PDA

View Full Version : УЕФА за българските отбори



мечтател
09-29-2006, 08:28
според вас кой се представи най-добре в турнира за купата на УЕФА - Литекс, Локомотив и ЦСКА?


моето мнение е, че най-доби бяха Локомотив. не допуснаха загуба в турнира, мачкаха в предичните кръгове, а накрая играха като равен с равен с носителя на трофея от 2003 или 2004, не съм сигурен. и в двата мача имаха шансове, а смея да кажа, че отпадат единствено заради съдията в първия мач.

[CSKA]Lurch
09-29-2006, 08:37
Локомотив София, както и ЦСКА... Съдииските тесли от първите 2 мача на отборите попречиха да вкараме 2 отбора в групите на УЕФА... но въпреки това Локо не загуби от "гранда"?!?! Фейенорд като гост, а ЦСКА бе на крачка от "чудо" срещу Бешикташ... Малшанс!!! Късметът в последно време гони само един отбор...

мечтател
09-29-2006, 08:42
Lurch]Локомотив София, както и ЦСКА... Съдииските тесли от първите 2 мача на отборите попречиха да вкараме 2 отбора в групите на УЕФА... но въпреки това Локо не загуби от "гранда"?!?! Фейенорд като гост, а ЦСКА бе на крачка от "чудо" срещу Бешикташ... Малшанс!!! Късметът в последно време гони само един отбор...

аз говоря за цялостното представяне в турнира, не само за последния кръг. и след резила срещу Кула си мисля, че ЦСКА беше най-слаб от всички. не е защото съм Левскар. моята подкрепа към Левски не означава да мразя ЦСКА. аз съм за всички БГ отбори в Европа. много се радвах на двата гола срещу резаците. но все пак ЦСКА не бяха себе си тая година в турнира. същото се отнася и за Литекс. единствено Локо се представи на ниво. и то на какво ниво!

[CSKA]Lurch
09-29-2006, 08:50
А онова 0:1 Срещу Публикум миналата година много бързо го забравихте... Това не е резил, нали? Естествено е, щом се случва на "отобора на народа"... Колкото до Кула... 1 удар за 210 минути игра - гол... и от тези 210 минути 180 са лежане по терена... До болка познато...

мечтател
09-29-2006, 09:03
Lurch]А онова 0:1 Срещу Публикум миналата година много бързо го забравихте... Това не е резил, нали? Естествено е, щом се случва на "отобора на народа"... Колкото до Кула... 1 удар за 210 минути игра - гол... и от тези 210 минути 180 са лежане по терена... До болка познато...
резил си беше, ама беше измит с 3:0, с отстраняване на Оксер, с излизане от групите, сгазване на сензацията в ШЛ онази година Артмедия, италианския Удинезе, бяхме по-силни и от Шалке, но бяхме спрени от английския амбреаж Райли. но това не е тема нито за Левски, нито за миналата година. да не заговоря за Номер 5 и така нататък. резилите са си резили, но сега говорим за успехи. а тази година ги пожъна Локомотив, макар да отпадна от Фейенорд, който си е гранд наистина.

hamilcar
09-29-2006, 09:39
Локомотив София, много ме е яд, че не продължиха.

maldini
09-29-2006, 19:10
ЦСКА!!!!!!!!!
И Локото се представиха много добре,но това което направиха ЦСКА Е ВЕЛИКО!!!!

niki000
09-29-2006, 19:52
ЦСКА!!!!!!!!!
И Локото се представиха много добре,но това което направиха ЦСКА Е ВЕЛИКО!!!!

4e kvo sa napravili :shock:

maldini
09-30-2006, 10:06
ЦСКА!!!!!!!!!
И Локото се представиха много добре,но това което направиха ЦСКА Е ВЕЛИКО!!!!

4e kvo sa napravili :shock:
Че ти не гледа ли мача?
Или беше зает да пиеш за гола на левски срещу челски :lol:

niki000
09-30-2006, 12:31
Bravo za postijenoeto ama minalada godina kogato Levski mina grupite oburna udineze pak mebe6e ni6to osobeno nali

gigi_00
09-30-2006, 14:01
Локо София

leko_otkachena
09-30-2006, 14:27
mnoo qsno che LOKOTO

LunaTriCk
09-30-2006, 14:37
ЦСКА!!!!!!!!!
И Локото се представиха много добре,но това което направиха ЦСКА Е ВЕЛИКО!!!!

особенно с Хайдук Кула !!! Направо беше .....магическо

DoPye
09-30-2006, 14:59
Локомотив 76% [ 10 ]

PR0
09-30-2006, 15:02
Lokoto 100%, a ne vijdam s kvo moje da se gordeete fenovete na CSKA, s klizma izkaran mach s Hajduk li

maldini
09-30-2006, 15:08
Lokoto 100%, a ne vijdam s kvo moje da se gordeete fenovete na CSKA, s klizma izkaran mach s Hajduk li
Ама поне се класираме
ех ех Беверен... :mrgreen:

the_o.c_girl
09-30-2006, 17:27
цска

strange__
10-01-2006, 07:53
След като няма отбор в групите значи няма добре представил се :!: Защото благодарение на това и на факта,че Левски са в адски трудна гупа и губято точки падаме едно място надолу...и май май мечтата за 2 отбора в ШЛ си остава мираж :roll: Така че за мене нито един от трите отбора не се е представил на ниво :?

maldini
10-01-2006, 09:32
След като няма отбор в групите значи няма добре представил се :!: Защото благодарение на това и на факта,че Левски са в адски трудна гупа и губято точки падаме едно място надолу...и май май мечтата за 2 отбора в ШЛ си остава мираж :roll: Така че за мене нито един от трите отбора не се е представил на ниво :?
щото си тъпа кранта затфа
Всички отбори се представиха добре
Литекс нямаха късмет
ЦСКА И Локото бяха ощетени от съдията
но ти си ходи в Турция и Израел и се радвай на успехите на бешикташ

strange__
10-01-2006, 14:38
След като няма отбор в групите значи няма добре представил се :!: Защото благодарение на това и на факта,че Левски са в адски трудна гупа и губято точки падаме едно място надолу...и май май мечтата за 2 отбора в ШЛ си остава мираж :roll: Така че за мене нито един от трите отбора не се е представил на ниво :?
щото си тъпа кранта затфа
Всички отбори се представиха добре
Литекс нямаха късмет
ЦСКА И Локото бяха ощетени от съдията
но ти си ходи в Турция и Израел и се радвай на успехите на бешикташ
Ти си последния човек,който ще ми каже каква съм :!: А за Бешикташ...повярвай с цялата си душа исках да ги отстраним (изпитвам омраза към турците..),но реално погледнато ЦСКА нямат играчи,с които да играят и това,което направиха в четвъртък беше благодарение на 6 футболиста,които дадоха не 100,а 200% процента от себе си.Но ръководството е пумия :arrow: отбора няма как да се представи по-добре...
Литекс и Локото наистина нямаха късмет....
Но когато Уефа събират точките не питат кой е имал късмет и кой не,не се интересуват от проблемите на клуба,те си гледат колко победи има дадения отбор,колко равенства и колко загуби...от тази гледна точка тази година можехме много повече,защото съперниците и на трите ни отбора бяха преодолими....така че изобщо не ми казвай колко тъпа съм,защото съм на това мнение :idea: Другото са приказки,с които си чешем езиците...

kofti_nick
10-01-2006, 15:30
Еми Локото :)

adi_crazy
10-01-2006, 21:12
определено Локото