PDA

View Full Version : helpvaite PLSSSSSSSS



magi_to
09-28-2006, 15:52
проблема за които искам савет не е толко сериозен.С едно мом4е се харесвамв взаимно,проблема е там 4е тои не ми предлага да тръгнем,много се 4удя защо не ми предлага,а тои самият ми призна 4е много ме харесва и 4е не може без мен,но защо не проговаря и аз не знам!

ThePainIsReaL
09-28-2006, 16:04
Щом не ти проговаря , намекни му ти .

И необходимо ли е да ти каже : "Искаш ли да ходим?" ( :lol: ) , за да сте заедно ?

Krem4eto
09-28-2006, 16:12
Щом не ти проговаря , намекни му ти .

И необходимо ли е да ти каже : "Искаш ли да ходим?" ( :lol: ) , за да сте заедно ?

Правилно!Пък и защо не се :smt008 !!!Хайде успех!!!

No_LiMiTe^f
09-28-2006, 16:41
Щом не ти проговаря , намекни му ти .

И необходимо ли е да ти каже : "Искаш ли да ходим?" ( :lol: ) , за да сте заедно ?

Съгласна съм!Тва са бебешки истории!По-добре го накарай да те изпрати и тогава ще стане целувката!Тъй става работата!

alkobalko
09-28-2006, 16:42
Щом не ти проговаря , намекни му ти .

И необходимо ли е да ти каже : "Искаш ли да ходим?" ( :lol: ) , за да сте заедно ?

Съгласна съм!Тва са бебешки истории!По-добре го накарай да те изпрати и тогава ще стане целувката!Тъй става работата!
Напълно съм съгласна.

leko_otkachena
09-28-2006, 17:09
ihaa pri men ima neshto podobno samo deto ne se poznavame,a i dvamata sme sramejlivi spored men trq ti da napravish purvata krachka

SiMiLi_
09-28-2006, 17:14
проблема за които искам савет не е толко сериозен.С едно мом4е се харесвамв взаимно,проблема е там 4е тои не ми предлага да тръгнем,много се 4удя защо не ми предлага,а тои самият ми призна 4е много ме харесва и 4е не може без мен,но защо не проговаря и аз не знам!


ne mi stana qsno za6to trqbva da ti predlaga ti si misli6 4e toi 6te doide i 6te ti kaje aide da hodim ? :shock: ako e nqkakvo lapence taka 6te kaje no ako e batko nqma da ti kaje takova ne6to
sega ti namekva a moje i da te celune ti trqbva da mu pokaje6 po nqkakav na4in 4e i ti go iska6 ii taka 6te tragnete ne 4akai samo ot nego :smt017

koalka
09-28-2006, 17:43
Ами говори с него.Не мога да разбера,при положение,че е имал смелостта да ти каже,че те харесва не ти предлага?Не ми е ясно.Кажи му го направо да ти кажа.

maybelline
09-28-2006, 18:16
Възможно е да изчаква да станете по-близки и тогава да започнете връзка.

mercedes_bentz
09-28-2006, 18:17
аз като момче мога да ти кажа че ако му намекнеш шансати е 70%

NauGhtY_MiSs
09-28-2006, 19:09
moje li 1 vupros? ne znam dali e mn umesten ama za6to vinagi nie momi4etata trqq da im vur6ime rabotata na mom4etata?se nie da namekvame,se nie da po4vame serioznite razgovori i t.n i t.n?!smisul az do sq vinagi si pravq nameci i se svalqme s pove4eto mom4eta no i az sum imala takifa slu4ai f koito mom4etata 4akat si4ko na mene oba4e tfa za mene ne sa xora na mqsto...oba4e moje gre6kata i da e f mene 6toto sum si direktna ama ne znam prosto....

maybelline
09-29-2006, 17:03
moje li 1 vupros? ne znam dali e mn umesten ama za6to vinagi nie momi4etata trqq da im vur6ime rabotata na mom4etata?se nie da namekvame,se nie da po4vame serioznite razgovori i t.n i t.n?!smisul az do sq vinagi si pravq nameci i se svalqme s pove4eto mom4eta no i az sum imala takifa slu4ai f koito mom4etata 4akat si4ko na mene oba4e tfa za mene ne sa xora na mqsto...oba4e moje gre6kata i da e f mene 6toto sum si direktna ama ne znam prosto....

Не винаги момичетата свършват работата на момчетата.При мен например винаги момчетата правят първата(а и не само нея) крачка.Но си права,че би трябвало наистина момчетата да намекват първи че искат връзка.Ако едно момиче много се натиска на някое момче,а момчето няма чувства към нея,тя малко заприличва на онези,на които 'официално' им казват "леки момичета".А когато едно момче прави същото,някак си изглежда по-хубаво.

teardrop
09-29-2006, 17:21
Ами тъпо е според мен той да ти казва, че те харесва, а в същото време...нищо :-k може би чака ти да пожелаеш да говориш с него на тай тема..

OPEL
09-29-2006, 18:22
Всички момчета, колкото и отворени да са, като стане дума за гаджета и подобни, нещата стават... различни. Такаче, ако наистина го харесваш, предизвикай нещата. Прегръщай го по често и такива неща, за да е сигурен че наистина го обичаш. УСПЕХХХ

delfin4eto
09-30-2006, 07:15
Shtom znae6 , 4e i toi ima 4uvstva kam teb, deistavi!Ne e nujno toi da ti predlaga !Sblijete se kolkoto se moje pove4e , a predlojenieto 6te posledva sled tova!!!Pokaji mu , 4e nqma ni6to stranno v tova da ste zaedno.Toi 6te se prestra6i , pojelavam ti go!!DEISTVAI!!!!
Stiskam ti placi i uUUUUUUUUspeeeeeeeh! ;-)

magi_to
10-01-2006, 17:27
на вси4ки искам много да благодаря =D> ,за6тото наистина не6тата запо4наха да се разжижат много добре между мен и него :P ;-) :smt016

miloto_girl_4e
10-01-2006, 17:30
Това с предлагането още ли съществува?! :shock: :shock:
Няма такива неща вече .. всичко става от само себе си ...
Просто когато ти се стори, че моментът е подходящ да го целунеш - действай :!: :)

awanturistkata{P}
10-01-2006, 17:54
mn mi e 4udno za6to si4ki momi4eta smqtat 4e mom4eto trqa da napravi parvata kra4ka...mi napravi q ti...ina4e taka kat si sedi6 ni6to nqma da postigne6...sas sega6noto mi gadje mi beha nujni 2-3 meseca namekvaniq i nakraq direktno si go zaqvih....moje mom4eto prosto da e sramejlivo...probvai ti da deistva6 ...ot opit galava ne boli:)

DevilWish
10-01-2006, 18:02
Щом не ти проговаря , намекни му ти .

И необходимо ли е да ти каже : "Искаш ли да ходим?" ( :lol: ) , за да сте заедно ?To4no taka ,a pyk ako ti si po-smeli4ka mu predloji ti!

detelina
10-03-2006, 07:11
може би с признанието си че те харесва е искал да ти намекне че иска да ходите или просто се притеснява прекалено много ако все пак не направи нищо действай ти