PDA

View Full Version : Помощ :(



дееба...
09-29-2006, 20:03
хора... не знам дали съм нормален но се надявам поне малко да ме утешите :( не знам защо но искам да правя секс с майка ми... със собствената ми майка! ;( лъскал съм на нейни снимки на плажа и не знам как ще реагира ако й кажа... ;( моля ви посъветвайте ме нещо... майка ми е привлекателна и затова ми се иска да правя секс с нея... фантазирал съм си че ми прави свирки и че правим тройка с нея и дядо ми който е ебал елен :( моля ви отново... помогнете ми ;(

IdiOtKa
09-29-2006, 20:05
ти си моя идол !! то бива да си идиот маина ама толкова много ... ! ти имаш влечения към дядо ти знам аз ... ! тоя дядо маина !!!

09-29-2006, 20:07
отнесете се сериозно де :( искам да чукам майка ако ще и брат да ми роди не ме грее! искам да я еба! какво да правя? :( споделям лични неща а ти ме занимаваш с глупости :(

09-29-2006, 20:07
отнесете се сериозно де :( искам да чукам майка ако ще и брат да ми роди не ме грее! искам да я еба! какво да правя? :( споделям лични неща а ти ме занимаваш с глупости :(

IdiOtKa
09-29-2006, 20:09
а кво стана с дядо ти е ..този привлекателен стар човек ..не мислиш ли че ще е яко да му праиш свирка (божее не мога да повярвам че го написах) .....

WILD__BOY
09-29-2006, 20:09
Потърси помощ. От някои модератор да ти делне темата!

09-29-2006, 20:13
WILD__BOY да си призная... искам и теб да чукам! и да ти пръсна дебелия гъз от ебане разбираш ли ме? :) идиотке, свирките оставям на теб :) сигурно си висока 150 и тежиш 95 кг а? ;D

Azis4o
09-29-2006, 20:15
Земай ножа , режеш си пиш*ата и така хем няма с ко д шибаш майка си хем няма тжа жобще да ти е на главата .... :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027 :smt027

^DaRk_LaDy^
09-29-2006, 20:16
Ти наистина си идиот - човек пълен с идеи. Има доста такива теми , сигурно 1/3 от тях си написал ти. Да , наистина добре ти работи фантазията. Нека ти помогна за следващата ти тъпа тема. Тя може да е "Помогнете ми , искам да чукам котката си , докато правя свирки на кучето си"... Сигурна съм , че темата е ебавка , но как не те е срам , да си правиш подобни "шеги" със собствената ти майка. Безсрамно същество. Ти си просто уникален!

09-29-2006, 20:16
прав си копеле! т'ва ще направя и ще го хвърля по идиотка и ще и отнеса тъпата кофа :lol:

09-29-2006, 20:17
Ти наистина си идиот - човек пълен с идеи. Има доста такива теми , сигурно 1/3 от тях си написал ти. Да , наистина добре ти работи фантазията. Нека ти помогна за следващата ти тъпа тема. Тя може да е "Помогнете ми , искам да чукам котката си , докато правя свирки на кучето си"... Сигурна съм , че темата е ебавка , но как не те е срам , да си правиш подобни "шеги" със собствената ти майка. Безсрамно същество. Ти си просто уникален!

котката не успях ама кучето го наебах :)

^DaRk_LaDy^
09-29-2006, 20:22
Ти наистина си идиот - човек пълен с идеи. Има доста такива теми , сигурно 1/3 от тях си написал ти. Да , наистина добре ти работи фантазията. Нека ти помогна за следващата ти тъпа тема. Тя може да е "Помогнете ми , искам да чукам котката си , докато правя свирки на кучето си"... Сигурна съм , че темата е ебавка , но как не те е срам , да си правиш подобни "шеги" със собствената ти майка. Безсрамно същество. Ти си просто уникален!

