PDA

View Full Version : елеци



09-29-2006, 17:17
Уф сори за тъпата тема, обаче от 3 дена си търся нещо и ни мога да си намеря...Значи търся си от тези елечетата дето са уж "модерни" :lol: сега-тея дето по качулката имат пухено O:) Нз, толкова места обикалих-Пиротска,Малкия Цум,базарите по НДК-то...Моля ви давайте идейки къде може да има или ме светнете за някакви базарчета...

09-29-2006, 17:23
na jenskiq pazar i ilienci vidq li?tam ima vsi4ko i daje mnogo po-evtino 6e ti izleze. :wink:

09-29-2006, 18:04
Мда, точно за илиенци се сетих днеска, наистина трябва и там да проверя... :wink:

bulgarche
09-29-2006, 18:07
Ти па...ае огледай се малко. Щом го носят повече от 5 човека само от Невски до Природонаучния...значи го има на всяка 2-ра крачка :) (ае не се сетих за нищо по голямо и да е на малки разстояния, ама трябваше да поясня, ако е макдонлдса на витошка до НДК, което направих сега)

09-29-2006, 18:15
Ти па...ае огледай се малко. Щом го носят повече от 5 човека само от Невски до Природонаучния...значи го има на всяка 2-ра крачка :) (ае не се сетих за нищо по голямо и да е на малки разстояния, ама трябваше да поясня, ако е макдонлдса на витошка до НДК, което направих сега)

Да ти кажа и аз така си мислех като тебе, че щом много хора ги носят лесно ще намеря, обаче не се оказа точно така...обиколих базарите при НДК, мислех, че там ще намеря, ама........смисъл нз други някакви базари щото обикновено по такива места би трябвало да има.....

white_chik
09-29-2006, 18:36
Точно такива елеци има при нас :D Младост 1А,спирката на бл.43.,пътеките
Аз лично не им се кефа,а и не са малко пари,(мисля,че този,който видях е около 50лв)но ако искаш напиши едно ЛС да ти обясня по-точно :wink:

priti_kiti
09-29-2006, 18:39
оня голям пазар в люлин забраих му името..
е там има такива елеци без ръкави и с пухести качулки..