PDA

View Full Version : Loco Loco - Mosquito /txt/



MauMyHkaTa
09-29-2006, 09:29
:smt006 Случайно да можете да ми помогнете с текста на тази песничка? Пее се на испански и английски, но текстовете, които намерих аз нямат нищо общо с тази песен тук :-k Ето ви линк с клипчето й (http://www.metacafe.com/watch/29743/loco_loco_mosquito/) ако това ще ви помогне да се сетите коя е точно, както и да чуете текста й за сравнение с този, които бихте намерили или имате. Мерси предварително на всички ви!

rusalkata_
09-29-2006, 09:58
заповядай :-D

Loco loco-Mosquito

Oooooooooooah Hey

Iґm chilling in me casa
Itґs hot here at me Plaza
Loco Enjoy my little siesta
My brain is gone last fiesta
I dream of Huanita
Mosquito My sexy senorita
Uhh! Whatґs going wrong?!
Un Mosquito! ATENCION!!!
Songtexte
Iґm Mosquito iґm a Parasito
Bandito I killing you!
Songtext iґm Mosquito iґm a Parasito
Capito? Finito!
Lyrics
hey
oooooah Basta! (hey hey hey..)
Loco Loco Loco Loco Outch!
Lyric
Que terror de mosquito
I need to drink mochito
and eating my hot chilli
Liedertexte I think Iґm going silly
Insecto coming back
Bloodsucker in my neck
Liedertext Problemas all night long
Un Mosquito! ATENCION!!!

Iґm Mosquito iґm a Parasito
Alle Bandito I killing you!
iґm Mosquito iґm a Parasito
Loco Capito? Finito!

Arriva

hey hey hey..)Loco Loco Loco Loco (hey hey hey.. He driving me crazy! cipaza hm go away
Mosquito
I killing you

Iґm Mosquito iґm a Parasito
Songtexte Bandito I killing you!
iґm Mosquito iґm a Parasito
Songtext Capito? Finito!

Iґm Mosquito iґm a Parasito
Lyrics Bandito I killing you!
iґm Mosquito iґm a Parasito
Lyric Capito? Finito!

Basta!

MauMyHkaTa
09-29-2006, 10:03
Хе-хе-хе, много ти мерси, русалчице :wink: От къде го намери? Има някои думички добавени в началото на някои редове, които не се пеят, но аз като си го запиша в РС ще си го редактирам да е както трябва ;)

rusalkata_
09-29-2006, 10:31
ами от гуугъла само че от по-следващите страници.не началните излиза някаква песен на Iggy Pop... :lol: радвам се,че съм помогнала. :-D

MauMyHkaTa
09-29-2006, 19:08
ами от гуугъла само че от по-следващите страници.не началните излиза някаква песен на Iggy Pop... :lol: радвам се,че съм помогнала. :-D
](*,) ](*,) ](*,) Леле, колко съм простичка! :lol: Ами аз не съм го намерила знаеш ли защо... като си търся текстовете от там и винаги досега си намирам съответния текст в най-много 3-тия предложен линк, записвам си го и затварям гугъла. И просто дори не ходя и на 2-рата страница! И сега просто съм решила че го няма и тфа е! :lol: Мн зле.. както и да е - много ми помогна и още как! Мерси за което, мацка! :wink: Жива и здрава да си!