PDA

View Full Version : gadno problem4e



koni
09-28-2006, 21:16
hey, imam (kakto sam pisala po-gore) gadno problem4e.imam problem s mom4etata. no ne e kato na drugite, 4e ne moga da gi gi nakaram da me haresvat.naprotiv.lo6oto idva sled tova. i az samata ne moga da si go obqsnq, oba4e v momenta v koito trugnem(ili sled kato mi kajat 4e me obi4at), az spiram da izpitvam interes kum tqh,a ne iskam da gi naranqvam .prosto izdigam pregrada mejdu nego i men i spiram da izpitvam dori priqtelski 4uvstva.kolkoto i banalno da zvu4i oburkana sam ili po skoro sburkana.
PS: sao vednuj sam bila s mom4e za po dulga i toi stra6no me narani,za6toto az naistina mn si go obi4ah....

iiirish
09-28-2006, 21:20
не знам дали го осъзнаваш или не, но според мен целта ти е да накараш момчетата да те харесват, да знаеш, че в даден момент някой конкретен човек ще е в краката ти. и когато това стане вече не ти е нужно да доказваш, че можеш да имаш някого! именно тогава интереса се губи и се хвърляш на следващия!

ако обаче обичаш някого истински и силно, той едва ли би ти омръзнал!

Th3WildAng3l
09-29-2006, 15:30
Миличка аз имам абсолютно същия проблем. На моменти се чувствам като пълен идиот. Може много да харесвам някое момче, но в момента в който тръгна с него някак си нещата се променят и губя интерес.


не знам дали го осъзнаваш или не, но според мен целта ти е да накараш момчетата да те харесват, да знаеш, че в даден момент някой конкретен човек ще е в краката ти. и когато това стане вече не ти е нужно да доказваш, че можеш да имаш някого! именно тогава интереса се губи и се хвърляш на следващия!

ако обаче обичаш някого истински и силно, той едва ли би ти омръзнал!




Момичето е абсолютно право... И аз самата го осъзнавам, но някак си не мога да го променя. :( Затова и повечето ми приятели са момчета, които познавам от много време и знам, че като тръгнем няма да ми омръзнат бързо. Или другият вариант е - хващаш се с женкар и ти е интересно, докато той ти върти номера и си трошиш нервите. :D

koalka
09-29-2006, 16:00
не знам дали го осъзнаваш или не, но според мен целта ти е да накараш момчетата да те харесват, да знаеш, че в даден момент някой конкретен човек ще е в краката ти. и когато това стане вече не ти е нужно да доказваш, че можеш да имаш някого! именно тогава интереса се губи и се хвърляш на следващия!

ако обаче обичаш някого истински и силно, той едва ли би ти омръзнал!Просто няма какво да добавя.Напълно съгласна.

piska_
09-29-2006, 16:07
Ужасно познато :wink: просто не си готова да обикнеш някой

In4iTu_
09-29-2006, 16:17
Може би се дължи на факта, че си била наранявана от момче и се страхуваш по някакъв начин да не се повтори и затова не задълбочаваш връзката, а се дистанцираш...

FuckBitch
09-29-2006, 16:25
И аз бях така но сега ....

OPEL
09-29-2006, 16:28
Това ако беше момче щяхте да кажете- поредния плейбой. А на това как се вика- поредната....
Както и да е.
По темата: момчетата с които са били са слабохарактерни. Аз никога не бих паднал толкова ниско. Просто като започнеш една връзка, трябва да сотавиш всичко да си върви само. А ако и направиш един флирт пред него или нещо подобно, или просто по някакъв начин трябва да го накараш да ревнува и няма да ти става скучно.

09-29-2006, 16:33
[quote="Th3WildAng3l"]Миличка аз имам абсолютно същия проблем. На моменти се чувствам като пълен идиот. Може много да харесвам някое момче, но в момента в който тръгна с него някак си нещата се променят и губя интерес.

to i az go osuznavam i to napulno.ama jiveq v malak grad i tuka jenkarite sa na iz4ezvane ili ve4e imat na kogo da trovqt nervite... napravo ve4e ne moga da se ponasqm. v momenta sam go dala na pulno vuzdurjanie ot mom4eta, za6toto ne iskam pak da vijdam muka v ne4ii o4i...

koni
09-29-2006, 16:37
Това ако беше момче щяхте да кажете- поредния плейбой. А на това как се вика- поредната....
Както и да е.
По темата: момчетата с които са били са слабохарактерни. Аз никога не бих паднал толкова ниско. Просто като започнеш една връзка, трябва да сотавиш всичко да си върви само. А ако и направиш един флирт пред него или нещо подобно, или просто по някакъв начин трябва да го накараш да ревнува и няма да ти става скучно.

sajalqvam 4e ne otgovarqm na oisanieto ti na K**va, no zasega nes um stanala takava... samiq fakt 4e mi puka pokazva tova. i ne ska4am ot mom4e na mom4e. faktut 4e sam imala samo 3-ma priqteli govori su6toto.
oba4e ne samo 3-ma sa me haresvali...a izrazut 4e ska4am na sledva6tiq e mn neto4en... poqsnih ve4e za6to
PS:ako sum obidila nqkogo s dumite si sajalqvam

OPEL
09-29-2006, 16:42
Кой както го разбира. Думата к***а не съм е използвал в миналия пост. Ти сама стигна до такова заключение. Ти сама го казваш. Но мисля че много ясно те разбрах. Ако не ти харесва отговора- съжелявам, но това мисля!!!

