PDA

View Full Version : ЦСКА - Бешикташ



skate_warrior
09-28-2006, 18:47
ГОООООООООООООООООООООООО ОООООООООЛЛЛЛЛЛЛ !!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SaYoNaRa
09-28-2006, 18:49
Евала :smt023

Мн добор центриране :)

Айде успех до края

DoPye
09-28-2006, 18:51
4estito ;)

SaYoNaRa
09-28-2006, 18:55
Браво

2:0

skate_warrior
09-28-2006, 18:56
АЙДЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ 2:0 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ЦСКАААААААААААААААААААААА АА

mgxpower
09-28-2006, 19:00
Браво на момчетата добра игра показват!

The.Hard.Way
09-28-2006, 19:20
Само ЦСКА, българи! :smt041

SuPeRSlaDkA
09-28-2006, 19:23
честито \:D/

skate_warrior
09-28-2006, 19:24
дано ги биеме в продълженията...

Mo6nooo
09-28-2006, 19:25
дано ги биеме в продълженията...
Дано...

Mo6nooo
09-28-2006, 19:31
E не...

skate_warrior
09-28-2006, 19:38
уффф.... кофти.....

zoben_pitbul
09-28-2006, 19:40
За истинските фенове-лоша работа,но все пак ГИ БИХМЕ ТИЯ СВИНЕ МРЪСНИ!Утре има да се хвалят,да се надуват...Жалко.Исках бешикташ да им скъсат гъза.

SaYoNaRa
09-28-2006, 19:41
Айде до тука бяхте

skate_warrior
09-28-2006, 19:45
хубавата приказка свърши....

SuPeRSlaDkA
09-28-2006, 19:54
:smt087 :smt090 :smt086

WinHater
09-28-2006, 20:05
да им е* майката турска да е*а , да гният в лайна рязняците мазни

mgxpower
09-28-2006, 20:06
Съжалявам!

skate_warrior
09-28-2006, 20:07
За мен ние тотално си ги бихме... за пореден път се убеждавам, че футбола е толкова несправедлива игра... :smt011

Pimki
09-28-2006, 20:10
koi bi?

hamilcar
09-28-2006, 20:18
koi bi?

2 : 2

Е нищо, ае другата година ЦСКА ще победи ...

vra4ka
09-28-2006, 20:29
Уффф, само още малко да бяха издържали.
ЦСКА играха много хубаво, много жалко че не успяха !

the_o.c_girl
09-28-2006, 20:55
Сега се прибирам от стадиона- Невероятна атмосфера, за жалост времето беше хипер гадно и не позволи на нашите играчи да владеят топката както те си знаят...
Доста тежък терен, а и в края просто издъхнаха...

Много тъпи два гола в продълженията...

САМО ЦСКА!така е според мен момчетата се справиха супер само цска

adi_crazy
09-28-2006, 21:44
ебати Локото и Литекс паднаха :x :(
вас ви оставам без коментар, не искам да ви стигам нивото и да права коментари като ваще след наши мачове :-&

teenkopele
09-28-2006, 21:54
Незнам как ЦСКА успя да изпусне мача, за толкова кратко време?! Играха много добре, вкараха два чисти гола, в редовното време- нещо, което малко хора очакваха.

Като вкараха първия гол се изкефих супер много. Почнах да викам, ала-бала. Като вкараха втория гол, малиииййй....викане супер силно, свирене...много се изкефих! Както сами се досещате, тук нямаше място клубната принадлежност.

Кофти е, че загубиха, но какво да се прави... :wink:

Fena
09-28-2006, 22:01
2 думи ... ВЕЛИК МАЧ !

Искам да благодаря на играчите, които след 2 гола в Турция не изгубиха шансове за класираме и се хвърлиха да ги обръщат ! А за публиката...просто нямам думи. Не се напълни стадиона, но в "Г" сектор бяхме "гъз до гъз" и се получи перфектна атмосфера !

ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ЦСКА ДОКАЗАХА ЧЕ БЕЗ ИГРАЧИ И ПАРИ УСПЯВАТ ДА ИГРАЯТ НА НИВО, ДОСТА НАД ОЧАКВАНОТО ! Мача бе горе-долу равностоен, съдията беше почти коректен.. но, това е положението :) И пак, когато Бешикташ вадят звезда за да вкарат звезда, а Пламен Марков се чуди контузен или юноша да вкара, ЦСКА НЕ СЕ ПРЕДАДОХА !


ЦСКА НЕ СЕ ПРЕДАВА ! ЦСКА НЕ СЕ ПРОДАВА ! ЦСКА - ТОВА Е СЛАВА !!!!!

DoPye
09-29-2006, 06:25
Много хубав мач Цска много добре играха браво много ме изкефиха

strange__
09-29-2006, 09:00
Елементарни грешки и елементарни голове...ние не просто нямаме резерви,ние титуляри нямаме :!: От 11 на терена 6 играят,единия от тях е вратаря...няма как :? Изпуснахме 3 чисти гола...защо?!Защото просто няма кой да я вкара тая топка.Смените,които Пламен Макров направи опропастиха мача...тоя Йордан Юруков е такова дърво,че нямам думи...абе всичко идва от там,че нямаме играчи! Най-много ме е яд,че въпреки всичките проблеми на клуба ги надиграхме тея турчоля,но след края на мача никой не пита кой кого надиграл,гледа се резултата...
Но тук просто не мога да не спомена малоумщината на черепа [-X Абе с кой акъл ще ги сложи тея нещастници в А сектор?!Такава простотия никъде я няма,има си сектор специално отделен за агитката за гостуващия отбор,тея място до ложите нямат...докато Васил Божков е най-отгоре в скапаното ни ръководство ще е така...заслужава да бъде ритуално убит :!:
Що се отнася до публиката...вчера тя беше невероятна!!! Честно казано не очаквах да има толкова много хора,имайки в предвид лошото време...почти целия мач валя,а на армията постоянно кънтеше ЦСКА,дори и когато вече беше 2:2,дори и след края на мача...благодаря на играчи като Вальо Илиев,като Велизар,Тиаго,Петре,Данчо Тодоров и разбира се Ивайло Петров,които се раздадоха за тази публика :idea:

ЦСКА ЗАВИНАГИ :!:

мечтател
09-29-2006, 09:02
Сега се прибирам от стадиона- Невероятна атмосфера, за жалост времето беше хипер гадно и не позволи на нашите играчи да владеят топката както те си знаят...
Доста тежък терен, а и в края просто издъхнаха...

Много тъпи два гола в продълженията...

САМО ЦСКА!
оправдания с терена не може да има - той е един и за двата отбора. причината за загубата е лошата форма на играчите. за отбелязване на 2 гола хвърлиха всичко. и успяха. браво за което. но все пак не им остана въздух дори за съпротива. а и показаха защо не са серд най-силните отбори в Европа - предадоха се. второто продължения доиграваха мача. в това отношение все още са далеч от Европа. както и останалите български отбори де. май само Левски е изключение. доказатеството са атаките към Чех и Валдес при решени мачове в лигата, при което сините не се отказаха да търсят поне гол. не искам заради това ми исказване да възникнат пак спорове Левски-ЦСКА. просто си мисля, че ако ЦСКА бяха играли не като обречени имаха шанс за гол. пък оттам - каквото стане до края.

strange__
09-29-2006, 09:06
Аз не мисля,че играха като обречени...мисля,че се измориха в един момент,а нямаше подходящи смени които да внесат малко свежест в играта и от там последваха двата гола :!: Трябваше да си вкараме двете положения първото полувреме и всичко за си свърши за 90 минути,но това е футбола-има победители и победени...

skate_warrior
09-29-2006, 09:34
ЦСКА са играли като обречени?! :shock: Ти нормален ли си ?! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

мечтател
09-29-2006, 09:35
през редовното време си играха както трябва, но двата гола на резаците ги прекършиха.жалко, но това е положението.

skate_warrior
09-29-2006, 09:40
Умората и липсата на добри играчи на скамейката си каза думата.. Но иначе това смея да кажа, беше най-силния мач на ЦСКА през този сезон

