PDA

View Full Version : NOV DASKAL !!!HELP!



Mimka_sweet
09-27-2006, 19:28
Lele hora sq sam v novo u4ili6te i imame mn novi u4iteli a toq po fizi4esko i toi e nov smisal e za 1-va godina v tova u4ili6te!Problema e 4e nz toi maloumen li e ili kvo ama napravo ni ubiva skasva ni ot uprajneniq i gluposti daje edno momi4e onzi den pripadna.Kazahme na klasnata ama tq vika "Ima si direktor" kajete kvo da pravim??? :-s

Pimki
09-27-2006, 19:33
mi kajete na roditelite na momi4eto

mercedes_bentz
09-27-2006, 19:50
ако има кола му спукайте гумите а най добрия вариант е да го линчувате

Mimka_sweet
09-27-2006, 20:01
Mislih da navivam klasa da go zamervame s kecki ama bilo "prekaleno brutalno" :lol:

WinHater
09-27-2006, 20:01
браво е мерцедес... мноо си забавен :-D

Loshotia
09-28-2006, 05:04
Класната правилно ви е казала- остава и да я послушате

ACHKATA
09-28-2006, 05:13
Абе да ти кажа чесно и на мене ми се падна също такова нещто и аз се чудех как да се оправим и накрая навих целия клас никои да не тича да не прави опражнения и тои умекна са ни даа топка и вика играйте :) :)

mon4eto
09-28-2006, 16:46
Mi izbqgai ot 4asa mu i tva e ili kaji na direktora :mrgreen:

OPEL
09-28-2006, 18:34
Нашата даскалка по физическо е същата. След всеки час пия аспирин, както и всички други. Аз до преди половин година съм тренирал баскетбол, сега тренирам футбол(не много сериозно, но пак). И пак се сковавам от часовете. Скапва на. Изхода е само един-при директора.
Не влизате в час и всички, без иключения отивате при директора. Слагате председателя на класа най отпред, да говори, подкрепяте го и всичко става. Ако не- стачка. Като се съберете всички паралелки, нека кажи нещо.

светицата
10-01-2006, 18:37
Е това е върха...ако нищо не правим в час по физическо се оплакваме, че се бездейства, ако пък ни дават зор пак се оплакваме- кажете какво да правят горките учители, за да ни угодят на нас учениците?

az_slunceto
10-01-2006, 18:58
Lele hora sq sam v novo u4ili6te i imame mn novi u4iteli a toq po fizi4esko i toi e nov smisal e za 1-va godina v tova u4ili6te!Problema e 4e nz toi maloumen li e ili kvo ama napravo ni ubiva skasva ni ot uprajneniq i gluposti daje edno momi4e onzi den pripadna.Kazahme na klasnata ama tq vika "Ima si direktor" kajete kvo da pravim??? :-s spox i az sum v novo daskalo,si4ko novo ama vednaga si namerix kompaniika,s koqto sum si dru6ka. =P~ =D> :wink:

MiRaCuLiXbb
10-02-2006, 10:36
И кви са многото упражнения. То с ваще атрофирали телца кво искате. Вместо да се оплаквате се стегнете и влезте във форма.
ПП А таз над мен ква е проста немам думи. Намерила си била компанийка...от малоумници. Чети кво те питат!

kofti_nick
10-02-2006, 10:39
Ше отслабните :) :smt016 :smt016 :smt016 :smt016

crazy_sexy_cool`f
10-02-2006, 10:47
ще свикнете с тези всичките упражнения. Добре де, помисли за тези гимнастичките, тези които тренират балет или пък R&B танци. Адски е натоварващо. Но те издържат, защото вече са свикнали. Е, не казвам да ставате всичките някви атлети де, ама...помисли си. Ще свикнеш. Тъкмо ще си подобрите мускулатурата и ще имате спортен дух. Туй е хубаво

П.П. Дано никога да нямаме такъв учител [-o< [-o< . Тогава едва ли ще разсъждавам както сега :-k

CrazyWitch
10-02-2006, 16:38
Подписка с причините поради които искате да го няяяма.
Лошото е, че ако подписката ви не се удобри от директора то учителя може да ва помъчи още повече, ако има на къде повече.

CrazyWitch
10-02-2006, 16:41
ще свикнете с тези всичките упражнения. Добре де, помисли за тези гимнастичките, тези които тренират балет или пък R&B танци. Адски е натоварващо. Но те издържат, защото вече са свикнали. Е, не казвам да ставате всичките някви атлети де, ама...помисли си. Ще свикнеш. Тъкмо ще си подобрите мускулатурата и ще имате спортен дух. Туй е хубаво

П.П. Дано никога да нямаме такъв учител [-o< [-o< . Тогава едва ли ще разсъждавам както сега :-k

Все пак не е в спортно училище ... до колкото знам. Ко толкоз наблягат на тоя предмет много ми е чудно. Според мен още след 7-8 клас ще е по-добре да не се взима. Баси. Физкултура! Звучи ми като изобразително или музика.

crazy_sexy_cool`f
10-03-2006, 10:16
всеки учител решава как да преподава! Примерно аз до 6 клас по И.Изкуство имах все някви учители дето...абе на практика свободен час. Ама в 6 клас дойде няква дето ни учи как да рисуваме. Отначало наистина беше адски сложно, защото както казва тя ръката не ни слушала. Ама сега...е много яко. Можем да рисуваме добре, за което сме и много благодарно. Знам, че има разлика между физическо и рисуване, но...все пак