PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата и момчетата



09-29-2006, 21:04
Я кажете когато говорите:
Към Момичетата:с момче на каква тема обичате да говорите,за да не ви доскучае има ли нещо по конкретно.
Към Момчетата:а вие момичета за какво обичате да говорите с момчетата.

Jamalska
09-29-2006, 21:46
Еми абсолютно на всякакви стига да тече разговора с момчето...Няма да седна да измислям теми да и говорим за времето...ако не тече..толкоз..няма да се видим повече...Обикновено 2те крайности-общи интереси и различни мнения по 1 тема и си излагаме аргументите ;)

rali4ka91
09-29-2006, 21:54
Аааами като се замисля със сегашния ми приятел винаги ама винаги си намираме теми...най-различни.Нямат връзка една с друга :) А с някои други просто не вървеше разговора :) Зависи дали ще си допаднеш с дадения човек

09-29-2006, 21:56
Да ама има и случаи в които колкото и общи интереси да имате темите се изчерпват.Какво правите тогава?

rali4ka91
09-29-2006, 22:06
Ами за сега не ми се е случвало да се изчепят темите,щото съм като кречетало :) Пък и....светът е толкова голяммм...има мн интересни теми :-D Знаеш ли може би с приятеля ми си говорихме най - много за ученическите му години(понеже отдавна е завършил).Това е една страхотна тема...може с часове да говорим за това :)Друга тема...ами разказваме си за това как е минал деня ни.А за характерите и за това как реагираме в различни ситуации да не говоря :)Абе теми супер много...ама трябва да се сещаш.То отвътре си иде :)

{sweet4e}
09-30-2006, 15:41
Когато хората си подхождат винаги има теми за които да си говорите-от една на друга

sexy_haos4eto
09-30-2006, 15:47
i az mislq che shtom horata si podhojdat vinagi si namirat temi za razgovor

leko_otkachena
09-30-2006, 15:49
i az mislq che shtom horata si podhojdat vinagi si namirat temi za razgovor me too :P

priti_kiti
09-30-2006, 17:07
ми ако имате общи интереси ще е най-добре..
ако ли не - общи познати,занимания,спорт и т.н. и т.н. ..
аз лично с някои момчета мога да си говоря два часа без да спирам и ми е адски интересно всеки път,а с други просто нямаме кфо да си кажем.. незнам от какво зависи,но е факт =)

lo6a_karma
09-30-2006, 17:21
mi az sas mom4etata ot moq kalas si govorq na po4ti vs temi

TeditoOoo
09-30-2006, 17:43
Теми безброй.Зависи и от момчето(какво ми е отношението към него).Но по принцип наи-много обичам да има лек конфликт,разминаване в мненията и тогава нали всеки си представя тезата и я защитава...мисля,че по този начин имаш възможност да научиш много за един чожек.

koalka
09-30-2006, 17:46
Ами аз с приятеля ми на всяка тема мога да говоря и никога не ми е скучно.Най-много обичам да говоря за отношенията между нас. :)

delfin4eto
10-01-2006, 18:15
Зависи от човека!Но по принцип , ако си подхождате все ще се намери, какво да си кажете!Всичко ще стане от самосебе си!Не е нужно предварително да си си предвидил/а , за какво мойете да си говорите с определеното момче!

delfin4eto
10-01-2006, 18:23
Теми???Има толкова много теми , на които можеш да си говориш с едно момче , че няма да ми стигне мястото за да ги напиша!По принцип винаги има , какво да си кажеш с едно момче , независимо от това дали имате общи интереси или-не!Забавно е да общуваш с тях и да опознаваш мисленето им, както и мнението им за отделни въпроси и теми!

No_LiMiTe^f
10-01-2006, 20:01
Ами зависи от момчето!По принцип за абсолютноп всичко мога да си говоря с всички!Естествено ако слуачйно съм с гаджето си и нямаме какво да си кажем се забаламосваме с целувки т .н.!:)

iiirish
10-01-2006, 20:10
с приятеля ми например говорим за абсолютно всичко - за нас, за проблемите ни, за ежедневието ни, за лудориите, които простоянно правим задено, за това колко се обичаме...

абе общо взето ако харесваш човека на среща, никога не би ти било скучно за каквото и да говорите, дори и за това какво сте вечеряли снощи ;)

OPEL
10-02-2006, 05:25
За всичко си говорим, за деня, за приятелите.... абе всичко си споделяме. Други теми, така по обособени, няма.

Nadelina
10-02-2006, 05:50
Nai vajnoto e da si dopadnete.. da vi syvpadnat interesite.. vijdaniqta.. i kakto kazvat horata "da gledate v edna posoka" .. ei togava shte se poluchi :P Razgovora shte si trygne ot samosebe si.. nqma nujda ot zaucheni frazi..

kAdrOkoSkA
10-02-2006, 14:51
Има човек, с който мога да говоря с часове и темите да не се изчерпват и никога да не ми омръзне... А има и хора, с които разговора се изчерпва с "Как си? - Добре съм. А ти?" ... Не можеш да си подготвиш списък с темите на разговор!