Fena
09-30-2006, 18:24
Цитат от в. Меридиан Мач днес. Автор на статията е Мариан Макариев, мой познат и заклет Левскар. Статията е отностно мача ЦСКА - Бешикташ, заглавието гласи - "Евробоец, завинаги!". Няма смисъл да пиша цялата статията тъй като е предимно разбор на мача, но финалната част ми направи силно впечатление:

[quоte='Меридиан Мач']И така без истерия, но с футболна харизма и голям дух ЦСКА направи голям мач срещу Бешикташ въпреки проблемите на всички нива в клуба. Едно трябва да е ясно - турците бяха преодолим отбор, който бе с класа над жалките формации на Киево, Удинезе и Марсилия, изправили се срещу Левски[/quote]

Това са думи на Левскар ... много точни при това ! Респект 8)

PR0
10-01-2006, 10:04
Марсилия, Удинезе, Киево жалко отбори...тц тц тц. Конкректно Марсилия имат много класни играчи и са в челните места на Френската професионална лига 1. Киево също имат своите играчи като сезон 2005/2006 са завършили на 7 място,да не забравяме че говорим за италиянската сериа "А". Удинезе също не е за подценяване.

maldini
10-01-2006, 10:28
Марсилия, Удинезе, Киево жалко отбори...тц тц тц. Конкректно Марсилия имат много класни играчи и са в челните места на Френската професионална лига 1. Киево също имат своите играчи като сезон 2005/2006 са завършили на 7 място,да не забравяме че говорим за италиянската сериа "А". Удинезе също не е за подценяване.
ама ти си бил уникален кретен :shock:
Когато уефски игра с марсилия те бяха в тотална криза и всеки който ги фанеше ги биеше
Браво за удинезе които ви играха с полу резервен отбор.
Добри сте няма спор
Остава само барса да биете както и ние Ливърпул и тогава се пери колкото щеш.
А между впрочем къде забрави колоса Усер?
Или сега ще кажеш,че Байер са по слаби от Усер?

PR0
10-01-2006, 11:12
Марсилия, Удинезе, Киево жалко отбори...тц тц тц. Конкректно Марсилия имат много класни играчи и са в челните места на Френската професионална лига 1. Киево също имат своите играчи като сезон 2005/2006 са завършили на 7 място,да не забравяме че говорим за италиянската сериа "А". Удинезе също не е за подценяване.
ама ти си бил уникален кретен :shock:
Когато уефски игра с марсилия те бяха в тотална криза и всеки който ги фанеше ги биеше
Браво за удинезе които ви играха с полу резервен отбор.
Добри сте няма спор
Остава само барса да биете както и ние Ливърпул и тогава се пери колкото щеш.
А между впрочем къде забрави колоса Усер?
Или сега ще кажеш,че Байер са по слаби от Усер?
si4ki fenove na cska ste edin dol drenki, ne znam kak ne ste razbrali vse o6te 4e mqstoto vi e v ko4inata a ne v "A" PFG. Kato kaza kolosi ima6 predvid Hajduk Kula li??

maldini
10-02-2006, 13:18
Марсилия, Удинезе, Киево жалко отбори...тц тц тц. Конкректно Марсилия имат много класни играчи и са в челните места на Френската професионална лига 1. Киево също имат своите играчи като сезон 2005/2006 са завършили на 7 място,да не забравяме че говорим за италиянската сериа "А". Удинезе също не е за подценяване.
ама ти си бил уникален кретен :shock:
Когато уефски игра с марсилия те бяха в тотална криза и всеки който ги фанеше ги биеше
Браво за удинезе които ви играха с полу резервен отбор.
Добри сте няма спор
Остава само барса да биете както и ние Ливърпул и тогава се пери колкото щеш.
А между впрочем къде забрави колоса Усер?
Или сега ще кажеш,че Байер са по слаби от Усер?
si4ki fenove na cska ste edin dol drenki, ne znam kak ne ste razbrali vse o6te 4e mqstoto vi e v ko4inata a ne v "A" PFG. Kato kaza kolosi ima6 predvid Hajduk Kula li??
Хайдук Кула бяха отстранени няма значение как
а ти като имаш предвид колоси какво ще кажеш за Беверен? :shock:

PR0
10-02-2006, 17:37
Марсилия, Удинезе, Киево жалко отбори...тц тц тц. Конкректно Марсилия имат много класни играчи и са в челните места на Френската професионална лига 1. Киево също имат своите играчи като сезон 2005/2006 са завършили на 7 място,да не забравяме че говорим за италиянската сериа "А". Удинезе също не е за подценяване.
ама ти си бил уникален кретен :shock:
Когато уефски игра с марсилия те бяха в тотална криза и всеки който ги фанеше ги биеше
Браво за удинезе които ви играха с полу резервен отбор.
Добри сте няма спор
Остава само барса да биете както и ние Ливърпул и тогава се пери колкото щеш.
А между впрочем къде забрави колоса Усер?
Или сега ще кажеш,че Байер са по слаби от Усер?
si4ki fenove na cska ste edin dol drenki, ne znam kak ne ste razbrali vse o6te 4e mqstoto vi e v ko4inata a ne v "A" PFG. Kato kaza kolosi ima6 predvid Hajduk Kula li??
Хайдук Кула бяха отстранени няма значение как
а ти като имаш предвид колоси какво ще кажеш за Беверен? :shock:
Botev PD vi go natopor4iha s 10 choveka taka 4e prosto ne mi govori :smt018

skate_warrior
10-02-2006, 18:00
хахахаахах натопорчили са ти го на тебе като гледам...

PR0
10-02-2006, 18:36
хахахаахах натопорчили са ти го на тебе като гледам...
Ne na CSKA go nabiha, imam predvid celiq otbor na Levski s rezervite da se izredi na maikati v sablekalnite.

maldini
10-02-2006, 18:46
споменаха Беверен и почна да сменя темата...

аз може и други отбори да спомена...
Олимпия примерно... :lol:
Не братко не е заради това :lol:
Просто пича е фен от миналата година и незнае изобщо кои са Беверен. :lol:

PR0
10-03-2006, 18:14
Honour(4est) edna mnogo neponqtna duma za cska

мечтател
10-04-2006, 07:05
абе на тези, дето споменават Беверен ще им припонмя Торпедо. много са ви двойни стандартите. ако ние сме били Марсилия това не значи нищо, понеже отборът е бил в криза. но ако нас ни отстраняват докато сме в криза това значи много. после, когато вие отсранявате селски отбор в криза (Кула), то няма значение как е постигната победата. а когато ви победи отбор в криза, то той изведнъж става отбор от световна класа, или пък платил на съдията. защото да си го кажем направо - от всички турски отбори, които са били в Европа през последните години най-слабия е тазгодишния Бешикташ. и въобще не е в пъти по-добър от Марсилия, както някои писаха (не тук) и още по-малко от Барса (както някои се помъчиха да изкарат, пак не в тоя форум). в интерес на истината Бешикташ е отбор, който Левски би отстанил така категорично, както отстрани Киево и Артмедия. но хайде със здраве. знам, че някои хора няма да приемат това. и на тях отсега ще кажа - приемете, че каквото и да е бил ЦСКА сега е слабо отборче, за което класиране в евротурнирите ще е повече от успех. причините са многои известни на всички...

maldini
10-04-2006, 13:07
абе на тези, дето споменават Беверен ще им припонмя Торпедо. много са ви двойни стандартите. ако ние сме били Марсилия това не значи нищо, понеже отборът е бил в криза. но ако нас ни отстраняват докато сме в криза това значи много. после, когато вие отсранявате селски отбор в криза (Кула), то няма значение как е постигната победата. а когато ви победи отбор в криза, то той изведнъж става отбор от световна класа, или пък платил на съдията. защото да си го кажем направо - от всички турски отбори, които са били в Европа през последните години най-слабия е тазгодишния Бешикташ. и въобще не е в пъти по-добър от Марсилия, както някои писаха (не тук) и още по-малко от Барса (както някои се помъчиха да изкарат, пак не в тоя форум). в интерес на истината Бешикташ е отбор, който Левски би отстанил така категорично, както отстрани Киево и Артмедия. но хайде със здраве. знам, че някои хора няма да приемат това. и на тях отсега ще кажа - приемете, че каквото и да е бил ЦСКА сега е слабо отборче, за което класиране в евротурнирите ще е повече от успех. причините са многои известни на всички...
ЦСКА,ако е слабо отборче незнам какво е Левски.
НИЕ сме в криза и замалко да отстраним Бешикташ,където вас ви НАЕБАХА и ми казваш че ЦСКА са слабо отборче?
ЦСКА е отбора на народа!!!
ЦСКА е най-добре представялият се български отбор в Европа за всички времена.
Бешикташ може да не са по-силни от Марсилия,но от Киево са...