котката не успях ама кучето го наебах :)

Браво, много се радвам! :smt011

gazarka
09-30-2006, 00:05
psihopat[/b]

09-30-2006, 00:32
ХАХАХАХАХАХАХ =D>

щом казваш, че майка ти е готина - ами, дай я насам, к'во чакаш :smt012

hforce
09-30-2006, 01:02
Prati pic na maika ti.

po temata: mi kvo da ti kaja, ne mi se vqrva 4e maika ti bi se navila, a nali se se6ta6 4e ako ti rodi brat ot tebe 6e e s pone 6 ruce i 8 kraka (o4ite nqma da gi komentiram) i 6e si mu i brat i ba6ta

maybelline
09-30-2006, 05:52
Пак ли няма какво да правиш и скучаеш,че си решил да пускаш тъпи теми?Ето няколко неща,които можеш да правиш когато ти доскучее:
:arrow: компютърни игри
:arrow: судоку или тестове за интелигентност
:arrow: домашни
:arrow: музика
:arrow: телевизия
:arrow: sms-и и телефонни разговори
:arrow: разходка с кучето(ако имаш)
:arrow: сърфиране в интернет
:arrow: излизане с приятели(на дискотека или до близкото кафе)
:arrow: почистване на стаята
:arrow: чат(в Skype например)

Виждаш ли колко много и определено по-приятни неща можеш да правиш вместо да задръстваш форума с глупости;)Забравих да спомена,че можеш да помогнеш на вашите с приготвянето на вечерята или да измиеш чиниите.Изобщо има толкова много неща за правене,че чак ти се чудя за какво си седнал на компютъра след като вече нямаш работа на него(ако имаше,нямаше да се занимаваш с писане на простотии в teenproblem).

IdiOtKa
09-30-2006, 06:41
Пак ли няма какво да правиш и скучаеш,че си решил да пускаш тъпи теми?Ето няколко неща,които можеш да правиш когато ти доскучее:
:arrow: компютърни игри
:arrow: судоку или тестове за интелигентност
:arrow: домашни
:arrow: музика
:arrow: телевизия
:arrow: sms-и и телефонни разговори
:arrow: разходка с кучето(ако имаш)
:arrow: сърфиране в интернет
:arrow: излизане с приятели(на дискотека или до близкото кафе)
:arrow: почистване на стаята
:arrow: чат(в Skype например)

Виждаш ли колко много и определено по-приятни неща можеш да правиш вместо да задръстваш форума с глупости;)Забравих да спомена,че можеш да помогнеш на вашите с приготвянето на вечерята или да измиеш чиниите.Изобщо има толкова много неща за правене,че чак ти се чудя за какво си седнал на компютъра след като вече нямаш работа на него(ако имаше,нямаше да се занимаваш с писане на простотии в teenproblem).

хаххаха докато слушаш музика може да пишеш простутии в форума ...докато си чатиш в скаип пак може да пишеш простотии ..излизането с прятели и почивстването ще го пропусна .. щото тои сиурно не изиза седи си у тях заради маика си ..но според мен тва да пуска теми и да дразни хорат аму е стопати по забавно !

09-30-2006, 07:01
пич кажи и ве.. кажи и "мамо... дай те праскам" тя щи даде

09-30-2006, 18:42
az sam 6a6nat no nali znae6 kakvo e edipov kompeks......ami obratnoto na edipoviq kompeks e nare4en kompeks na afrodita ....toest sin iska da pravi seks s maika si....kompeksa ima i drugi imena no tova e porpincip seksualen feti6 edin vid a ne seks orientaciq za da pita6 normalen li si ili ne.....okey......vij tova s dqdo ti ne go shva6tam no za men e feti6......

koalka
09-30-2006, 19:46
Еми,какво да ти кажа?Това не е нормално,дори и майка да ти е Анджелина Джоли!

kofti_nick
09-30-2006, 20:25
дядо ми който е е*** елен

http://www.wweshop.com/newimages/images/42071X.JPG

Nen0RmalniK
09-30-2006, 22:44
хора... не знам дали съм нормален но се надявам поне малко да ме утешите :( не знам защо но искам да правя секс с майка ми... със собствената ми майка! ;( лъскал съм на нейни снимки на плажа и не знам как ще реагира ако й кажа... ;( моля ви посъветвайте ме нещо... майка ми е привлекателна и затова ми се иска да правя секс с нея... фантазирал съм си че ми прави свирки и че правим тройка с нея и дядо ми който е е*** елен :( моля ви отново... помогнете ми ;( ..... neZNaM takiva iZvrateni kopELeta kato teb.. KoI GI PuSka tuka.....!!!!!! nenormalnik

SwEeTSsSnake
10-01-2006, 11:25
#-o #-o #-o

machoka
10-01-2006, 11:25
:arrow: Моля, прочетeте правилата на форума! (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

:arrow: т. 11