PDA

View Full Version : kak da vlezna v 4ujd skype



haho_hihi
09-29-2006, 13:09
vaprosut mi e kak moje da vlezna v 4ujd skype(kato izklu4im varianta s parolata)po-skoro mi trqbva 4ujdiq spisak s abonati otkolkoto da imam celiq dostap.ako nqkoi znae kak moja da stane tova i vaob6te moje li da stane da pi6e.i drugo - ako stane vaprosniq 6te razbere li,4e nqkoi drug e bil s negovata registraciq ili ne.blagodarq predvaritelno.

WILD__BOY
09-29-2006, 13:17
Воайор!

09-29-2006, 17:47
не може да разбере че си там
но дори и ако знаеш паролата на акаунта
не можеш да видиш списака с абонати
защото той е на компа на човека
а не на сървъра на скайп
откажи се

ELiTyYy
09-29-2006, 18:02
не може да разбере че си там
но дори и ако знаеш паролата на акаунта
не можеш да видиш списака с абонати
защото той е на компа на човека
а не на сървъра на скайп
откажи се
не е така.. списъка не е на компа а е на самия skypE!!! от опит знам.. но по темата незнам как става това...и дали е възможно ... ако някой знае да каже- ще бъде в полза..

st1ki
09-29-2006, 18:36
...
не е така.. списъка не е на компа а е на самия skypE!!! от опит знам.. но по темата незнам как става това...и дали е възможно ... ако някой знае да каже- ще бъде в полза..

малко опит имаш :)
за да натрупаш повече опит преинсталирай си уиндоуса и си сложи друг скайп... после - воала... листа си стои... :)


не съм сигурен но май листа се пази в регистрите тъй че е абсурт да разбереш кой какъв лист има само ако влезеш с неговия акаунт

Just_One_Girl
09-29-2006, 18:43
Можеш да разбереш каква е бройката на абонатите, но не и кои са точно... Как ти се вижда ей-така всеки да има достъп до информацията в чужди акаунти. Ако можеше, щеше ли да има пароли според теб?

09-29-2006, 19:09
след преинстала в application folder няма да има нищо освен стандартното за уиндоус
тоест няма да я има информацията за скайп акаунтите

09-29-2006, 19:13
C:\Documents and Settings\user\Application Data\Skype
тука ти е папката с нещата на скайп

09-29-2006, 19:19
пък и при преинсталиране регистрите също си идват по дефолт за уинката
така че успех да си намерите листата с абонатите след преинстал

Axxxel
09-30-2006, 01:04
Хахаха...няма да се впускам в спорове...ама замислете се над простичката история (примерна), която ще кажа...Та имате си списък с абонати (да приемем, че се съхранява на вашия си компот) ...отиваш у френд и искаш да си прегледаш скайп-а, влизаш си като пич в акаунта и ооо чудооооо...листата с абонати си стои....същото чудо се появява и когато си влезете в скайп-а от някоя зала...Лелеее...как ли стават тези чудеса :lol: .Мислете бе хора...мислете преди да влизате в подобни спорове...


пък и при преинсталиране регистрите също си идват по дефолт за уинката
така че успех да си намерите листата с абонатите след преинстал
А ти пък каква простотия изръси...Хубаво е че си вярваш :lol:

Колкото до влизането в чужд акаунт...все още не съм толкова добър...мога само да записвам всички разговори (не чат) на абоната в mmf формат...но пак си е яко ;-)