PDA

View Full Version : еми малко ми е чудно



cvetityy
09-28-2006, 20:31
зна4и искам да разбера хората от тоя форум правят ли си срещи защото пиша и в друг форум и там се събираме и искам да разбера дали и тук се събирате така

niGGa
09-28-2006, 20:32
Събират се, но винаги уцелват някакъв час и ден, дето на мене ми е неудобно, а в повечето случаи невъзможно да дойда..

cvetityy
09-28-2006, 20:34
Събират се, но винаги уцелват някакъв час и ден, дето на мене ми е неудобно, а в повечето случаи невъзможно да дойда..

ахам кофти миси за постчето

Eleonora
09-28-2006, 20:37
Да, яко е на срещите.Макар, че съм ходила само на 1 де :-D

cvetityy
09-28-2006, 20:40
Да, яко е на срещите.Макар, че съм ходила само на 1 де :-D

от скоро съм тук де но така като гледам има яки хора и ми беше чудно а често ли се срещате?

brain_stew
09-28-2006, 20:46
Ми аз не съм ходила на срещи!Те повечкото са през кратки интервали от време, ама наскоро не е имало!Аз не съм ходила, имам мерак, но няма среща обявена!Което ме подсеща-аре на среща де!И въпреки че не съм ходила има други от форума които са ми казвали че е яко на срещите! :wink:

cvetityy
09-28-2006, 20:50
Ми аз не съм ходила на срещи!Те повечкото са през кратки интервали от време, ама наскоро не е имало!Аз не съм ходила, имам мерак, но няма среща обявена!Което ме подсеща-аре на среща де!И въпреки че не съм ходила има други от форума които са ми казвали че е яко на срещите! :wink:

и аз искам да отида за това се и интересувам

WILD__BOY
09-28-2006, 20:53
Ми събират се за по бира и да помълчат и така...

skate_warrior
09-28-2006, 20:56
от известно време все се каня да дойда на такава среща.. даже последния път бях решен, но се случиха някои неща и не можах да дойда.. Не знам какво толкова правят, но някои от хората, които познавам лично често ходят.. Интересно ми е да видя какви хора пишат в тоя прословут форум :lol:

cvetityy
09-28-2006, 20:59
от известно време все се каня да дойда на такава среща.. даже последния път бях решен, но се случиха някои неща и не можах да дойда.. Не знам какво толкова правят, но някои от хората, които познавам лично често ходят.. Интересно ми е да видя какви хора пишат в тоя прословут форум :lol:

и на мен така :-k :-k :-k

priti_kiti
09-28-2006, 21:01
о,почна се.. :lol:

skate_warrior
09-28-2006, 21:03
о,почна се.. :lol: ... кое.. ?

hamilcar
09-28-2006, 21:04
Ми събират се за по бира и да помълчат и така...

Интересно ми е защо изказваш мнение при положение, че не си бил на нито една ...

priti_kiti
09-28-2006, 21:04
о,почна се.. :lol: ... кое.. ? със срещите :lol: преди праехме по две на седмица,са вече не праиме щото сме на даскало бла бла.. ама усещам как пак ще почне тая мания :lol:

cvetityy
09-28-2006, 21:06
о,почна се.. :lol: ... кое.. ? със срещите :lol: преди праехме по две на седмица,са вече не праиме щото сме на даскало бла бла.. ама усещам как пак ще почне тая мания :lol:

е да са с тва даскало е мноо гадно а иначе ще споделиш яко ли е на срещите

miloto_girl_4e
09-28-2006, 21:06
Ми събират се за по бира и да помълчат и така...


Не коментирай без да си присъствал... :!: :!: [-X
Среща скоро наистина не е имало и ако някой иска да направи темичка и да се видим - перфектно, но weekend-а разбира се, че през седмицата е яко неудобно..
Да, на срещите е яко, особено като се опознаете.. даже тогава си излизаме и без да има срещичка :mrgreen:

cvetityy
09-28-2006, 21:15
Ми събират се за по бира и да помълчат и така...


Не коментирай без да си присъствал... :!: :!: [-X
Среща скоро наистина не е имало и ако някой иска да направи темичка и да се видим - перфектно, но weekend-а разбира се, че през седмицата е яко неудобно..
Да, на срещите е яко, особено като се опознаете.. даже тогава си излизаме и без да има срещичка :mrgreen:

еми дано скоро има че наистина ми е много интересно \:D/

priti_kiti
09-29-2006, 11:07
о,почна се.. :lol: ... кое.. ? със срещите :lol: преди праехме по две на седмица,са вече не праиме щото сме на даскало бла бла.. ама усещам как пак ще почне тая мания :lol:

е да са с тва даскало е мноо гадно а иначе ще споделиш яко ли е на срещите яко е,щото винаги сме се събирали яки хора :) независимо от броя, си го праим весело.. :) а като толкова много искате среща - ми направете тема с дата,час и място и който може и иска ще дойде,който не - не..