-27-2006, 19:49
Мноу сте лоши сички, а?

Eleonora
09-27-2006, 20:30
az pa si zeh kecove http://img144.imageshack.us/img144/7333/shoesiaec1008838yx3.jpg (http://imageshack.us) i kvo ot tva ne sam tragna da puskam tema za nekvi tupi kobinkiЪ, те не са ли "леко"женски кецки :---)

bulgarche
09-27-2006, 20:46
Оня обитак к'во мрънка че били тъпи кубинките бе? Твойте пантофи да не би да са по-яки? Както виждаш повечето тук се зарибяваме по тез кубинки. Никой не е казал че си смешен...то не е и нужно...личи си! Обитак!

Хуу че сте си купили дъвка и капути, ама едва ли струват 200 кинта. Ти може и някой слънчев ден да си купиш пантофи за толкова пари, ама хич недей ги сравнява че ще зяпнеш. Стой и гледай колко време ще ги търкаля тез кубинки ся.

Единствено не ми харесва че са 20 дупки. 15 споре мен са по-яки. Малко гадно, но наистина са си ботуши :) Въпреки че преди време и аз ги гледах. Даже се ебавахме с тез бялото с рисунките по тях дето са 20 :)

neMec`
09-27-2006, 21:27
egati gadnite kubinki...

neMec`
09-27-2006, 21:31
egati gadnite kubinki... Немо, нямаш право на глас, ти си рапър. :lol:xkxix e ai sq mislq 4e seki ima pravo na mnenie ne i kazvam ni6to lo6o prosto ne mi haresvat :wink:
p.s k1m avtorkata na temata ne se ubijdai :wink:

magesnik
09-27-2006, 21:41
Мойте пък са военни,ама от старите модели. :-D

Psycho Realm
09-27-2006, 21:53
Т'ва не са кубунки, а некви изгъзици, и btw мега грозни са. Гледам, че кубинките и камуфлажа са станали нещо като мода, е дано да взезете някога в казармата, после цял живот няма да искате да обувате/обличате тези неща.

bulgarche
09-27-2006, 22:41
Т'ва не са кубунки, а некви изгъзици, и btw мега грозни са. Гледам, че кубинките и камуфлажа са станали нещо като мода, е дано да взезете някога в казармата, после цял живот няма да искате да обувате/обличате тези неща.

Щом казваш. Аз чувам "таз плочка ще ти омръзне да я носиш". А най-тъпо беше един приятел като се разсърди и каза "аз 9 месеца лежах за тая плочка а ти...". Инъче е тъпо наистина някви чалгарки да ми турят камуфлаж (и ти не от казармата). А българските кубинки са си наистина яки. Ама тия за които става дума тук не са военни :idea:

Momchence
09-28-2006, 08:39
Умирайте от яд. Кубинките в момента са модерни. Днес със пор и Момченце зяпахме в един фашонски магазин едни кубинки, камуфлажен десен със звездички и други екстри. Някак си е ... гхм. *драйфа*Е звездички...пак се гледат...ти скива ли онея пухкави индивиди от дясно най-горе..
Кат онея ботуши тип потури с понпоните обаче кубинка :shock:
Няям думи...това вече е прекалено

Boot
09-28-2006, 08:56
Е тея с пуховете нали аз ви ги показах... Злобен магазин просто.

Momchence
09-28-2006, 09:00
Хайде да го подпалим :lol:

LunaTriCk
09-28-2006, 09:15
на мен са ми грозни също, особенно ако са на момиче :shock:

brain_stew
09-28-2006, 11:32
Т'ва не са кубунки, а некви изгъзици, и btw мега грозни са. Гледам, че кубинките и камуфлажа са станали нещо като мода, е дано да взезете някога в казармата, после цял живот няма да искате да обувате/обличате тези неща.

Кубинките не са изгъзица!Кубинките са...кубинки!Те са уникални!Камуфлажа може да е станал модерен, кубинките също, ама на мен лично не ми пука!Камуфлаж не нося защото соред мен не е подходящ за ежедневието-все пак е униформа!А сега по въпроса с казармата...аз съм момиче, на 14 години съм и съм твърдо решила да влезна в казарма!Мечтата ми е да стана военна, да ходя по мисии, да имам място в обществото като обществен защитник на мира!Банално, но...тва е факт!И това решение не е от днес или вчера...вече втора година искам това и се стремя към него и със всеки изминал ден се убеждавам все повече че съм тръгнала по правилния за мен път!За тва недей да се опитваш да ни сплашиш с казармата....не е чак толкова зле колкото го описваш...според мен!А ако имам възможност цял живот бих си носила кубинките!

Psycho Realm
09-28-2006, 13:48
Т'ва не са кубунки, а некви изгъзици, и btw мега грозни са. Гледам, че кубинките и камуфлажа са станали нещо като мода, е дано да взезете някога в казармата, после цял живот няма да искате да обувате/обличате тези неща.