PR0
10-04-2006, 20:20
vremeto kogato cska sa bili golqm otbor otdavna e minalo. Kefete se s postijeniqta si ot minaliq vek. Za6toto nqma da ima podobni momenti za v bude6te

maldini
10-04-2006, 20:26
vremeto kogato cska sa bili golqm otbor otdavna e minalo. Kefete se s postijeniqta si ot minaliq vek. Za6toto nqma da ima podobni momenti za v bude6te
Ти няква врачка ли си или какво?

Времето си лети и моментите идват.
Сега Левски са силни след 2 3 години ЦСКА ще бъдат отбора на България.Това е футбола,НЯМА отбор,който да бъде вечно първи.

skate_warrior
10-04-2006, 20:28
Формата е временна , славата вечна...

САМО ЦСКА !

strange__
10-04-2006, 21:29
Абе колко сте ми смешни..нямало да дойдат такива времена...ще дойде момент,когато ще продадете 2/3 от футболистите си (и тоя момент ще е доста скоро,защото изявите им не са останали незабелязани),когато вие ще сте тея дето нямат играчи,когато няма да имаете треньор,който да се опитва да прави нещо....това е футбола :!: Радвайте се на успехите си сега и не ми обяснявайте как ЦСКА това никога няма да го постигне-да с този състав няма,но нещата се променят.Ебати вие сте нереални видяли слава и дай да псуваме противника...пфу то е жалко,че има фенове (и то не малко)на Левски,които са доста по-добре запознати със проблемите в ЦСКА,от колкото с успехите на собствения си клуб...ама айде,че се поотклоних и току виж се обадил някой запалянко и ме понахранил-млъквам..
П.С. Абе всъщност ми се спи и затова млъквам,но както и да е :lol:
П.П.С. ЦСКА ЗАВИНАГИ :idea:

мечтател
10-05-2006, 06:49
тая работа взе да ми омръзва. гледайте вашата градина по дяволите. феновете на един отбор трябва да се радват на успехите на собствения си отбор, а не да гледат кога вечният враг ще се издъни. стига сте се мъчили да омаловажавате успехите на Левски и да изкарвате ЦСКА като най-добрия отбор. защото не са. не го казвам, защото съм левскар, а защото виждам нещата трезво. през годиние ЦСКА е изградил име. а сега е пералня на милионите на Черепа. тъжно ми е, понеже нито единия, нито другия отбор щеше да е това, което е без това съперничество. тъжно ми е, понеже заради подобни фактори нямаме първенство в което отборите да се развиват. и затова ни бъхтат като бръшнян чувал, най вече на национално ниво. все пак се вижда светлина с края на тунела - това, което прави Левски, Литекс, което се опитва да прави Локото. доскоро можеше да се каже и за ЦСКА. ама благодарение на Черепа, Стиви О и останалите от бандата ЦСКА в момента е слабо отборче, отборче, което не става за нищо. може и да ви боли, но е така. и колкото и да се опитвате да го изкарвате различно - лъжете се. лъжете сами себе си. и се оправдавате с Олимпия и Беверен.

мечтателя
10-05-2006, 10:19
ми да си гледаме нащият отбор, ама вие все тука пишете...
аз за вас пиша във вашата тема. в нашата си пиша за Левски.

machoka
10-09-2006, 16:08
Темата се изчерпа.