PDA

View Full Version : Мъжете са силният пол.Дали?



някой си
09-29-2006, 15:42
Смятате ли че мъжете са силният пол или не.Защо
Аз съм момче и по мое мнение това е само официалното становище.И действетилно момчетата/мъжете са по силният полсилният пол,то е ясно.Е като пропуснем някой изключения.Но според мен момичетата/жените може да са по силният пол стига да знаят как да привлекат повече момчета на своя страна.А някой със сигурност знаят.Сещате се за основната част,но има и изключения.И даже да бъдат разбрани и тхвърлени те пак могат да използват своите умения.Затова аз мисля че не е точно доказано че мъжете сме силният пол,защото както четох в една друга тем мъжете може да са физически,но жените са психически по силни.Какво мислите вие по този въпрос?

koalka
09-29-2006, 15:58
Ами и за съм на това мнение,че жените са по-силни психически,а мъжете физически,нооо има и изключения.Не можем да кажем така общо.

OPEL
09-29-2006, 16:40
Меките китки са такива слаби и в двете работи. Мъжете са по силните и психически и физически. Вярно е че има и много изключения и че всеки е индивидуален и такива глупости, но това си е факт!!! Каквото и да казвате, едно момиче много по лесно се затапва, отколкото едно момче. Незнам в какъв свят живеете, но в моята компания, при моите познати и др е така.
Айде Пийс

Eleonora
09-29-2006, 17:22
:lol: Ми според мен силният пол са жените http://www.lafim.com/modules/gifGallery/images/smiles/thumbs/151.gif ,защото мъжете постоянно се оплакват, се не са задоволени.Докато жените са по-отговорни.Кой чисти вкъщи?Кой мие чении?Кой пере?Верно, че тва си е техна работа, но те са и по-силни психически и емоционално. :roll:

sherry
09-29-2006, 17:25
И от двата пола има силни и слаби хора. Относително е. А и да не забравяме, че всеки силен човек също има моменти на слабост, човешко е! Няма смисъл да се търси отговор на въпроса кои са по - силни... Относително е...

strange__
09-29-2006, 17:27
Айде бе,жените се затапвали по-лесно...мисля,че можем да си поспорим на спокойствие тука! Просто,ако на човек си му е голяма устата пола няма значение...както и да е :wink: Аз си мисля,че се допълваме взаимно и ест си е строго индивидуално.Нали за това пробваме с различни партньори докато не намерим,този който ще допълни онази част,която у нас е по-слаба :roll: Поне аз така възприемам нещата,това че някой сменят човека до себе си заради едната прищявка,заради бройка или лигавщина е друга тема ;-)

Krem4eto
09-29-2006, 18:01
Според мене наистина момичетата са по-силни психически,а момчетата физически!!!

Obitax
09-29-2006, 18:03
:lol: Ми според мен силният пол са жените http://www.lafim.com/modules/gifGallery/images/smiles/thumbs/151.gif ,защото мъжете постоянно се оплакват, се не са задоволени.Докато жените са по-отговорни.Кой чисти вкъщи?Кой мие чении?Кой пере?Верно, че тва си е техна работа, но те са и по-силни психически и емоционално. :roll:

pole4ka !

1. dalboko se samnqvam 4e ti 6te 4isti6,pere6 ,gotvi6 i t.n.
2.ako ne e maja da si skasva gaza ot rabota koi 6te vi zadovolqva kaprizite ?
3.majete izob6to ne sa slabi psihi4eski !

malone
09-29-2006, 18:09
Твърде е индивидуално да се каже-за мен наиситна мъжете сме по силни физически а жените психически :wink:

OPEL
09-29-2006, 18:12
Кой чисти вкъщи-прахосмукачката.
Кой мие чиниите- миялната машина.
Кой пере- пералнята.



Обичам да спора, и в това ме бива много. Вярно е че е до човек всичко, ама...

