PDA

View Full Version : Как да постъпя?



Търсещ надежда
09-29-2006, 20:20
Хора здравейте искам да ви попитам за съвет! Значи сега съм на 17 години 12-ти клас съм... от 9-ти клас всяка година в моето даскало някоя мацка ми хваща сърцето и го размазва на пихтия (т.е. режат ме супер брутално) та сами можете да видите за каква некадърност става дума просто винаги се влюбвам в неподходящото момиче което ме реже. Това кратичко описание веше прелюдия към моят въпрос. Така има едно момиче от моят клас тя е на 18 както сами виждате аз съм с една година по малък от нея, но за мое нещастие историята с нещастното влюбване започва да се повтаря отново но този път искам да го предотвратя или този път да се получи. До колкото разбрах тя в момента е сама и се чувства супер самотно. Ходя с нея и една друга мацка от нашия клас да пушим при даскало говорим си но усещам че започвам да закопавам наново на място на което никой няма да откликне подобаващо просто всичките тези години съм се научил кога започвам да закопавам и този път знам че съм започнал и просто не искам да стане така главното защото на нея може да и стане кофти шото сме от един клас все пак. А и тези уроци за кандидастване ми вързват ръцете не мога да я поканя на кафе никъде нямам никво време катко и тя пък и покрай тея уроци оставам бее пукнат грош. Нали знаете ако нещо ще се прецаква то се прецаква тотално и просто не знам какво да направя. Дайте някакъв съвет защото и ако този път се продъни работата ше стане на кълбета просто няма да се понесе от вече "разклатената" ми психика просто искам да я спечеля! Знам какво ще си кажете глей го па тоя колко пъти са го резали и пак не се е научил как да спечели някоя мацка аз много добре знам как но просто в даскало в десет минутно междучасие нищо не може да се направи ако ме разбирате правилно и просто изтрещявам просто дайте някъв съвет или нещо което да ми даде някъва надежда щото просто вече такава не ми остана!

sunny_girl16
09-29-2006, 20:24
Budi po-uveren i otdeli malko ot vremeto si da q pokanish na kafe. Inache kakto sam kazvash za 10 min nishto ne mojesh da napravish osven da se razberete da izlezete. Urocite sa ti vajni, no ako ne q pokanish nqma da se poluchi, prosto namq drug nachin. Uspeh!

09-30-2006, 00:24
пич, прави като мен - кради от времето си за сън \:D/
ще се наспиш м/у записването в университета и започването на сесията :-D

Charlotte_the_Harlot
09-30-2006, 00:50
Може ли първо да си поискам малко препинателни знаци от профсъюза - дано ми отпуснат. Само да ги налепя по местата им и ще разчета мисълта ти.
Първо, искам да отбележа, че си ограничен. Чети Хайнлайн и ш'съ опраиш. :wink: Не виждам абсолютно никакъв проблем в това, че момичето, което харесваш е по-голямо от тебе. При това тя е по-голяма само с една година. Аз досега съм ходила само с двама, които са били по-големи от мен. Единия беше много симпатичен младеж, а другия не се представи добре пред мен. Останалите са били с една, две и даже четири години по-малки. Миналата година, когато бях на 18г. ходих за известно време с едно 14-годишно момче. Много го обичах, но нещо не се получи... (това го давам само като пример)
Второ, не бъди такъв песимист. Не е хубаво за сърцето. :wink: Шанс винаги има. Мисли положително, радвай се на това, което ти харесва, бъди уверен, залягай над уроците...
Трето, предполагам ще намериш малко време да поканиш въпросното момиче на кафе. Просто ще трябва да се справиш с уроците си по-бързо от обичайното този ден. А няколко левчета все ще успееш да изврънкаш мама и тате - за един път защо да не дадат?!

Mike-Jones
09-30-2006, 07:34
Може ли първо да си поискам малко препинателни знаци от профсъюза - дано ми отпуснат. Само да ги налепя по местата им и ще разчета мисълта ти.
Първо, искам да отбележа, че си ограничен. Чети Хайнлайн и ш'съ опраиш. :wink: Не виждам абсолютно никакъв проблем в това, че момичето, което харесваш е по-голямо от тебе. При това тя е по-голяма само с една година. Аз досега съм ходила само с двама, които са били по-големи от мен. Единия беше много симпатичен младеж, а другия не се представи добре пред мен. Останалите са били с една, две и даже четири години по-малки. Миналата година, когато бях на 18г. ходих за известно време с едно 14-годишно момче. Много го обичах, но нещо не се получи... (това го давам само като пример)
Второ, не бъди такъв песимист. Не е хубаво за сърцето. :wink: Шанс винаги има. Мисли положително, радвай се на това, което ти харесва, бъди уверен, залягай над уроците...
Трето, предполагам ще намериш малко време да поканиш въпросното момиче на кафе. Просто ще трябва да се справиш с уроците си по-бързо от обичайното този ден. А няколко левчета все ще успееш да изврънкаш мама и тате - за един път защо да не дадат?!
na 18g xodila sas 14g mom4e pxaxaxaxaxxa opravqi sa dokato e vreme

Charlotte_the_Harlot
09-30-2006, 16:58
na 18g xodila sas 14g mom4e pxaxaxaxaxxa opravqi sa dokato e vreme

Да си чувал, че любовта е сляпа? А за кирилица да си чувал? Когато 30-годишни пергиши се въргалят с 15-годишни момиченца, не мога ли аз да заведа симпатично 14-годишно момченце на кафе?

Пич, не ги слушай тия критикари - виждаш, че са ограничени. Важното е да обичаш.

zoben_pitbul
10-01-2006, 13:02
Не мисля,че възрастта ви е пречка(или поне не би трябвало да е).Според мен винаги трябва да се действа при наличието на чувства,особено ако си момче.Затова не се чуди,а се пробвай.И твоят късмет ще излезе!

detelina
10-02-2006, 17:24
намери време не може да си чак толкова зает моя брат е 12-ти клас и не е чак толкова зает въпреки че и тои иска да си вземе изпитите не се впрягаи толкова всичко ще се нареди ще видиш

koalka
10-02-2006, 18:01
Не мисля,че възрастта ви е пречка(или поне не би трябвало да е).Според мен винаги трябва да се действа при наличието на чувства,особено ако си момче.Затова не се чуди,а се пробвай.И твоят късмет ще излезе!Съгласна съм.

_Imaginary_girl_
10-02-2006, 20:20
Възрастта не е проблем ... пък и е само 1 година ...
Но първо ти трябва да си наясно какво искаш - да я спечелиш
или да не се влюбваш в нея ... и все пак трябва да имаш
увереност.Неуспехът не е задължително да се повтори...ако си решен
да я спечелиш и щом сте си близки и сте заедно
всеки ден,а и щом тя е самотна имаш голям шанс! :wink:
Направи и някакъв намек ... покани я да излезнете извън даскало :D

tX
10-02-2006, 21:11
Само не разбрах, как на 17 години си 12 клас ?! или си тръгнал на училище на 5 ? :-s

Mikohito
10-02-2006, 22:45
Просто още не е навършил 18 какво странно има в това че е 12 клас.Относно проблема ти знам че ти е важно да си вземеш изпитите но не може да се скъсваш само да учиш отдели малко време и за себе си и за момичето което казваш че харесваш.Покани я да излезете майка ти и баща ти все ще ти дадат някакви пари ако им поискаш.Не се впрягай толкова.Успех!!!!