PDA

View Full Version : Агитките



LunaTriCk
09-28-2006, 09:05
Според вас кой клуб притежава най-добрата и вярна публика ? В глобален и местен аспект говоря :)

gigi_00
09-28-2006, 09:17
Levski Sofia:) v4era se vidq

hamilcar
09-28-2006, 11:22
Агитката на Локомотив Пловдив - Лаута хуулс. Те са най-лудите на бой, а и каквото да стане винаги са с отбора си, е и феновете на другите отбори са с отбора си винаги. Но все пак Лаута ...

hamilcar
09-28-2006, 12:40
най-лудите агитки са на Бока и Ривър, както и на Санкт Паули (отбор в 3-а дивизия на Германия с 11 милиона регистрирани фенове и винаги пълен стадион)

В предишният си пост бях написал за българска агитка, а с мнението на exploited за Бока и Ривър съм съгласен за чуждестранна агитка. Аржентинците са много откачени.

LunaTriCk
09-28-2006, 14:17
Мен най-много си ме кефи на Ливърпул агитката :-D 90мин не си мач, а на концерт. От българските отбори Черно Море има много постоянна публика. При домакински мач винаги е пълно.

SuPeRSlaDkA
09-28-2006, 16:25
Мен най-много си ме кефи на Ливърпул агитката :-D 90мин не си мач, а на концерт. От българските отбори Черно Море има много постоянна публика. При домакински мач винаги е пълно.то и мен така,ма щот Ливърпул са ми фейвърит :oops: :P :P

SaYoNaRa
09-28-2006, 17:48
За мене най хубава е агитката кадето съм и аз на Спартак Варна :lol:

vra4ka
09-28-2006, 19:33
Много е жалко, че окачествявате една добра агитка по това дали викат пияни л***а!

teenkopele
09-28-2006, 21:01
Всеки отбор има своите верни фенове.
Съгласен съм с мнението на експлойтед.
Според мен, за българските отбори: Левски и Ботев Пловдив. :wink:

LunaTriCk
09-28-2006, 21:23
повечето български отбори като са гостували на Тича съм ги виждал агитките им. знам, че има разлика като са домакини те, но не са ли това верните фенове всъщност ? които ходят с отбора на всеки мач.

teenkopele
09-28-2006, 21:26
повечето български отбори като са гостували на Тича съм ги виждал агитките им. знам, че има разлика като са домакини те, но не са ли това верните фенове всъщност ? които ходят с отбора на всеки мач.

Верните фенове са тези, на които им пука за отбора, тези които дори и в труден момент запазват клубната си принадлежност, тези които са до отбора си в добро и лошо. :wink:

strange__
09-29-2006, 08:09
повечето български отбори като са гостували на Тича съм ги виждал агитките им. знам, че има разлика като са домакини те, но не са ли това верните фенове всъщност ? които ходят с отбора на всеки мач.

Верните фенове са тези, на които им пука за отбора, тези които дори и в труден момент запазват клубната си принадлежност, тези които са до отбора си в добро и лошо. :wink:
Защото желание да пътуваш с отбора може да имаш,но не винаги има възможност за това...и абсолютно съм съгласна с пчелата :wink:

LunaTriCk
09-29-2006, 13:31
Верните фенове са тези, на които им пука за отбора, тези които дори и в труден момент запазват клубната си принадлежност, тези които са до отбора си в добро и лошо. :wink:

а тези, които ходят с отбора си по мачове са какво ? туристи ? разбирам, че не всеки може да ходи навсякаде. моя любим отбор е от Англия и няма как да се телепортирам до Анфийлд, но знам съм чувал за един мъж, който е пропуснал само 1 мач на Ливърпул откакто се помни и то било щот мача се паднал на една дата с погребението на баща му. :roll:

GLeZoRanA
09-29-2006, 13:51
Пловдивските агитки нямат равни :lol: на Левски агитката на по - важни мачове си я бива както и тази на ЦСКА на по - важните и значителни мачове няма равна... ама нещо напоследък умряла работа...

09-29-2006, 15:52
От българската -Левски -чудестраните Партизан и Цървена Звезда

LaPd_KoRn
10-01-2006, 19:50
В България има 4 отбора с големи и вярни агитки Ботев Пд Локо Пд Цска и Левски
но в интерес на истината Левски и Цска имат големи агитки само на големи мачове а на Ботев и Локо и като гости имат голяма агитка а за домакинските мачове няма да говорим
За пловдивското дерби и двете агитки са уникални просто няма равни !!!

мечтател
10-02-2006, 06:10
За пловдивското дерби и двете агитки са уникални просто няма равни !!!
това е вярно. тези мачове винаги събират по много публика, а и се играе качествен футбол.

но агитката на Левски е.. нямам думи. 90 минути срещу Челси не спряха, въпреки резултата. нз, но си мисля, че за домакинствата в ШЛ Левсарите могат и Ноу Камп да напълнят. ама на мачовете от вътрешното първенства се губят нещо. но напоследък се връщат...