Obitax
09-29-2006, 18:12
Кой чисти вкъщи-прахосмукачката.
Кой мие чиниите- миялната машина.
Кой пере- пералнята.



Обичам да спора, и в това ме бива много. Вярно е че е до човек всичко, ама...

saglasen sam s teb :)

Eleonora
09-29-2006, 18:23
Кой чисти вкъщи-прахосмукачката.Който я пусне :lol:
Кой мие чиниите- миялната машина.Който сложе чениите вътре :lol: Кой пере- пералнята.Кой я пуска? :lol:


Обичам да спора, и в това ме бива много. Вярно е че е до човек всичко, ама...

sunny_girl16
09-29-2006, 18:24
Аха ,точно така. Обаче зад всеки успял мъж стой силна жена. Един виц по тоя повод...

Клинтън и съпругата му пътуват в провинцията и спират на бензиностанция. Тя разпознава свое бивше гадже. Когато си тръгват Клинтън и казва :
- Ако беше останала с него щеше да си жена на обикновен работник.
А тя се усмихнала и му отговорила:
-Ако се бях омъжила за него, той щеше да е президент!

Така че по-полека ...

summer_04
09-29-2006, 18:28
Ами и за съм на това мнение,че жените са по-силни психически,а мъжете физически,нооо има и изключения.Не можем да кажем така общо.
suglasna sum!:)

mon4eto
09-29-2006, 18:35
V nqkoi otno6eniq majete naistina sa silni ama v drugi sa palni slabaci(kakto iskaite go rabiraite) :-)

zoben_pitbul
09-29-2006, 20:36
Абе давайте го вие по-полека.Вица си е виц,но реалността е съвсем различна.Всички казвате,че е клише да се твърди,че мъжете са по-силни.Може и да е така,но не винаги.А най-много обичам като кажат,че жените търпели повече на болка-може и да е вярно за някого,но със сигурност не за всички.Само за ваше сведение за да не ме оплюете на втората секунда ще ви кажа,че на 5(ПЕТ!!!)години съм изтърпявал без да пролея и една сълза болка,за която казват,че е по-силна от родилната :wink: Без ЕДИН стон,абе никакъв израз(е,може изражението ми да е говорило какво ми е,но това е несъзнателно).Какво да ви кажа освен,че по едно време изгубих съзнание от болка...Заливал съм се и с вряща вода като отново си траех и нищо не казах.Тъй че особено в този аспект определно не всички жени са по-силни :wink:

aliq
09-29-2006, 20:41
mi az mislq 4e i majate si imat slabite mesta ama trqbva da se razberat kade :D za da moje nie jenite da natdeleem :smt019 :smt019

OPEL
09-30-2006, 05:22
Искам да питам нещо. Коя е силната психическа страна на жените???

AngelOfDarkness
09-30-2006, 18:23
За мен всички са хора. Има по малко навсякъде от всички. Има силни жени-герои...Има и силни мъже. Естествено силата при двата пола се измерва с различни дела. Културистът, широк като библиотека, е много силен ако вдигне кола хаха...обаче има и по-смислени неща,които се определят като сила.
Обшо взето за мен е глупост да се делим на полове и на каквото и да е било. Просто всички сме хора(за нещастие).

DoPye
09-30-2006, 19:18
Пич трябва да си Hard As Rock

OPEL
09-30-2006, 19:20
Искам да питам нещо. Коя е силната психическа страна на жените???
Не ми отговорихте на въпроса???
Силата е физическа и психическа. Няма нужда от доказване физическата сила на мъжете. Искам да знам коя е психическата сила при жените???

Obitax
09-30-2006, 19:26
Кой чисти вкъщи-прахосмукачката.Който я пусне :lol:
Кой мие чиниите- миялната машина.Който сложе чениите вътре :lol: Кой пере- пералнята.Кой я пуска? :lol:


Обичам да спора, и в това ме бива много. Вярно е че е до човек всичко, ама...

:smt005 :smt005 =D> =D>