PDA

View Full Version : Малко банално съветче



_Dare_Devil_
09-29-2006, 14:35
Здравейте.Сигорно много такива теми има, всеки иска някакъв съвет от тъп по тъп но всеки си има проблеми малки или големи.А и всеки смята своя проблем за най-голям(колкото и незначителен да е тои) просто защото си е негов.
Та ето в какво се изявява проблема ми.Ще ви разкажа нещо като историика за да можете да влезете още по навътре в чувствата ми.ще гледма да е кратко...Та отидохме веднъж в една кръчма(ако може така да се нарече)И бях с приятели но те бяха довели едно момиче 2 години по малка от мен.Не е кои знае какво на външен вид но просто е страхотна.Изключително красива усмивка винаги всела и ...нз някакво мн готино излъчване има.Та тогава не обърнах внимание толкова...бях отишъл да се забвлявам пиинахме малко веселихме се.Не и обърнах внимание...След около седмица две я видях в един бар и тя ме заприказва(тоест до този момент не бях осъзнал колко ме привлича и колко жизнена всела...и незнам и аз) и поговорихме си малко и незнам.Щом се прибрах започнах да си мисля за този момент.Отново и отново.После пописахме си малко в чата ...отново в някои бар по някоя друга дума.
Та стига толкова разкази.Днес мисля да направя някаква велика крачка.Да отида в този бар и да и кажа какво чувствам както и да прозвучи и както и да ме приеме.
Та въпроса ми е това ли е правилното нещо което трябва да направя.Или трябва да изчакам нещо...какво точно да направя незнам..незнам ако някои може да каже нещо по темата ще съм му много благодарен!

kofti_nick
09-29-2006, 14:48
Според мен не трябва да чакаш :) [-X \:D/

cS_LaMeRkA
09-29-2006, 14:49
:-k Моя съвет е да изчакаш мъничко... да си сигорен в това което казваш а ако си?! :lol: Отивай и и казвай ко изпитваш не мисля, че ще сгрешиш просто ще и каже това което е! :) Успех! :smt006

GotheL
09-29-2006, 14:50
Sled kato momicheto ne ti e bezlizlichno zashto trqbva da chakash i izobshto kakvo trqbva da chakash?!!!Po-malko misli i poveche deistvai...Ne che neshto ama problemyt ti nqma da se reshi ako chakash drug da go svyrshi.A si predstavi che ti chakash ....i v kraina smetka nqkoe stranichno momche te izprevari i naistina uvisvash!Taka de!Kogato iskash neshto napravi MAX-imano vsichko koeto zavisi ot teb, veche zavisi i ot momicheto,no pyk nqma da syjalqvash che si izpusnal momenta...Uspex!Bydi sebe si nai-veche!!! :smt014 Govori s neq!

piska_
09-29-2006, 14:51
Според мен не трябва да чакаш :) [-X \:D/
:wink:

_Dare_Devil_
09-29-2006, 14:55
Хм..да много сте прави.Особенно че тя учи в Плевен и си идва тук за петък събота и неделя...Тоест не мисля че това е проблем просто ако си намери някои там :) Та...дори мисля че работата стаан още по лесна.Сигорно не ви интересува много но все пак да ви кажаа!!
Та такмо влези в IRC и питах я аз какво прави какво става по Плевен.И тя вика."Довечера ще излизаш ли?Щот ся не ми са обяснява и без това по чата"...Такаа че ;) ще е по лесно да я заговоря.Благодаря ви ...ще деиствам....пък каквото ще да става.Е все пак ще гледам да не спретупам нещата :oops:

bellana
09-30-2006, 12:34
неграмотен човек!!!! сигОрен ли си, че думата се пише така?

zoben_pitbul
10-01-2006, 12:44
Действай!

leko_otkachena
10-01-2006, 12:45
Според мен не трябва да чакаш :) [-X \:D/
:wink: prisuedinqvam se :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Obitax
10-01-2006, 12:47
pi4 iz4akai varbata da rodi grozde i toga predpriemi ne6to . =;

Absconding
10-01-2006, 13:00
Защо просто не я поканиш на кафе, персонално, да сте двамата. Тя сама ще се досети, че има нещо. Тогава може да й кажеш. Не е нужно да бързаш. Ако и го кажеш, когато излезете двамата само, едва ли ще е толкова неочаквано за нея и може би до някъде ще избегнеш неудобна ситуация. И все пак варианта, който си избрал ти, също е добър.

OPEL
10-01-2006, 13:09
Недей чакай. Недей и го мисли, зада не се разколебаеш.
Екшън!!!

leko_otkachena
10-01-2006, 14:52
pi4 iz4akai varbata da rodi grozde i toga predpriemi ne6to . =; charoven izraz :-D

lady_bird
10-01-2006, 15:50
DEISTVAI!!! vsi4ki sme s ted i ti stiskame palci!!! :D

delfin4eto
10-01-2006, 19:15
От това , което прочетох , разбирам , че си наясно с чувствата си!Ако е така , деиствай!Нито ще си пурвия , нито последния!Пак и така ще си изясниш , какво е положението!И дано да пожънеш успех!Пожелавам ти го :smt016

detelina
10-03-2006, 08:26
действай какво ще още чакаш!!!няма пеичина да протакаш

detelina
10-03-2006, 08:27
sorry за правописните грешки