09-29-2006, 16:53
Кой както го разбира. Думата к***а не съм е използвал в миналия пост. Ти сама стигна до такова заключение. Ти сама го казваш. Но мисля че много ясно те разбрах. Ако не ти харесва отговора- съжелявам, но това мисля!!!


vseki ima pravo na sobstveno mnenie. za sujalenie tvoeto e takova :oops:

teardrop
09-29-2006, 17:00
Вероятно ти харесва да знаеш, че си харесвана...подсъзнателно поне. То хората са го казали-когато някой е безразличен към теб, го харесваш, но когато и той ти оърне внимание, загубваш интерес!

sherry
09-29-2006, 17:30
Сигурно е така, защото си била наранена и вече не си позволяваш да разкриеш душата си на никого. А и не си попадала на момче, което да те накара отново да се влюбиш ИСТИНСКИ. За всичко си има време. Спокойно - всеки батко си има батко :mrgreen: , пак ще срещнеш момче, което ще обърне целия ти свят...

Krem4eto
09-29-2006, 18:09
hey, imam (kakto sam pisala po-gore) gadno problem4e.imam problem s mom4etata. no ne e kato na drugite, 4e ne moga da gi gi nakaram da me haresvat.naprotiv.lo6oto idva sled tova. i az samata ne moga da si go obqsnq, oba4e v momenta v koito trugnem(ili sled kato mi kajat 4e me obi4at), az spiram da izpitvam interes kum tqh,a ne iskam da gi naranqvam .prosto izdigam pregrada mejdu nego i men i spiram da izpitvam dori priqtelski 4uvstva.kolkoto i banalno da zvu4i oburkana sam ili po skoro sburkana.
PS: sao vednuj sam bila s mom4e za po dulga i toi stra6no me narani,za6toto az naistina mn si go obi4ah....

Може би това е като защитна реакция,след като те е наранило това момче...Е,все пак трябва да си поставиш за цел да си с момче повечко време...

OPEL
09-29-2006, 18:14
Леле.... какви тънкообидни лигли има. Зарязал те е някой почваш да ревеш и да го обвиняваш за всичко.

iny`divoika
09-29-2006, 18:28
Не се притеснявай,аз съм същата.Номера е да не тръгваш с никой,докъто не си на 100% сигурна че си хлънала,ама здраво.До колкото разбирам нямаш проблем да пуснеш хората до себе си.Аз ги правех същите нещта докъто не се влиубих веднъй,хлътнах друг път и още един ми изневери :? :?

mon4eto
09-29-2006, 18:38
не знам дали го осъзнаваш или не, но според мен целта ти е да накараш момчетата да те харесват, да знаеш, че в даден момент някой конкретен човек ще е в краката ти. и когато това стане вече не ти е нужно да доказваш, че можеш да имаш някого! именно тогава интереса се губи и се хвърляш на следващия!

ако обаче обичаш някого истински и силно, той едва ли би ти омръзнал!Просто няма какво да добавя.Напълно съгласна.


Prisaidinqvam se kam vas :mrgreen:

IKisseDAGirL
09-30-2006, 07:57
хаха аз съм абсолютно същата, спокойно :lol: в момента, в който разбера, че мога да имам един, изниква друг на хоризонта и ми отвлича вниманието :-s

Mike-Jones
09-30-2006, 08:02
q da si go na4ukash

IKisseDAGirL
09-30-2006, 08:11
Mike-Jones, май си си поставил за цел да преброиш колко различни псувни можеш да изречеш...а пробното място ти е форума, тъй като някъде навън таланта ти няма бъдеще.. още на втория - третия път ще си с насинено око или извита китка :-k

miloto_girl_4e
09-30-2006, 09:15
хмм, явно обичаш да гониш и когато получиш това, което си искала вече не ти е интересно ... какво да ти кажа, проблема не е в теб, просто не си срещнала момчето, което наистина ще обичаш(е,била си срещнала едно такова, но ще има и още :wink: ),такаче спокойно, всичко с времето си :wink:

