PDA

View Full Version : Година по-късно...



strange__
09-29-2006, 18:33
Измина цяла една година...година изпъстрена с много усмивки ,с много сълзи и с много любов! Връщам се в спомените, а ти си там и си все така съвършен .Единствения човек , който ме нарани толкова дяволски силно,а аз въпреки това обичам ! Дали ще има ден,в който ще те видя и ти ще си просто симпатичното момче?! Такъв ден никога не ще настъпи...първата любов в живота ми получи почетно място в моето сърце .Всеки следващ ще сравнявам с теб и всеки следващ ще бъде коренно различен ,защото съвършеното е неповторимо!
Измина цяла една година...година ,през която аз толкова се промених ,а ти си си все същия...но защо да се променяш ,когато си идеалния?!Отдавна ти простих за онова разбито сърце,което остави след себе си ,защото теб не мога да те мразя....ти заслужаваш единствено да те обичам!
Измина цяла една година...и аз видях твоите сълзящи очи .Така слаб и толкова наранен...имаше нужда от приятелско рамо,защото нея вече я няма!Получаваш това рамо,на което да поплачеш..нещо повече ще ти го предоставям всеки път ,когато се нуждаеш от него!Колко глупаво трябва да е това момиче ,което да причини толкова болка на неземния...неземен ,защото всичко земно е създадено с недостатъци....а ти така я обичаше! Ех само да знаеш как милиони пъти си мечтаех да бъда на нейно място,само да знаеше каква омраза изпитвах към нея ,мразех я защото отне най-скъпото за едно влюбено сърце .А ти просто я обичаше...
Измина цяла една година...и аз намерих отражението на любовта във друг .Не така перфектен и твърде земен...не така романтичен и твърде сдържан...не така близък и твърде различен...но когато сърцето обича разумът няма думата .Аз загубих идеалното,но спечелих онова ,което ме обича .Загубих черните очи ,но спечелих други ,в чиито поглед виждам любовта!И знаеш ли той никога няма да бъде това ,което си ти!Но,аз не искам той да е такъв...предпочитам дребните несъвършенства пред това след година и за него да пиша подобно нещо,предпочитам го такъв какъвто е ,защото започне ли да се състезава с теб ,ще се превърне в бледо копие на нещо,което не е..ще ми навява за отминали неща и ще го загубя !
Измина цяла една година...година през ,която ти бавно,но твърде сигурно се отдалечаваше от мен.Година през ,която се опитвах да те заровя някъде дълбоко в сърцето си ,но разбрах единствено,че това е обречена кауза .Година през ,която от любовта на живота ми ти се превърна в един красив спомен ,а мястото на спомените е в миналото....сега ,когато се върна назад се усмихвам с умиление.Запитах се какво щеше да стане,ако се бяхте разделили преди 7 месеца?!И знам ,че ако след всичко преживяно с теб се бяхме събрали ,тази връзка никога нямаше да бъде онова ,което щеше да е преди точно година !

Има чувства ,които никога не остаряват
и хора ,които никога не се забравят....

Бъди сигурен ,че ти си едно от тези същества в моят живот!
Благодаря ти ,че ме научи да обичам!
И знам ,че ти винаги ще бъдеш там и никога не ще откажеш да ме утешиш ,
Защото аз съм твоето хлапе ,което безумно много те обича
и което с ръка на сърцето ти казва....
Ти си една красива любов превърнала се в невероятно приятелство!

sunny_girl16
09-29-2006, 19:09
=D> Uspqla si da predadesh chuvstvata si s dumi =D>

Blackie
09-29-2006, 19:17
Браво, много е красиво! O:)

0riginalSin
09-29-2006, 19:59
перфектн0 е =D>

morsheeba
09-29-2006, 20:24
i svin kvo da ti kaja...vsi4ko koeto e pisano sus surce e krasivo a az znam 4e ti si vlojila tuk cqlata si obi4 koqto o6te prinadleji na zaio!toi o6te ima mqsto v surceto ti koeto nikoi ne moje da zapulni!surceto moje da poeme neograni4eno koli4estvo lubov!i to ne moje da zali4i starata nqma takava funkciq to prosto q zaklu4va i dava put na nova...(li4en opit)

priti_kiti
09-29-2006, 21:31
с маалки разминавания,все едно аз съм го писала..
браво миличка много е хубаво :)

strange__
09-30-2006, 20:32
Благодаря ви за хубавите мнения :wink: Мисля,че единствено morsheeba осъзнава колко много неща се опитвам да пресъздам с това нещо,но това едва ли е от значение...радвам се,че ви е харесало :P

Little``Angel
09-30-2006, 22:41
Страхотно е

PocuTy
10-06-2006, 11:09
Strahotno e!Varhovno prosto!Mnogo e krasivo!!Davai samo taka! O:)