PDA

View Full Version : Една историйка и няколко въпроса.



Влюбения
09-29-2006, 02:50
Значи имам следната история затова как се влюбих в едно момиче по голямо от мен(аз на 18 тя на 21-22) но незнам как да и го кажа.

Така значи скоро се преместих в един софийски квартал и живея тук от 6 месеца.И до нас има един супермаркет.Често пазарувайки там забелязах едно много красиво момиче то не е до вида не е перфектна но нещо ме придърпва към нея адски силно може би съм се влюбил много ми харесва всичко бих направил за нея само да имам възможност само за нея мисля.Тя работи на една от касите там.Така с времето аз запознах като я видех винаги да "касирам" покупките си при нея винаги на която и каса да беше се при нея ходех (при положение че има още 5-6 каси) винаги при нея.Дори започнах да пазарувам всеки ден дже с времето започнах и по два пъти на ден с цел да я видя пак.Това 100 процента и е направило впечатление.Така вече 4-ти месец(като я видя направо се побърквам направо деня ми е гаден като не я видя).Много я харесвам аз съм на 19 години тя е на 21-22 доколкото разбрах от информатор.Как да и го кажа какво да направя как да разбера какво мисли за мен и дали имам шанс това че е по голяма до някъде ме сдухва представяйки си че ме мисли за дечко имам чувството че нямам никакъв шанс но незнам дали е така...От информатор разбрах че няма приятел също така.

09-29-2006, 02:59
С нея сме на добър ден,приятна вечер,чао,здрасти,лека вечер и тн.

Друго не сме си казвали.Една нейна колежка(тя е информатора) е съседка и аз и споделих че харесвам момичето от супермаркета и може би и е казала.

Но просто ситуацията е шибана подавам покупките плащам чао и толкова само най много по някой поглед да си обмениме.няма как да я питам или да разбера дали имам шанс с нея.

Unknow
09-29-2006, 03:02
Не мисля, че възрастта играе мн важана роля!!Не става въпрос за някаква фрапираща разлика.А и този въпрост е индивидуален...опира до разбиранията на момичето.За мен възрастта няма значение...и неможе да е някаква граница.Важно е как разсъждава мъжа, какво мнение има по въпросите и т.н.Не мисля че трябва да се притесняваш за това.Колкото до това как да й го покажеш....ми пробвай просто да и кажеш.Покани я да излезете.Преудолей срама си (ако има такъв) и го направи! Мисля че така ще е най-добре.Успех!

09-29-2006, 03:27
Може би наистина ме е срам но като се замисля от какво ?От това че ме е страх да ми каже не може би или ... какво пък май е по добре да ми каже "не" и да знам истината отколкото да продължавам така и да се надявам напразно още дъъълго време.

Но това е най лошия вариант :P

Мисля наистина да ида да купя един леб :D и да я попитам дали може да се запознаеме като за начало.Ако се запознаеме да я попитам дали иска да излезнеме някъде някой път примерно.Дали няма да избързам ако и наговоря сичко накуп?Запознаваме се и веднага да я питам дали иска да идеме някъде някой път.

Мен малко ме комплексира това че е по голяма от мен.КАто знам с каква нагласа са момичетата около моята възраст да са се с по големи какво ли си казва тази като вижда че съм по малък.

Unknow
09-29-2006, 03:37
Казах ти мнението ми за възрастовата граница.Не мисля че има таква! И не си мисли че съм на 14-15...знам какво говоря.Няма какво да се комплексираш.Да иди и просто я питай...дали иска да излезете.Ако толкова те е срам...първия път се запознайте...на следващия път я покани да излезете.А и тя да не пасе трева!! Със сигурност те е забелязала.Да ходиш толкова често....запомнила те е...100%.Затова може и направо да я поканиш.Давай смело!

zoben_pitbul
09-29-2006, 08:35
Еми пробвай се с нея,може и да стане ако и тя те харесва.Не се сдухвай,че си по-малък,разликата е малка.

koalka
09-29-2006, 10:48
Еми пробвай се с нея,може и да стане ако и тя те харесва.Не се сдухвай,че си по-малък,разликата е малка.Бебо,напълно съм съгласна с теб.

iiirish
09-29-2006, 12:26
при теб не е толкова трудно все пак! важното е, че можеш по някакъв начин да завъреш запознанство с нея, още повече, че имате и общо позната ;) не се тревожи. напрегни всички сили и нещата ще се подредят :)

_Imaginary_girl_
09-29-2006, 12:55
Е,разликата ви не е голяма,не мисля,че има някъв проблем :wink:
Покани я да излезнете и виж ... може да излезне нещо!
Успех :!:

In4iTu_
09-29-2006, 17:19
Щом сте само на "здравей" и "чао"недей да избързваш, имам предвид да не се изцепваш на първата ви среща с някво изразче като : "Много те обичам...". Сближи се с нея, изградете някакъв по-близък контакт, станете приятели, останалото само ще се нареди...Пък и трябва да я опознаеш, преди да искаш да стане нещо между вас.

09-29-2006, 18:58
Оф мама му пак не можах да събера кураж да се запозная с нея пред сички(нейните колежки по близките каси) там а и на опашката има и други клиенти понякога това парви нещата още по трудни ...