Mike-Jones
10-01-2006, 08:19
Mike-Jones, май си си поставил за цел да преброиш колко различни псувни можеш да изречеш...а пробното място ти е форума, тъй като някъде навън таланта ти няма бъдеще.. още на втория - третия път ще си с насинено око или извита китка :-k tixo tixo

leko_otkachena
10-01-2006, 09:53
Mike-Jones, май си си поставил за цел да преброиш колко различни псувни можеш да изречеш...а пробното място ти е форума, тъй като някъде навън таланта ти няма бъдеще.. още на втория - третия път ще си с насинено око или извита китка :-k tixo tixo e kakvo tiho ti se she okrasish nqkoq tema kato izcepish nqkoq psuvnq :smt011

IKisseDAGirL
10-01-2006, 13:21
Mike-Jones, май си си поставил за цел да преброиш колко различни псувни можеш да изречеш...а пробното място ти е форума, тъй като някъде навън таланта ти няма бъдеще.. още на втория - третия път ще си с насинено око или извита китка :-k tixo tixo e kakvo tiho ti se she okrasish nqkoq tema kato izcepish nqkoq psuvnq :smt011
хахаа на тва украсяване ли му викаш :lol: :P

leko_otkachena
10-01-2006, 14:49
Mike-Jones, май си си поставил за цел да преброиш колко различни псувни можеш да изречеш...а пробното място ти е форума, тъй като някъде навън таланта ти няма бъдеще.. още на втория - третия път ще си с насинено око или извита китка :-k tixo tixo e kakvo tiho ti se she okrasish nqkoq tema kato izcepish nqkoq psuvnq :smt011
хахаа на тва украсяване ли му викаш :lol: :P emi izvinqvai mnoo toi se shte sedne da psuva :smt019

IKisseDAGirL
10-01-2006, 14:54
да бе, разбрах те, спокойно O:)

leko_otkachena
10-01-2006, 14:55
radvam se :-)

lady_bird
10-01-2006, 15:35
Миличка аз имам абсолютно същия проблем. На моменти се чувствам като пълен идиот. Може много да харесвам някое момче, но в момента в който тръгна с него някак си нещата се променят и губя интерес.


не знам дали го осъзнаваш или не, но според мен целта ти е да накараш момчетата да те харесват, да знаеш, че в даден момент някой конкретен човек ще е в краката ти. и когато това стане вече не ти е нужно да доказваш, че можеш да имаш някого! именно тогава интереса се губи и се хвърляш на следващия!

ако обаче обичаш някого истински и силно, той едва ли би ти омръзнал!




Момичето е абсолютно право... И аз самата го осъзнавам, но някак си не мога да го променя. :( Затова и повечето ми приятели са момчета, които познавам от много време и знам, че като тръгнем няма да ми омръзнат бързо. Или другият вариант е - хващаш се с женкар и ти е интересно, докато той ти върти номера и си трошиш нервите. :Dabe,macki,q da osnovem edin klub,6toto qvno i 3-te go imame to4no tozi problem. :lol:

Th3WildAng3l
10-01-2006, 19:50
Lady_bird нямаш проблеми. Измисли как ще се казва клуба и съм вътре.

sexy_haos4eto
10-02-2006, 12:09
Според мен се страхуваш да започнеш сериозна връзка,за да не те нарани някой така както момчето, което си обичала.Но все пак помисли как се чувстват момчетата,които може да изпитват чувства към теб,а ти ги нараняваш.Все пак сърцето ти не е,за да да си го пазиш.
И все пак не всички момчета ще те наранят. :-)

detelina
10-03-2006, 08:04
според мен само искаш да се чувстваш харесвана и когато някой ти го признае ти губиш интерес и се прехвърляш на някой друг (не го казвам за да те обидя просто така мисля)

zoben_pitbul
10-03-2006, 09:38
О,колко сърцераздирателно,била е наранена от момче и сега разбитото и сърце не може да приеме друг...Каква трагедия!Ами сега!? :smt005 ХахахаХАХАХА!Ето това вече е смешно!Щото наистина ако беше момче щяхте да кажете,че е единствено и просто сваляч,но ако е момиче-ГОСПОДИ,ТЯ Е С РАЗБИТО СЪРЦЕ,КАКВА ДРАМА!Драма-х*й.Зависи само от нея.Щом не иска да опознае човека,с когото е-нейна работа,обаче така наранява момчетата,които върти.Ако продължаваш казано направо можеш да стигнеш до ранга кварталната к***а. :smt005 :smt005

JaklinA
10-03-2006, 17:50
Не се притеснявяй аз също имам такък проблем и аз самата не мога да си го обясня :-k

Just a Ordinary Boy
10-04-2006, 08:32
Момичета глупостите които говорите - че това е нормално и си го признавате с ръка на сърцето показва колко студени, несериозни и егоистични сте! Това е поредната детинщина без да се съобразявате какво му е на другия и че по начина по който постъпвате ще го нараните така че и той да стане като вас. Като не можете да имате връзка поне не наранявайте другия. Не е чак толкова трудно да кажеш НЕ! ПОРАСНЕТЕ!!!- един възрастен човек не би постъпил така, трябвата да поемате отговорност за постъпките си!!!!