PDA

View Full Version : Как да разкараш гаджето...



Бръмче
09-27-2006, 21:05
Преди всичко искам да се извиня ако вече има такава тема, също така ако не съм уцелила радела, защото повечето тук искат да се събират :)

Та сега по заглавието :)
Днес ми попадна един вестник и четох как в германи овсвен агенции за запознанства, има и такива за разделяне. Така де, да ти свършат мръсната работа, ако нямаш смелостта да зарежеш гаджето... Цените бяха между 15-50+ евро.
Освен това като видях заглавието и се сетих, за един филм: "Как да разкараш гаджето за 10 дни" и ми стана интересно вие как зарязвате гаджетата? Имате ли смелостта да се изправите и да ги нараните, или пък не можете и затова правите всичко възможно да ги накарате те да ви скъсат? Съответно какво им казвате? А какво правите за да ви зарежат?

Ииии моля коментарите от сорта на:"Аз моето гадже мнгоо си го обичкам и не искам да го късам/никога няма да го скъсам/" - пропуснете ги МОЛЯ!

:)

Jamalska
09-27-2006, 21:15
Еми различно...май има 1-2 дет съм им казвала фейс ту фейс че късаме...единия път дет се сещам беше,че еди-кога-си се събирам с мн хора от които има 1-2 момчета,с които съм имала нещо и знам,че няма да мога да се удържа...не го харесвам достатъчно че да се спирам .
Иначе е било 'не смятам,че трябва да се виждаме повече ние сме твърде различни бла бла'...
и редовното...еми не се обаждам,не пиша и..те се посещат и лека полека спират и те да звънят :mrgreen:

Бръмче
09-27-2006, 21:31
А, дааа.. Като го каза туй фейс ту фейс, се сетих какво пропуснах :Р
СМС-скъсванията, в чата, по телефона(съответно може и такива "тръгвания"), та да де мнеия по въпроса? :Р

ABSOLUTme
09-27-2006, 21:41
абе попринцип се смята,че поне от уважение трябва да се прави 'фейс ту фейс'...ама скоро четох 1 статия,кояро бая ме накара да се позамисля...в нея пишеше,че 1/ако теб ще те късат и знаеш кво следва след 'трябва да ти кажа нещо,ама не върви по телефона..'..та след тея думи най-добре е да кажете 'не,давай направо'..смисъл замислете се - така си спестяваш унижението(все пак те режат),няма нужда да се чувства някой неловко или неудобно..просто казваш 'ок',не искаш обяснения,затваряш телефонната слушалка и вече ако ти е на душата - си ревеш..
същото е и с вариянт 2/...надали ще ти се иска да гледаш как човека срещу теб реве,след като вече си премислил и си взел решение...
абе нз,тва си е нож с 2 остриета..аз лично предпочитам да я върша тая работа лично :!:

miloto_girl_4e
09-28-2006, 06:06
Като цяло ми е трудно да късам с някого ...
Предпочитам да се държа гадно с тях и те да ме зарежат един вид ...
Лице в лице до сега не съм късала ...
До сега само едно момче ме скъса в чата и то заради държанието ми(бях решила, че вече не искам да сме заедно ...), аз скъсах един пак в чата, с един просто се разбра, че се разделяме, а да има и един с който късахме face2face(последното ми гадже)..
Абе като цяло късам в чата(по СМС до сега не ми се е случвало,а и не искам..), тъпо е в чата, но нямам смелостта да ги кажа тези неща в лицето на другият, а и не знам той как ще реагира, може да ми ревне или направи сценка и да ме размекне, а аз не бих искала това да стане ...

Jenninka
09-28-2006, 09:13
няколко пъти ми се е случвало с смс но иначе в лицето си казвам...

Krem4eto
09-28-2006, 12:13
Хм като се замисля късала съм по скайп,на смс,лице в лице,по телефона....То това май са всичките начини...

priti_kiti
09-28-2006, 12:17
всичките съм ги късала по чата :lol: само един път съм късала лице в лице и то наскоро..е не беше токова страшно.. :roll: :D

reason
09-28-2006, 13:01
По СМС е най-добре... :lol: В смисъл,че не ти се налага да се червиш,да се обясняваш,знам ли....
Но честно казано трябва да е лице в лице,колкото и да е трудно.Поне имаш шанс да си останете приятели или поне в добри отношения.С СМС е мега тъпо и гадно.