и да не забравяме и публиката на прекрасния, неповторим отбор на Дражев, която буквално пръска по шевовете ст. Васил Левски. на мача с Литекс беше регистрирана смазващата аудитория от цели 68 зрители!!!

DoPye
10-02-2006, 10:13
най-лудата агитка е на Левски

LaPd_KoRn
10-02-2006, 10:48
мечтател да така е агитката на Левски не спря и браво на тях брвао и на агитката на Цска срещу бешикташ

adi_crazy
10-02-2006, 11:34
що браво на цска срещу Бешикташ, те не се чуха избщо (говора разбира се за мача в Турция)

LaPd_KoRn
10-02-2006, 11:40
e az govorih za domakinskiq ma4 a za turciq ne sum gledal ma4a i nz

maldini
10-02-2006, 12:12
ЛИВЪРПУЛ
КЪДЕ ДРУГАДЕ ИМА ПО ВЯРНА ПУБЛИКА?
КЪДЕ ЩЕ ПЕЯТ ХИМНА НА ПЕСЕНТА НА ФИНАЛ НА ШАМПИОНСКАТА ЛИГА СЛЕД КАТО ГУБАТ С 3:0 НА ПОЛУВРЕМЕТО?

ЛИВЪРПУЛ ФОРЕВЪР!!!!!! :mrgreen:

GLeZoRanA
10-21-2006, 21:59
http://www.youtube.com/watch?v=n7dGR1gqQyY&mode=related&search=
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ATAKAБГ
10-22-2006, 03:55
Ривър Плейт и Бока Хуниорс.

При нас футбола е забавление,култура,спорт...
При тях е...по-важен от самия им живот. Трудно е да се опише.

В България - Левски,ЦСКА,Локо Пд,Ботев Пд. Те имат най-качествените агитки.

RedChil
10-22-2006, 10:33
От българските отбори - Локомитив Пловдив.

Турските също са толкова луди,колкото аржентинските.

maldini
10-22-2006, 12:44
Турция,Аржентина......
Ами къде забравихте Италия? :)

10-22-2006, 15:59
Всеки отбор има своите верни фенове.
Съгласен съм с мнението на експлойтед.
Според мен, за българските отбори: Левски и Ботев Пловдив. :wink:


podkrepqm s dve ryce =D>

10-23-2006, 10:06
http://www.youtube.com/watch?v=n7dGR1gqQyY&mode=related&search=
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ЛЕЛел мн.жалко нямам думи.Даже и Нумб сложили...
В България ЛЕВСКИ,а след тва на Ботев.

Ziezi
10-23-2006, 16:31
В България най-добрата е на ЦСКА!Да ме прощава добитъкът,ама е така!Хореография,песни и тн.!На Левски са умряла работа,то се видя!Бива ги само да метнат две бомби и вече кеф голем,на мачове,като тези с Челси,Удинезе,Киево и тн. СЕ ВИКА ПОСТОЯННО!Не,като вас само по 10тина минути около головете и тва е!ЦСКА го показа тва и срещу Бешиташ(въпреки,че не напълни стадиона) и срещу Хамбургер,Славия Прага,Леверкузен,Галатасар ай,Блякбърн и тн!За хореографията да не говорим!На заблуденото момиче само да кажа,че срещу Бешикташ,като гости,микрофоните бяха сложени точно под агитката на турчата!Личеше си,че пеят 100-200 човека!Имаше моменти,когато показваха агитката на ЦСКА как пляска,вика и тн.,но никакъв звук не се чуваше!
На Балканите също са добри на Панатинайкос и Цървена звезда!

10-23-2006, 19:44
В България най-добрата е на ЦСКА!Да ме прощава добитъкът,ама е така!Хореография,песни и тн.!На Левски са умряла работа,то се видя!Бива ги само да метнат две бомби и вече кеф голем,на мачове,като тези с Челси,Удинезе,Киево и тн. СЕ ВИКА ПОСТОЯННО!Не,като вас само по 10тина минути около головете и тва е!ЦСКА го показа тва и срещу Бешиташ(въпреки,че не напълни стадиона) и срещу Хамбургер,Славия Прага,Леверкузен,Галатасар ай,Блякбърн и тн!За хореографията да не говорим!На заблуденото момиче само да кажа,че срещу Бешикташ,като гости,микрофоните бяха сложени точно под агитката на турчата!Личеше си,че пеят 100-200 човека!Имаше моменти,когато показваха агитката на ЦСКА как пляска,вика и тн.,но никакъв звук не се чуваше!
На Балканите също са добри на Панатинайкос и Цървена звезда!
Като сте толкова добри ,защо на всеки мач ви надвикваме ???

