PDA

View Full Version : bez nai-dobriq mi priqtel



iska^te~
09-29-2006, 17:36
malee hora nz kakvo da pravq :( ve4e ot po4ti 2 meseca sam skarana s nai-dobriq si priqtel bez nikakva pri4ina.toi ei taka izvednaj re6i da ne se doverqva na momi4eta,zashtoto mnogo go bili naranqvali(taka razbrah ot dr hora,koito sa govorili s nego) i sprqhme da poddarjame sqkakvi otnosheniq! :smt011 emi.... predi tezi 2 meseca neznaeh kakvo da mu kaja,zashtoto az sashto mu bqh adski sardita,4e pri4islqva i men kam tezi momi4eta.Ta toi mi spodelqshe vsi4ko.Prosto toi e 4oveka,koito moga da nareka s raka na sarceto si dobar priqtel.a tezi dni razbrah,4e moje bi nikoga otnovo nqma da si govorim...i mi se doplaka :smt010 neznam kak da si go varna otnovo!predi mi imashe doverie,a sega sqkash ne e sashtiq 4ovek.minava pokrai men sqkash nikoga ne sme se poznavali :smt011 tova napravo me ubiva!ne moga da govorq s nego ve4e!opitah i nqma6e polza....... molq vi daite savet ili ideq....kakvo da napravq?ne moga da govorq s nego,zashtoto toi e spr golqm inat i si znae samo svoeto!neznam :smt010 ve4e gubq nadejda 4e nqkoga pak shte mi kaje dori edno "zdr"....... :smt010

SPARKY```
09-29-2006, 17:49
Parvo da ti kaja bravisimo.Iskrenno priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e-TOVA E RQDKOST.Kazva6 4e si opitala da razgovarq6 s nego,no ne e imalo polza.Moje bi ne si bila tolkova nastoqtelna kolkoto e trqbvalo da bade6.Vse pak ti sama kaza 4e toi malko INAT si pada.Bih posal o6te po temata no sega ne razpolagam s nujnoto vreme.Ina4e iskam da ti zadam samo 1 vapros i ti da mi otgovri6 4ESTNO:
Naistina li za teb toi se samo "nai-dobar priqtel" ili e ne6to pove4e??
Tova e za sega.

iska^te~
09-29-2006, 18:03
Parvo da ti kaja bravisimo.Iskrenno priqtelstvo mejdu momi4e i mom4e-TOVA E RQDKOST.Kazva6 4e si opitala da razgovarq6 s nego,no ne e imalo polza.Moje bi ne si bila tolkova nastoqtelna kolkoto e trqbvalo da bade6.Vse pak ti sama kaza 4e toi malko INAT si pada.Bih posal o6te po temata no sega ne razpolagam s nujnoto vreme.Ina4e iskam da ti zadam samo 1 vapros i ti da mi otgovri6 4ESTNO:
Naistina li za teb toi se samo "nai-dobar priqtel" ili e ne6to pove4e??
Tova e za sega.izpitvam silni priqtelski 4uvstva kam nego.predi mnogo vreme ima6e i ne6ty pove4e,no tova vreme otmina.
a kolkoto do tova dali bqh nastoqtelna...bqh ! toi prosto si znae negovoto.i da moga da kaja 4e nasheto priqtelstvo be6e mnogo iskernno...i iskam da go zapazq takova.Nikoga ne sam imala takova doverie na nqkogo.

black_boy
09-29-2006, 18:27
Vqrno,e 4e priqtelstvo mejdu mom4e i momi4e ima rqdko.AZ imah takova s edno momi4e kogato bqh hlapak,no nqkak si kogato stanah na 13-14 godini se ot4ujdihme.Ne sme se karali no tova e.Sega sme samo na zdrasti
a sme sysedi.Znam,4e slu4aq ne e to4no sy6tiq,no prosto iskah da napi6a ne6to pyk i samo edin otgovor...bi trqbvalo da sa mn spored men

SPARKY```
09-29-2006, 18:40
Ti si go obi4ala i o6te go obi4a6 no ne samo po priqtelski,a po vseki vazmojen na4in.Tova pone zabelqzvam az ot na4ina po koito govori6 za nego i va6ata vrazka.Ti moje i da mu ima6 doverie,no toi qvno e izgubil svoeto kam teb.Ti re6ava6 dali da prodaljava6 da se bori6 za priqtelstvoto vi

iska^te~
09-29-2006, 18:44
Ti si go obi4ala i o6te go obi4a6 no ne samo po priqtelski,a po vseki vazmojen na4in.Tova pone zabelqzvam az ot na4ina po koito govori6 za nego i va6ata vrazka.Ti moje i da mu ima6 doverie,no toi qvno e izgubil svoeto kam teb.Ti re6ava6 dali da prodaljava6 da se bori6 za priqtelstvoto vitova 4e sam go obi4ala predi si ostava v minaloto i sam sigurna 4e nqma nishto obshto s tova koeto stava v momenta.sega si go obi4am samo kato priqtel.

IKisseDAGirL
09-30-2006, 08:50
може да е имал чувства към теб и ти без сама да се усещаш да си му давала напразни надежди.. и след това неволно да си направила нещо, с което си го наранила

IdiOtKa
09-30-2006, 09:13
malee hora nz kakvo da pravq :( ve4e ot po4ti 2 meseca sam skarana s nai-dobriq si priqtel bez nikakva pri4ina.toi ei taka izvednaj re6i da ne se doverqva na momi4eta,zashtoto mnogo go bili naranqvali(taka razbrah ot dr hora,koito sa govorili s nego) i sprqhme da poddarjame sqkakvi otnosheniq! :smt011 emi.... predi tezi 2 meseca neznaeh kakvo da mu kaja,zashtoto az sashto mu bqh adski sardita,4e pri4islqva i men kam tezi momi4eta.Ta toi mi spodelqshe vsi4ko.Prosto toi e 4oveka,koito moga da nareka s raka na sarceto si dobar priqtel.a tezi dni razbrah,4e moje bi nikoga otnovo nqma da si govorim...i mi se doplaka :smt010 neznam kak da si go varna otnovo!predi mi imashe doverie,a sega sqkash ne e sashtiq 4ovek.minava pokrai men sqkash nikoga ne sme se poznavali :smt011 tova napravo me ubiva!ne moga da govorq s nego ve4e!opitah i nqma6e polza....... molq vi daite savet ili ideq....kakvo da napravq?ne moga da govorq s nego,zashtoto toi e spr golqm inat i si znae samo svoeto!neznam :smt010 ve4e gubq nadejda 4e nqkoga pak shte mi kaje dori edno "zdr"....... :smt010

ами щом постъпва по този начин с теб значи просто не ти е бил усобено добър приятел ... ако държеше на теб нямаше да се държи по този начин ...а относно .. приятелството м/у момиче и момче го има ... колкото и да е рядко !! опитаи се пак да поговориш с него ако се праи ..напрау го заеби и да се опраа ..рано или касно нещата ще се оправят от самосебеси !