PDA

View Full Version : с какво да ги прикрия



09-28-2006, 07:28
така.. :lol: значи по кожата попринцип на лицето ми е много тънка(и дерматолог ми го е казвал) и на бузите имам спукани капиляр4ета които си личат.Попринцип не ползвам фон дъо тен-и и пудри и др такива неща.Но и кожата вече ми избеля много и те още повече се набиват нма очи и много ме дразнят.Искам да ви питам с кфо мога да и прикрия?Не сиакм да се клепам с фон дъо тен,а с коректор не става.И ми остана 1вената опция-пудра.Не съм запозната хич с тея неща щот не се гримирам и съм си ескимос направо 8-[ и затова можете ли да ми препоръчате янкоя пудра и да ми кажете дали ще изглежда изкуствено на лицето?
и кфа е тая антибактериална пудра на манхатан...не искам много да се клепам така че очаквам сякфи преложения,само обяснявайте по-подробно как се нанасят и тн щото както спомненах ме няма никфа в тея работи :lol: мерси

luda^S^vibrator
09-28-2006, 08:20
spored men m,ili4ka,nai-dobre si vzemi fon dio ten i pudna v 1!ot avon sa mn hubavi..i ne liceto ti nqma da izglejda izkustveno .. prosto 6te prikrie6 nedostatacite ;)

09-28-2006, 09:20
a samo pudrata wyr6i li rabota?

09-28-2006, 11:18
a ne ne si zimai na avon palna gadost no ako polzva6 pudra bez fon dioten mn barzo 6te ti pdne poot liceto za tova slagai otdolu dneven krem i otgore nanasqi pudra ina4e kak se nanasq super lesno s gubi4kata po liceto i razvnomerno gledai d

09-28-2006, 16:10
a kakwa e antibakterialnata pudra na manhatan???za kakwo sluji?i kato drugite pudri li e?prikriwa l inedostatycite?