Кубинките не са изгъзица!Кубинките са...кубинки!Те са уникални!Камуфлажа може да е станал модерен, кубинките също, ама на мен лично не ми пука!Камуфлаж не нося защото соред мен не е подходящ за ежедневието-все пак е униформа!А сега по въпроса с казармата...аз съм момиче, на 14 години съм и съм твърдо решила да влезна в казарма!Мечтата ми е да стана военна, да ходя по мисии, да имам място в обществото като обществен защитник на мира!Банално, но...тва е факт!И това решение не е от днес или вчера...вече втора година искам това и се стремя към него и със всеки изминал ден се убеждавам все повече че съм тръгнала по правилния за мен път!За тва недей да се опитваш да ни сплашиш с казармата....не е чак толкова зле колкото го описваш...според мен!А ако имам възможност цял живот бих си носила кубинките!
И аз преди години си мислех, че е куул да носиш зелените дрехи и да си солджър... е, да ама не. Който не е бил в казарма въобще не може да дава мнение по този въпрос, дали е хубаво или лошо. Кадровачка ще ставаш, а? Мъка, мъка... [-X

brain_stew
09-28-2006, 13:57
Т'ва не са кубунки, а некви изгъзици, и btw мега грозни са. Гледам, че кубинките и камуфлажа са станали нещо като мода, е дано да взезете някога в казармата, после цял живот няма да искате да обувате/обличате тези неща.

Кубинките не са изгъзица!Кубинките са...кубинки!Те са уникални!Камуфлажа може да е станал модерен, кубинките също, ама на мен лично не ми пука!Камуфлаж не нося защото соред мен не е подходящ за ежедневието-все пак е униформа!А сега по въпроса с казармата...аз съм момиче, на 14 години съм и съм твърдо решила да влезна в казарма!Мечтата ми е да стана военна, да ходя по мисии, да имам място в обществото като обществен защитник на мира!Банално, но...тва е факт!И това решение не е от днес или вчера...вече втора година искам това и се стремя към него и със всеки изминал ден се убеждавам все повече че съм тръгнала по правилния за мен път!За тва недей да се опитваш да ни сплашиш с казармата....не е чак толкова зле колкото го описваш...според мен!А ако имам възможност цял живот бих си носила кубинките!
И аз преди години си мислех, че е куул да носиш зелените дрехи и да си солджър... е, да ама не. Който не е бил в казарма въобще не може да дава мнение по този въпрос, дали е хубаво или лошо. Кадровачка ще ставаш, а? Мъка, мъка... [-X

Хахаха!Не знам колко е тежко, не знам колко е мъчително, но аз щом си поставя цел полагам всички усулия да я постигна!Тва че на теб ти е било тежко в казармата (не знам на колко си и дали си бил там, но говориш така сякаш знаеш за какво говориш и имаш опит), но това не значи че и на другите ще им бъде кофти!Цял живот съм заобиколена от военни, знам им радостите и тревогите в живота и дори това не ме плаши!


magesnik и моите кубинки са военни само че са от новите модели!Много са удобни! :wink:

Psycho Realm
09-28-2006, 14:50
Хехе, тежко е за тези, които са свикнали всичко да им се дава наготово. Няма да обяснявам какво е там, какво се прави и как се живее, едва ли на някой му пука.
По въпроса с кубинките, тези старите БГ са адски неудобни, деформират ти се краката от тях... :twisted:

IKisseDAGirL
09-28-2006, 15:17
ам май стана вече на мода да се пуска тема за най-малкото нещо :roll:
защо не направим една обща, в която всеки да си се хвали на воля с какво ново се е сдобил? :P

magesnik
09-28-2006, 15:20
По въпроса с кубинките, тези старите БГ са адски неудобни, деформират ти се краката от тях... :twisted:


За 15 кинта по добри няма. :-D

brain_stew
09-28-2006, 15:52
По въпроса с кубинките, тези старите БГ са адски неудобни, деформират ти се краката от тях... :twisted:


За 15 кинта по добри няма. :-D

:shock: :shock: :shock:

откъде за 15 лв кубинки?И то военни?

Psycho Realm
09-28-2006, 16:31
По въпроса с кубинките, тези старите БГ са адски неудобни, деформират ти се краката от тях... :twisted:


За 15 кинта по добри няма. :-D

:shock: :shock: :shock:

откъде за 15 лв кубинки?И то военни?
Хех, има разни хора, обират запустелите складове ( камуфлажи, каски, кубинки, манерки, колани, фуражки... но вече почти няма такива места ), и после ги продават. Simple, isn't it?

fake
09-28-2006, 16:39
пф...мноу яки.
отдавна съм им хвърлила око, но просто някакси не ми се връзват кубинките на всичко останало...та засега се радвам отстрани:))
да са ти честити, да не се разлепят подметките и да си ги носиш дълги години...пък ако някой не ти ги харесва, изритай го в главата.много боли;)

brain_stew
09-28-2006, 16:44
По въпроса с кубинките, тези старите БГ са адски неудобни, деформират ти се краката от тях... :twisted:


За 15 кинта по добри няма. :-D

:shock: :shock: :shock:

откъде за 15 лв кубинки?И то военни?
Хех, има разни хора, обират запустелите складове ( камуфлажи, каски, кубинки, манерки, колани, фуражки... но вече почти няма такива места ), и после ги продават. Simple, isn't it?