GLeZoRanA
10-23-2006, 20:47
В България най-добрата е на ЦСКА!Да ме прощава добитъкът,ама е така!Хореография,песни и тн.!На Левски са умряла работа,то се видя!Бива ги само да метнат две бомби и вече кеф голем,на мачове,като тези с Челси,Удинезе,Киево и тн. СЕ ВИКА ПОСТОЯННО!Не,като вас само по 10тина минути около головете и тва е!ЦСКА го показа тва и срещу Бешиташ(въпреки,че не напълни стадиона) и срещу Хамбургер,Славия Прага,Леверкузен,Галатасар ай,Блякбърн и тн!За хореографията да не говорим!На заблуденото момиче само да кажа,че срещу Бешикташ,като гости,микрофоните бяха сложени точно под агитката на турчата!Личеше си,че пеят 100-200 човека!Имаше моменти,когато показваха агитката на ЦСКА как пляска,вика и тн.,но никакъв звук не се чуваше!
На Балканите също са добри на Панатинайкос и Цървена звезда!
Като сте толкова добри ,защо на всеки мач ви надвикваме ??? Кога сте ни надвиквали бе пиле хахахахахах не ме карай да се смея хахаххаахаххахахаха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

АТАКАБГ
10-24-2006, 04:08
На всяко дерби ги надвикваме и сме повече от тях 8)
освен това след ремонта Васил Левски е бил пълнен само и единствено от Левски и националния отбор. На мачове на Левски го напълнихме общо 4 пъти засега - срещу Ливърпул,Удинезе,Шалке и Челси. ЦСКА не са го пълнили нито веднъж. чорбата дори мизерното си стадионче не могат да напълнят,което е наполовината на националния стадион. :?

PR0
10-24-2006, 14:49
Kakto se izrazi Ivan Cherkezov v predavaneto sporten svqt na Krum Savov. Ta toi podari nalymi na edin ot ekipa na cska(ne pomnq tochno koi) i kaza: Zasadi gi na trevnata plo6t na Bulgarska armiq i gi polivai redovno!!!!!!!!! I kogato cyfnat cska 6a vleze v shampionskata liga.

OtherDimension
10-24-2006, 20:30
най-лудите агитки са на Бока и Ривър, както и на Санкт Паули (отбор в 3-а дивизия на Германия с 11 милиона регистрирани фенове и винаги пълен стадион)

В предишният си пост бях написал за българска агитка, а с мнението на exploited за Бока и Ривър съм съгласен за чуждестранна агитка. Аржентинците са много откачени.

!!

10-24-2006, 20:40
Стига грухтяли бе смешни чорби.Бешикташ ви надвика...Били сте ни надвиквали ЯКО СМЕХ!!!

АТАКАБГ
10-26-2006, 00:45
пълните го, защото не си играете в обора Гейарена...
Ние си имаме наш си стадион ;)


И да на мача за Суперкупата ви надвикахме... на националния... и бяхте повече като бройка...

айде МУуууууууу към сектор Бееее да крадете песни и да ги преиначавате, а после да си говорите за укази на БКП... :lol:

Имате курец имате :mrgreen: Там оная кочинка,която е подобие на стадион и не я не я пълните и то за възлови мачове,което е срам. Да не говорим,че като играхте на националния стадион срещу европейския шампион имаше 16 хиляди хиляди зрители по трибуните :? Пак срам.
Надвикали сте ни,ама по анал 1 (и другите телевизийки(,тъй като микрофо на ПТС-а предназначен за виковете и песните на агитките е по-близо до ГЕЙ сектор и по телевизията се чувате повече вие... Както се чуваха ясно феновете на Челси като играхме с тях,въпреки че реални изобщо не се чуваха,тъй като 40 000 не спряха да дерат гърло за Левски до края на мача. Та мисълта ми е,че на стадиона винаги ви надвикваме.
Песните ги крадете вие предимно. Я от нас,я от Партизан Белград (всички знаеме че Дучето е личата курва на "Гробарите") 8)

GLeZoRanA
10-26-2006, 07:31
Стига грухтяли бе смешни чорби.Бешикташ ви надвика...Били сте ни надвиквали ЯКО СМЕХ!!! Епа много ясно :mrgreen: Смешни сте братче ;) и да сте повече на стадиона пак не можете да ни надвикате O:) А това за Бешикташ е само в сънищата ти ляляля =P~

PR0
10-28-2006, 08:04
V kochinata pak ima reiv svinsko party, kakvo kato o6te ne sa vleznali v Shampionskata Liga, tova ne im pre4i da kufeqt

Far
10-29-2006, 18:09
Само ще кажа ,че една група от хора се нарича агитка когато подкрепя отбора и в най-трудните им периоди ,а не ги изоставя - остава да края на мача,издига плакати ,трансперанти против/за някого и не ходят да си бият/гонят/псуват играчите.От тук нататък всеки сам си знае за себе си.Глупаво е да се пише за българските отбори,защото стават спорове за глупости общо взето ,но както и да е.Ваша работа.

10-29-2006, 18:13
Ах колко жалко е да си чорбар.ВЪВ ВТОРНИК ЩЕ НИ ВИДИТЕ!САМО НИ ЧУЙТЕ И ЩЕ ВИДИТЕ КАКВО Е АГИТКА.

wikssiituu
01-24-2014, 07:29
на Локомотив Пловдив разбира сеее !!!!!

ThisUsernameHasBeenTaken
06-09-2015, 18:42
Спартак Варна ,но там нещата са "Отбор няма ,фенове има" поне до преди година