Nadelina
09-28-2006, 13:17
Ako mislish da kysash s nqkoi.. go napravi lice v lice.. ochi v ochi.. Prosto vseki zaslujava pone edna posledna pregrydka.. Mnogo e kofti kogato nqkoi te zareje chrez sms ili po chata.. izpitvala sym gi i dvete.. Vse pak sreshtu tebe ima edno choveshko syshtestvo..koeto te obicha malko ili mnogo.. i shtom i ti si bila s nego znachi pone dyrjish na nego..i sloji krai po nai bezbolezneniq nachin!

iiirish
09-28-2006, 13:51
ами аз честно казано никога не съм късала с гаджетата си :-k винаги съм попадала на такива момчета, с които нещата по между ни стават едновременно и вървят паралелно. никога не съм казвала "край" и не са ми го казвали на мен. просто когато се усети, че раздялата наближава всеки поема по своя път

Kisses_P
09-28-2006, 17:47
май до сега съм късaла само в чата... а иначе преди 2-3 дена ме скъсаха фейс ту фейс с думите " проблема не е в теб. не съм готов за сериозна връзка" казах ок/ не мога да го спра и се изнесох преди да стане още по-неудобно и да заплача ... :smt022 :smt022 :smt022

Бръмче
09-28-2006, 19:09
Моето лично мнение е че със СМС е много тъпо и по чата или в скайп... И съм съгласна с Nadelina относно последната прегръдка и т.н.
Обаче пък да те скъсат с думите "мисля че нямам чувства към теб и се андявам да си останем просто приятели" и то лице в лице... Много е гадно. Особено пък ако имаш по-силни чувства към този човек... И след като много добре знаеш, че "просто приятели" не може да сте :|

09-28-2006, 19:10
Казваш:Марш от тука бе не ме докосвай не искам да те виждам!

FuckBitch
09-28-2006, 20:24
Еми естесвено трябва да му/и кажеш истината...

Супер смешно е да кажеш на някои друг да го свърши и то за пари....
Или да почнеш да се караш с него/нея....

:shock:
09-29-2006, 08:44
Казваш:Марш от тука бе не ме докосвай не искам да те виждам!

:shock:

Баси грубото! Май е по-добре да излъжеш, че поне ти е гадно...

teardrop
09-29-2006, 18:11
Мене лично ме е шубе да ги скъсам лице в лице..обаче се налага, иначе се получава още по-кофти и гледам да не го правя с СМС или по чата/телефона.

LuCkY_YoU
09-29-2006, 18:29
ne znam.az nqkaksi ne sum privurjeni4ka na metoda 'face to face'.1vo za6toto taka e po-mu4itelno i za dvamata,nai ve4e za nego,i2ro moje bi za6toto nqmam smelostta da go napravq najivo ili puk 6te se smek4a,a znam,4e ne trqbva..mn po-lesno e s sms naprimer :roll:

Бръмче
09-29-2006, 20:37
Абе, щеше да е хубаво да казвате и колко сте големи :Р

Briseis
09-29-2006, 21:56
Само 1 съм късала в чата и то щот беше студено и не ми се излизаше.Другите или много ме изнервят и крещя, крещя и нракя едно "Край!" и до там.А на хора, на които държа им обяснявам."Така и така, просто само ще те наранявам, ти не си за мен, аз съм тъпа.Ау бла бла бла." И след този момент момчето ме пита ко ше правим /нали сме приятели/ и аз "аа мен ме чакат еди къде си" и така :-)

Mike-Jones
09-30-2006, 07:37
da ti eba az tupata tema da ti eba

Бръмче
09-30-2006, 12:41
da ti e** az tupata tema da ti e**


Благодаря за мнението, можеше да минеш и без него :>