ах!то че е просто просто е!Просто моите са за 40 лв и за тва питам!

magesnik
09-28-2006, 16:48
Взех ги от един приятел,баща му е военен,ама те кубинките въобще не са носени. :-D

brain_stew
09-28-2006, 17:29
Взех ги от един приятел,баща му е военен,ама те кубинките въобще не са носени. :-D

и от колко време ти радват караката? :-D

magesnik
09-28-2006, 18:06
Ми зех ги за концерта на Obituary,сиреч от 18 Юни. :D

brain_stew
09-28-2006, 18:56
Ми зех ги за концерта на Obituary,сиреч от 18 Юни. :D

Значи още се водят нови!Еми ако ти държат, значи са хубави!те по принцип военните кубинки държат, ама има такива ментета...не е за вярване!На какво убийци на карака съм попадала....Моите са ми от една година но мисля скоро да си купя новички! :-D Таз тема май я обърнахме на нещо друго... 8-[

magesnik
09-28-2006, 20:29
Колкот издържат,здраве да е.Да се надявам че ше успея да съм събрал да си купя някви по яки дотогава. :)

09-28-2006, 22:31
Господи, прости им ](*,)

Мама и тате им купили маркови кубинки и решили да се похвалят.
Вие сте мутри! Аз се насрах!
Вие гледате чалгарите накриво и те също се насират!
Не, не, вие имате КУБИНКИИИИИ!!!! Боже, целия треперя :lol:

Айде, чакаме новината във вестника :)

П.С Ако ме видите из улиците на Бургас, моля ви, не ме гледайте накриво, ще се разплача!! Особено ако сте 14 годишни с кубинки...

09-29-2006, 06:16
добре и цяла тема ли трябва да пуснеш по тоя въпрос,а?! Аз пък си купих дъвка днеска,ей сега ще пусна тема !


Ъхъм.Мисля,че кубинките са малко по-важна инвестиция от дъвкта ти :twisted: А и щом не ти харесва темата не пиши.Аз се радвам и искам да споделя радостта си с хората.
az puk mislq 4e na nikoi ne mu dreme za hvalipruckov6tinata ti,dori i s oralni glisti da si se sdobila ne ni zanimavai.hva6tai putekata za gubi

09-29-2006, 06:24
btw Psycho Realm mai e edinstveniq s mozak v toq forum

bulgarche
09-29-2006, 07:28
Викате за 15 лева от къде? Аз за 22 имам Мартенс 8 дупки. Купих за една приятеклка (само от чата я познавах де) 10 дупки за 6,50!

bulgarche
09-29-2006, 15:06
мразя ви...
мартенси за колко??

ебати... ааааааааааргх

за гостчетата- яжте ми бомбетата...

Черен Мартенс 8 дупки без бомбе с оригиналните връзки, 10-ти номер са ми. Купих малко преди това едни които са...37 някъде, 10 дупки, черни без бомбе за 6,50 лв и ги продадох на едно момиче за 10 лв, което си е доста символична цена за Мартенс :mrgreen:

09-30-2006, 01:19
ААааа, забравих exploited - мутрата скинар, пънкар, хулиган, гей, курва и т.н...
Нали и той носеше кубинки. Ужас, насрах се. С'а ще вземе да ме набие :|

DoPye
09-30-2006, 09:08
Еееееевала,най-сетне Господ се оказа милостив и се барнах с ето тези http://www.gorgonbg.org/20eyeburgundy-s.gif велики изделия на цивилизацията :-D
Бахти кефа,вече четири дни се размотавам напред-назад с тях и им свикнах по най-бруталния начин :mrgreen: :lol: Малко връзките са убийци,ама ще го преживея :twisted: Хня хня хня от кога им се бях наканила самоооо =P~
Тази седмица не е чак толкоова ужасна :P

Underground нещо не ми се видяха добри,или поне за стла и нуждите ми.Бях навила майка ми като "отскочи" до Франция да ми потърси Chamelot,ама кубинка без бъдещия й собственик купува ли се...а и са много меки подметките :lol: . New Rock също бях нацелила едни,но не са ми по джоба :mrgreen:

ДЕТСКА РАДОСТ :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:




Честито

i'm so excited!
09-30-2006, 09:35
Бях навила майка ми като "отскочи" до Франция да ми потърси Chamelot
CAMELOT можеш да си ги намериш и тук. не струват. \:D/

Untermenschenfeind
09-30-2006, 13:47
И аз имам такива Steel-ки 20 дупки, бургунди.
Купил/купила си кубинки - голема работа вече....

nikinkaaa
09-30-2006, 13:48
Ем браво да са ги носиш сас здраве :-D

PsCs
11-03-2006, 19:52
честити да са ти ...може ли да те попитам от къде и за колко пари ги взе ...и колко струват такива с 10 или 15 връзки